mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:08 
Cytuj  
przekierować forum na www.forum.mmorpg.pl i zacząć serwis....
Już chyba piąty raz o tym wspominam ale co tam może kiedyś ktoś ruszy dupę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:13 
Cytuj  
A kto miałby redagować ten serwis?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:14 
Cytuj  
A po chuj ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:19 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A kto miałby redagować ten serwis?

poprosmy tych tutaj http://mmorpg.org.pl/ , lol


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:22 
Cytuj  
highlander i aldatha. Pierwszy, bo i tak się nudzi, drugi, bo lubi zapierdalać ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:22 
Cytuj  
nuda jak chuj... no tak ponieważ większość stała sie specjalistami w różnych tematach i tak przyziemna sprawa jak granie nie stanowi dla nich wyzwania.

Większość popadła w takie uzależnienie ze próbuje co chwile nowej gry, napala się mocno i po paru dniach rezygnuje, normalne każdy to miał.
Polecam zaglądnąć razem z paroma znajomymi do starszych gier mmo i spróbować gry od zera, znam ludzi co wrócili do lotro, aoc, eve i maja dużo zabawy.
My w malutkiej grupie już prawie rok siedzimy w wurm i nie mamy zamiaru przestać grać.

Polecam gry już istniejące, nie nowości gdzie główny cel to wydojenie klienta i potem zniechęcenie go by zamknąć serwery i nie ponosić kosztów, to samo z crapem koreańskim i failami z kickstartera itp.

Podstawa dobrej zabawy w mmorpg to gra ze znajomymi i wolny czas na taką rozrywkę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
highlander i aldatha. Pierwszy, bo i tak się nudzi, drugi, bo lubi zapierdalać ;)

To każdy news bylby o fpsach a nie o mmo ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
nuda jak chuj... no tak ponieważ większość stała sie specjalistami w różnych tematach i tak przyziemna sprawa jak granie nie stanowi dla nich wyzwania.

Większość popadła w takie uzależnienie ze próbuje co chwile nowej gry, napala się mocno i po paru dniach rezygnuje, normalne każdy to miał.
Polecam zaglądnąć razem z paroma znajomymi do starszych gier mmo i spróbować gry od zera, znam ludzi co wrócili do lotro, aoc, eve i maja dużo zabawy.
My w malutkiej grupie już prawie rok siedzimy w wurm i nie mamy zamiaru przestać grać.

Polecam gry już istniejące, nie nowości gdzie główny cel to wydojenie klienta i potem zniechęcenie go by zamknąć serwery i nie ponosić kosztów, to samo z crapem koreańskim i failami z kickstartera itp.

Podstawa dobrej zabawy w mmorpg to gra ze znajomymi i wolny czas na taką rozrywkę.

Coś w tym jest. Jak teraz stałą ekipę w ff14 dorwałem to mam fun w chuj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:43 
Cytuj  
No u mnie niestety same stare dziady i pedały co skaczą z kwiatka na kwiatek albo nie skaczą wcale :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
highlander i aldatha. Pierwszy, bo i tak się nudzi, drugi, bo lubi zapierdalać ;)


sie robi sie ma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 17:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No u mnie niestety same stare dziady i pedały co skaczą z kwiatka na kwiatek albo nie skaczą wcale :(

to chodz do nas na mugla :P o ile jeszcze w to grasz ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 20:35 
Cytuj  
Taka prawda, mmo musiałoby byc wybitnie dobre zeby grac solo i nie odpasc po pewnym czasie. Na dzisiejsze realia na takie mmo nie ma co liczyc, wiec duzo racji jest w tym co Embe napisal.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:09 
Cytuj  
Za kasę z reklam i sponsorowanych wpisów nie jeden by usiadł co weekend coś napisać.

viewforum.php?f=9&start=150
Tak sobie kliknąłem 6ta stronę niusów, i lecąc dalej w coraz starsze topiki patrząc na tych co zakładali tematy zobaczycie listę mega aktywnych newsmenów alla:
- Konrador
- Ferdek
- Beast
- Coval
- Karol66
- Ojciec
- Xanth
- Tuxedo

i tak dalej.

Z chęcią bym pisał recki w grupie, prowadził rozmowy na teamspeaku, robił video bloga gdzie by była kupa beki. Taki ostatnio mainstreomowy sposób na robienie recek. Kolesie razem sobie pykają w grę i oceniają early-play.

PS. Niektóre newsy wymagały czasu na napisanie, ale jakoś jak wszyscy w tamtych czasach byli na studiach, czy szli pierwszy raz do pracy to nie przeszkadzało.
Eksport wszystkich newsów na bloga i wznowienie zająłby 3-4 tygodnie pracy po godzinach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:11 
Cytuj  
jebie cie juz mocno, albo po prostu ciuchy nie schodza :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:12 
Cytuj  
Tylko MMO się kończą, jesteśmy zasypywani klonami klonów a każda gra ma swojego oficjalnego sajta w danym kraju.
Gówniarze grają w LoL bo nie muszą płacić abonamentu czy wydawać kasy rodziców na boosty lub pizgają w opcje F2P (NwN i inne shits).
To co piszesz miałoby sens jakieś ~10 lat temu ale upadło zaraz po powstaniu layoutu serwisu:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jebie cie juz mocno, albo po prostu ciuchy nie schodza :)



Nah :/
Nie mam zajęcia w swoim wolnym czasie. A wolny czas mam tak nieregularny, że bez sensu pykać w MMO ciut poważniej. To już lepiej recke bym sobie pisał za symboliczną złótówkę.
A że to forum żyje jedną wielką nostalgią, to trochę przygnębiające. Kiedyś był fun wchodząc tutaj i udzielać się w tematyce forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:17 
Cytuj  
nowych userow odrzuca malo friendly, dosc krytyczna i agresywna atmosfera - wiec wola isc do kolorowego swiata, ktory skupia sie na obrazkach a nie tresci.
nie ma fejsa, nie ma twittera, wiec bedziemy siedziec to w stalym gronie, az zdechniemy ze starosci.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:30 
Cytuj  
No nuda jak chuj i tyle.

Ostatni zajebisty epic czas to były US serwery w WoWie i cały =O= w weekendy pykający nonstop.
A nocki z wódką/piwem/whatever i najebane głosy na Vencie o 4tej w nocy miażdżyły. Później jeszcze na SB coś tam coś tam. To już nie powróci, a zamiast odgrzewać kotlety to serio myślę, że videoblog i robienie beki z gier i luźne recenzowanie byłoby niezłym hobby.

EDIT: Już nie pamiętam w co graliśmy, ale połowa na Vencie była już po kilku piwkach i SwenG coś gadał a w tle (nie pamiętam dokładnie słów) "Kochanie spróbujesz bigos????".


Ostatnio edytowano 6 lut 2014, 12:32 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:32 
Cytuj  
To wpadnij pograć w Rust a nie pierdolisz jak potłuczony.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:35 
Cytuj  
Ale mi bardziej chodzi o reckowanie różnych gier.
Dobrze było powiedziane, że gry wciągają nas na krócej a nie na dłużej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.