mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 23:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Niah napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie istnieje coś takiego jak zdrowa rywalizacja. Istnieją tylko nagrody na koncu. A nagrody nalezy zdobyć idac po linii najmniejszego oporu ;p.


trolujesz czy już taki jesteś?

Tak jest ludzka mentalność. Jeśli na końcu dostajesz nagrode to celem nadrzędnym jest jej zdobycie wszelkimi możliwymi środkami a nie zdrowa rywalizacja.

Wychodząc z takiego założenia nie ma 'zdrowej rywalizacji'. Nawet bez żadnych namacalnych nagród ani rankingów, część ludzi i tak oszukuje, bo nagrodą jest samo zwycięstwo. (i/lub griefowanie / zgnojenie / trolling). Nawet jeżeli de-facto nie jest ono zwycięstwem tylko oszustwem. Do 'zdrowej rywalizacji' potrzebujesz odpowiednich ludzi, a nie odpowiej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 23:44 
Cytuj  
Nie promuje jego kanalu, jako, ze gosc z forum to czasem zajrze co tam dodaje.

btw. wlasnie odpalilem QL, wywalilo mi staty i dalo mi mecze z jakimis noobzorami totalnymi- jak widac są w takich "hardcore" grach. Nie wiem co mnie podkusilo napisac cos na chacie, gosc generalnie strasznie lamil. Dowiedzialem sie, ze Q jest niezbalansowany i nieskillowy, a najlepsza skillowa gra to halo na konsole. (zapytajem goscia o bf3 to sie zasmial i to odpowiedzial) Wydlubcie mi oczy plox.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:25 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Twórcy tej serii na pewno nie chcą byś dłużej zagościł przy "CoD X"

Tworcy tej serii (a takze MoH'a) dawno przy CoDzie juz nie pracuja, nie mowiac juz o tym ze zrobili w sumie 4 czesci (CoD1/2/MW1/2).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:31 
Cytuj  
wodny, dopiero teraz zobaczylem Twojego posta. Ja rozumiem, ze byznes is byznes i nic tu nie poradze i CoDa nie ma co tykac kijem. Ale dziwi mnie, ze nikt nie wyda powiedzmy cos w stylu TF2 ale moze w nieco "powazniejszej" formie, ktore jest bardzo popularne. Moze i bedzie cos ciekawego w kickstarterze ale pewnie bedzie to masakrycznie niszowe. Duzo gier narodzilo sie z modow. Tylko niestety teraz prawie nic nie mozna modowac.


no i jak mozna nie widziec pulp fiction ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 02:41 
Cytuj  
Pozostalo tylko czekac na HL3 i Source2... :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 07:36 
Cytuj  
Highlander wypisał kilka kilka postów temu wady BF3 i w sumie można się z nimi zgodzić, chociaż az tak straszne imo nie są. Jak dla mnie to możliwość polatania snajperem na niektórych mapach >> od gry w skilowego CS czy Quake, gdzie mapki ograniczają się do napierdalania w czymś w rodzaju tunelu. Mimo wad BF, frajda jaką daje trafienie innefgo skitranego snajpera czy support lecącego na flagę teamu jest na tyle duża, że co jakiś czas wracam do tej gry. Pomimo tego, że z reguły znajduję się gdzieś na środku stawki punktowej. Właściwie to czego potrzeba mi w fpsie to nie jakieś pro skilowe wymagania a duża mapa i dużo ludzi + pojazdy ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 08:34 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Highlander wypisał kilka kilka postów temu wady BF3 i w sumie można się z nimi zgodzić, chociaż az tak straszne imo nie są. Jak dla mnie to możliwość polatania snajperem na niektórych mapach >> od gry w skilowego CS czy Quake, gdzie mapki ograniczają się do napierdalania w czymś w rodzaju tunelu. Mimo wad BF, frajda jaką daje trafienie innefgo skitranego snajpera czy support lecącego na flagę teamu jest na tyle duża, że co jakiś czas wracam do tej gry. Pomimo tego, że z reguły znajduję się gdzieś na środku stawki punktowej. Właściwie to czego potrzeba mi w fpsie to nie jakieś pro skilowe wymagania a duża mapa i dużo ludzi + pojazdy ;).

Dlaczego nie grasz w PlanetSide 2 ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 08:55 
Cytuj  
Właściwie to nie wiem. Chyba muszę spróbować ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 09:28 
Cytuj  
imo PS2>BF3.

Widze, ze grasz glownie snajperem, ja glownie assaultem, wszedzie pierwszy najlepiej. Ja w ogole nie czuje by w bf3 byla duza mapa. Wszedzie jest absurdalny chaos, spowodowany glupimi spawnami, wiekszy chaos niz w tych grach "skillowych" z malymi mapami. W quaku, cs, et, cod mam wyzsza przezywalnosc i wieksza kontrole. W bf3 zabije jednego goscia, na jego miejscu spawnnuje sie 3 nastepnych. Prawie, ze nie da sie oczyscic terenu z piechoty, zawsze jakas random sytuacja sie wydarzy. Ofkorz, wiekszosc na dodatek gra camp style. Juz nie wspominajac, ze mapy są dupne, i nie rozumiem popularnosci nowych map nad tymi z Karkanda, ktore juz predzej pozwalaja na "normalna" gre, nawet jesli beda pojazdy. Bo infantry only to ze swieca w bf3 szukac.

Poza tym, dla Ciebie te detale są malo wazne, a dla mnie jednak są wazne. Nie wspominajac juz, ze regenerujace sie zycie/armor powoduja, ze medyk jest zbędny. A w 1 poscie nie wypisalem wad bf3, to byl ogol, wady dalem w jakims linku.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 09:39 
Cytuj  
To się zgadza, jest sporo chaotyczności. Ale odnośnie kampienia mam odmienne zdanie imo większość graczy gdzieś biega i nie da się zbyt długo siedzieć w jednym miejscu.
Co do PS2, trzeba kupować premium czy da się (w miarę komfortowo) pograć bez płacenia?
Ps. medyk nie jest zbędny, czasem podnosi ;). Regeneracja jest imo ok i tak padam bardzo często.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 09:43 
Cytuj  
"probuja biegac", albo biegna te 20 sec od spawna akurat ;)

Odnosnie PS2 na dluzsza mete musisz pytac kogos innego, ja gralem krotko ale wydaje mi sie, ze mozna spokojnie grac f2p, jakos nawet specjalnej roznicy miedzy "wyzszymi" levelami tez nie widzialem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 10:17 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To się zgadza, jest sporo chaotyczności. Ale odnośnie kampienia mam odmienne zdanie imo większość graczy gdzieś biega i nie da się zbyt długo siedzieć w jednym miejscu.
Co do PS2, trzeba kupować premium czy da się (w miarę komfortowo) pograć bez płacenia?
Ps. medyk nie jest zbędny, czasem podnosi ;). Regeneracja jest imo ok i tak padam bardzo często.

Da sie spokojnie grać bez premium. No chyba, że chcesz latać to albo rzucisz kasą i kupisz rakiety albo będziesz dzielnie farmił.

Co do reszty. Inne bronie są fajne, ale nie sa ani lepsze ani gorsze. Jedna ma mniejszy spread ale tez mniejsza sile ognia, inna moze miec podczepiony granatnik ale ma mniejszy dmg i wiekszy spread. Itd.
Podstawowa broń jest wystarczajaca. Chyba ze z gory wiesz, ze wolisz strzelać z czegoś konkretnego. A pozatym bronie maja wersje testowe ktorymi mozna pograć.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Co do PS2, trzeba kupować premium czy da się (w miarę komfortowo) pograć bez płacenia?


premium ogólnie jest zbędny, fakt boosty sie dostaje, ale ogolnie za te 15 dolarow juz lepiej kupic 1500 punktow i odblokowac 2 rzeczy (za 1 miesiac premium dostaje sie 500 SC, a za to nic konkretnego sie nie odblokuje).

Niektore upgrade zwlaszcza do pojazdow i MAXow powiedzialbym ze sa niezbedne, a mowie o:

- 2 dzialko do liberatora trzeba wymienic, z bezuzytecznego shreddera przechodzi sie na machine do zdobywania certow, mozna kupic albo daltona przeciw pojazdom, albo zephyra przeciwpiechotnego
- rakiety do mysliwca - podobnie, lockowane na antiair, albo 12 rakietek, te pierwsze mocno pomagaja na poczatku zwlaszcza jak sie lata, drugie pomagaja zabijac pojazdy i piechote na ziemi. Do tego Vortek Rotary jako pierwsze dzialko tez imo trzeba odblokowac (kosztuje 250 certow wiec polecam odblokowac za certy nie za $)
- Lightning - podstawowe dzialko jest beznadziejne w porownaniu do Pythona HE na piechote
- MAX - dostaje sie po jednej lapie kazda bron (lewa przeciwlotnica, prawa do wyboru przeciwpiechotna i przeciwczolgowa). Trzeba wrecz odblokowac przeciwlotnicza na prawa reke zeby z obu napieprzac samolociki (Antiair w tej grze jest na miare zlota), no i mocno polecam odblokowac druga lape przeciwpiechotna. Ja swoim podwojnym scattercannonem mam juz ok. 600 killi zdobyte. Przeciwczolgowe mozna olac.
- Czolg glowny - wiezyczke warto wymienic z podstawowej, w NC basilisk jest slabiutki i nie sprawdza sie ani na czolgi, ani na samoloty, ani na piechote.


Co do piechoty to tam tylko proponowalbym Heavy'emu odblokowac Decimatora (najsilniejsa nielockowana wyrzutnia) i jakas lockowana wyrzutnie. Z broni to nie narzekam choc przymierzam sie do kupna GD-7F dla light assaulta i inzyniera.


Jak grasz snajperem to podstawowe snajperki Terran Republic i Vanu Sovereignty są semi-auto, a New Conglomerate jest bolt action.


Generalnie uwazam, ze jak chce sie biegac dluzej to trzeba cos kupic. Farmienie takiej ilosci certow zeby odblokowac to cowymienilem wyzej jest nieludzkie. Do biegania ot tak, albo z kims kto ma te unlocki to mozna sie wstrzymac na jakis czas, bo lepiej jest wszystko ogarnac, sprobowac wszystkiego i zdecydowac czy gra sie podoba i co sie chce robic, no ale wczesniej czy pozniej jak sie bedzie gralo, to unlocki beda potrzebne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:40 
Cytuj  
to i to raczej fakt, ze granie solo w PS2 to slaby fun.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:43 
Cytuj  
premium bardzo sie przydaje na poczatku + booster.
fajnie jest odblokowac pare rzeczy za certy (celowniki, namierzanie, amsy duperele) a to kosztuje.
z boosterem i premium certy leca jak szalone. biorac pod uwage fun jaki daje gra, kiedy biega sie w squadzie, nie jest to jakis wielki wydatek.
zanim odblokujesz nowe bronie za sc to proponuje pograc kazda klasa (po pare godzin) zeby wiedziec co ci najbardziej pasuje.
ja lubie grac heavy assaultem, ale light assault tez daje duzo frajdy - tylko niestety jest srednio przydatny w teamie.
maxy tez maja niezly wykurw.
do farmy certow medyk na pewno jest dobry.

jak bedziesz chcial pograc na 'serio' to daj znac :) u nas chlopaki rozpracowali juz duza czesc gry i na pewno cos doradza :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:55 
Cytuj  
Będę miał chwilę wieczorem to zainstaluję i obadam. Jeśli się spodoba to będę się kontaktował ;).
Ta snajperka z bolt action wymaga oderwania oka od celownika? Czy ma jakąś "ładowarkę"? (coś jak m 98 w bf3).
Jeśli chce się grać w teamie, trzeba wybrać tą samą "rasę" czy można dowolną?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:58 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jeśli chce się grać w teamie, trzeba wybrać tą samą "rasę" czy można dowolną?


W Planetside 2 nie ma ras. Są tylko strony konfliktu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:58 
Cytuj  
graja na serwie woodman, po stronie NC.

a snajperzy sux dix. ;d

Razoth - wez mu zajeb za taki karygodny błąd! ;]


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 13:09 
Cytuj  
Jeden jest żółty, drugi czarny trzeci biały ;). Ale niech będzie, strony konfliktu a nie rasy :p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 13:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ta snajperka z bolt action wymaga oderwania oka od celownika? Czy ma jakąś "ładowarkę"? (coś jak m 98 w bf3).



Tak, każda bolt action tak ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.