mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 08:51 
Cytuj  
pewnie polacy/negrosy tam pracują ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 09:02 
Cytuj  
w UK taka sprawe zalatwilbym w 5min przez telefon.
Moze jakis prezes na wakacjach, a potrzebny jest jego podpis?
Dzisiaj zadzwonie by sie dowiedziec co sie dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 10:15 
Cytuj  
Standardowa zagrywka oszustów. Mogą to trzymają tak długo jak tylko się da. 1000 x 1000zł = 1 000 000zł.
30 dni obracania przy powiedzmy 10% w skali roku to już miesięczna wypłata dla kilku jeleni, którzy łapią innych jeleni w sidła.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:03 
Cytuj  
oni maja jakis maksymalny termin na przelanie tych pieniedzy czy po prostu czekaja az niedoszly wkurwiony klient zadzwoni. Przeciez to juz prawie miesiac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:04 
Cytuj  
Ale to w sumie na dobre wyjdzie, po takiej nauczce drugi raz nie podpiszesz głupot bez zapytania na forum.
Gdyby poszło bezboleśnie nic byś się nauczył.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:09 
Cytuj  
trzymac sie od "polskich" firm z daleka bo obsluga klienta nie istnieje.
Zakonotowalem juz sobie ponad miesiac temu ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:11 
Cytuj  
Wyslij im info o 3 latach na WAT, potem namierz ich biuro przez lotnetke, zrob ostrzal (z pistoletu na wode, lub farbe - wersja HC), to momentalnie oddadza szmal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:12 
Cytuj  
nie wiem coś ty tam podpisywał i czy w umowie były wskazane jakieś terminy, jeśli nie to zgodnie z ogólną zasadą po wezwaniu dłużnika do zapłaty możesz naliczać odsetki za zwłokę

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:19 
Cytuj  
hint dla mark24: rozwiązanie umowy to nie jest wezwanie do zapłaty


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:19 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Wyslij im info o 3 latach na WAT, potem namierz ich biuro przez lotnetke, zrob ostrzal (z pistoletu na wode, lub farbe - wersja HC), to momentalnie oddadza szmal.


słabe jak ty


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 14:16 
Cytuj  
to jest odstapienie od umowy w okresie 14dni od jej zawarcia. Do tego dostalem na maila info, ze moja wplata zostanie zwrocona - bez zadnej daty.
Ja juz srednio rozumialem wymog wypelniania tego formularza odstapienia od umowy, potem 2 tygodnie na jego rozpatrzenie, teraz "cholera wie" ile na zwrot skladki. Moim zdaniem powinien wystarczyc zwykly telefon do Customer Service, gdzie po zweryfikowaniu tozsamosci mozna zalatwic to od reki i dostac kase z powrotem na konto zanim odlozy sie sluchawke. Na cholere ta cala biurokracja - na moim 1000zl zarobia gora 10zl przez miesiac, a panience z BOKu zaplaca 50zl za czas spedzony z rozmowa ze mna, bo bedzie to juz moj 3-ci telefon do nich...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 14:37 
Cytuj  
A kilkaset ludzi, którzy tak samo podpisali, a potem poszli po rozum do głowy, odpuści sobie męczarnie o wyciągniecie stówy którą wpłacili. Czysty zysk ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 19:04 
Cytuj  
no możliwe - tylko, że to to już nic innego a zwykłe złodziejstwo.
Różnica pomiędzy Polska a zachodem jest jedna ale za to znacząca:
Tak działające firmy na zachodzie sie tępi, serio pół roku i z takimi praktykami powiedziano by jej bye bye spierdalaj.
W Polsce to klient jest winny bo był głupi, że podpisał, a firma która ludzi robi w chuja dalej sobie ludzi robi w chuja.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 21:11 
Cytuj  
Wszędzie nacinają debili, wjebałeś się w "produkt inwestycyjny", na którym się praktycznie nie zarabia, ale za to masz samochód 3 dni w roku + inne pierdoły - kurwa esencja mareczka...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 21:50 
Cytuj  
wszędzie w Polsce zapomniałeś dodać. I może w innych republikach bananowych.
Po prostu jako człowiek żyjący na zachodzie i przyzwyczajony do zachodniego customer service byłem pewien, ze nie będzie żadnych problemów z rezygnacją w ciagu 14dni. Bo to moje zasrane podstawowe prawo.
Na nieszczęscie firma działająca w Polsce może sobie robić co chce i ile czasu chce. Bo jest przyzwyczajona do tego, że i tak nikt się nie upomni o swoje podstawowe prawa konsumenta. Przecież to jego wina bo podpisał. Kompleksy sięgające czasów gdy sprzedawczyni w sklepie była bogiem, bo jak się człowiek ukłonił i pierdolnął komplementa to lepszy kawałek mięcha dostał spod lady.
Ja bym proponował się z tych kompleksów w końcu wyleczyć - jakby ludzie zaczęli robić burdy, posyłać takie chujowizny masowo do UOKiK to by się to szybko naprawiło. Ale po co? Przecież to wina klienta, że podpisał, a nie przeczytał całej umowy. Bo baranki takie jak ty pochylą głowy i powiedzą "tak moja wina - mam za swoje, następnym razem pięć razy przeczytam całą umowę zanim cokolwiek podpiszę" - zanim skorzystać ze swoich praw i normalnie po przetestowaniu/przemyśleniu odstąpić od umowy w ciągu kilku minut spędzonych na infolinii.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 22:01 
Cytuj  
1. Daje się wciągnąć w podpisanie chujowej umowy.
2. Korzystam z pomocy prawnej udzielonej na forum o grach komputerowych.
3. Odstępuję od umowy, ale nie zwracają mi kasy.
4. Zaczynam napierdalać, że to wina polskiego społeczeństwa, bo nie umie dbać o swoje interesy.
Obrazek


Żeby uniknąć nieporozumienia i kolejnej chujowej przepychanki słownej - tak, świadomość i kultura prawna w Polsce leży i kwiczy. Tylko ty jej raczej Marek nie zawyżasz.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 22:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bo baranki takie jak ty pochylą głowy i powiedzą "tak moja wina - mam za swoje, następnym razem pięć razy przeczytam całą umowę zanim cokolwiek podpiszę"


No kurwa oczywiście, że dwa razy na spokojnie przeczytam umowę, w której podejmuje 5 letnie zobowiązanie finansowe, zwłaszcza, jeśli ma to być "produkt inwestycyjny" chociaż tak na prawdę w tym przypadku to po prostu chujowe ubezpieczenie. Jeszcze się pochwal na forum, że przyszli do Ciebie Ci akwizytorzy z AXA i po godzinnym spotkaniu podpisałeś umowę, której nawet nie przeczytałeś. :D

Co nie zmienia faktu, że ja tej umowy bym nawet nie przeczytał, bo jakim trzeba być debilem, żeby płacić pośrednikowi za to, że inwestuje cały kapitał w grupę obligacji predefiniowanych dla klienta detalicznego AXA aka typowego mareczka, a w nagrodę dostaje gówno warte pierdoły/bonusy/zniżki/samochód na 3 dni w roku! :D

To tak jakby kupić samochód tylko dlatego, że za darmo dają kupony do McDrive'a :p

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 22:45 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że ja tej umowy bym nawet nie przeczytał...


Ja bym nawet akwizytora do domu nie wpuścił lol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2014, 23:27 
Cytuj  
Pewnie mu powiedzieli, że to ekskluzywny produkt dla białych sahibów z ukej, Polacy są za biedni na to. Wziął bez czytania.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2014, 09:34 
Cytuj  
no jasne, ze nie czytałem całych 3 stron umówy drobnym druczkiem. Bo nie musiałem. Jako mieszkańcowi UK przyzwyczajonemu do tutejszego customer service mogłem to sobie doczytać później. A w ciagu 14dni mogę zrezygnować. Zawsze, wszędzie i bez problemów - o ile firma nie jest "z republiki bananowej" oczywiście.
Ja nie mieszkam w republice bananowej i nie muszę czytać wszystkiego co mi pod nos podtykają. Bo chroni mnie prawo konsumenckie. Zrozumcie.

Wczoraj zapomniałem, ale w poniedziałek znów do nich zadzwonię, bo oczywiście customer service tak znamienitej firmy nie działa w weekendy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.