mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

A czy Ty szukasz grodzkiego na kamerkach?
Nie 37%  37%  [ 7 ]
Tak na showup/oncam 11%  11%  [ 2 ]
Tak na kamerkowo 0%  0%  [ 0 ]
Tak na seks 0%  0%  [ 0 ]
Tak na cam4 0%  0%  [ 0 ]
Tak na liveshow 0%  0%  [ 0 ]
Tak na wildshow 0%  0%  [ 0 ]
Tak na youshow 0%  0%  [ 0 ]
Razem z proboszczem chodzimy na gangbangi z grodzkim 53%  53%  [ 10 ]
Liczba głosów : 19
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Byłoby to pomówienie, a na to jest paragraf.


wtedy gazety robia mala errate i przeprosiny. Jakby to bylo wielce respektowane to jak mialby istniec super express?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:06 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
No jezeli to nie on, to rozumiem czemu tego nie ma nigdzie...ale jezeli to on, to o kurwa po trzykroc :o

Chodzi Ci o to, ze okazałoby się, że ściemniała, że jest po operacji? Stąd to przejęcie? W sumie nie rozumiem, o co w ogóle chodzi, skąd tyle podjaranych postów?


Dokladnie. O to chodzi. Noia jak zwykle trafia w 10tke :lol:

Jak rozumiem to sarkazm? Niewiele wyjaśniłeś, a szkoda. Bo zaciekawiła mnie Twoja reakcja.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:08 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jak rozumiem to sarkazm? Niewiele wyjaśniłeś, a szkoda. Bo zaciekawiła mnie Twoja reakcja.


Dobrze rozumiesz. A mnie zupelnie nie zdziwila Twoja.
Brak wyjasnienia potraktuj jako uznanie z mojej strony, ze dasz rade sam dociec przyczyn.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:24 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Jak rozumiem to sarkazm? Niewiele wyjaśniłeś, a szkoda. Bo zaciekawiła mnie Twoja reakcja.


Dobrze rozumiesz. A mnie zupelnie nie zdziwila Twoja.
Brak wyjasnienia potraktuj jako uznanie z mojej strony, ze dasz rade sam dociec przyczyn.

Zawiodę Cię jak widzę, ale nie dałem rady. Więc jak możesz, to napisz proszę o co właściwie Tobie chodziło.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
brak krosty na prawym policzku

Hehe, dobre. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 16:54 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Mark24 napisał(a):
brak krosty na prawym policzku

Hehe, dobre. :)


Like !


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2013, 12:56 
Cytuj  
Hehe :)


Oświadczenie Anny Grodzkiej

Do tej pory osobą, która doczekała się największej liczby naśladowców chcących uchodzić za jego sobowtórów, był Elvis Presley, teraz ja widzę swoją szansę.

Aktualny kandydat/ka na mojego sobowtóra, jaki lansuje swoje wątpliwe wdzięki w sieci, jest w mojej ocenie średnio udany/a. Można było bardziej rozbudować „drugi podbródek”, dodać znamię na prawym policzku, powiększyć brzuch i (nie chwaląc się) piersi, czy choćby lepiej ucharakteryzować oczy. Panowie hejterzy – trója! No! trója z plusem.

Zatem ogłaszam nieustający konkurs na mojego sobowtóra. Najbardziej udany otrzyma nagrodę: jednorazowy bilet na dowolnie wybrany klubowy mecz w piłkę nożną w Polsce. Jednorazowy, nie ze skąpstwa, ale z racjonalności, bo w atmosferze polskiej nietolerancji prawdopodobnie to byłby jego/jej ostatni występ publiczny w pełnej krasie.

Nie dziwi mnie nienawistna aktywność ze strony moich politycznych wrogów, bo do tego się już przyzwyczaiłam, ale odnoszę wrażenie, że niektóre mniej mnie znające osoby postronne dały się jednak nabrać tej mistyfikacji. Tym daję pod rozwagę: czy ja, tak bardzo rozpoznawalna polityczka, występowałabym w seks-kamerce? Przecież nie jestem kretynką!!!

A całkiem na poważnie: dla mnie i jak sądzę prawdopodobnie dla większości z nas, poziom nienawistnej komunikacji społecznej przekroczył już dawno wszelkie dopuszczalne granice. Nie tylko mnie dotyka w Internecie niewiarygodne chamstwo i agresja. Nie tylko moją godność szargają ludzie, którzy nie potrafią pohamować przejawów swojej nienawiści. Tej fali trzeba postawić tamę. Dlatego wszystkimi dostępnymi środkami będę bronić się przed rozpowszechnianiem szkalujących mnie treści.

Anna Grodzka


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2013, 14:10 
Cytuj  
czyli morał z tego taki, zamknąć internet przed chamstwem i agresją !! :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 00:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
czyli morał z tego taki, zamknąć internet przed chamstwem i agresją !! :lol:

Kolejny zamach na polską tradycję?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 08:19 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
embe napisał(a):
czyli morał z tego taki, zamknąć internet przed chamstwem i agresją !! :lol:

Kolejny zamach na polską tradycję?


wtf? moze kolejny podatek polskiego rzadu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.