mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Pad jest:
do wszystkiego 10%  10%  [ 7 ]
do fpsow 3%  3%  [ 2 ]
do gromenia noskilii z pc 11%  11%  [ 8 ]
dla murzynów z afryki 58%  58%  [ 42 ]
random answer o niahu, bo musi byc w kazdej ankiecie 18%  18%  [ 13 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 08:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Dlaczego MOIM ZDANIEM Sony nie wprowadzi takiego sterowania jako opcji w kazdej grze juz tlumaczylem dwa razy. A ty dalej bedziesz mnie uswiadamial, ze to nieuniknione.


To ci przeciez pisze po raz nty, ze Sony support myszy wprowadzilo juz dawno. Teraz inicjatywa nie lezy po stronie Sony, tylko po stronie devsow. Zapetliles sie:)


"The comment was made in a thread claiming the majority of high level Overwatch players on PS4 and Xbox One use a keyboard and mouse via converters like XIM, and asking Blizzard for an official stance on whether this constitutes cheating.

It seems unlikely Sony or Microsoft will yield to Blizzard’s request in this matter, even though Overwatch is a pretty big deal on both consoles.

PS4 supports keyboard and mouse control natively for many system functions like the Internet browser, and developers can opt to extend full keyboard and mouse control for games which benefit from it. There’s even an officially licensed mouse and mini-keyboard controller, the TAC Pro.

Meanwhile, Microsoft is currently pushing cross-buy, cross-save and cross-play between Xbox One and Windows 10 via its Play Anywhere scheme, so it’s pretty unlikely to ban mouse and keyboard input."

https://www.vg247.com/2017/02/06/overwa ... -consoles/


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 09:17 
Cytuj  
Alez ty mieszasz:
Kazde playstation mozesz obslugiwac przy pomocy myszy i klawiatury. Mysz jest zablokowana w grach.
Taki porzadek rzeczy masz od czasow conajmniej PS3.

Ta "oficjalna mysz" to nie jest zwykla mysz. To jest urzadzenie ktore "tlumaczy" ruchy myszy na dane jakie wysyla pad. Nie ma tu sie czym podniecac bo takie urzedzania byly produkowane i za czasow wczesnego PS3.

Microsoft merguje obie platformy. Ja juz pisalem w innym watku, ze prawdopodobnie nawet odejdzie od "generacji", xbox one (scorpio) to jest ich ostatnia konsola. Obstawiam ze w przyszlosci postawi raczej na cos na ksztalt Steam Machines - kilka konfiguracji do wyboru jednoczesnie. Nie patrzylbym tutaj na microsoft to nie jest firma konsolowa - oni zajeli sie konsolami by przywrocic windowsom nalezne im miejsce na gamingowym poletku co im sie swietnie udalo.

Sony to firma stricte konsolowa. Pod wzgledem polityki i podejscia do konsol porownywalbym ich bardziej do nintendo.

To co cytujesz to takie "chciejstwo" wykombinowane na podstawie urzadzonka hori ktorego reklame Sony umiescilo na stronach playstation. To cos dziala na tyle chujowo, ze ja w momencie gdy w ogole pada nie ogarnialem wyjebalem to gowno do kosza.

W momencie gdy Sony umozliwi sterowanie m+k (prawdziwa) w kazdej grze zabije konsole. Playstation stanie low-end PC z wlasnym OS. Zgadnij co wtedy zrobie? Postawie PS przy biurku i bede klikal myszka czy zadowole sie PC? Przeciez to oczywiste..

Ty i 20 tys. innych PC-towcow sie ucieszy - w koncu kulturalnie sobie ograsz exy z PS4 przy biureczku z myszka w reka.
~Polowa fanow PS przejdzie do nintendo lub przesiadzie sie na PC. Bo konsolowe granie (salon, duzy tv, hifi, kanapa) bedzie tak samo wygodne jak przy Steamowskim Big Picture. Ta polowa to aktualnie 30mln osob.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 09:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kazde playstation mozesz obslugiwac przy pomocy myszy i klawiatury. Mysz jest zablokowana w grach.


No wlasnie nie - nic nie jest zablokowane. Po prostu devsi (z wyjatkami, o ktorych pisalem) nie daja na razie obslugi myszy w grach na konsole. Ile razy mam ci to jeszcze napisac?
Na PC tez mozna zrobic gre, ktora obslugujesz tylko padem. Ale to nie znaczy, ze mysz jest w jakis sposob "zablokowana". Nie ma zadnej blokady systemowej.

Wiem jak dziala ta oficjalna mysz. I jak widac taki XIM dziala na tyle dobrze, ze czolowka Overwatcha jest zdominowana przez uzytkownikow tego rozwiazania.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 10:45 
Cytuj  
Ale candi - Mark tutaj ma rację. Cała branża żyje tym, że na konsolach są w stanie grać kompletne niedorajdy i grają na równym poziomie z wszystkimi, bo są handicapowani chujowym kontrolerem. Ja jestem taką niedorajdą i na PC nie ma m żadnych szans w CS/LoL czy innej grze gdzie rozstrzał skilla jest ogromny, a do tego dochodzi fakty wykorzystywania maksimum z najlepszych kontrolerów. Tyle, że jestem tego świadomy i gram sobie dla własnej frajdy. Plebs konsolowy chce być fajny i mieć jakieś osiągnięcia więc mają jakieś tam szanse przez handicap dla lepszych od siebie. Gdyby nie to to by szybko odpadli - znudzeni brakiem osiągnięć. A w tym leży kasa.
Już jest wielki ból dupy plebsu o te nowe kontrolery razera do ps4 - wzorowane na tych z xone, bo plebejusze, dla których wydatek 1,5k na konsolę z jednym padem to szczyt możliwości i plują się, że gracze z innym padem mają przewagę w overwatchu lolz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 11:02 
Cytuj  
tak, tylko zauwaz, ze rozmowa zeszla na to, ze Sony w jakis magiczny sposob niby blokuje k+m na plejce. Kiedy jest wprost przeciwnie.
A czy k+m sie zadomowi na konsolach to inna sprawa. Moim zdaniem jednak tak. Wybor bedzie prosty, albo bedziesz uzywal k+m, albo bedziesz ownowany;) A czy mam racje to czas pokaze.

Faktem jest, ze w tej chwili na konsoli jest takie specyficzne p2w, poniewaz dedykowane rozwiazania typu Xim sa dosc drogie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:00 
Cytuj  
No devom się nie będzie opłacać normalnego sterowania adaptować na konsolach - przecież mają to gotowe tylko nie chcą aktywować. Dlaczego wyjaśniłem już wyżej. Więcej jest ameb niż skillowych graczy i wolą stracić skillowych niż ameby.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:12 
Cytuj  
no to ameby beda ownowane przez 'skillowych' graczy z Xim'em, badz podobnym rozwiazaniem. I jak widac, juz teraz niespecjalnie im to odpowiada.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:15 
Cytuj  
przerazajace. powinnismy wezwac uwage tvn.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:18 
Cytuj  
wzywaj:) moze tvn dolaczy do obrony czestochowy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:28 
Cytuj  
do tego to predzej Niah vel Kmicic by sie bardziej nadawal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 12:30 
Cytuj  
niah zablokuje ciesnine i transport z myszkami do konsol nie dotrze do graczy


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 13:33 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
niah zablokuje ciesnine i transport z myszkami do konsol nie dotrze do graczy


dotrze ale z podatkiem niaha.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 17:50 
Cytuj  
z linkow ktore podales jasno wynika, ze oprocz tych trzech tytulow cross-serwerowych mozna korzystac z myszy (uwaga oficjalnie wspieranej przez Sony!) Hori. Powtarzam to nie jest zwykla mysz.
Po prostu ktos czegos nie zrozumial lub za bardzo sie zagalopowal.

btw. nie wiem jak aktualnie dziala sprzecik Hori, nie zamierzam sprawdzac (jak na 40-letniego staruszka idzie mi calkiem OK - ratio w BF > 1 a nogi wyciagniete na kanapie :P), ale za czasow PS3 ten sprzet to byla totalna porazka.
Powtorze po raz trzeci juz: nie ferujmy zadnych wyrokow, myszki Hori sa dostepne od pobad dekady, do tej pory nie mozna podlaczyc i grac na zwyklej myszce (oprocz bardzo nielicznych wyjatkow). Zostawmy konsole w spokoju - niech sie nimi bawia leniwce i kazuale jak ja. Chcesz grac na myszce - sa PC, gry oprocz 2-3 exow/rok (w dwie strony) identyczne.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 18:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. nie wiem jak aktualnie dziala sprzecik Hori, nie zamierzam sprawdzac (jak na 40-letniego staruszka idzie mi calkiem OK - ratio w BF > 1 a nogi wyciagniete na kanapie :P)


Tam jest tak chamski aim assist, że każdemu kto ma połowę sprawnego mózgu idzie OK - bo się samo celuje. :p To jest właśnie kwintesencja samograjów, żeby każdemu jakoś szło - już się lepiej do kina wybrać, niż tak "grać". :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 18:52 
Cytuj  
Lepiej byloby jakby ktos wypuscil konsole dla pececiarzy po prostu ;)

Mozna mowic, ze niby sa steam machines i inne mini pc ale raczej malo oplacalne.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lut 2017, 18:56 
Cytuj  
w alternatywnej rzeczywistosci mareczka, Gaijin najwyrazniej uzylo jakies mega hacka, bo pomimo blokowania przez Sony k+m, udalo im sie wprowadzic taka obsluge w War Thunder. Hakiery!
Bo to, ze po prostu obsluzyli sprzet natywnie obslugiwany przez plejke jest absolutnie niemozliwe.

Proby wmowienia, ze nie odrozniam sprzetu Hori od zwyklej K+M nie bede juz nawet komentowal.

Marek, a moze ty po prostu juz po polsku nie za bardzo kumasz, co sie do ciebie pisze?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.