mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 13:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No na pewno nie tony hipokryzji i polaczkowstwa. Tak jak juz napisalem, spierdalaj - niepodoba sie nie czytaj, bo wplyw na moj styl pisania (bardzi dobry zreszta na tym forum gdzie 90% osob nie ma zielonego pojecia o czym pisze i pisze zeby pisac - przynajmniej jesli chodzi o gry) masz zerowy.... 'skromnisiu'.

:roll:


Kabra ja Ci tylko daje feedback, co z nim zrobisz to Twoja sprawa.

Dla mnie temat jest zamknięty, jak to powiedziałeś, nic mi do tego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 13:51 
Cytuj  
o kalambury. teraz ja.

klerykalne.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 09:59 
Cytuj  
jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to morda w kubeł


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 10:55 
Cytuj  
nooo, cos jak filmy tarantino, przynajmniej 60% to dialogi... nuuuda...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 10:56 
Cytuj  
Piotr ma rację. Powinno być 40% jeżdżenia, 50% próba poderwania betsi i 10% walka, wtedy by było 8/10. ;/ No i za długi o jakieś 1,5 godziny.
Ministrant przestań się wypowiadać w tym temacie pls.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:00 
Cytuj  
Mam jeszcze jedną propozycję dla Niaha: "Lessi wróć". Nie jest za długi, 50% biegania, 30% szczekania i 20% aportowania.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:03 
Cytuj  
"Beethoven" też byłby całkiem zajebisty.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:04 
Cytuj  
Jesteście zjebani.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:05 
Cytuj  
Będziesz się spowiadał z tych przekleństw. U proboszcza. Własnoręcznie.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:07 
Cytuj  
Mówienie prawdy nie jest grzechem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:10 
Cytuj  
Mi się nie musisz tłumaczyć.. On już czeka.

Spoiler:


_________________
@polygamia

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Będziesz się spowiadał z tych przekleństw. U proboszcza. Własnoręcznie.

Niah napisał(a):
Mówienie prawdy nie jest grzechem.

Atherius napisał(a):
Mi się nie musisz tłumaczyć.. On już czeka.


Ciekawe filmy, można gdzieś na dvd dostać?


_________________
flidais#2625

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:16 
Cytuj  
W kancelarii parafialnej u magpsa. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 10:54 
Cytuj  
Akurat jaruzel to raczej mniejsze zło niż baumann. jaruzel dorobił się najmniej na przemianach - raczej jego kolesie z partii i podwładni ze służb. Ja oczywiście nie mam prawa tego pamiętać, ale ojciec solidaruch z tamtych czasów opowiada, że było już naprawdę ostro w Gdańsku i rzeczywiście groziła nam braterska pomoc jak w Czechosłowacji, więc stan wojenny uratował przed rzezią wielu. Oczywiście pod znakiem zapytania stoi to czy stan ten był przemyślanym działaniem w obawie o cały naród czy tylko o własne dupy, bo prawdopodobnie jaruzel i kolesie w trakcie pomocy dostaliby zawału.
Pamiętać należy, że telewizja i radio było wtedy podległe rządowi, a rząd promował tam wałęsę, mazowieckiego i kuronia jako wybawicieli przeciwnych reżimowi, a stan wojenny miał przechylić czarę goryczy w społeczeństwie, aby doprowadzić do późniejszych - w pełni kontrolowanych przemian. Sprawa z jaruzelem jest mniej klarowna niż z baumanem jednak, bo mimo, że miał prawdopodobnie na celu ratowanie siebie to mimo woli uratował od zagłady ogromną część społeczeństwa. O ile bowiem solidarność (świadczyć o tym może sposób werbunku wśród studentów i to, że potem tym działaczom nie blokowano ścieżki kariery akademickiej) była organizacją kontrolowaną przez komuchów, to na wybrzeżu był ogrom skrajnych roboli, bez mózgu, którzy chcieli wywoływać wojnę domową - co doprowadziłoby to chęci pomocy z moskwy.
"Upadek" komuny był raczej wspólnie z zsrr zaplanowany, ale nasi wspaniali bracia nie dopuściliby do niekontrolowanych przemian.
Gdyby nie stan wojenny to możliwe że komunizm "upadł by" dopiero z 5-10 lat temu.

A wszyscy oni i tak chyba mają niezły zaciesz na ryjach, że tyle czasu trzymają się już koryta i nie zanosi się na zmiany :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 12:36 
Cytuj  
Może opierajmy się na faktach bo inaczej "co by było gdyby" do sci-fi w tym przypadku.
Fakty są takie że generał tłumi zbrojnie to co wymknęło się spod kontroli, rosja w tym czasie jest zajęta uciekaniem z afganistanu i porażkami na scenie politycznej, jak i technologicznej, wpadki wywiadu i tracenie wpływów w ameryce łacińskiej.
Komuniści w Polsce zwyczajnie nie mogli dopuścić do przemian na innych niż ich zasady dlatego zaraz po wprowadzeniu stanu wojennego i zrobieniu "porządku" ( ponad sto ofiar śmiertelnych ) szybko zajeli się finansami i gospodarka państwa, dlatego od 1994 roku powstawał grunt pod późniejszy okrągły stół itd.
Wracając do generała, nadgorliwy służbista wychwalany i nagradzany przez moskwe, wszystko co robił robił dla kariery, a ta wiązała się zawsze w jego przypadku ogólnie pisząc z komunistami.

Wstyd że musimy dyskutować o oczywistej rzeczy, wstyd że taki człowiek jest wybielany i szanowany przez tak wielu, wstyd że w 2013 roku muszę pisać taki post jakby to nie było oczywiste !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 15:07 
Cytuj  
Widać maść na ból dupy powinna być szerzej dystrybuowana na forum. Łagodzi skutki odpychania/przepychania. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 15:12 
Cytuj  
No kogoś boli skoro za wszelką cenę stara się wznosić jakiś tytuł na wyżyny zamiast pozwolić danej pozycji na wybicie się jakością i gameplayem samoczynnie. Hue hue.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 15:18 
Cytuj  
Śmianie się z lola to jak śmianie się z grubych kolegów w podstawówce na WF. Naturalne.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 15:45 
Cytuj  
Chyba jestem nienaturalny w takim razie :( Mimo, że nie jestem gruby ani nigdy nie byłem, to z grubasów na WF-ie się nie śmiałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 16:06 
Cytuj  
Daj czasem anuluj zamiast wyślij. Naprawdę.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.