mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 15:17 
Cytuj  
Wiem ze juz kiedys prowadzilismy dyskusje w podobnym temacie ale nie znalazlem watku aby bumpnac:)

Czy ktos z administracji moze sie wypowiedziec czy sa przewidywane jakies zmiany lub cokolwiek innego w niedalekiej przyszlosci aby rozkrecic nasze stare leciwe forum?
Osobnikow online generalnie ubywa- dzien w dzien te same mordki- nowych ludzi jak na lekarstwo- domene mamy niby fajna wiec moze jakos by to ruszyc aby cos sie znowu dzialo:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 15:20 
Cytuj  
Dobrze że dział flames się rozwija. To najważniejsze :)


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 17:40 
Cytuj  
Mało kto ma ochotę wsadzać rękę do mrowiska.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 17:46 
Cytuj  
lepiej marudzic w starym towarzystwie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 18:24 
Cytuj  
mamy?
z tego co wiem to my mamy miejsce, gdzie mozemy pogadac.
domene ma ferdek i to jego sprawa co sobie z nia robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 18:42 
Cytuj  
Prawda. Po drugie wole "olewczy" stosunek Ferdka, niz mialby z tego robic komercyjny serwis (a pewnie moglby). Obecnie inicjatywy wychodza od uzytkownikow dla uzytkownikow i to jest dla mnie lepsze.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 18:51 
Cytuj  
A jest jakiś sens na "coś więcej"?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 19:09 
Cytuj  
Pisząc poważnie to zależy co tam administracja sobie wymyśli. Ale nie sądzę, że coś wymyśli. Większość wiekowych userów mało w co pogrywa więc ta grupa jest mało przyszłościowa, a z gimnazjalistami też się nie dogadają. Zapewne nic się nie zmieni. Jak napisał Mendol, jest gdzie pogadać. I jak dla mnie może tak zostać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 19:33 
Cytuj  
LAPY PRECZ OD KRZYZA!!!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 19:35 
Cytuj  
czasem się w coś wspólnie pogra , nie gadajmy zaraz że w nic , mimo lat i nawału obowiązków

szybciej się dogadasz z dorosłym userem niż z dzieckiem w gimnazjum


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 19:35 
Cytuj  
nie zmieniajcie nic, niech to zostanie niszowe forum o niszowych gierkach :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 19:37 
Cytuj  
Twojastara jest niszowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 20:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mamy?
z tego co wiem to my mamy miejsce, gdzie mozemy pogadac.
domene ma ferdek i to jego sprawa co sobie z nia robi.


Dokładnie. Jak właściciel domeny będzie potrzebował rad co z nią zrobić, to o nie poprosi. Jak będzie miał ochotę wypierdolić forum do kosza i postawić serwis o Metinie dla gimbazy to tak zrobi. Mi pasuje jak jest.

Jak coś się zmieni - to trudno, nie jestem właścicielem tej piaskownicy. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 21:52 
Cytuj  
Cytuj:
Osobnikow online generalnie ubywa- dzien w dzien te same mordki- nowych ludzi jak na lekarstwo

Tak chyba jest obecnie tendencja na forach internetowych. Przynajmniej na tych z którymi miałem do czynienia przez ostatnie 10 lat praktycznie wszędzie wegetują jakieś niedobitki starych użytkowników + jeden nowy user na ruski rok, który zazwyczaj znika po paru postach zniechęcony hermetycznością towarzystwa. Mmorpg.pl na tym tle nie wypada tak źle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 22:12 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Osobnikow online generalnie ubywa- dzien w dzien te same mordki- nowych ludzi jak na lekarstwo

Tak chyba jest obecnie tendencja na forach internetowych. Przynajmniej na tych z którymi miałem do czynienia przez ostatnie 10 lat praktycznie wszędzie wegetują jakieś niedobitki starych użytkowników + jeden nowy user na ruski rok, który zazwyczaj znika po paru postach zniechęcony hermetycznością towarzystwa. Mmorpg.pl na tym tle nie wypada tak źle.



zgadzam się - fora internetowe są w głębokim odwrocie. Wystarczy popatrzeć na gry-online, czy polygamię. Imho mmorpg.pl i tak ładnie się trzyma - nowe twarze wciąż są.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 07:50 
Cytuj  
Jasne - nowe twarze wytrzymują dwa posty po czym znikają :) ilość złośliwości jaką wylewamy na nowych userów jest porażająca i nieczęsto zdarzy się ktoś kto wytrzyma. I tak wiem, równie złośliwi jesteśmy wobec siebie tylko że raczej nikt się tym nie przejmuje...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 08:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Twojastara jest niszowa.


+1


Edit: A tak na poważnie, to nie ma sensu robić z tego forum/"portalu" czegoś na wzór obecnych trendów, bo zwyczajnie straciłoby swój urok. Jest dobrze jak jest, wiadomo, że po odejściu Ashtona i tak już nic tego forum nie uratuje. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 10:00 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Jasne - nowe twarze wytrzymują dwa posty po czym znikają :) ilość złośliwości jaką wylewamy na nowych userów jest porażająca i nieczęsto zdarzy się ktoś kto wytrzyma. I tak wiem, równie złośliwi jesteśmy wobec siebie tylko że raczej nikt się tym nie przejmuje...


Nowi userzy pojawiaja sie przy wiekszych premierach i zajmują sie działem tej jednej gry (a to miejsca jednak całkiem merytoryczne i aktywne w trakcie premier, chyba ze jakis rzabolek czy inny kabra z pianą na twarzy wpadnie).
A potem z czasem mimo początkowego wystraszenia zaglądają w inne działy. Myk niestety polega na tym, ze od dłuższego czasu nie było dobrej premiery.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 10:27 
Cytuj  
A ja się zastanawiam ile jest warta domena "MMORPG.pl", i czemu nie została sprzedana wieki temu hehe

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 10:35 
Cytuj  
A kto by to kupił. Dyskusję toczą w kółko te same osoby. Nowi są hejtowani za byle wypowiedź. Coś napiszesz to wejdzie jeden z drugim z 2004r. zjebią i wyśmieją. Moderacji nie ma żadnej, poziom niski to i domena nic nie warta od zawsze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.