mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:25 
Cytuj  
Zależy pewnie czy rejestrujesz w Anglii czy w PL? :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ile trzeba minimalnie wydać na promocję sklepu internetowego żeby zaczął przynosić zyski mogące zwrócić tę kwotę w np. 5 lat

Czy 100 tyś to jest dobra kwota żeby samemu coś sobie rozkręcić ?
Myślę od paru lat nad jakimś własnym sklepem na boku obok etatu czy coś.


Zalezy od branzy oczywiscie, ale 100 k na sama promocje to sporo, choc reklama w popularnych branzach kosztuje niemalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:58 
Cytuj  
Wychodzę z założenia że w internecie chodzi o to że klientów powracających nie jest dużo, pewnie ze 30% wiec czy to buty czy suszarki będą googlowac i kwestia ile jest wydane na reklamę. Bez względu na ilość sklepów konkurencji.

Nie znam się. Radzę się Was.
Mam trochę kasy a oprocentowanie jest tragiczne, myślę co tu na starość robić (10 lat na etacie jestem ale nie chce tak spędzić życia do emerytury)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 18:31 
Cytuj  
Rzeznik przyjrzales sie tym stronkom? Mnie najbardziej interesuje zwrot wniesionego kapitalu - tam sa straszne ogolniki - a ja chcialbym wiedziec jak, gdzie, kiedy moge spodziewac sie konkretnych zyskow/strat...

Deshroom - imho to glupi pomysl. Ja sie z handlu wycofuje. Generalnie znakomita czesc rynku jest opanowana przez sklepy molochy, ktore zgarniaja 80-90% obrotow calej branzy. Dla Ciebie pozostanie ~10% ochlap.
Do tego nie wiem czy sobie wyobrazasz jak irytujacy moze byc customer service, jaka minimalna marze musisz miec by obsluzyc np. zwroty, zagubione/skradzione przesylki, serwis posprzedazowy - wymien mi to pan bo tu sie samo podarlo, etc. To strasznie niewdzieczne zajecie.

btw. googlowales kiedykolwiek gdy chciales kupic suszarke czy buty. Watpie. Ja sprawdzam ebay, amazon i kupuje na jednym z tych serwisow. W nowym sklepiku by mi sie nie chcialo nawet rejestrowac czy wklepywac danych karty by zaoszczedzic kilka zlotych. Sorry, ale osobiscie uwazam, ze o ile nie sprzedajesz dziwadel na styl mrynara ktorych nie kupisz nigdzie indziej to sie nie przebijesz i nie zaistniejesz ze swoim sklepikiem. I reklama za 100k nic tu nie pomoze.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 20:57 
Cytuj  
Marek co za stronki? Na te pytanie o akcje odpisałem.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 21:36 
Cytuj  
wiem, czytalem wielkie dzięki. To nie kupuję - nie mam czasu by to śledzić, czytać etc.

O te rzeczy mi chodziło:
Seedrs.com
crowdcube.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:04 
Cytuj  
Ma ktoś pomysł na jakiś dobry biznes z drzwiami i lokalem, sklep, usługi może jakaś franczyza w wawie?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ma ktoś pomysł na jakiś dobry biznes z drzwiami i lokalem, sklep, usługi może jakaś franczyza w wawie?


studio tatuazu :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Ma ktoś pomysł na jakiś dobry biznes z drzwiami i lokalem, sklep, usługi może jakaś franczyza w wawie?


studio tatuazu :)

musiałbym Ciebie zatrudnić ;-) moja wiedza o tatuażach kończy się na tym że mam.

ten koleś jest niezły - malucha na pług i jazda :P

Cytuj:
Witam . Mam pomysł, który zresztą realizuję od 2 lat, ale nie mam kapitału na rozwinięcie skrzydeł. Działam w branży usług sprzątających. Jestem handlowcem więc sobie jakoś radzę, ale strasznie ciężko bez zaplecza w postaci biura i sprzętu.Wiem jak rozwinąć firmę i gdzie szukać klientów. Prawie każdego dnia odsyłam klientów do konkurencji bo nie jestem w stanie ich obsłużyć. Są po prostu dla mnie za duzi. Ostatni klient, którego odpuściłem to hotel Novotel w centrum Katowic ( mycie elewacji i okien o pow. 7000m2 ). Praca dla 8 osób na 20 dni i do wzięcia 50 000zł. Możliwości są naprawdę olbrzymie. W okresie zimowym Podjąłem się odśnieżania stacji 14 benzynowych nie mając żadnego sprzętu ani ludzi. Ekipę zorganizowałem w ciągu 2 dni. Kupiłem malucha i przerobiłem go na pług.kupiłem także skodę 17 letnią za 1400zł. i łopaty do odśnieżania. Moja inwestycja to ok 4000zł., a w ciągu 3 miesięcy zarobiłem na tych stacjac 26000 na czysto:-)
Tak więc potrafię sobie radzić. Jestem gotowy otworzyć spółkę z kimś kto jest gotowy zainwestować 100000zł. Jestem gotowy zająć się wszystkim od a do z. Szukaniem klientów, reklamą, rekrutacją i szkoleniem ludzi. Podział zysków 50/50. Ty wykładasz kapitał, a ja wszystkim się zajmuję chyba, że chcesz się zaangażować, ale możesz również mieć z tego pasywny dochód. Wykładasz kapitał i reszta cię nie obchodzi:-), a kasa leci i każdy jest zadowolony.
Jestem otfarty na różne formy współpracy, ale nie posiadam żadnych zabezpieczeń, ani zdolności kredytowej. Wszystko czym dysponuję to odkurzacz pzremysłowy, ręczny sprzęt do mycia okien, małą drabinę i samochód osobowy. Za każdym razem gdy trafiał się klient to pożyczałem brakujący sprzęt, ale na dłuższą metę to jest wykańczające. Z kapitałem 100000zł. jestem w stanie zdziałać cuda:-) Czekam na propozycje.eryk12


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 17:48 
Cytuj  
Deshroom - otwórz restaurację Nandos. To chyba franczyzna. Moje dzieci ją uwielbiają - ceny są średnie - czyt na każdą kieszeń. Do tego w UK w porze lunchowej są one silnie oblegane - w weekendy często trzeba poczekać 20-30min na stolik. No i miałbyś stałego klienta jakbym wpadał do Wwy do braciaka.
http://www.nandos.co.uk/

Jakbyś coś próbował na serio stworzyć i potrzebował dofinansowania to możemy porozmawiać o jakimś partnership ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 17:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ma ktoś pomysł na jakiś dobry biznes z drzwiami i lokalem, sklep, usługi może jakaś franczyza w wawie?

ale co z drzwiami ?
lokal ma drzwi ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 17:51 
Cytuj  
żeby otwierały się drzwi, najlepiej drewniane i ładnie pomalowane.

dzięki Marek, poczytam co tam smacznego mają


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 17:59 
Cytuj  
Nie kumam nadal co z tymi drzwiami, chcesz sprzedawać drzwi, które się otwierają i są ładnie pomalowane, czy chcesz kupić takie drzwi do swojego lokalu, a może jest to atrakcja tego lokalu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 15:07 
Cytuj  
biznesmeny :) "biznes z drzwiami" :) lepiej des zaloz burdel i kasa lepsza i przyjemniejsza robota ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 15:37 
Cytuj  
no i testowanie towaru przez szefa


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 15:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie kumam nadal co z tymi drzwiami, chcesz sprzedawać drzwi, które się otwierają i są ładnie pomalowane, czy chcesz kupić takie drzwi do swojego lokalu, a może jest to atrakcja tego lokalu ?

Nikt się nie spodziewa po tobie, że "zrozumisz", luzik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 21:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ma ktoś pomysł na jakiś dobry biznes z drzwiami i lokalem, sklep, usługi może jakaś franczyza w wawie?


moge zagadac z bylym szefem jak chcesz isc w soft erotic lingerie ;)

ostatnio wystawili tez pizamy i przebieranki dla facetow :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 16:31 
Cytuj  
Deshroom a tak w ogóle jaką gotówką na wystartowanie będziesz dysponował?
Gastronamia w PL to jednak trochę cięzki temat - posiłki poza domem chyba nie są jeszcze standardem Kowalskiego?

Może warto znaleźć pracę i górkę po prostu zainwestować czerpiąc profity. Te 7-10% zysku netto przy bardzo niewielkim stopniu ryzyka (kwestia odpowiedniej dywersyfikacji) jest moim zdaniem do zrobienia dla każdego.


a jak nie to:
kickfurther.com - przenieś to na rynek polski.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 16:57 
Cytuj  
pw


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 17:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Gastronamia w PL to jednak trochę cięzki temat - posiłki poza domem chyba nie są jeszcze standardem Kowalskiego?



kolejny raz udowadniasz jak mierna jest twoja wiedza o naszym kraju
powtórzę się n-ty raz- ktos jest poza krajem min 10 lat zabrać prawa wyborcze- chuja wiedzą , ale sami specjaliści "dobrze" życzący Polsce

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.