mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 13:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
a ja kupiłem ostatnio auto na C, jak zawsze benzynę i żałuję jedynie ze nie automat


U mnie w rodzinie jak maja Citroen C3 to to pali jak smok jak na tej wielkosci auto i silnik w stylu 1.4.
Jesli o tym mowa.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 13:31 
Cytuj  
Najlepsze auto jakie mialem to opel corsa B 1.4 z 98, niezniszczalne auto:o. Mam go od nowosci z salonu, przez te wszystkie lata do auta nie bylo nic dolozone oprocze czesci ktore podlegaja eksploatacji. Nawet mialem w nim wypadek czolowke z fiatem uno, uno poszlo do kasacji, a ta corsa nadal jezdzi:D. Dla kontrastu mam tez audi a3 w dieslu i ja pierdole nigdy wiecej, dolozylem do tego wiecej niz jest warte.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 13:33 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ale ja nie twierdze ze to jest zle czy sie zle jezdzi, wsztstko fajnie do czasu az ci sie spierdoli. Remont samego silnika z dieslem w passacie wychodzi 5k i tak czy owak taki remont bedzie trzeba zrobic. Turbiny, kola dwu masowe sa ta elementy ktore padaja. Najbardziej rozpierdalaja mnie teraz nowe auta z 1.0 w turbo 140km, po 100k km taki silnik bedzie pewnie do wyjebania.


Jak kupujesz nowe albo 3-4 letnie z wiadomego pochodzenia z niewielkim przebiegiem to nie bardzo co ma się spierdolić.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 14:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a te volvo s60 oyciec? Może być w dieslu? Na innych forach odradzają diesla z powodu strasznie słabego silnika i zmulonego auta.


Zależy który rocznik S60. Volvo niestety zawsze miało problem z automatami. Nie wiem jak nowsze modele.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 14:31 
Cytuj  
Tak wstępnie przeglądałem oferty rocznik 2006 - 2008. Bardzo popularny tutaj jest 2.4L diesel w automacie, przebieg w okolicy 60-80k mil.
Pojeździ to jeszcze trochę bez problemów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 14:50 
Cytuj  
Nie mam pojęcia, ja się od Volvo trzymam na kilometr, nie kręcą mnie kompletnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 14:53 
Cytuj  
Kwestia gustu, mnie się bardzo podobają. Myślę o XC60 T5 na następne auto.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 15:13 
Cytuj  
Volvo z dieslem D5 2.4 jest niezniszczalne. Kumpel w robocie ma od 6 lat bodajze - kupil z przebiegiem 140kkm, juz ma 250 i nic sie nie zjebalo. Te silniki prawidlowo eksploatowane robia 500kkm bez remontu. Czytalem kilkuletni test, w ktorym kupili takie volvo s60 z tym silnikiem z taksy z przebiegiem 400kkm, przy 500 wlasnie zrobili remont i na koncu testu mial 700kkm i smigal idealnie.

Hajlander kup sobie w tej cenie własnie corse. Nowsze modele sa jeszcze lepsze od poprzednich i z tego co widze roczniki 2011-12 dostaniesz w cenie 25-30k. Przebiegi 40-70k. Przez kolejne 100k nie ma sie co popsuc i pewnie nawet tyle nie zrobisz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 15:46 
Cytuj  
też mnie nie kręci - to volvo ma być przejściowe na rok, góra dwa.
Potem jaguar XF jakiś 3-latek. Nie chcę kupować na pierwsze londyńskie auto tak drogiego wozu, z drugiej strony nie chcę też brać jakiegoś złoma za 1000GBP, tylko chcę kupić coś co mi bezproblematycznie ten rok posłuży.
Auto ma też być w miarę wygodne - tak bym w razie czego mógł nim pojechać za miasto.
Rozpatrywałem już merce, toyoty auris, astry etc., i chyba raczej pozostanę przy tym volvo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 19:16 
Cytuj  
Volvo sprzed kilku lat to dramat jesli chodzi o design wnetrza (nawet w drogich modelach), w srodku wygladaja jakby byly o 10 lat starsze. Pewnie to efekt kryzysu firmie jeszcze przed przejeciem przez Chinczykow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 20:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
embe napisał(a):
a ja kupiłem ostatnio auto na C, jak zawsze benzynę i żałuję jedynie ze nie automat


U mnie w rodzinie jak maja Citroen C3 to to pali jak smok jak na tej wielkosci auto i silnik w stylu 1.4.
Jesli o tym mowa.


C4 picasso 1.8 i pali 7,8L jazda tylko miejska


Oyci3C napisał(a):
Cinquecento? To były w automacie?

no właśnie nie było i dlatego żałuje


volvo dobre, kiedyś widziałem jak wieźli w takim kombi całe regipsy


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 21:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Volvo sprzed kilku lat to dramat jesli chodzi o design wnetrza (nawet w drogich modelach), w srodku wygladaja jakby byly o 10 lat starsze. Pewnie to efekt kryzysu firmie jeszcze przed przejeciem przez Chinczykow.



te wnętrze to od którego roku:
Spoiler:


sorry mnie samochody interesują tyle co zeszłoroczny śnieg.

znalazłem fotkę z 2006 (dolna granica) - nie jest tragicznie:

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 21:52 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
Hajlander kup sobie w tej cenie własnie corse. Nowsze modele sa jeszcze lepsze od poprzednich i z tego co widze roczniki 2011-12 dostaniesz w cenie 25-30k. Przebiegi 40-70k. Przez kolejne 100k nie ma sie co popsuc i pewnie nawet tyle nie zrobisz.


ty, za propozycje.

W sumie to raczej sklaniam sie by wziac stary samochod seat cordoba http://imganuncios.mitula.net/seat_cord ... 431802.jpg, nawet w sumie bardzo, ale sprawdzony, bo wiem od kogo, przejechane 80-90 tyś km. Auto wieksze, przynajmniej wyglada jak samochod a nie owalna bryła. Tanio wyjdzie a planowac bede by szybko wymienic.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 21:54 
Cytuj  
cordoba niby fajna, rodzice mieli ale ten model na zdjęciu to jak auto bonda z lat 60-tych, paskudne


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 22:12 
Cytuj  
wedlug mnie dalej ladniejsze niz wszystkie nowe modele w wersji najmniejszej, jakies fordy ka itp...

jakis samochod co naprawde chcialbym brac to chce kupic pozniej, na chwile obecna na pewno nic nie kupie co mi sie podoba. A w zasadzie podobaja mnie sie glownie sedany.
Tą cordoba zdarzylo sie mi juz jezdzic i calkiem fajnie jezdzi.

I jakbym mial teraz kupowac nowy to na pewno nie bralbym jakiegos malenstwa tylko juz wole wziac jakis maly kredyt.

btw. nie zapmnijcie sie nauczyc eco-drivingu http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nowe-za ... 63622.html


_________________
.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 23:55 
Cytuj  
To musiałbys dozbierać drugie tyle, albo wziąć wcale nie taki mały kredyt, bo auta większe od klasy miejskiej - jakiś fajny 5 drzwiowy hatchback to wydatek rzędu co najmniej 60 tysi. Chyba, że chcesz rzeczywiscie dacie, albo auto kompletnie gole w srodku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 00:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

btw. nie zapmnijcie sie nauczyc eco-drivingu http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nowe-za ... 63622.html


te zmiany to szczyt kretynizmu i chodzi mi zarówno o ten cały eco-driving jak i fakt, że egzamin teoretyczny będzie ważny bezterminowo.

Highlander - polecam kokos, ile potrzebujesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 01:22 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
To musiałbys dozbierać drugie tyle, albo wziąć wcale nie taki mały kredyt, bo auta większe od klasy miejskiej - jakiś fajny 5 drzwiowy hatchback to wydatek rzędu co najmniej 60 tysi. Chyba, że chcesz rzeczywiscie dacie, albo auto kompletnie gole w srodku.


Mam jakis swoj bufor jeszcze, wiec raczej spoko. Z tym, ze wolalbym sie go nie pozbywac, dlatego szukam rozwiazania "eko" by sie jeszcze wstrzymac z zakupem.
Az tak bardzo sie nie rozgladalem za nowym samochodem, ale mysle, ze za 40k tez juz mozna cos sensownego kupic. Ale mysle, ze predzej bym celowal w jakas mloda używke.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 07:40 
Cytuj  
Za 40 to możesz kupić nowego Dacia duster bez klimy, biały, zamykany kluczykiem w klamce.
Nie polecam.

Skode Fabie można kupić za 30 takiego mega golasa.
Nie wiem jak teraz ale znajomy kupił 4 lata temu Fabie nową za 26.


_________________
psn

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 10:32 
Cytuj  
Aktualnie nowa Fabia to Minimum 35k i jak sie dobrze potargujesz to z Klima bedzie. Ale poza tym jak sie nic nie dorzuci to lusterka ustawiane manualnie, schowek bez drzwiczek i Radio tak z dupy, ze lepiej wyjac i wlozyc z markietu za 150zł.

Auto miejskie (Corsa, Clio, C2 itp ) z jakimkolwiek wyposazeniem - trzeba wylozyc 40k. Taniej mozna kupić tylko jeszcze mniejsze taczki typu vw up, skoda citygo. Ostatnio jak bralismy do firmy opla astre to dalismy 66k netto - normalnie 75k wychodzilo, ale dostalismy duze rabaty, mielismy juz wczesniej brane Auto z opla. W 66k netto sa czujniki cofania, wielofunkcyjna kierownica, tempomat Klima i Radio obslugujace Telefon. Zadnych wiecej wodotryskow, w sumie Auto bez szału. Odjać to, ze bralismy w dieslu i Kombi to w benzynce zwykly 5d hatchback wyjdzie z 58k netto. Jak dobrze pojdzie - szukanie jakichs zeszłorocznych modeli/demo wersji to mozna coś wyrwać.

Nawet sprawdzilem nowe auta - kryteria rocznik 2013+, 100KM+ i silnik do 2.0 - taka bryczka do miasta, to najtaniej jest hyundai i30 za 47k, astra 47k. Jesli juz to moim zdaniem bardziej oplaca sie brac Auto 2010+ z przebiegiem do 100tys udokumentowanym z PL salonu - wtedy mozna jakas meganke wziac, c3/4, astre, chevy cruze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.