mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2017, 20:27 
Cytuj  
Ty, Marek Warren 24 high class electrician nie masz kilkudziesięciu tysięcy funtów w gotówce? Poza tym dlaczego zakładasz, ze firma zaliczy faila? Mają milion na czysto? :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2017, 20:45 
Cytuj  
Przecież napisałem - bo to dosyć prosta funkcjonalność, którą w tym momencie zapewnia sprzęt conajmniej 10 innych producentów, dosyć mocno konkurujących ze sobą. Imho to jest wałek - ale zobaczymy :P

Cały Berkeley (w 2016 wybudowali mieszkań za ponad 2mld GBP) to Rako.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2017, 22:20 
Cytuj  
Sorki marek - ja się nie nadaję. Mój soft o dziwo działa. Nie wiem dlaczego, ale po prostu działa. To pewnie wina wykształcenia :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 07:04 
Cytuj  
gadalem z kominkiem i twierdzil co innego. No zobacz jak te polskie celebryty bez krzty wstydu i w zywe oczy klamia.. :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 07:08 
Cytuj  
To załóż biznes z kominkiem. Wróżę Ci świetlaną przyszłość i sukces :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 10:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To załóż biznes z kominkiem. Wróżę Ci świetlaną przyszłość i sukces :D


a pralka dalej chodzi czy wymieniles?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 11:11 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a pralka dalej chodzi czy wymieniles?

To była jakaś amika czy inne benq więc oddałem za flaszkę kumplowi nawet nie podłączając.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 11:56 
Cytuj  
Jest jakiś tańszy odpowiednik Symfonia Handel (faktury i magazyn)?

Podobno ma być też wymóg żeby się z ZUS łączył.

Nie znam się, potrzebuję prosty, tani, nowoczesny program do księgowości bardzo małej firmy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 12:01 
Cytuj  
Jak będziesz szukał to pamiętaj że to wszystko opiera się na późniejszych aktualizacjach i nikt tego za darmo raczej nie robi, wiec bierz pod uwagę późniejsze koszty, ja siedzę w insert subiekt i rachmistrz, pewnie taniej coś jest ale znam te programy od dawna, a fakturki i tak idą w koszty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 12:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak będziesz szukał to pamiętaj że to wszystko opiera się na późniejszych aktualizacjach i nikt tego za darmo raczej nie robi, wiec bierz pod uwagę późniejsze koszty, ja siedzę w insert subiekt i rachmistrz, pewnie taniej coś jest ale znam te programy od dawna, a fakturki i tak idą w koszty.


Też polecam subiekta.

Za aktualizacje się płaci, ale nie musisz mieć najnowszej wersji, mozesz jechać na starej. Ważne zmiany wymagające aktualizacji (typu zmiany stawek VAT) zdarzają się rzadko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 18:57 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
embe napisał(a):
Jak będziesz szukał to pamiętaj że to wszystko opiera się na późniejszych aktualizacjach i nikt tego za darmo raczej nie robi, wiec bierz pod uwagę późniejsze koszty, ja siedzę w insert subiekt i rachmistrz, pewnie taniej coś jest ale znam te programy od dawna, a fakturki i tak idą w koszty.


Też polecam subiekta.

Za aktualizacje się płaci, ale nie musisz mieć najnowszej wersji, mozesz jechać na starej. Ważne zmiany wymagające aktualizacji (typu zmiany stawek VAT) zdarzają się rzadko.


Dokładnie jak piszą wyżej- wykupujesz po prostu tylko te ważniejsze aktualizacje. Dodatkowo powiem, że program jest na tyle popularny, że bez problemu robią sprzężenia z Insertem jakiś sklepików internetowych itp.
Pierwsza wersja subiekta była najlepszym program do sprzedaży, teraz sporo rzeczy wg mnie jest chujowych, ale systemy działają jak należy i jak ktoś prowadzi mniejszą firmę to połączenie subiekta rachmistrza itp jest dobre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 19:08 
Cytuj  
Ale Subiekt GT prawda? Bo zachęcają do Subiekt Nexo (bardziej nowoczesne UI chyba)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 19:13 
Cytuj  
Tak GT ale czy lepiej teraz kupić Nexo to nie wiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 19:23 
Cytuj  
@Deshroom
Mam styczność z Nexo PRO i nie polecam tego programu w twoim scenariuszu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 20:14 
Cytuj  
Rachmistrza GT trzeba aktualizować bo bez tego nawet sobie deklaracji nie zrobisz ale plus że można to robić w styczniu co dwa lata :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 11:00 
Cytuj  
w sumie taka ciekawostka:

http://m.bankier.pl/wiadomosc/Chca-miec ... 15344.html

Chyba postępowe hasło "weź kredyt i zmień pracę" zadziałało ;)

Cóż trzeba trzymać kciuki, by jak najmniejszy procent z tych kredytowców ogłosił upadłość konsumencką bo wtedy my wszyscy za to zapłacimy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 10:23 
Cytuj  
jak tam CIG panowie? Ladnie kurs polecial na ryj.. zastanawiam sie czy triche tego nie kupic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 10:59 
Cytuj  
po co w ogole patrzysz na polska gielde ? nie lepiej na londynskiej trejdowac jak tam masz konto i brokerow

po co bawic sie w jakies przewalutowania i bujac sie z polskim fiskusem (jesli masz konto w polskim domu maklerskim)
albo pewnie spore oplaty u angielskich brokerow, juz nie mowiac o tym ze pewnie wiekszosc z nich nie wie nawet ze w polsce mamy gielde lol

ja tam mam
etfw20 + pzu + FIZ


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2017, 15:00 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
po co w ogole patrzysz na polska gielde ? nie lepiej na londynskiej trejdowac jak tam masz konto i brokerow

po co bawic sie w jakies przewalutowania i bujac sie z polskim fiskusem (jesli masz konto w polskim domu maklerskim)
albo pewnie spore oplaty u angielskich brokerow, juz nie mowiac o tym ze pewnie wiekszosc z nich nie wie nawet ze w polsce mamy gielde lol

ja tam mam
etfw20 + pzu + FIZ


Rozumiem że trzymasz kasę w tych fundusach inwestycyjnych? Ile na tym rocznie zarabiasz?

Co do CIG - nieźle dostali po dupie. Sprzedaż Snipera 3 prawdopodobnie nie sfinansuje produkcji kolejnej gry, więc będą brać kolejne kredyty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2017, 11:00 
Cytuj  
okolo 10% netto

niestety ale z inwestowaniem doszedlem do wniosku ze albo zajmujesz sie tym na pelny etat, albo lepiej dac sobie spokoj
i co najwyzej kupowac/sprzedawac jak jest bardzo tanio - np etfw20 kupilem w ubieglym roku bo bylo najtaniej od 2008 i ponizej wieloletniej sredniej

niestety zdobycie wiedzy potrzebnej zeby swiadomie podejmowac decyzje i wypracowac strategie przynoszaca regularne przewidywalne zyski to tak przynajmniej kilka lat ciezkiej pracy


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.