mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 17:18 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
To, ze obcy ludzie moga wkroczyc Ci z buta do chaty bez twojego pozwolenia.
Teraz rozumiesz? :D


A gdzie ja napisałem, że mogą wejść tylko za moim pozwoleniem? Zacytujesz?

A co do wejścia bez nakazu to czysta teoria. Tak samo jak użycie broni palnej. Nie wiem co bym musiał zrobić, żeby policjant wszedł mi na chatę bez pozwolenia. Chyba spierdalać z kilogramem kokainy do swojego mieszkania.

Wejście bez pozwolenia do cudzego mieszkania i przeszukanie może skończyć się u policjanta na dwa sposoby - albo mu zalegalizują, albo skończy karierę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 17:29 
Cytuj  
Bali zawsze przyjmuje kolędę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 17:32 
Cytuj  
Pamietam jak ze dwadzieścia lat temu... Otwieram drzwi, patrze ksiądz...
"Mamo!
Do Ciebie!...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja nie mam wyjscia bo musze mlodego ochrzcic :)

Dlaczego decydujesz za dziecko o wyborze wiary? Mscisz sie na nim za to, ze ktos kiedys zadecydowal za ciebie?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pamietam jak ze dwadzieścia lat temu... Otwieram drzwi, patrze ksiądz...
"Mamo!
Do Ciebie!...
Dobre. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lVsWsE9VXA8

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
Dlaczego decydujesz za dziecko o wyborze wiary? Mscisz sie na nim za to, ze ktos kiedys zadecydowal za ciebie?

:lol:

Potem będą dzieciaka w podstawówce,gimnazjum prześladować rówieśnicy, nauczyciele itd. Lepiej dać na tace parę stów na dzwiki/rokse/wódkę czy co tam, odstawić szopkę w kościele niż się potem nie wypłacić na psychologa i zmienianie szkoły.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:09 
Cytuj  
up: Te czasy to juz chyba powoli mijaja.

Ksieza na tapecie i niah znowu sraczki dostal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:10 
Cytuj  
U mnie byli raz ministranci 5 lat temu jak się sprowadziłem. Jak się zapytali czy przyjmę księdza to ja się zapytałem czy mu nie będzie przeszkadzał ołtarz Shub-Niggurath, Czarnej Kozy o Tysiącu Młodych. Jak się zmyli to ich już nie widziałem.
Zresztą Świadków Jehowy z osiedla też się w podobny sposób pozbyłem, kiedyś mnie zapytali:
- Czy zna pan prawdziwe imię Boga ?
- Oczywiście, Wielki Cthulhu !.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mendol napisał(a):
ja nie mam wyjscia bo musze mlodego ochrzcic :)

Dlaczego decydujesz za dziecko o wyborze wiary? Mscisz sie na nim za to, ze ktos kiedys zadecydowal za ciebie?

X.

Też nie przesadzajmy. Zawsze może sobie wiarę zmienić albo porzucić. Tu nie Arabia Saudyjska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:30 
Cytuj  
Czyli teraz trendy jest nie przyjmowanie księdza po kolędzie ?
Sam nigdy nie przyjmowałem tzn już od 16 lat zwyczajnie mówiąc dziękuje, jednak szanuje tych co przyjmują bo podtrzymują bardzo fajna tradycje, może jest to wynik tego że u nas jest klasztor benedyktynów i wspominam bardzo miło wszelkie "imprezy" jakie tam robiono, religia, muzeum, filmy, spotkania ze znanymi osobami, chyba wychowałem się w innych czasach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:05 
Cytuj  
Osobiście nie mam nic do księży ale nie czekam i nie zapraszam do siebie. Oni u nas tylko pukaja jak masz kredą na drzwiach.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dlaczego decydujesz za dziecko o wyborze wiary? Mscisz sie na nim za to, ze ktos kiedys zadecydowal za ciebie?

X.


eeeee? na starosc cie jebie? :)
chce zeby byl ochrzczony i poszedl do pierwszej komunii razem z innymi dziecmi.
nie widze sensu w pytaniu 2 czy 3 latka czy chce wierzyc w boga i chce byc ochrzczony czy nie.
a co zrobi potem to mnie jebie. zmiana wiary to nie jest raczej wielki problem, takze wyluzuj troche :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:31 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Potem będą dzieciaka w podstawówce,gimnazjum prześladować rówieśnicy, nauczyciele itd.

O to nie masz się co martwic juz chyba. Teraz to raczej wstyd przyznac sie do bycia katolikiem zeby cie nie zmieszali z blotem. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:40 
Cytuj  
nie chodzi o przesladowanie.
ale skoro w zlobkach/przedszkolach organizuja imprezy dla wszystkich dzieci - to potem to idzie.
do komunii tez przystepuje wiekszosc dzieci w podstawowkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:56 
Cytuj  
Moja corka nie przystepowala. I dzis mi jest za to bardzo wdzieczna. Ale to twoj wybor (bo przeciez nie twojego dziecka), rob sobie co chcesz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:58 
Cytuj  
Od kiedy to dzieci (szczegolnie te w wieku komunijnym) same podejmuja decyzje?
Skoro sa w stanie decydowac o swojej wierze to rownie dobrze moga tez dostac prawa wyborcze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 21:04 
Cytuj  
No jakbyscie nie biegali z dzieciakiem do kosciola zanim dorosnie (choc przeciez sami nie chodzicie), to mogloby podjąć decyzję i samo zdecydowac, czy chce byc katolikiem, czy nie. Np. moj brat bierzmowanie przyjął w wieku 30 lat (i to byla jego decyzja, a nie rodzicow), a 20 letnia corka caly czas mi dziekuje, ze jej nie ochrzcilem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 21:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
20 letnia corka caly czas mi dziekuje, ze jej nie ochrzcilem.

X.


za co konkretnie?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 21:10 
Cytuj  
xanth kurwa.
czy ktos tu napisal, ze biega z dzieckiem co tydzien do kosciola?
prosze cie, zastanow sie i nie rob z siebie takiego rebela bo zaczynasz mi cypisa przypominac.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 21:12 
Cytuj  
Mnie rodzice ochrzcili i wcale im tego za złe nie mam, mimo, że przez długi czas uważałem się za ateistę. Jeżeli kiedyś będę miał dziecko to ochrzczę. Jak dorośnie to będzie mogło same decyzję podjąć i wiarę zmienić na inną albo porzucić. Jak nie będzie chciało jako dziecko chodzić do kościoła, przyjąć bierzmowania albo na religię to też nie będzie musiało, zmuszać nie będę.


Ostatnio edytowano 3 sty 2013, 21:14 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.