mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 19:55 
Cytuj  
posadzić cebule słodka taka jak w usa i macie zbyt w całej polsce, jak wypali to za pomysł dwa worki cebuli do mojej spiżarni proszę


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 20:02 
Cytuj  
Neonin
Większość booków ma promocje dla nowych klientów w stylu wpłać 100euro, dorzucimy nastepne 100euro. Tylko obwarowane tym, że nie możesz bonusu od razu wypłacić - tylko musisz nim obrócić np. 6 razy i to przy zbójeckich (mało prawdopodobnych) kursach typu powyżej 2.1
Więc wpłacasz 100 euro, dostajesz 100euro gratis masz 200euro
Obstawiasz mecz np. koszykówki (by nie było możliwości remisu) tak by PRZEGRAĆ u tego booka u którego masz bonus, równocześnie u innego booka ustawiasz zdarzenie przeciwne. Kalkulator do obliczeń stawek przy odpowiednich kursach jest gdzieś w necie (musiałbym poszukać). Po meczu odbierasz bonus + całą swoją kasę u innego booka od razu. Jak się trafi nieszczęście i słabszy zespół wygra - to grasz jeszcze raz. 6 nieszczęść pod rząd (równie prawdopodobne jak 6 w totku, ja miałem chyba jedno) i kasę odbierasz u pierwszego booka.

Nie idzie na tym stracić, a booków które dają takie bonusy jest trochę. Ja kiedyś zgarnąłem z 700 euro w ciagu tygodnia ;)

tak myślę, że trzeba powtórzyć zabieg - chyba mam nową kartę, zmieniłem adres to kwalifikuję się na nowego klienta? ;) Banalnie prosta kasa. A bookom nie zależy na ukróceniu tego procederu - bo u tych co dają bonus przegrywasz wiec zostawiasz swoja część kasy.

A tak wracając do tematu - przenieście hotukdeals.co.uk na rynek polski. 80% dla mnie za super extra pomysł. Jak coś to udzielę wywiadu jak kierowany niezwykłym instynktem i potrzebą rynku na to wpadłem.
Wkład własny z 500zł, rozkręcenie pewnie dosyć upierdliwe i trudne, a potem można siedzieć przed monitorem i spijać "śmietankę" z reklam. Ze 100-150k userów pewnie by się hapnęło w ciagu pół roku i biznes sam by się kręcił.
A potem można dorobić różne płatne pierdy cobym szybciej został milionerem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 18:01 
Cytuj  
u boków nie ma już takich fajnych ofert, teraz wszystkie bonusy wymagają ryzykownego obstawiania i prze kilka razy zanim cos z konta wyciągniesz


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 19:53 
Cytuj  
zawsze tak było - nie zrozumiałeś. Ten bonus masz przegrać ;) A odbierasz go u innego booka obstawiwszy przeciwne wydarzenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 20:32 
Cytuj  
no ja to rozumie ale teraz musisz np postawić minmum trzy razy zeby wybrać ta kase co wygrasz np za pierwszym razem, a ze tych bokow nie jest tak wiele to właściwie zarobisz an tym bez szczęścia nic albo malutko


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 20:52 
Cytuj  
Embe - wydaje mi się, że dalej nie rozumiesz.

Załóżmy, że jest mecz tenisa. Podejrzewasz, ze raczej wygra nasza przedstawicielka Radwańska bo gra z jakąś nowicjuszką. Stawki dla ułatwienia obliczeń 2.0 i 2.0.
Bet365 ma startup bonus 100% przy wpłacie własnej do 200GBP. Wpłacasz 200GBP, pojawia się suma 400GBP, z tym, że owszem nie możesz jej wybrać bo musisz obrócić ileś tam razy po jakimś tam kursie.
Więc w bet365 obstawiasz 400GBP po kursie 2.0 na przeciwniczkę radwanskiej (mniej prawdopodobne zdarzenie) - zależy Ci na przegranej.
U innego booka (dowolnego) obstawiasz 400GBP po kursie 2.0 na radwańską (bardziej prawdopodobne zdarzenie) - zależy Ci na wygranej.

Cudu nie ma - Radwańska wygrała.
Twoje 200GBP i 200GBP bonusu na Bet365 poszło się walić. Ale u innego booka wypłacasz 800GBP (400GBP x kurs 2.0). Grałeś tam przecież za własne pieniadze i normalnie odbierasz wygraną.

Inwestycja łączna - 600GBP, bonus 200GBP zgarnięty do kieszeni bez grama ryzyka.

Jak cud jest wypłacasz wygraną i kwotą + bonusem próbujesz jeszcze raz. Zero ryzyka.

W praktyce:
nie zgarniesz całych 200GBP bo booki mają swój kilkuprocentowy profit margin. Zgarniesz 180-190GBP.
Kursów 2.0 2.0 też nie uświadczysz, szczególnie, że zależy Ci na meczu z dużym prawdopodobieństwem wygrania/przegrania po jednej ze stron. Od tego są kalkulatory - obstawiasz odpowiednia kwotę u jedno booka (tzn. w tym przypadku 400GBP w bet365, kwotę którą obstawiasz u drugiego booka dostosowujesz do realnych kursów).

Bookmacherów którzy oferują bonusy startowe jest kilku, z tej listy:
http://www.signupbonuses.co.uk/
do zgarnięcia masz: 465GBP - interesuje Cię tylko sport - bo to wydarzenia "między-bookowe", a jest ich sporo więcej. Pamiętam, że kilka lat temu obstawiałem nawet u jakichś azjatyckich ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 21:33 
Cytuj  
Aldatha - wrzucaj 500zł (więcej dopiero po 6h Ci pozwoli bo nigdy gostka nie dofinansowywałeś):
https://kokos.pl/aukcje?id=127744

Ja się zastanawiam czy nie "śledzić" takiego bangera czy boja - wyciągają po 12-13% rocznie - to prawie 10x więcej niż na moim emaxie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 23:04 
Cytuj  
ciekawy temat , ale na zasadzie hobbystycznej , wrzucam pare groszy i cos tam zarobie w skali roku , lepsze niz lokata

stopy zwrotu robia wrazenie ale ja bym poszedl w inna strone , gosc musi miec pro firme jak osiaga takie dochody , gdyby sie tak skontaktowac i wejsc w spolke ..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 23:12 
Cytuj  
20k przy 4,5mil obrocie to pro dochody?
wtf

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 23:42 
Cytuj  
https://znpd.pl/ranking

w sumie nawet nie trzeba myśleć i kombinować. Niektórzy mają ponad 30% stopę zwrotu. Po prostu kopiujesz gościa inwestując w to co on.
A 30% to w cholerę więcej niż 1.8 czy 1.9% na lokacie..
Nawet 20% by mnie satysfakcjonowało w pełni ;)

Z drugiej strony tacy profesjonaliści od pożyczania pewnie mają swój sposób na windykowanie tych bardziej opieszałych.. Może w tą stronę byś poszedł Aldatha? Ciemne okularki, gajerek, klamka w kieszeni i pukasz do klientów grzecznie prosząc by sięgnęli głębiej do kieszeni?
Będziesz skuteczny to miejsce skad można pozysykiwać klientów już masz.

embe - tu masz jeszcze ładnie wszystko opisane:
http://www.sportsbetbonus.net/sports-be ... horing.php
Natrafiłem na to szukając kalkulatora. Nie znalazłem, więc sam sobie dorobiłem w excelu jakbyś chciał. W weekend przysiądę nad tymi bookami ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 10:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
20k przy 4,5mil obrocie to pro dochody?
wtf


no bo wydaje na koks ktory wciaga z cyckow dziwek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 19:23 
Cytuj  
dobrze ze kombinujesz alda ale jebanie u siebie 24/7<jebanie u kogos 8h. 5 dni w tyg.
Po drugie nie sluchaj nikogo jak czujesz cos to sprobuj, jak nie bedziesz probowal ryzykowal, to nigdy do niczego nie dojdziesz.

Ja poltora roku temu jebnalem etat i to dobrze platny, gdzie sie opierdalalem. i nie zaluje.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 19:30 
Cytuj  
to co teraz bartus robisz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 08:51 
Cytuj  
A nie miał przypadkiem e-sklepu z nartami, snowboardem itd.?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 11:43 
Cytuj  
mialem, potem juz to jebnalem, potem pracowalem z zona mendola w jednej firmie prawie, teraz nic nie robie jezdze na desce :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 11:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mialem, potem juz to jebnalem, potem pracowalem z zona mendola w jednej firmie prawie, teraz nic nie robie jezdze na desce :)


Kurwa wiedziałem że renta jest całkiem pro wyjściem :? :o


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 12:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mialem, potem juz to jebnalem, potem pracowalem z zona mendola w jednej firmie prawie, teraz nic nie robie jezdze na desce :)

w łodzi pracowales? ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 12:39 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Kurwa wiedziałem że renta jest całkiem pro wyjściem :? :o


Ae pomylil rentiera z rencistą ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 14:21 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mialem, potem juz to jebnalem, potem pracowalem z zona mendola w jednej firmie prawie, teraz nic nie robie jezdze na desce :)


HEHE , mendol gral w dark soulsy a zona do Bartosza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 12:06 
Cytuj  
Kurde nie mam renty. A szkoda :(
Chyba mylicie mnie. Z innym gościem na a który już tu nie pisze.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.