mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 18:38 
Cytuj  
Havok napisał(a):
@High Ja bym tam wolał np. pojechać gdzieś kilka razy w roku kosztem mieszkania u rodziców niż pracować od 1 do pierwszego tylko po to by opłacić wynajęcie chaty (czy jeszcze lepiej kredyt) a resztę wydać na jedzenie.

Ale ja to rozumiem, ale nie na stale. Ale sam bym nie potrafil i wolalbym z kims wynajac jakis pokoz za 300-500 zl. Przeciez tak tez sie zyskuje duzo... pełen luz.
No i kolejna sprawa, jak siedzisz u rodzicow to dalej na nas wydaja, co niekoniecznie jest fajne. Tylko czy kiedys nie bedzie za pozno by opuscic rodzinne gniazdo? ;)

ja i tak musialem sie przeniesc, wiec to troche inaczej.


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 18:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja i tak musialem sie przeniesc


nie mozna winic twoich starych - na ich miejscu tez bym nie wytrzymal.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 11:00 
Cytuj  
Duzo osob zaczyna sie rozwijac po studiach jak ich zycie kopnie w dupe. Do dzisiaj pamietam kolezanke swiezo upieczona studentke cholera wie czego (ladna byla i kazdy probowal sie z nia umowic, mi sie udalo ;), ktora zdania po polsku nie potrafila poprawnie sklecic. Korektorka (byla polonistka) klela jak szewc.
Po roku dziewczyna pisala juz czysta, poprawna polszczyzna, nie wiem jak to zrobila. Po dwoch latach pracy obyla sie ze spotkaniami branzowymi, kampaniami reprezentacyjnymi, umiala sie usmiechnac kiedy trzeba czy nawet podyskutowac profesjonalnie na branzowy specjalistyczny temat. I wyfrunela bo dostala duzo lepsze warunki placy.
Jak widac glupia nie byla. Co wyniosla ze studiow oprocz zmarnowanego kompletnie czasu? Papierek.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 12:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ladna byla i kazdy probowal sie z nia umowic, mi sie udalo


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 13:02 
Cytuj  
Pamiętajcie - studia to chuj, a ciągnięcie druta w uk to hajlajf!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 13:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tak naprawde szkoly w dzisiejszej postaci sa zbyteczne. Nauka powinna sie konczyc dla wiekszosci na 4 klasach podstawowki. Reszta w pszyszlosci im sie do niczego nie przyda.

potem się dziwić że społeczeństwo debili głosuje tak czy inaczej


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 13:20 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ladna byla i kazdy probowal sie z nia umowic, mi sie udalo


Obrazek


Przecież jak się jest takim człowiekiem sukcesu to i kobiety lecą jak ćmy do światła. Dziwnym nie jest.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 13:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
mrynar napisał(a):
Tak naprawde szkoly w dzisiejszej postaci sa zbyteczne. Nauka powinna sie konczyc dla wiekszosci na 4 klasach podstawowki. Reszta w pszyszlosci im sie do niczego nie przyda.

potem się dziwić że społeczeństwo debili głosuje tak czy inaczej

Instytut nauczania im. Ziemkiewicza i problem rozwiązany.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 14:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(...), umiala sie usmiechnac kiedy trzeba czy nawet podyskutowac profesjonalnie na branzowy specjalistyczny temat. I wyfrunela bo dostala duzo lepsze warunki placy.
Jak widac glupia nie byla. Co wyniosla ze studiow oprocz zmarnowanego kompletnie czasu? Papierek.

Zuch dziewczyna. Co prawda też znałem dziewczyny, które potrafił profesjonalnie rozmawiać na tematy specjalistyczne, ale niestety kończyły studia techniczne. Może dla tego miały pojęcie o czym mówią. Niestety nie były ładne więc się z nim nie umawiałem. No i niestety nie było to w anglii :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 15:08 
Cytuj  
rotfl, przeciez to co opisalem zdarzylo sie za czasow polskich. Tczewiak sorry, ale twoja fotke gdzies kiedys widzialem i na serio gdybym tak wygladal to z moim charakterem i moimi licznymi wadami musialbym gruche do konca zycia walic, bo nawet platne panienki liczylyby sobie kilka razy wiecej ;)

W kazdym badz razie historia prawdziwa, transformacja tej dziewczyny jak dla mnie niepojeta do tej pory. No i ladnie pokazuje ze polskie szkolnictwo nawet te wyzsze jest do dupy.

Havok - praca w redakcji specjalistycznego tygodnika, fachowej terminologii sie uzywalo na co dzien, zreszta jej praca polegala na rozmowach z projektantami/architektami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 15:29 
Cytuj  
No, ale na szczęście wyjechałeś i zajmujesz się ciągnięciem druta zawodowo więc masz hajlajf =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 18:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W kazdym badz razie historia prawdziwa, transformacja tej dziewczyny jak dla mnie niepojeta do tej pory. No i ladnie pokazuje ze polskie szkolnictwo nawet te wyzsze jest do dupy.

Havok - praca w redakcji specjalistycznego tygodnika, fachowej terminologii sie uzywalo na co dzien, zreszta jej praca polegala na rozmowach z projektantami/architektami.

Marku, gdyby ta pani pracowała chociaż jako pomocnik projektanta czy tam innego architekta, to może faktycznie uznałbym że była niegłupia i się czegoś nauczyła. Natomiast jeśli jej praca polega na "rozmowach" to nie ma o czym rozmawiać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 18:49 
Cytuj  
Wiesz co tczewiak? Mareczek wszystkich systematycznie co jakiś czas wkurwia.
Ale tekst o ciągnięciu druta zawodowo nie jest akurat na miejscu. Sorry ale pomimo tego że Mareczek jest aroganckim chujem, co zmienia często poglądy i lubi trollować to bliżej mi do szanowania go niż Ciebie.
Zwłaszcza że jak ja widział na oczy 8ma klasę, sranie się na komisji wojskowej i lata 90te. Plus napisał zajebistego bota do fishingu w FFXI

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 18:53 
Cytuj  
Nie wiem co ci przyszło do głowy w kwestii ciągnięcia druta, (i w sumie jakie były intencje samca alfa) ale wydawało mi się, że marek robił jako elektryk :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 18:55 
Cytuj  
No to pieści druta :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 18:56 
Cytuj  
kładzie druta na Polske :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 19:02 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Zwłaszcza że jak ja widział na oczy 8ma klasę, sranie się na komisji wojskowej i lata 90te.

So? bo ja też. Z WKU to 3 albo 4 lata w sumie walczyłem żeby dostać upragnione D :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 19:07 
Cytuj  
30 latki się przekrzykują który starszy lol. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 19:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Zwłaszcza że jak ja widział na oczy 8ma klasę, sranie się na komisji wojskowej i lata 90te.

So? bo ja też. Z WKU to 3 albo 4 lata w sumie walczyłem żeby dostać upragnione D :D


to pizda z ciebie

prawidziwy facet ma A i albo szedl albo 10 lat spierdalal :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 19:44 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
30 latki się przekrzykują który starszy lol. ;>


Przyjdzie Xanth i opowie jak to za Gierka było :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.