mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 23:54 
Cytuj  
Kurwa, takiej żenady ofertowej jeszcze nie widziałem. I to nie tylko dla mnie, jako abonenta N, ale także dla posiadaczy C+. W paru miejscach nawet 100% podwyżki i nawet oferta migracyjna nie jest w stanie tego zmienić. Na dziś płacę 79 zet za wszystkie pakiety N + nPremium + HBO + Cinemax + Filmbox. W nowej ofercie w żaden sposób nie są w stanie dać mi tego samego w podobnej cenie. Cóż, poczekam na telefon od nich i zobaczę, co mi zaoferują w zamian, ale czuję, ze "witaj Cyfrowy Posat z pakietem Premium" (wszystko co mają). Na szczęście na sporcie mi nie zależy (jak przeczytałem, ile trzeba dopłacić do C+ Sport, to myślałem, że padnę ze śmiechu).

X.

PS. Jedyne co mi będzie szkoda, to "turbo dekodera", ale Sagemcom ESI-88 wcale dużo gorszy nie jest ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 23:59 
Cytuj  
Nie kupili N-kę po to, żeby obniżyć ceny przecież. Zresztą ktoś za to przejęcie musi zapłacić - i to nie udziałowcy Canal + / Vivendi. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:02 
Cytuj  
Polecam w ogóle nie ogladać telewizji. Wiem, wiem, łatwiej samemu zrezygnować niż namówić na to innych domowników.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:02 
Cytuj  
Xanth, wypowiedz umowę i czekaj na telefon od nich, jesteś w stanie dużo ugrać, przynajmniej to samo co masz plus drobny bonus, inaczej lecą w chu..., a polsat jak kupisz to po pierwszym dniu będziesz chciał wywalić tv przez okno za kiepską jakość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:04 
Cytuj  
ja mam ciagle enke ale bez umowy, place cos 70 dych, wczesniej mialem na umowe bylo 100 za wszystko po 2 latach za to samo chcieli 120, no kurwa. ale zweklalem zwlekalem umowa sie skonczyla i zaplacilem 200 za miech geez. Ale i tak mimo perypetii polsat mnie odrzuca.

embe tez tak robilem bo zwykle to dziala ale tu uj, po 2-3 telefonach zadzwonil jakis koles ja mu tlumacze ze 2 lata placilem tyle a teraz niby za to samo mam placic wiecej? nic ciekawego nie zaproponowal to olalem. w sumie dobrze bo sie dowiedzialem ze moge sobie dowolnie wlaczac teraz i wylaczac potrzbne programy/uslugi a nie obowiazuje mnie zadna umowa terminowa aha no i dekoder zostal ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 22 mar 2013, 00:08 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Xanth, wypowiedz umowę i czekaj na telefon od nich

Na wypowiedzenie mam czas do 14 kwietnia. Jak do tego czasu nie zadzwonią z ofertą migracyjną, to papa. A potem się zobaczy ;)
Co do CP, to muszę jeszcze organoleptycznie pomacać tego Sagemcoma. Szwagier ma dekoder HD 5000 i jakoś dużej różnicy w jakości nie stwierdziłem, a mi zależy głownie na nagrywarce dwugłowicowej. Co do jakości sprzętu, to wg opinii polsatowski Sagemcom jest porównywalny do nboxa.

X.

PS. I w przeciwieństwie do nc+ w CP zawsze mogę kupić sobie moduł CI i wsadzić go do dowolnego wypasionego dekodera. I jak pisałem, na sporcie mi nie zależy, a poza sportem oferta CP bije cenowo nc+ na pare długości ;)

PS2. Piszpan, i tu problem, poki co zapomnij o pakietach tematycznych. Masz to co tu i nic więcej: http://ncplus.pl/sklep/promocje


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:21 
Cytuj  
Tu nie jest problem dekoder tylko jakość kanałów, mają tak poupychane na transponderach że musieli zjechać z jakością, ich kanały HD mają kompresja jak w divx, może się coś zmieniło ale to syf był jeszcze pół roku temu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:25 
Cytuj  
No o tym mowie. Dzisiaj u szwagra z dwie godziny latałem po kanałach i jakoś wielkiej różnicy nie zauważyłem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:53 
Cytuj  
Nie po to ludzie uciekali od tego co wyprawialo C+ do nki, zeby znow trafic w ich sidła. GG

Zreszta od dawna nie ogladam tv, bo i tak jedne co sie dalo ogladac to stare programy popularnonaukowe (a nie te nowe "OMG STRASZNE PAJONKI TOP TEN") i pingwiny z madagaskaru.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 01:02 
Cytuj  
Najlepsze teraz jest discovery. Bylem u rodzicow to mialem przyjemnosc poogladac sobie troche. Tam chyba wszystkie programy to fejki albo brainwashery.
Pol dnia cos o aukcjach. Kupujesz w ciemno, na 100 % znajdzie sie antyk, ktory ktos kupi za 10 tys $. Jak nie antyk to rakieta NASA albo kupa walenia - tez dobrze.
Polawiacze perel, zlota. diamentow itd - nie mam cierpliwosci, nie dalem rady ogladac.
Mafia amiszow - ??? - nie ogladalem ale do dzisiaj sie z tego smieje.

Jedynie co moglbym ogladac to ten program brytyjski o odnawianiu samochodow.

Sorry za offtopic, musialem sie wyzalic :D


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 06:29 
Cytuj  
discovery zmieniło się podobnie jak mtv


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 07:36 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Polecam w ogóle nie ogladać telewizji. Wiem, wiem, łatwiej samemu zrezygnować niż namówić na to innych domowników.

this. od 2,5 roku nie mam tv i kazdy kto wchodzi do salonu i widzi 40cali podlaczone tylko do laptopa sie dziwi. wszystko jest w necie - albo do sciagniecia, albo na roznych VOD/streamach ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 09:47 
Cytuj  
HTPC zbuduj sobie ladne i tanie dla lansu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 10:17 
Cytuj  
Mam to samo, 69 teraz płacę a i tak 3/4 nie oglądam, nie wiem czy nie zrezygnuję w ogóle z umowy bo zależy mi tylko na podstawowych kanałach + tvn turbo. Jak to wygląda przy tej tv na kartę, da się wybrać pojedyncze kanały?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:48 
Cytuj  
Telewizja jest dla plebsu. Prawdziwy Pro oglądają wszystko online albo ściągają stare filmy z netu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:07 
Cytuj  
Chuj w dupę telewizji. :) Od wielu, wielu, wielu lat nie oglądam i kompletnie nic nie straciłem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:26 
Cytuj  
od dawna wiadomo, ze telewizor nadaje sie tylko do tego, zeby podpiac do niego konsole.
Rozwalic sie wygodnie na kanapie.
Z padem w reku...



...i grac w fpsy :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:31 
Cytuj  
Ja wolę podpiąć do pc. ;> W sumie wiadomości sobie jakieś oglądam tak z przyzwyczajenia, reszta programów i filmów mi powiewa.
A w fpsy singlowe gram na padzie, bo się przyzwyczaiłem. ;>


_________________
@polygamia

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 15:40 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Polecam w ogóle nie ogladać telewizji. Wiem, wiem, łatwiej samemu zrezygnować niż namówić na to innych domowników.

Nie oglądam od 3ech lat :) Luzik jest serio, nawet nie poczułem różnicy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 15:44 
Cytuj  
Cytat z komentarzy na gazecie: eNCe peNCe wypowiedzenie umowy mam w prawej ręce. :lol: Chyba pójdę tym tropem..


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.