mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 10:36 
Cytuj  
Z autami trochę jak z kartą graficzną, lepiej dozbierać na coś lepszego. ;) Kupowanie czegoś na rok chyba tylko jak jest absolutny mus, bo potem się okazuje, że zostanie na dłużej. Nówek się w ogóle nie opłaca, chyba że ktoś ma dużo wolnej gotówki. No i najlepsza opcja to leasing, co mnie nauczyło paru znajomych. Kolega z roboty jeździ GL500 i AMG 63, oba w leasing. :) Oczywiście nie za tą pensję co pobieramy za naszą pracę. hehe

Plus to co ciemny napisał. Z 40k to można iść do salonu i wybierać w solidnych używkach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 10:38 
Cytuj  
Nie orientowalem sie za bardzo w cenach, wiec mozliwe.

W kazdym razie mi tez nie widzi sie kupowac auta nówki z salonu, gdy jego wartosc po wyjechaniu z salonu drastycznie spada ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 11:26 
Cytuj  
no i lepiej pozostać przy własnych gustach, a nie sugerować się tylko "doradcami", a to kupujesz do wożenia własnej dupy :)
Ja dawno temu miałem renault i powiedziałem nigdy więcej frnacuskiego auta, a teraz przypadkowo kupiłem citroena i jest bardzo zadowolony, a wizualnie nawet autko sie odznacza na ulicy jeśli już ktoś na zwraca uwagę.

hmm... a gdzie temat i dyskusja jaki kolor samochodu wybrać ? !!
przy tej szarzyźnie na drogach aż się prosi by ludzie zaczęli kupować coś więcej niż tylko grafitowe, bure, szare itp smutne kolory :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:18 
Cytuj  
Oczywiście tylko czarne lub białe auta :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:23 
Cytuj  
biale? Przeciez to najbardziej biedny kolor:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:24 
Cytuj  
Tak kurwa, podkład.
Nie wiem, mi tam się biały Bentley Continental GT bardzo podobał, szczególnie z kawa-mleko tapicerką w środku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:31 
Cytuj  
Uzytkowo, mam kolor srebrny perla i naprawde dlugo brudu na nim nie widac. Wyczyszczony wyglada kapitalnie w sztucznym oswietleniu bo perla daje fajne refleksy swietlne.

Ofc czarne prezentuja sie lepiej, ale musisz dbac o czystosc bo widac byle kurz.

Mam tego pecha ze strasznie podobaja mi sie Lexusy na ktore niestety jeszcze mnie nie stac wiec jezdze Mazda 6 pierwszej generacji. Jezeli chodzi o bezawaryjnosc to mocno polecam. Kupilem uzywany rocznik 2005, jezdze od 4 lat i praktycznie nic poza eksploatacyjnymi rzeczami sie nie dzialo. Minus - slabe blachy. Taki rocznik jak moj chodzi teraz za marne 20k a jest tego pelno. Fakt ze trzeba dorwac w dobrym stanie, ja swoja przytargalem z Niemiec od pierwszego wlasciciela.

Moja Madzia:
Obrazek

EDIT:
I dupcia:
Obrazek
Zdjecie nieaktualne, wywalilem sportowe tlumiki i wstawilem w miejsce zaslepek oryginalny podwojny wydech.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:36 
Cytuj  
no bo sa samochody, ktore moga byc nawet rozowe i zajebiscie wygladac;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:50 
Cytuj  
takie madzie tez zawsze mnie sie podobaly. Ale trafic dobra sztuke tez nielatwo.
Dlatego jak sobie pomysle, ze mialbym kupic za 30 tys małe gówno to sie szybko odechciewa ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:03 
Cytuj  
Taka 6 pierwszej generacji to dobre przejsciowe auto bo w wyposazeniu ma wszystko co niezbedne, ladnie sie prezentuje w srodku, ma DUZY bagaznik (dwa razy wiekszy jak zlozysz tylne fotele), ISOFIX'y etc (woze dwa foteliki z bazami dla dzieci), czujniki parkowania etc za calkiem przystepna cene. Ale jak wspominalem wada sa blachy. Trzeba dobrze obejrzec wybrana sztuke bo ta generacja ma sklonnosci do korozji.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
takie madzie tez zawsze mnie sie podobaly. Ale trafic dobra sztuke tez nielatwo.
Dlatego jak sobie pomysle, ze mialbym kupic za 30 tys małe gówno to sie szybko odechciewa ;)


No i słusznie. Minimum to segment C (hatchback) lub D (jakiś większy sedan).


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 14:10 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Oczywiście tylko czarne lub białe auta :-)


No dokladnie!

Bialy accord to byl najladniejszy samochod jaki mialem w zyciu (co wazne dupy sie za nim ogladaly na ulicy) :) Gdyby mi go nie zajebiali to bym nim jezdzil do zajechania.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 15:17 
Cytuj  
imho pinkowy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 15:34 
Cytuj  
a jesli robie codziennie z 70km, to jest to duzo czy malo?

wahacze itp. elementy, ktore sie zuzywaja to mam wrazenie, ze wymieniam co roku. To normalne czy moze przy lepszym aucie juz nie powinno wystepowac?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 17:02 
Cytuj  
Zależy jakie masz drogi i jakich serwisantów, teoretycznie "dobry" mechanik może ci nawet cały silnik wymienić co rok.
To że ci coś stuka czy masz luzy w zawieszeniu nie oznacza od razu że trzeba wymieniać wahacze.

Jedno jest pewne, lepiej kupić "gorszej" marki auto z wyższej pułki niż z niższej "lepszej" marki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 17:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jedno jest pewne, lepiej kupić "gorszej" marki auto z wyższej pułki niż z niższej "lepszej" marki.


Może jeśli interesuje cię wyposażenie dodatkowe i głównie rozmiar/pojemność osobowa i/lub bagażnika. Jeśli zależy ci na silniku i jakości to to twierdzenie jest nieprawdziwe.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 17:17 
Cytuj  
chodzi o stare samochody oczywiście


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 17:24 
Cytuj  
To niewiele zmienia. Dla mnie np. BMW z niskiej serii 3 nawet 2x starsze będzie lepszym autem niż dowolny Francuz czy jakiś Opel nawet z najwyższej półki. Można wymyślać jakieś plebejskie insignie, ale rzeczywistości się nie oszuka. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 17:58 
Cytuj  
True. Ostatnio mialem na 4dni na testy najnowsza insignie. Bajery, szmery - zamiast zegarow wyswietlacze, dotykowe przyciski od klimy, touchpad. Chujowo sie tego wszystkiego uzywa, a jakosc wykonania i wyciszenie auta o wiele gorsze niz w moim A6 z 2000r.

Do tego insignia prawie najbogatsze wyposazenie, a i tak wykonczona w srodku w duzej mierze uginajacym sie, brzydkim plastikiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 18:47 
Cytuj  
W poznaniu uwazam, ze mamy mega chujnie za drogi. Jest wiele miejsc gdzie trzeba szybko przejezdzac przez torowisko co chyba jest jedna z najgorszych rzeczy dla zawieszenia, mnostwo progow zwalniajacych, dziury itp.

Nie no z rok mialem wahacze robiac 70 km dziennie i widzialem jak wygladaly, jak stukaly i widzialem tez pęknięty przegub, więc nie jest tak, że nie trzeba tego wymienic bo 'sobie postuka' .

Kupujac nowy, albo bardzo młody z gwarancja w sumie mam spokoj jakis czas z naprawami itp. Ale czy to sie rzeczywiscie oplaca nawet jesli ktos bardzo duzo jezdzi? Nie lepiej kupowac uzywki i wymieniac co kilka lat? (nawet jesli kogos stac na nowe)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.