mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 07:57 
Cytuj  
Mod edit: wywalone z Filmów.
___


Banksy niczym? Nokius jak nie mam w zwyczaju jechac po ludziach tak tym razem sobie pozwole: zrob cos dla forum i nie pierdol.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 08:03 
Cytuj  
Fuck, źle to napisałem.

Chodziło mi o to, że:

Idea filmu powstała z niczego, przypadkowo - jako lekkie oszustwo. Z pasji jednego człowieka, który i tak nie miał zamiaru go zrobić. Tak powstał Life Remote Control a później Exit Through the Gift Shop. O!

No i nie napisałem, że Banksy to nikt. Więc nie wiem gdzie to tam przeczytałeś, no ale nevermind.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 10:37 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Banksy niczym? Nokius jak nie mam w zwyczaju jechac po ludziach tak tym razem sobie pozwole: zrob cos dla forum i nie pierdol.


Oczywiscie ze nie jest niczym - jest wandalem malujacym po scianach z 'glembokom' tematyka prac targetowana w gimbaze i ukrywaniem tozasamosci zeby byc bardziej cool i jazzy. Filmy teraz kreca o nim? coz... widocznie znak czasow, w ktorych mazianie sprayem po scianie jest uznawane za sztuke.

heh...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 10:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
Banksy niczym? Nokius jak nie mam w zwyczaju jechac po ludziach tak tym razem sobie pozwole: zrob cos dla forum i nie pierdol.


Oczywiscie ze nie jest niczym - jest wandalem malujacym po scianach z 'glembokom' tematyka prac targetowana w gimbaze i ukrywaniem tozasamosci zeby byc bardziej cool i jazzy. Filmy teraz kreca o nim? coz... widocznie znak czasow, w ktorych mazianie sprayem po scianie jest uznawane za sztuke.

heh...


Jesteś zjebany.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 11:17 
Cytuj  
Moze... kolezka jest jednak dokladnie tym czym jest - czyli wandalem malujacym pseudosztuke po scianach. Sorry ze urazilem ci idola, jakosc mnie nie dziwi ze kolezka z pokolenia letspleji jara sie takim czyms.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 20:11 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):

oglądałem kilka polskich (!!!), niemieckich, japońskich, ba nawet wenezuelskich filmów i wszystkie ukazywały swoich żołnierzy "pompatycznie i zajebiście". Nie rozumiem, gdzie tu się hamerykańce wybijają... Rudy 102 wjeżdżał w niemieckie tygrysy jak higlander w stado kur na etce..
Flag of our Father - japońska wersja pompatycznością bije amerykańską o pierdylion sekstylionów procent. Obejrzyjcie sobie jedno i drugie dzieło pod rząd, bo to o amerykańskiej wersji mówi się, że jest przesadzona, to co się dzieje w japońskiej bije ten amerykański przesadyzm na kilka głów.


Widze Marek, ze obok Iphona, Playstation jeszcze filmy amerykanskie bedziesz bronil w kazdym poscie.

Bylo pare dobrych filmow wojennych (w tym tez amerykanskich), ktore wcale nie pokazywaly, ze zolnierze sa super fajni a wojna to jedna wielka przygoda.


nie bronię, tylko irytuje mnie idiotyczne wytykanie "przesadnego" patriotyzmu w filmach amerykańskich, podczas gdy znaleźć go można, czasami/często znacznie bardziej przesadzonego w filmach produkowanych na całym świecie. Głupie to, ale trendy.
Tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 02:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Moze... kolezka jest jednak dokladnie tym czym jest - czyli wandalem malujacym pseudosztuke po scianach. Sorry ze urazilem ci idola, jakosc mnie nie dziwi ze kolezka z pokolenia letspleji jara sie takim czyms.

Ale to artysta, robi sztukę od razu do umieszczenia na gramie i można ją oglądać w starbuniu z darmowym wi-fi (wymawiaj waj-faj). I jest tak tajemniczy (oooch) że film o nim zrobili!

Jak ktoś szuka najlepszej polskiej komedji romantycznej, to "Last Minute" daje rade.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 18:54 
Cytuj  
Sry za maly off-top

Jesli za definicje wandalizmu przyjmiemy swiadome niszczenie cudzego mienia to Banksy pod to nie podpada. Jeden z przykladow:
http://www.pb.pl/3157907,23606,mural-ba ... 0-tys.-gbp

Plus maly wycinek z definicji wandalizmu na wiki:
"graffiti może być uznane za wandalizm lub sztukę w zależności od oceniającego"

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 19:00 
Cytuj  
:roll:

Gowno na klatce schodowej rowniez moze byc dzis uznane za sztuke w zaleznosci od oceniajacego. I moze tyle w temacie jakiegos pseudoartysty dla zbuntowanej gimbazy.
A wandalizm jest wandalizmem - jak wybijesz komus szybe sztabka zlota to szyba jest ciagle wybita.

:roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
:roll:

Gowno na klatce schodowej rowniez moze byc dzis uznane za sztuke w zaleznosci od oceniajacego. I moze tyle w temacie jakiegos pseudoartysty dla zbuntowanej gimbazy.
A wandalizm jest wandalizmem - jak wybijesz komus szybe sztabka zlota to szyba jest ciagle wybita.

:roll:


Dałbym sobie wybić szybę za sztabkę złota, myślę, że włodarze dowolnego miasta na świecie też.

Kabra - znawca sztuki :PPPPP

Banksy;
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:36 
Cytuj  
lol rownie zajebiste jak komentarze 'RZOND JEZD GUPI" na onecie i w naszym forumowym threadzie z lemingami.
Taka sztuka. Nie rozsmieszaj mnie. Glembokie jak fabula World Of Warcaft - zreszta pewnie do tych samych ludzi kierowane.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:39 
Cytuj  
Kabra już nie pierdol. O ile graffiti na NIE SWOIM, bez zezwolenia uważam za wandalizm, to powyższe z małpami jest fajne. Ładnie wykonane. Sztuka to nie tylko obrazki abstrakcyjne robione przez jakiś ćpunów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:44 
Cytuj  
Mi 'ladnie wykonane 'nie wystarcza. Jest plytkie jak letnie kaluza i koles jest gownianym idolem zbuntowanych nastolatkow bawiacy sie w 'jestem taki tajemniczy'. Not for me - sry. Jak napisal Isengrim - 'sztuka' dla pokolenia starbucksa. Nothing more.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:51 
Cytuj  
Sztuka nie musi być głęboka. Może nawet lepiej, że czasami nie jest. W dobie gdy za sztukę uważa się gówno w sreberku powieszone na krzyżu... ;-)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mi 'ladnie wykonane 'nie wystarcza. Jest plytkie jak letnie kaluza i koles jest gownianym idolem zbuntowanych nastolatkow bawiacy sie w 'jestem taki tajemniczy'. Not for me - sry. Jak napisal Isengrim - 'sztuka' dla pokolenia starbucksa. Nothing more.


Kabraxis napisał(a):
Obrazek
Zajebistosc.


Pozazdroscic gustu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:11 
Cytuj  
W posen zrobili ostatnio trochę miejsca na legalne grafitti i niektóre sa calkiem si.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:14 
Cytuj  
murale tez dosc czesto sa calkiem niezle namalowane.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:17 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Mi 'ladnie wykonane 'nie wystarcza. Jest plytkie jak letnie kaluza i koles jest gownianym idolem zbuntowanych nastolatkow bawiacy sie w 'jestem taki tajemniczy'. Not for me - sry. Jak napisal Isengrim - 'sztuka' dla pokolenia starbucksa. Nothing more.


Kabraxis napisał(a):
Obrazek
Zajebistosc.


Pozazdroscic gustu...



No wlasnie debilku to jest przyklad plytkiego ale ladnego obrazka - dobrze dobranego do gry i klimatu. Gdzie to nazywam sztuka? Wlasciwie nic co ma zwiazej z grami nie jest prawdziwa sztuka - jest rzemioslem.
Probuj dalej. Jak przeszukac dalej to podoba mi sie tez Supernatural tak wiec mozesz tez wkleic.. tylko ze mozesz nie zauwazyc ze rownoczesnie nazywam go "hamburgerowym serialem'.

tak wiec try harder cieciu z idolem na poziomie niewieme wyzszym od Justina Biebera.
/lol


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
lol rownie zajebiste jak komentarze 'RZOND JEZD GUPI" na onecie i w naszym forumowym threadzie z lemingami.
Taka sztuka. Nie rozsmieszaj mnie. Glembokie jak fabula World Of Warcaft - zreszta pewnie do tych samych ludzi kierowane.


Obrazek miał Ci tylko uświadomić, że Banksy to nie tylko grafitii, ale też malarstwo, rzeźba, etc - bo nie oszukujmy się, ale Ty w galerii to byłeś pewnie ostatnio w podstawówce na wycieczce klasowej, więc to taka pomoc naukowa dla ciebie.

Nie jaram się samą osobą Banksiego - po prostu oglądałem Exit Through the Gift Shop, w którym notabene Banksy nie jest nawet głównym bohaterem. Sam film jest świetny i częścią jego przesłania jest też to, że sztuka współczesna to gówno, które akurat w danym momencie jest modne w pewnym towarzystwie - a żeby zarabiać na sztuce nie trzeba nic umieć, ani mieć żadnego przesłania. :p


Ostatnio edytowano 5 sie 2013, 14:04 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 13:46 
Cytuj  
Akurat graffiti Banksy'ego to sztuka. Ale to wygląda na próbę duskusji ze swinia o dobrej kuchni.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.