mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:00 
Cytuj  
Jak juz kilka razy pisalem dla mnie to jest gra w ktora bede gral do momentu jak wylacza serwery albo nie daj boze przejdzie na ftp.

Te triale rozdaja bo wyjebalo (wedlug mnie , patrzac po friend liscie i ilosci ludzi na serwerze) polowe ludzi ktorzy grali , gra ich przerosla. To nie jest juz casualowy WoW gdzie kazdy sobie gdzies pojdzie z pugiem i cos zabije , tutaj jest potrzebna organizacja , czas , cierpliwosc i UMIEJETNOSCI.

Dzisiaj dzwonil do mnie kumpel ktory tez quitnal i sie pytal jak tam mi idzie. Stwierdzil ze gra jest zajebista ale on juz jest za stary na tego typu zabawe, bo nie ma co ukrywac ze trzeba tutaj poswiecic troche czasu albo byc zajebistym jak ja :D

Takze mnie ilosc ludzi nie martwi do momentu jak im sie to przestanie oplacac a ulatwiac nie beda nic i nie robia tego. Ba nawet utrudniaja , jak jakis boss nawet na silver runach jest za szybko zabijany to zmieniaja mechaniki.

Wiem ze takie podejscie devsow nie zacheca wiekszosci graczy a wrecz odstrasza ale 3mam za nich kciuki i mam nadzieje ze starczy im tych hardcorowych graczy + troche casuali zeby ciagnac ten wozek do przodu.

Ja szczerze to za ta gre bym mogl placic abonament 1000 zloty miesiecznie bo dla mnie jest to najlepszy tytul w jaki kiedykolwiek gralem. Nie mozna porownywac tego do Vanilli WoWa bo wtedy kazdy sie uczyl grac i w takim Naxx 40 man to gralo 20 osob a pozostale 20 statystowalo a bosowie padali , tutaj nie da sie tego zrobic...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:16 
Cytuj  
Piszesz tak jakby do grania w tą grę potrzebny był doktorat i z 10 lat stażu... .
Po 2 ta gierka nie pojedzie nastepne kilka lat na samym abo. To nie WoW czy Eve... .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:40 
Cytuj  
heh jak to jest, ze kaczy ma takich madrych kolegow.

zajebisty to mozesz byc w dfo, tutaj to co najwyzej grasz 12h na dobe kolorowe pve, do ktorego wielkiego skilla nie potrzeba, jedynie czas i dobra pamiec.
starsi gracze (majacy dzieci, zony) wola z nimi spedzac czas i ewentualnie pyknac wieczorkiem w cs, dote, niz odstawiac rodzine na bok bo jest GRA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:59 
Cytuj  
a powinno być tak ;>

forum > gry > rodzina


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 19:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
heh jak to jest, ze kaczy ma takich madrych kolegow.

zajebisty to mozesz byc w dfo, tutaj to co najwyzej grasz 12h na dobe kolorowe pve, do ktorego wielkiego skilla nie potrzeba, jedynie czas i dobra pamiec.
starsi gracze (majacy dzieci, zony) wola z nimi spedzac czas i ewentualnie pyknac wieczorkiem w cs, dote, niz odstawiac rodzine na bok bo jest GRA.


mnie sie wydaje ze jestes w ogromnym bledzie i uwazam ze ludzie twojego pokroju nie nauczyli by sie do konca zycia tego co trzeba tutaj robic

i przestan mi tu smierdziec z tym dfo bo to jest banalna gra szczegolnie majac za przeciwnika ciebie


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:05 
Cytuj  
to dobrze, ze ci sie wydaje bo w ws nie ma sie czego uczyc i jak wedge napisal, nie wymaga to jakiegos wysilku.
rozumiem, ze dfo jest banalne i dlatego wybierasz przewidywalne do bolu, pamieciowe pve.
nie smec juz, przestan po prostu robic wycieczki osobiste za kazdym razem jak probujesz nam wmowic, ze ws to hiper trudna gra i wymaga chuj wie czego, a nikt nie bedzie ci tutaj odpisywal.
podoba ci sie, masz fun, grasz po 20h i git. nawet ci zazdroszcze, ze znalazles gre, ktora potrafi tak wciagnac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to dobrze, ze ci sie wydaje bo w ws nie ma sie czego uczyc i jak wedge napisal, nie wymaga to jakiegos wysilku.
rozumiem, ze dfo jest banalne i dlatego wybierasz przewidywalne do bolu, pamieciowe pve.
nie smec juz, przestan po prostu robic wycieczki osobiste za kazdym razem jak probujesz nam wmowic, ze ws to hiper trudna gra i wymaga chuj wie czego, a nikt nie bedzie ci tutaj odpisywal.
podoba ci sie, masz fun, grasz po 20h i git. nawet ci zazdroszcze, ze znalazles gre, ktora potrafi tak wciagnac.


jak mozna oceniac cos o czym nie masz pojecia???

ale to dla ciebie norma , pierdolic o tym o czym nie ma sie zeilonego pojecia :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_


Ostatnio edytowano 28 lip 2014, 21:15 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:14 
Cytuj  
Mendol,

nie zgadzam sie z Twoja opinią, gra jest bardzo wymagająca, zarówno jeśli chodzi o zgranie grupy, refleks i ogarnianie przestrzeni i siebie, zapamietywanie nie ma tutaj nic do rzeczy. właściwie pierwsze rajdy w wowie jak tylko wyszedl i jeszcze nikt nie wiedział co i jak byly z mojej perspektywy podobnie trudne. Gra w początkowej części endgame (przed rajdowaniem jeszcze) jest tak trudna, że stanowi barierę dla wielu ludzi przyzwyczajonych do łatwizny.

już.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:19 
Cytuj  
no i doskonale pamietam pierwsze rajdy w wowie na serwerze us. co nie oznacza, ze nie dalo sie za ktoryms razem ogarnac 40 osobowej grupy i robic.
i zgadzam sie, ze moze stanowic bariere dla mlodych osob, ktore sa przyzwyczajone do setki addonow grajacych za ciebie.
ale nadal uwazam, ze po pewnym czasie nie ma wiekszego problemu zgrac 20 osobowa grupe (biorac pod uwage pve bossa, ktory mimo wszystko ma ograniczona liczbe skilli i zachowan).
i jak zapamietywanie nic nie ma? jak zwykle w takich przypadkach ma i to duzo.
co wiecej takie ws na pewno bedzie wydawalo sie trudne, dla osob, ktore moga pograc 'casualowo', po 2-3h kilka razy w tygodniu.
dla kogos kto gra codziennie po parenascie godzin po pewnym czasie nie bedzie zbyt wiele trudnych rzeczy w tej grze.

kaczy o czym nie mam pojecia? o bossach w ws? zgadza sie, nie mam.
widze, ze dla ciebie to norma, bycie chamem i debilem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:27 
Cytuj  
No to jak nie masz pojecia to zamknij ryj i idz grac w CSa a nie pierdolisz i posty nabijasz retardzie...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:29 
Cytuj  
hehe nie denerwuj sie tak bo cie dziecko uslyszy debilu.
poza tym lubie cie wkurwiac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:31 
Cytuj  
HEAHEHA ten bol dupy na kazda wrzute na jego "gre"


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:34 
Cytuj  
nie chodzi o to ze komus sie nie podoba , czy ma wyjebane , czy uwaza ze jest dla dzieci - ja to akceptuje

tylko jak czytal takiego matola ktory nie wie o czym pisze i jeszcze uwaza ze jest najmadrzejszy na swiecie to mnie krew zalewa :[


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:37 
Cytuj  
ale co tu mam wiedziec? wszystko ladnie i krotko podsumowal krzyk. jemu to zajelo 3 linijki.
ty od parunastu stron tylko flugasz, obrazasz i probujesz udowodnic jaka to gra jest trudna.
chyba ci sie fora pomylily i ludzie, z ktorymi masz do czynienia.
ja rozumiem, ze pokolenie malolatow, z ktorymi grasz, uwaza ws za trudna gre, ale wiekszosc z nas wychowala sie na normalnych mmo.
a to, ze sobie nie radzisz w pve moze swiadczy o tym, ze tez sie po prostu wypaliles.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:38 
Cytuj  
Mendol, gramy w WSa z Koniem po naście godzin dziennie - ta gra jest trudna bo wymaga cholernie duzo teamworku. I wprawdzie my we dwoch jestesmy zajebisci, ale jak nam 3 przyjebow randomow wwali, to mozna sobie zyly podciac na bosach. To nie chodzi o nauke roznych rzeczy, tu jest potrzebny refleks, zgranie, dobra komunikacja i bardzo szybkie podejmowanie decyzji i ogarnianie kilku rzeczy na raz. Znasz mnie, wiesz że w nie jedną gre grałem, mozna o WS powiedziec ze jest generic, ze ma dziwna grafe, ze jest do bolu themeparkiem, ale na pewno nie jest prosta.

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:39 
Cytuj  
krzyk podsumowal to co ja napisalem tylko w bardziej kulturalny sposob ale ja uwazam ze do takich polglowkow jak ty trzeba pisac z wieloma przerywnikami bo nie dociera i jak widac dalej masz z tym problem


ja akurat sobie radze bo czyszcze content i nie narzekam


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:42 
Cytuj  
krzyk: no i zgodze sie, ze proste nie jest, ale to w koncu mmo krzyku, znajdujesz znajomych, z ktorymi fajnie i dobrze sie gra, jest komunikacja i do przodu.
w kazdej grze z randomami jest ciezko :)
a jak piszesz, ze jest trudna to cos w tym musi byc :)

kaczy: nie. krzyk jest sympatyczny i kulturalny, a ty jestes zjebem i nie ma co wnikac dalej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:46 
Cytuj  
ale ja rozumiem ze jest sympatyczny i mily , ja nie jestem i mam wyjebane na to czy ci sie to podoba czy nie

ja uwazam po latach spedzonych na tym forum ze do ciebie sie nie da inaczej zwracac

kazda dyskusja z toba to jak rozmowa chuja z butem , jak zwykle NIC kompletnie nie wiesz albo bardzo malo a pierdolisz za 10 :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:49 
Cytuj  
tak jak ja mam wyjebane na to, ze cie krew zalewa i za kazdym razem odpisujesz z piana na ustach.
chyba nigdy mi sie to nie znudzi :)
i rozumiem, ze ty w koncu znalazles nowe grono mlodych fajnych kolegow, ale jak widac powoduje to tylko, ze cofasz sie w rozwoju i po tylu latach jestes jeszcze wiekszym debilem niz byles.
ciesze sie, ze w koncu nauczyles sie jednej gry i mozesz teraz sie chwalic. coz za sukces po 10 latach :)


Ostatnio edytowano 28 lip 2014, 21:50 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 21:49 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Mendol, gramy w WSa z Koniem po naście godzin dziennie - ta gra jest trudna bo wymaga cholernie duzo teamworku. I wprawdzie my we dwoch jestesmy zajebisci, ale jak nam 3 przyjebow randomow wwali, to mozna sobie zyly podciac na bosach. To nie chodzi o nauke roznych rzeczy, tu jest potrzebny refleks, zgranie, dobra komunikacja i bardzo szybkie podejmowanie decyzji i ogarnianie kilku rzeczy na raz. Znasz mnie, wiesz że w nie jedną gre grałem, mozna o WS powiedziec ze jest generic, ze ma dziwna grafe, ze jest do bolu themeparkiem, ale na pewno nie jest prosta.

juz.


To jaki jest sens grania w wymagającą grę z randomkami ? ;> Substytut kawy, czy oprócz Was nikt już nie chce/nie jest taki pr0 ?
Od czasów wanilii wow'a spadła liczba graczy, którzy chcą przechodzić przez taki hardcore-owy content, starzy nie mają już na to czasu/chęci a nowi odbijają się od poziomu trudności stąd ws nigdy nie będzie jakoś zajebiście popularny, takie czasy.
Większość na myśl o themeparku kupi kolejny dodatek do wowa i 2-miesięcznego prepaida..


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.