mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:46 
Cytuj  
Święta "robi" rodzina/znajomi.

Więc masz po prostu chujową rodzinę/znajomych, skoro ci się nie podobają.

Wyrazy współczucia.

Całej reszcie życzę wesołych i udanych świąt. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i tczewiaka pod choinka.

w obcislym sweterku w tecze


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:54 
Cytuj  
R: Tylko jedno, mam zajebista rodzine, ale świąt nie lubie. Nie masz czego mi współczuć. Gówno wiesz, wiec daruj sobie chujowe domysly.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w sumie to... japierdole jak ja nie lubie swiąt. Zamiast w koncu odpoczac, to oczywiscie arbeit miedzy swietami, a w swieta bieganie za bzdurami. I ta wszechobecna hipokryzja. kkthxbye. Czekam na krytykujace posty. Nie odpowiem, bo nie ma po co.


daj upust swoim emocjom, załóż bloga! :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:56 
Cytuj  
Jeden emo post starczy Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:58 
Cytuj  
Obnoszenie się z "nielubieniem świąt" jest tak trendi jak ateizm i niedawno bycie hipsterem także wiesz. ;>
Ale high od niedawna jest prokoxem, proruchaczem, programistą i progejmerem także trzeba być na topie.
No offence i wesołych. ;>>>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:02 
Cytuj  
good one. ;d tylko, ze wiekszosc tych epitetow sami mi nadaliscie, zartobliwie albo wysmiewczo.

nie, nigdy nie lubilem. ateista nie jestem, a mam to raczej w pompie. A hipsterzy krytykuja wszystkich wokol. Ja natomiast mysle "robta co chceta", byle mi czegos nie narzucac. Poza tym, ladne obnoszenie sie na forum w internecie. Na fejsie nic nie napisalem, jestem czysty! ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
R: Tylko jedno, mam zajebista rodzine, ale świąt nie lubie. Nie masz czego mi współczuć. Gówno wiesz, wiec daruj sobie chujowe domysly.


No to skoro nie rodzina czy znajomi, to jesteś śmiesznym emo rebelkiem który nie lubi świąt, bo ludzie których w ogóle nie zna zamienili je w pogoń za konsumpcjonizmem czy <wstaw inny chujowy powód>

Srsly, najeżdżanie na święta za komerchę i tą rzekomą "hipokryzję" było modne 10 lat temu.

Gratuluję zabłyśnięcia po raz kolejny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:06 
Cytuj  
Mogę się mylić, ale za komercjalizację świąt winni są ludzie którzy mają z tego kasę, a nie same święta.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w sumie to... japierdole jak ja nie lubie swiąt. Zamiast w koncu odpoczac, to oczywiscie arbeit miedzy swietami, a w swieta bieganie za bzdurami. I ta wszechobecna hipokryzja. kkthxbye. Czekam na krytykujace posty. Nie odpowiem, bo nie ma po co.

wigilii jak w radomiu
duzo muzy huragana
i tczewiaka pod choinka.

+1

Święta są mi dokładnie obojętne z odchyłem na nie lubie. Jedynie dlaczego wiem, ze istnieją to dlatego ze wolne jest.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:19 
Cytuj  
Razoth- rozszyfrowales mnie... ja pierdole :roll: poki co blyszczysz doglebna analiza psychologiczna z tanimi epitetami. Mowie Ci, ze dyskusja nie ma sensu od samego poczatku... to nie rozumiesz. Co kto lubi, ale jak widac sa j=pojeby jak Ty, ktore by chcialy komus cos narzucic.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 gru 2012, 13:23 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:22 
Cytuj  
iniside rebel z emo-fochem na swiata -> No jakos mnie to nie dziwi :roll: :roll: :roll: Dobrze ze wogole zauwazasz ze sa swieta.

Obrazek


Smacznej kolacji wigilijnej zycze :) Mam nadzieje ze nie przy tym stole a hajlander nie w silowni. Polecam tez nie zwalac 'na swieta' winy za swoje wady, aspolecznosc, chujowa rodzine ktorej nie lubie, nie mam zycia, itd... swieta nie sa winne...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:23 
Cytuj  
Tu nie ma nic do rozszyfrowywania.

Skoro święta, w których liczy się głównie możliwość kontaktu z rodziną i znajomymi, odetchnięcie od codzienności i po prostu fun ci nie odpowiadają to albo:

a) z rodziną/znajomymi coś jest nie tak
b) z tobą jest coś nie tak
c) jesteś śmiesznym rebelkiem który musi być na anty, bo większość osób święta lubi (czyli de facto również odpowiedź b)

EOT z mojej strony, miłej rebelii przeciwko "arbeitowi między świętami i wszechobecnej hipokryzji" życzę.


Highlander napisał(a):
Co kto lubi, ale jak widac sa j=pojeby jak Ty, ktore by chcialy komus cos narzucic.


Narzucić nie, wyśmiać niepopartą niczym opinię z dupy (w stylu: "nie lubię bo nie i tak nie zrozumiecie, nie będę dyskutował, kto ma inne zdanie ten pojeb") jak najbardziej. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:31 
Cytuj  
Interakcja z kimkolwiek w czasie swiąt jest znikoma dla mnie. Zamiast pogadac ludzie skupiaja sie na calej otoczce (łącznie z najchujowsza rybą na świecie).
Po prostu nie lubie i tyle, wolalbym dni jak co dzien tylko, ze wolne (a nawet gdybym chcial to sie nie da tak tego potraktowac). Nie bawi mnie spedzanie tego czasu jak wszystkim. blabla szach mat- emo rebel. Jebie mnie kiedy co bylo modne. Dla mnie świeta to kult codziennosci do potęgi n-tej.
I po co mam to argumentowac, to jak pierdolenie dlaczego nie lubie nowych fpsow, gdy ktos inny sie nimi zachwyca ;)
Juz dawno chcialem zrobic EoT. Zadnej rebelii nie bedzie. Naprawde, dopowiadasz sobie, a to jest proste.

Kabra - dzieki, dobrze jest byc chociaz w internecie "duzym". Zrob sobie postanowienie noworoczne lepiej. A sport to zdrowie, jakbys nie wiedzial.

http://www.youtube.com/watch?v=U7NuiJoCgvM


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 gru 2012, 13:37 przez Highlander, łącznie edytowano 5 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A sport to zdrowie, jakbys nie wiedzial.


od sportu można umrzeć


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:33 
Cytuj  
a kto zyje ten umiera.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A sport to zdrowie, jakbys nie wiedzial.


SPORT jak najbardziej - zgadzam sie. Z tym ze pewnie mamy jego rozne definicje bo dla mnie robienie z siebie potworka i wpierdalanie chemii/proszkow aby poszlo szybciej to nie jest sport. No ale whatever....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:44 
Cytuj  
a kto Ci powiedzial, ze ja to z siebie robie? To jak cwiczysz na silce zalezy od Ciebie. Bylem chudzielcem, postanowilem to zmienic. Teraz jestem "normalny" i na pewno nie bede przesadzal, bo to uposledza ogolna sprawnosc imo. Znalezc zloty srodek. Skoro masz pojecie, ze silownia=wielkie paskudne koksy, to masz skrzywiony poglad. Silownia jest latwo dostepna, to jest glownie jej zaleta.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:47 
Cytuj  
Nie.. nie mam takiego pojecia. Tego poprostu dotyczy duzo postow w temacie na tym forum, lacznie z soft-zachecaniem do klucia sie strzykawkami lol. Dlatego tak napisalem. Nic osobistego. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:51 
Cytuj  
No to nie myl mnie z cypisem. ;)
Ja to sie boje takich rzeczy.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.