mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:05 
Cytuj  
Co na to panowie ekolodzy? Gdzieś czytałem, że to, że tak nakurwia to dlatego, że jest cieplej. Logiczne do bólu - robi się cieplej, lodowce topnieją, całe lodowe góry popierdalają sobie po oceanach w kierunku równika ochładzając przy okazji klimat. Conajmniej kilka z nich musi być aktualnie w okolicy Wysp Brytyjskich. Jeszcze 4 lata temu o tej porze można było się w morzu kąpać - a na ten weekend znów zapowiadają mrozy i śnieg.

Jakby ktoś chciał wspólnika przy stawianiu karczmy na Bałtyku (proponuję mniej więcej w połowie drogi z Kołobrzegu do Ronn) za rok to bym sie pisał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:16 
Cytuj  
No jak to gdzie? Latem w cholerę gorąco, zimą w pizdu zimno. Duże wahania temperatur i zajebiste zmiany ciśnienia. Zobaczysz, w zamian za tę zimę lato będzie cholernie suche.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:26 
Cytuj  
globalne ocieplenie to bzdura.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 07:21 
Cytuj  
Globalne ocieplenie strasznie zmieniło nam klimat. Jak jeszcze kilka lat temu spokojnie rzepak ozimy siałem i pszenice i miałem 100% przezimowań, to tak 3 lata rzepaku nie sieje. W tamtym roku oziminy w kraju: od Warszawy do Poznania gole pola, 100% wymrożeń.Od nas z Podlasia pszenice jarą tirami kupowali. Kiedyś jak była zima to napadało śniegu i było okej, teraz takie jaja, ze -20 a pokrywy 0


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 07:34 
Cytuj  
A kapitan Planeta i planetarianie tak dzielnie walczyli zeby nie wywalac lodowek z freonem na zlom a tu dupa, wychodzi na to ze globalne ocieplenie to mit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 08:23 
Cytuj  
Nie ma dowodow na istnienie globalnego ocieplenia. Jedyne sensowne jakie widzialem to badania lodu, gdzie byla przedstawiona grubosc lodu i emisja dwutlenku węgla. Byly okresu gdzie emisja CO2 sie zwiekszyla, ale pokrywa lodu również byla grubsza. Zwalano wtedy anomalie pogodowe/ocieplenie klimatu na aktywnosc Slonca.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 09:33 
Cytuj  
Przez miliardy lad ziemia przechodziła cykliczne zmiany klimatyczne, niektóre długie, inne trwające zaledwie pare lat, a tu nagle banda hipisów sobie wymyśliła globalne ociPlenie.

Zapewne w czasie najazdów Szwedzkich, te same hipcie by krzyczeli globalne ochłodzenie, i napewno była to wina ludzi.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 09:46 
Cytuj  
Winter is Coming


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 10:26 
Cytuj  
Oho, w dzisiejszym odcinku nasi fachowcy z mmorpg.pl wypowiedzą się na temat jednego z najbardziej złożonych zjawisk na ziemi - zmian klimatycznych. Dyskusję otworzył prof. Mark24, który stwierdził, że globalne ocieplenie to hoax bo w UK spadł śnieg.
Highlander napisał(a):
globalne ocieplenie to bzdura.

Z kolei z tego co mi wiadomo naukowcy są dosyć zgodni, że klimat się zmienia. Nie wiadomo tylko czy w wyniku działalności człowieka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 10:54 
Cytuj  
Witaj prof. Junkier na konwencji klimatycznej.

O globalnym ociepleniu mowi sie glownie w kontekscie zwiekszonej emisji CO2, a to imo bzdura. Z kolei aktywnosc Słońca ma na ziemię zawsze wplyw, hiperaktywnosc, wybuchy, błyski na słońću itp. itd.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Witaj prof. Junkier na konwencji klimatycznej.

No ja akurat w przeciwieństwie do niektórych zdaje sobie sprawę, że przeczytanie paru artykułów w internecie i obejrzenie paru programów na discovery nie czyni mnie osobą kompetentną do zajmowania stanowiska w tym temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:13 
Cytuj  
a imo po prostu ktos chcial na tym zrobic biznes i sie powiodlo.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:21 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
No ja akurat w przeciwieństwie do niektórych zdaje sobie sprawę, że przeczytanie paru artykułów w internecie i obejrzenie paru programów na discovery nie czyni mnie osobą kompetentną do zajmowania stanowiska w tym temacie.

Za dużo wymagasz od człowieka z najwyższą średnią postów na dzień - jakby miał weryfikować informacje, to przecież nie starczyłoby mu czasu udzielać się w każdym możliwym temacie na forum.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:28 
Cytuj  
Ja tam trzymam się stanowiska Polskiej Akademii Nauk i olewam caly szum medialny wokół tego:
http://www.kngpan.agh.edu.pl/wp-content ... limatu.pdf


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:49 
Cytuj  
shp napisał(a):
Junkier napisał(a):
No ja akurat w przeciwieństwie do niektórych zdaje sobie sprawę, że przeczytanie paru artykułów w internecie i obejrzenie paru programów na discovery nie czyni mnie osobą kompetentną do zajmowania stanowiska w tym temacie.

Za dużo wymagasz od człowieka z najwyższą średnią postów na dzień - jakby miał weryfikować informacje, to przecież nie starczyłoby mu czasu udzielać się w każdym możliwym temacie na forum.



Hahaha idealnie podsumowanie Highlandera. Ciekawe czy on osiągnie coś w życiu napierdalając tylko posty na forum :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:03 
Cytuj  
serio zabolek?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:09 
Cytuj  
Nie narzekam na swoja sytuacje, to co osiagnalem to nawet nie masz pojecia zabol. Gowno wiesz o moim zyciu prywatnym, wiec wypierdalaj zlodzieju.

Wole miec duzo postow niz robic 5 altow (nie pije do nikogo konkretnie)

Jak tak Cie to ciekawi to ostatnio mam luzy w pracy po zmianie stanowiska, ale nie chce sie wychylac z tym, ze mam za duzo czasu poki co, bo nie chce miec pozniej na glowie 150%. Nie bede sam sobie w stope strzelal.

PS. jeden student nawet pisal mi na PM by sie poradzic i chetnie pomoglem.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:15 
Cytuj  
jak zwykle twoje próby obrony są zabawnie nieudane


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:17 
Cytuj  
Idz grac ze swoim kolega zabolem lepiej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:22 
Cytuj  
ta, odezwal sie niah, najciezej pracujacy pan prezes :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.