mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Cytuj:
a spróbuj sąsiadowi się wysrać na kafle, jak dalej nie potrafisz zauważyć różnicy, że palenie na własnym balkonie jest prawnie dozwolone, natomiast sranie na balkon sąsiada już nie.

A co bedzie jak wysram sie ze swojego balkonu a gowno spadnie na balkon sasiada ?


sąsiad zapuka i poprosi byś się pofatygował ze ściereczką i posprzątał to co zabrudziłeś. I to najbardziej optymistyczne zakończenie.

Niah - logiczne realistyczne myślenie, w odwrotnosci do chłopków z IQ ameby idących w zaparte. Zauważyłem.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:39 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A co bedzie jak wysram sie ze swojego balkonu a gowno spadnie na balkon sasiada ?


wlasnie o tym mowilem.

przeciez robilem to u siebie, mam prawo. a ze silny wiatr zawial na jego balkon? coz, podobnie jak jego dym papierosowy na moj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
iniside napisał(a):

Cytuj:
a spróbuj sąsiadowi się wysrać na kafle, jak dalej nie potrafisz zauważyć różnicy, że palenie na własnym balkonie jest prawnie dozwolone, natomiast sranie na balkon sąsiada już nie.

A co bedzie jak wysram sie ze swojego balkonu a gowno spadnie na balkon sasiada ?


sąsiad zapuka i poprosi byś się pofatygował ze ściereczką i posprzątał to co zabrudziłeś. I to najbardziej optymistyczne zakończenie.

Niah - logiczne realistyczne myślenie, w odwrotnosci do chłopków z IQ ameby idących w zaparte. Zauważyłem.

Aha. Czyli jak mi sasiad dymem nasmrodzi to, powinien do niego pojsc i zarzadac zeby przeprowadzil dezynfekcje mojego mieszkania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:43 
Cytuj  
kurwa napiszę po raz ostatni bo z tępymi matołami się i tak nie dogadam:
Nasranie na czyjś balkon jest czynem niedozwolonym. Sąsiad może cię nawet pozwać.
Palenie na swoim balkonie jest czynem prawnie dozwolonym. Jak sie z nim nie dogadasz, gówno mu zrobisz.

Podobnie jak napierdalanie głośno muzyki/imprezy do czasu ciszy nocnej etc. Jak na serio nie łapiecie różnicy i nie jest to zwykły żałosny trolling to na serio szkoda klawiatury i czasu by takim totalnym matołom odpisywać.
I oni się uważają za elitę intelektualną - rence.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:47 
Cytuj  
od dawna wiemy że wszyscy tu piszący to elita z top tysiąca biznesu, a marudzą o balkonach jakby ich nie było stać na dom i bezproblemowych sąsiadów, rozpisywanie się o balkonach to poniżej waszych standardów, więc nie pogrążajcie się już


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 09:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jak sie z nim nie dogadasz, gówno mu zrobisz.


przeciez o tym wlasnie mowie od dwoch stron, jebany niedorozwoju, trololo.

embe, nie kazdy chce mieszkac w domu. szczegolnie w wieku 20-30 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 10:28 
Cytuj  
Cytuj:
czasu ciszy nocnej


Nie ma czegoś takiego już dawno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 10:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Cytuj:
czasu ciszy nocnej


Nie ma czegoś takiego już dawno.


sądze, ze zalezy gdzie mieszkasz, u mnie chyba jest w regulaminie 22-06

embe napisał(a):
od dawna wiemy że wszyscy tu piszący to elita z top tysiąca biznesu, a marudzą o balkonach jakby ich nie było stać na dom i bezproblemowych sąsiadów, rozpisywanie się o balkonach to poniżej waszych standardów, więc nie pogrążajcie się już

w chwili obecnej ponoc mlody czlowiek ma byc mobilny itp. gdzie ponoc Polacy dalej są mocno z miejscem uwiązani.
Ludzie co są starzy i pobudowali duze chaty to teraz marudzą, że 'za duzy dom' z kolei.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 10:32 
Cytuj  
Nie zależy, nie ma i koniec a jakieś spółdzielnie/wspólnoty regulamin mogą sobie w dupę wsadzić.
Jak kiedyś późno wracałem do domu i brałem sobie prysznic po 24 to taka stara kurew nade mną waliła w rury od kaloryferów bo jej hałas prysznica przeszkadzał.
Wkurwiłem się, zadzwoniłem po straż, dostała mandacik i koniec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 11:25 
Cytuj  
A mnie od gburów wyzywacie, że bym jajkami frajera palącego na balkonie obrzucił, a sami strzelacie z ucha sąsiadów <haha>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 11:52 
Cytuj  
sob ale nikt cie od gburow nie wyzywa (za to ze byc moze chcialbys rzucic w kogos jajkiem normalnie to brzmi tak pizdowato ze serio sob sprawdz co masz w spodniach) tylko od debili.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 12:00 
Cytuj  
Qrwa wiadomo, ze to przenosnia byla. Zrobilbym z siebie debila rzucajac jajkiem w goscia.

Wiecie jak ja sie zachowuje w takich sytuacjach? po prostu sie wkurwiam, nie zwroce nikomu uwagi ani nie zadzwonie na policje, bede to trzymal w sobie takie gowno az w koncu przestanie palic. Od tego jest ten dzial, zeby sobie pogadac i ponarzekac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Qrwa wiadomo, ze to przenosnia byla. Zrobilbym z siebie debila rzucajac jajkiem w goscia.

Wiecie jak ja sie zachowuje w takich sytuacjach? po prostu sie wkurwiam, nie zwroce nikomu uwagi ani nie zadzwonie na policje, bede to trzymal w sobie takie gowno az w koncu przestanie palic. Od tego jest ten dzial, zeby sobie pogadac i ponarzekac.


dobra sobek mozna sobie nawrzucac ale to co napisales sprawilo ze mi sie ciebie zrobilo szkoda, takze ja ci juz wrzucac nie bede. bez komentarza.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w chwili obecnej ponoc mlody czlowiek ma byc mobilny

czyli ewolucja zatacza koło :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:19 
Cytuj  
@piszpan

a se wrzucaj ;p strasznie mnie to powiewa :) po prostu mendolenie i jego teza, ze jak sie jest u siebie to mozna robic co sie chce strasznie wszystko spłyciło i jego w tym przypadku pocisnalbym jajkiem - nie ma bata :D. a faktem jest dalej, ze palenie na balkonie i smrodzenie mieszkajacemu obok sasiadowi to jest qurestwo, a porownywanie tego do robienia kupy sasiadowi na balkon bo jestem u siebie i moge robic co chce jest idiotyzmem i betonizmem (od betonu)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:22 
Cytuj  
A masz, napisze ci z balkonu na fajeczce jestem.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:26 
Cytuj  
sobtainer, zostales strollowany tak samo jak marek. nie pograzaj sie juz i wyjdz tak jak on.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:28 
Cytuj  
ode mnie tez masz, wlasnie stawiam klocka na balkonie


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:32 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
sobtainer, zostales strollowany tak samo jak marek. nie pograzaj sie juz i wyjdz tak jak on.


no wez ;(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 14:49 
Cytuj  
Wrzodów sie dorobisz z takim podejsciem. To groźniejsze niż fajki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.