mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2014, 19:15 
Cytuj  
no ale to wciąż moja wina, ze firma kręci łacha co nie? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2014, 19:43 
Cytuj  
Nie Mareczku, ty jesteś doskonały, genialny i masz wymaksowaną na poziomie 10/10 asertywność.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2014, 20:27 
Cytuj  
Po odejściu Kabry, Marek jest ostatnim rozrywkowym aspektem forum, więc przestańcie już, bo znowu sobie pójdzie i będzie smutno! ;(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 07:12 
Cytuj  
gosu ty byles, jestes i bedziesz randomem z tego forum.

Razoth - proste pytanie: czy to moja wina ze zlodziejska firma zwraca miesiac czasu pieniadze po zrezygnowaniu z umowy w ciagu 14dni? Zapytam ich dzisiaj czy wola bombonierke czy kwiaty, a moze wujek ktory zna kogos z AXY musi zadzwonic i pomoc w "zalatwieniu" sprawy. Sprawy jakich pewnie maja setki jak nie tysiace tygodniowo i ktora powinna byc zalatwiona z automatu miesiac temu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 17:15 
Cytuj  
http://bezuzyteczna.pl/pewien-mezczyzna-w-uk-178939


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 18:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Razoth - proste pytanie: czy to moja wina ze zlodziejska firma zwraca miesiac czasu pieniadze po zrezygnowaniu z umowy w ciagu 14dni?


Nie mam pojęcia czy to normalne czy nie, wszystko jest w umowie. A jak nie ma to o co pretensje? Nie umiesz czytać dokumentów, które podpisujesz to ponosisz konsekwencje. Prawda?

A nie, chwila:

Mark24 napisał(a):
umowa nie reguluje takich rzeczy jak zwrot pieniędzy w ciągu x dni.


To na chuj ją podpisywałeś? Dałeś obcym ludziom-akwizytorom swoje pieniądze, nie uzgodniłeś nic w temacie zwrotu i teraz masz pretensje do wszystkich oprócz siebie. Man-child w chuj.

Dałeś się wydymać koncertowo przez jakąś laskę na telefonie + dwóch karków. Przyjmij to z pokorą i wynieś wnioski na przyszłość. Potraktuj to jako doświadczenie życiowe, że nic w życiu za darmo nie przychodzi a chciwość/zachłanność kończy się prędzej czy później tak samo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:02 
Cytuj  
Razoth - ale tu nie chodzi o to po chuj ją podpisywałem, tylko dlaczego firma pozwala sobie na takie traktowanie klientów którzy chcą zrezygnować z jej usług. Jeżeli naprawdę Cię interesuje "po chuj ją podpisywałem" to wróć sobie na pierwsze 4 strony tego wątku.

Właśnie dzwoniłem na infolinię.
Mają 30dni na zwrot pieniędzy, bo muszą umowę "rozliczyć". Na pytanie co oni tam liczą, bo przecież zrezygnowałem w okresie "ochronnym" i nie powinienem ponieść żadnych kosztów, pani z infolinii nie potrafiła odpowiedzieć, ale spróbuje przyspieszyć zwrot. W co zresztą wątpie.
Serio rozkładają mnie na łopatki takie instytucje z podejściem do klienta jak za sanacji: "podpisoł to ma"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Serio rozkładają mnie na łopatki takie instytucje z podejściem do klienta jak za sanacji: "podpisoł to ma"


Stuprocentowy Man-child. :) Załatw sobie jakieś papierki na ubezwłasnowolnienie, to państwo będzie cię chroniło przed tym, co podpisujesz skoro sam sobie nie radzisz.

A firma pozwala sobie, bo widocznie może sobie pozwolić na takie traktowanie. Może w badaniach ustalili, że jest grupa odbiorców, która ma ciągoty do bycia robionymi w chuja i wierzy w bajeczki, że obcy ludzie przyjdą do domku, zabiorą pieniążki a za jakiś czas przyniosą więcej pieniążków, bez żadnego wysiłku ze strony dającego.

Nie wiem ale ubaw niezły. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:13 
Cytuj  
Problem w tym, że takich Mareczków w społeczeństwie jest pewnie ze 30%. To oni kupują magiczne garnki na starość itp. Mimo wszytko prawo powinno ich chronić bo przez swoją głupotę, utratę pieniędzy stają się z czasem obciążeniem dla społeczeństwa. Jak ktoś jest za anarchokapitalizmem to niech przypomni sobie Marka i armię jemu podobnych żebrzących na ulicy na starość.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:17 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Serio rozkładają mnie na łopatki takie instytucje z podejściem do klienta jak za sanacji: "podpisoł to ma"


Stuprocentowy Man-child. :) Załatw sobie jakieś papierki na ubezwłasnowolnienie, to państwo będzie cię chroniło przed tym, co podpisujesz skoro sam sobie nie radzisz.

A firma pozwala sobie, bo widocznie może sobie pozwolić na takie traktowanie. Może w badaniach ustalili, że jest grupa odbiorców, która ma ciągoty do bycia robionymi w chuja i wierzy w bajeczki, że obcy ludzie przyjdą do domku, zabiorą pieniążki a za jakiś czas przyniosą więcej pieniążków, bez żadnego wysiłku ze strony dającego.

Nie wiem ale ubaw niezły. :D


no i dokładnie Razoth. Przecież o tym pisałem i tłumaczyłem przez ostatnie kilka stron. Poczytaj sobie poprzednie moje posty :D

Tak, tak Torbiś - po prostu trafili w dobry moment gdy zastanawiałem się gdzie ulokować trochę kaski która od lat gniła na koncie. Podpisałem wiedząc, że każdą umowę mogę w ciągu minimum 14dni anulować. Nie miałem czasu przy nich doszukiwać się alternatywnych informacji na temat tego co oferują. Mogłem to zrobić w dowolnym momencie potem - chyba tak to działa w cywilizowanym społeczeństwie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:22 
Cytuj  
Ale ja się z Tobą w pełni zgadzam w tym przypadku. Prawo powinno cie chronić przed samym sobą. Konsument zawsze jest w słabszej pozycji wobec firmy, nie mówiąc już o człowieku o niewielkim stopniu rozumienia finansów nie mówiąc już o marketingu. W cywilizowanym społeczeństwie nie musisz rozróżniać przychodu od dochodu, wystarczy że możesz to zlecić uczciwej osobie. Nie mówię tego z wyjątkowego humanitaryzmu ale pragmatycznego faktu, o którym pisałem powyżej. Idiota jest szkodliwy dla całego społeczeństwa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:25 
Cytuj  
Przekaż finanse swojej starej, bo nie dość, że nie odróżniasz przychodu od dochodu to jeszcze minimum od maksimum.
Szkoda, że ci cokolwiek odpisywaliśmy - jakbyś się wjebał po uszy to dopiero by była beka :P
Prawo niedorajdy nie powinno w żaden sposób chronić. Chce ryzykować to jego sprawa - czas na selekcję naturalną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
po prostu trafili w dobry moment gdy zastanawiałem się gdzie ulokować trochę kaski która od lat gniła na koncie.


Mark24 napisał(a):
Podpisalem wniosek o zawarcie umowy w poniedzialek, wplacilem 1000zl



No to dużo się udało odłożyć przez lata :<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:29 
Cytuj  
torbiś - coraz bardziej żałosny ten trolling.

tczewiak - nie ma inwestycji bez ryzyka. A mmorpg.pl to nie jedyne forum w internecie - ewentualnie w ciągu 2 tygodni znalazłbym 5minut by sobie przejrzeć ich ofertę bardziej szczegółowo.

Ciemny - ano, dorobek życia. W tym działka po dziadkach tak jak u ciebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:31 
Cytuj  
Trolling? Nie wiem czy zauważyłeś, ale połowa tego forum ma cię za idiotę i to całkiem zasadnie. Ja uważam, że i tak nieźle sobie poradziłeś emigrując z tego kraju bo tu byłbyś szeregowym pracownikiem biedronki. Faktem jest jednak, że od wielu ludzi tutaj dzieli cię przepaść intelektualna i radzą sobie/zarabiają lepiej w Polsce niż ty tam. Pogodzenie się z tym faktem i akceptacja własnych ograniczeń zrobiłaby ci tylko dobrze dla zdrowia psychicznego.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 19:55 
Cytuj  
torbisiowe leczenie kompleksów cześć xxx. Ależ ja w Polsce pracowałem 8 lat i nigdy nie byłem szeregowym pracownikiem.

Tak jestem idiotą bo zamiast spuścić głowę to domagam się by firma z której usług chcę zrezygnować zgodnie z przysługującym mi prawem traktowała mnie normalnie.

A dla mnie i dla każdego przyzwyczajonego do innego standardu ty jesteś idiotą bo nie zauważasz problemu. Bo zadowalasz się traktowaniem Cię jak gówno. Tak do tego przywykłeś, że nawet nie zauważasz, że śmierdzi, ba chwalisz sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 20:03 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale połowa tego forum ma cię za idiotę i to całkiem zasadnie.


Na chuj kłamiesz, że połowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 20:04 
Cytuj  
Figura retoryczna kurwa.

@Mark Tu nie chodzi o Axe, która jest po prostu w twoim stylu. Napisałem, że się zgadzam a ty dalej coś roisz.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 20:27 
Cytuj  
Za to Ty torbuś zawsze genialny i nigdy żadnych błędów, prawda?

Po prostu mnie wkurwia, ze znów zostałem potraktowany jak mieszkaniec 3-go świata. Odzwyczaiłem się trochę i tyle. Przywyknąć już nie przywyknę.
A was oczywiście irytuje, ze jakiś emigrant najeżdża na polske i jeszcze bezczelnie twierdzi, że za granicą go lepiej traktują.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 21:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Trolling? Nie wiem czy zauważyłeś, ale połowa tego forum ma cię za idiotę i to całkiem zasadnie. Ja uważam, że i tak nieźle sobie poradziłeś emigrując z tego kraju bo tu byłbyś szeregowym pracownikiem biedronki. Faktem jest jednak, że od wielu ludzi tutaj dzieli cię przepaść intelektualna i radzą sobie/zarabiają lepiej w Polsce niż ty tam. Pogodzenie się z tym faktem i akceptacja własnych ograniczeń zrobiłaby ci tylko dobrze dla zdrowia psychicznego.


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.