mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 08:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A na co Wy tam skladacie? co stanowisko patrze to Kieras albo inny Managier :P

Mam kuzyna co poszedl na studia do Angolii, ale na psyychologie, obecnie chyba doktorat na Cambridge, ale z tego co widze, ze z takim profilem to albo zostanie na uczelnii albo dupa.


psychologia w afryce, teraz doktorat na cambridge. nice, pozdrow kuzyna. swiatowy skurrrrrwysyn, prawie jak ty - wszedzie znajomi, rodzina w kazdym sektorze zycia, ktory mozna sobie wyobrazic. i ty - ich przedstawiciel na forum mmorpg. lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 08:37 
Cytuj  
Angola w sensie UK :p
co do dalszych wnioskow, lol


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:12 
Cytuj  
polska w sensie zimbabwe. umrzyj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:24 
Cytuj  
afryka czy londyn prawie jeden uj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:41 
Cytuj  
piszpan placi workiem ziemniakow bo bida :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 09:41 
Cytuj  
/rence
http://pl.wiktionary.org/wiki/angol


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 11:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
piszpan placi workiem ziemniakow bo bida :)


worek to rozpusta, styknie reklamowka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 14:09 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
DirectC popelniasz błąd ekstrapolując pojedyncze przypadki na ogół. Co więcej, minimalizujesz ich faktyczna wartość. Nie tędy droga panie miniTusk.

Nie ja po prostu staram Ci się uświadomić, że można, mi się bez szkoły udało, tylko dlatego że mi się chciało. Zapewne te osoby na moim stanowisku będą zarabiały więcej, ale taki life.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 18:42 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Kurwa, a czy jebany Rumun, który dostał pełne stypendium miał taki łatwy start? Nie, studiował i zaprierdalał w obcym kraju bez języka...
Czy Rosjanka to jest córka jebanego oligarchy? Nie przyjechała z jakiejś dziury na dalekim wschodzie i sobie poradziła...
To są osoby, które zapracowały na stypendia na dobrych uczelniach i miały determinacje żeby sie wyrwać z tego byle czego.
Teraz podyskutujmy jak to masz cięzko żyjąc w Polsce - wiem, wiem: a to chujowe szkoły, a to nie ten kraj, a to ojciec mnie ruchał i nie mogę go zostawić bo się zakochałem.


:wtf:

Ale czemu ty się tak spinasz ? Temat dotyczy warunków pracy w korpo w Polsce. Nagle wpadasz wypisując ile to można zarobić w consultingu zaraz po studiach nie podając, że chodzi o zagranicę co wprowadziło ludzi w błąd. Zwróciłem ci normalnie uwagę a ty się uniosłeś jakbym ci conajmniej matkę obraził.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 14:37 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
DirectC napisał(a):
Kurwa, a czy jebany Rumun, który dostał pełne stypendium miał taki łatwy start? Nie, studiował i zaprierdalał w obcym kraju bez języka...
Czy Rosjanka to jest córka jebanego oligarchy? Nie przyjechała z jakiejś dziury na dalekim wschodzie i sobie poradziła...
To są osoby, które zapracowały na stypendia na dobrych uczelniach i miały determinacje żeby sie wyrwać z tego byle czego.
Teraz podyskutujmy jak to masz cięzko żyjąc w Polsce - wiem, wiem: a to chujowe szkoły, a to nie ten kraj, a to ojciec mnie ruchał i nie mogę go zostawić bo się zakochałem.


:wtf:

Ale czemu ty się tak spinasz ? Temat dotyczy warunków pracy w korpo w Polsce. Nagle wpadasz wypisując ile to można zarobić w consultingu zaraz po studiach nie podając, że chodzi o zagranicę co wprowadziło ludzi w błąd. Zwróciłem ci normalnie uwagę a ty się uniosłeś jakbym ci conajmniej matkę obraził.

Nieeee... ja się nie stresuje tylko taki mam ton wypowiedzi, serio już taki dziwny przypadek...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.