mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:03 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

Wydaje ci się że te substancje smoliste które wywołują raka magicznie w 100% zostają w twoich płucach i nie ma ich w dymku który z fajki leci i który wydychasz? Nie rozśmieszaj mnie... Nie wiem też co ma zatrucie w miastach do szkodliwości fajek? Jedno i drugie negatywnie wpływa na zdrowie, różnica jest taka że palenie w miejscach publicznych trochę łatwiej wyeliminować niż samochody i przemysł nieprawdaż?


Byś musiał chyba przez 20 lat stać za grupą palaczy, by to miało jakikolwiek efekt na ciebie .... (i po tych 20 latach byś tylko kaszlnął i spokojnie mógłbyś stać przez następne 20 lat)


Wyeliminować? lol posłuchach chłopcze pewnie nie tak dawno temu płakałeś i krzyczałeś na ACTA, że zabierają ci wolność i swobodę z internetu, teraz to ty próbujesz ograniczyć moją wolność i swobodę przez ograniczenie mi dostępu do papierosów.

Nie podchodzisz do brzydkiej dziewczyny na ulicy i nie prosisz jej by zasłoniła twarz bo ci się nie podoba prawda? tak samo z paleniem ... nie podoba ci się to co mnie to obchodzi? Szkodliwe to dla ciebie nie jest.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:21 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Nie podchodzisz do brzydkiej dziewczyny na ulicy i nie prosisz jej by zasłoniła twarz bo ci się nie podoba prawda? tak samo z paleniem ... nie podoba ci się to co mnie to obchodzi? Szkodliwe to dla ciebie nie jest.


paczka fajek za 20zł!!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:22 
Cytuj  
ALE SMIERDZI i przeszkadza - dym papierosowy to najwiekszy alergen.

@up
haha


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:27 
Cytuj  
Escaflone idź się jebnij. Jebie mnie twój nałóg,twój rak, brak narządu smaku węchu i śmierdzący petami ryj. Po prostu idź i zdychaj gdzieś gdzie komuś nie przeszkadza twój smród i tyle.
Na temat szkodliwości biernego palenia jest tyle opracowań naukowych że nawet taki tard powinien załapać.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:27 
Cytuj  
No i co z tego, że śmierdzi i przeszkadza ?

Jak jedziesz autobusem i stanie koło ciebie babcia co am ten dziwny zapach starszych ludzi, nie mówisz by coś zmieniła, tak samo jak ktoś ci pierdnie w windzie ...

Neonin napisał(a):
Escaflone idź się jebnij. Jebie mnie twój nałóg,twój rak, brak narządu smaku węchu i śmierdzący petami ryj. Po prostu idź i zdychaj gdzieś gdzie komuś nie przeszkadza twój smród i tyle.
Na temat szkodliwości biernego palenia jest tyle opracowań naukowych że nawet taki tard powinien załapać.



Opracowane przez naukowców jest dużo rzeczy, ostatnio czytałem, że ryż jest szkodliwy dla ludzi ....

Spoko tak jak napisałeś to jest mój problem więc proszę by inni się nie dopierdalali do tego co robię :P

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:35 
Cytuj  
pojeb z ciebie, serio, irl


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:45 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Opracowane przez naukowców jest dużo rzeczy, ostatnio czytałem, że ryż jest szkodliwy dla ludzi ....

Bo jest, tak samo jak ziemniaki, zboza, straczki, cukier i inne rzeczy ktore jemy, ale jest to tak gleboko zakorzenione w kulturze jak tyton i piwo, ze mamy wyjebane na to.

I co do fajek to nie chodzi o to, ze przeszkadza tak jak brudas w autobusice. Dym papierosowy ma silne dzialanie uczulajace i to wlasnie dym jako alegen przeszkadza sporej ilosci osob.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:53 
Cytuj  
Sam zacząłem palić z ciekawości, presji środowiska nie było :lol:
Pierwsza fajka danego dnia ma konkretny efekt, co mi się podoba.
Wcześniej dym kurewsko mi przeszkadzał - czułem go nawet jak sąsiad z piętra wyżej palił u siebie w mieszkaniu i ten zapach powodował mdłości.
Teraz przynajmniej mam na to wyjebane :)


Ale takie tardy co palą w klatkach schodowych, na przystankach no comment... Ale na zatłoczonej ulicy a nawet na balkonie w lato palacze potrafią wkurwić (jak się nie pali), 1 i 2 przypadek uważam za niedopuszczalny, bo nie da się 'uniknąć' dymu, 3 przypadek - też raczej nie do przyjęcia, chyba że jest dość miejsca i dobry wiatr :), 4 - najciężej, bo jak nie na balkonie to gdzie?
Ale każda sytuacja jest wkurwiająca dla niepalącego :) Szczególnie jak ktoś pali chujowe fajki.



btw. jaki tytoń do własnego 'zawijania' polecacie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:56 
Cytuj  
Szamotula ja się z tobą zgadzam, ale nie można ludziom zabraniać czegoś tylko dla tego, że 2 grupie ludzi to nie odpowiada. Wszystko to co poprzednio napisałem chciałem tylko powiedzieć, że musisz się z tym pogodzić, i tak samo jak innym ludziom co ci się nie podobają nie zwracasz im uwagi i nie próbujesz ich zmienić, palaczy też należny zostawić w spokoju.

ps. jeśli wszystko to co napisałeś jest szkodliwe to co ty jesz ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 18:02 
Cytuj  
Wyjde na ulice i zaczne strzelac - chuj, ze innym to moze przeszkadzac:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 18:09 
Cytuj  
Tak od razu dajmy przykłady ekstremalne ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 18:13 
Cytuj  
Jesteście popierdoleni do granic możliwości, srsly.
Argumenty rodem z komentarzy na onet.pl czy gazeta.pl.
Paliłem, palę i będę palił a przy okazji zacząłem palić e-fajka bo nie smrodzę w domu, knajpach, samochodzie etc.

Mimo, że sam jaram nie znoszę zadymionych pomieszczeń i uciekam z nich jak najszybciej stąd popieram ograniczenia.
Nie znoszę petów na ulicy i otwartych popielniczkach a koleś palący fajkę na przystanku. w kolejce czy w grupie osób jest dla mnie idiotą i ignorantem.
Wszystko da się miarkować jeśli ma się trochę oleju w głowie i nikomu to nie będzie przeszkadzało.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 18:19 
Cytuj  
Profeta napisał(a):

btw. jaki tytoń do własnego 'zawijania' polecacie?


Cassablancę lubię.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 19:20 
Cytuj  
Ostatnio w barze cala sala dla palacych byla zajeta, wiec trzech kolezkow usiadlo obok nas w pomieszczeniu dla niepalacych i jeden od razu odpalil faje. 2 stoliki dalej siedziala banda duzych mezczyzn w dresowej odziezy. Jeden z nich powiedzial do palacego "wypierdalaj", na co ten odpowiedzial, ze "na drugiej sali wszystko zajete". Po chwili, razem z krzeslem lezal na ziemi z rozjebana morda. I taka sytuacja przydalaby sie kazdemu zjebowi, ktory nie szanuje innych ludzi, zmuszajac ich do wachania smrodu.

Pozdrawiam wszystkie slabe charaktery!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 19:36 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):

Byś musiał chyba przez 20 lat stać za grupą palaczy, by to miało jakikolwiek efekt na ciebie .... (i po tych 20 latach byś tylko kaszlnął i spokojnie mógłbyś stać przez następne 20 lat)


Efekt mam po paru minutach wdychania już, taki że mnie zwyczajowo łeb zaczyna napierdalać.

Escaflone napisał(a):
Wyeliminować? lol posłuchach chłopcze pewnie nie tak dawno temu płakałeś i krzyczałeś na ACTA, że zabierają ci wolność i swobodę z internetu, teraz to ty próbujesz ograniczyć moją wolność i swobodę przez ograniczenie mi dostępu do papierosów.


"chłopcze" hahahah... (co do ACTA to totalne pudło, nie ma to jak wyskoczyć z tekstem z dupy bo zabrakło argumentów...)

Wracając do tematu: mi tam zwisa i powiewa co robisz ze swoim zdrowiem, jak dla mnie możesz nawet sobie kupić parę kartonów fajek zamknąć się w szczelnym pomieszczaniu i zajarać na śmierć, krzyżyk na drogę, jednego debila mniej ;) Fajki mogą nawet rozdawać za darmo, pod warunkiem że:

a) będzie absolutny zakaz palenia w miejscach publicznych
b) palacze będą leczeni za własną kasę przy wszystkich chorobach związanych z nałogiem

To samo tyczy się wszystkich używek TBH.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 19:55 
Cytuj  
Nie rozumiem niepalących w miastach ktorzy narzekaja na fajki, gdy wdychaja w miejskim smogu tyle gowna, ze w rok organizm lapie tyle substancji smolistych co palacz na wsi przez cale zycie.

Enjoy your cancer krakusy ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:09 
Cytuj  
To znaczy, że mamy kolejne gówno sobie dorzucać, bo już nam wszystko jedno ? ;> Przynajmniej na to mamy jakiś tam wpływ.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:11 
Cytuj  
ta, a najlepszy jest neonin, ktory sam jaral przez parenascie lat a teraz wielki obronca ;)

atherius: i co z tego, ze uzalezniajace? istnieja na ziemi od setek lat. tak samo uzaleznia jedzenie i jakos nikt nie wpadl na pomysl, zeby podnosic ceny czekolady czy ziemniakow do chorych poziomow. serio, idz zapal kiedys albo jebnij kreske, bo pieprzysz jak polamany koles z oazy :)
co dorzucac? jest zakaz palenia na przystankach, w miejscach publicznych, w pracy, szpitalach, przedszkolach itd. itp. jak chcesz zyc zdrowo to wyjeb gdzies na pustynie i przestan nas, palaczy, meczyc swoja obecnoscia :)

daedrael: tobie morde wystarczy obic za to, ze jestes. pozdrawiam :)

goatus: palacze sa leczeni za wlasna kase, do tego zostaja z naszych pieniedzy 2mld pln na leczenie idiotow takich jak ty. takze, skoncz pierdolic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta, a najlepszy jest neonin, ktory sam jaral przez parenascie lat a teraz wielki obronca ;)

atherius: i co z tego, ze uzalezniajace? istnieja na ziemi od setek lat. tak samo uzaleznia jedzenie i jakos nikt nie wpadl na pomysl, zeby podnosic ceny czekolady czy ziemniakow do chorych poziomow. serio, idz zapal kiedys albo jebnij kreske, bo pieprzysz jak polamany koles z oazy :)
co dorzucac? jest zakaz palenia na przystankach, w miejscach publicznych, w pracy, szpitalach, przedszkolach itd. itp. jak chcesz zyc zdrowo to wyjeb gdzies na pustynie i przestan nas, palaczy, meczyc swoja obecnoscia :)

daedrael: tobie morde wystarczy obic za to, ze jestes. pozdrawiam :)

goatus: palacze sa leczeni za wlasna kase, do tego zostaja z naszych pieniedzy 2mld pln na leczenie idiotow takich jak ty. takze, skoncz pierdolic.


Fajek próbowałem, widocznie na tyle się nie wciągnąłem aby mi się spodobało, albo nie trafiłem na ten "smak". Nie palę, nie wciągam, ale mam inne ciekawe zajęcia. Lubię się też napić to nie znaczy, że wychodzę na ulicę i bekam komuś w twarz albo rzucam pawie po przystankach. ;>

Żarcie jest niezbędne do życia także nie ma co porównywać tego do nałogu. Słodycze ok to jest już zachcianka, ale te lepsze są odpowiednio droższe, można kupić sobie wyrób czekoladopodobny za grosze albo jakieś tanie fajki więc ocb ? Nie wszystkie przecież kosztują po 14zł na wspomniał xsiv.
Nie chcę żyć zdrowo, ale nie chcę, żeby moje ubranie, włosy jebało gównem. Chuj tam już z palaczami na ulicy, tego nie wytępisz i jakieś zakazy na ile metrów można palić od drugiego człowieka itp. to byłby debilizm skrajny. Ale przystanki jak najbardziej, inne miejsca publiczne jak puby, restauracje mają już kąciki dla palaczy także problem rozwiązany.
Nie wyolbrzymiaj, wszystko można zrobić z głową i rozsądnie a przy tym nie trzeba się wyprowadzać na pustynię.

Najgorsze kurestwo z jakim się spotykam to penisy, które nie chcąc palić domownikom i wychodzą na klatkę schodową albo już w windzie, wychodząc z domu przypalają kiepa jakby nie mogli zaczekać te 30 sekund, bo się zesrają.
Wychodząc z pracy przemierzam odcinek ok 500m do metra, razem ze mną idzie praktycznie cała "firma", bo wszyscy końcą o tej samej porze, oczywiście ok połowa jara i idziesz tak pół kilometra w takiej mgle. Jasne, że mogę poczekać 5-10" aż pójdą w pizdu, ale dlaczego to ja mam im ustępować. Niby takie szczegóły, ale dla osoby niepalącej wkurwiające i tyle.

Btw, podobno od grudnia w australii wprowadzili takie oto gustowne opakowania na fajki, tak jako ciekawostka. ;>

Spoiler:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie rozumiem niepalących w miastach ktorzy narzekaja na fajki, gdy wdychaja w miejskim smogu tyle gowna, ze w rok organizm lapie tyle substancji smolistych co palacz na wsi przez cale zycie.

Enjoy your cancer krakusy ;]


Dokladnie

a potem wielkie zdziwienie ze warszawiak czy krakus umiera na raka mimo ze 1 papierosa w zyciu nie zapalil :)

osobiscie nie wydaje na papierosy ani grosza , znajomi mnie czestuja na imprezach i okolicznosciowo wypale te 4-5 sztuk , nie zostalem przy tym nalogowcem i nie pale

alkohol robi nie mniejsze spustoszenie a przyzwolenie na niego jest wieksze niz na palenie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.