mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 11:18 
Cytuj  
Jak fenomenu cen na Ursynowie nie rozumiem. Pamiętam jak kumpel kupił 90m w tej dzielnicy za ~ 800k to się za głowę złapałem co on robi. Kredyt mieszkaniowy to zajebista rzecz, ale jak się wyważy możliwości.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 11:24 
Cytuj  
koło mnie (Alternatywy) gotowe pół segmentu ze 200m2 kosztuje 1.2mln.
pod poznaniem znajomi zbudowali dom 180m2 za 400tyś i 150tyś działka niewielka. spałem w nim wiec stoi i jest okej. brali kredyt 500tyś wiec to nie jest sciema i zaniżona kwota.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 11:33 
Cytuj  
sprzedadzą za 5 lat za 50%.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 14:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
W Warszawie bardzo trudno się sprzedaje mieszkania. Ostatnio zacząłem szukać opcji zamiany na większe z dopłatą.
Mieszkanie mamy za małe, kasa jest ale nie oddam za 3/4 ceny..
Zacząłem kombinować z ludźmi co wynajmują większe u nas w boku czy nie chcą zamiany na mniejsze z dopłatą.
U nas z pół boku się wynajmuje bo ludzie nie dali rady z kredytem. Na początku był problem z inwestycją i wszyscy musieli dopłacić około 50 tyś. Wiele osob nie dało rady to wynajmują.

Dobrze to się o dziwo sprzedało mieszkanie w Piasecznie. Tanie mieszkanie to ludzie mniej marudza, tylko ten korek rano.

Inwestowanie w mieszkanie spoko ale wynajmowanie komuś to katorga. Ludzie są trudni... Wynajmowalem z 5 lat, ciesze się że sprzedałem.

mieszkanie w piasecznie nie jest zle jesli mozesz jezdzic kolejka do pracy

btw takich co nie chca oddac za 3/4 ceny troche w warszawie jest , na przeciwko mnie tez wisi sprzedam 70m od ponad roku


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 14:18 
Cytuj  
3/4 jakiej ceny? Ceny ofertowe często są zupełnie z kosmosu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 14:39 
Cytuj  
jedni lubią sprzedawać inni sprzedają

W Krakowie mieszkania w centrum tanieją z tego co wiem ze względu na problemy komunikacyjne, przedmieścia drożeją, za to modne budowanie domu w okolicach Krakowa stało się nieopłacalne i wielu sprzedaje tanio takie domy.
Zmieszają się tez proporcje przy standardzie ponieważ nadal są drogie malutkie mieszkania, na które jest sporo chętnych i tanieją duże, których wielu się pozbywa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 15:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
3/4 jakiej ceny? Ceny ofertowe często są zupełnie z kosmosu.
jest sporo podobnych mieszkań wiec jak z samochodem.
jest cena rynkowa jak chcesz żeby to Twoje się własnie sprzedało opuść ćwiartkę.
takich mieszkań jak moje w promieniu 100 metrów jest kilka


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 16:48 
Cytuj  
Zadajcie sobie pytanie.
Czym jest inwestycja?
Teraz drugie pytanie - kto jest właścicielem gruntu?
I teraz zadanie - zobaczcie kto przez 3 stulecia się zajmował i w jaki sposób zarobkiem na mieszkaniach.
Naprawdę ktoś wierzy w to, że ktokolwiek oddałby dobrowolnie swój zysk randomowym osobom?
Lulz :D

(tak też się wjebałem na tą minę kilka lat temu)
Jeżeli nie płaciłeś gotówką tylko kredytem, jeśli nie jesteś właścicielem gruntu to nie dokonałeś inwestycji, a wpierdoliłeś się na podwójną minę. Jeżeli jesteś w stanie uciec od tego teraz ze stratą 5-10% albo mikrozyskiem to nawet się nie zastanawiaj. Jak strata jest większa to możesz grać dalej na loterii, ale wiesz - to jest loteria. 30 przegra, jednemu się uda.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 17:10 
Cytuj  
:wtf:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 12:47 
Cytuj  
Ooo jest książka dla biznesmenów w PL
http://cyfroteka.pl/ebooki/Jak_krasc___ ... 05915i020#

Ktoś czytał może, albo ma dostęp? Po tym darmowym kawałku wydaję się, że może być interesujące.
Nie mogę nigdzie znaleźć "testowego" egzemplarza, a 150zet za poczytanie o robieniu wałów w kraju w którym już mnie nie ma to trochę drogo :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 00:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

Ktoś czytał może, albo ma dostęp?


Podpisuję się pod pytaniem, czy ktoś czytał. Jeśli tak to zapewne kupię i z chęcią przeczytam. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 07:55 
Cytuj  
mozna sie zrzucic - tez bylbym zainteresowany.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 07:59 
Cytuj  
pierwszy test na zlodzieja, to ukrasc ta ksiazke z torentow;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 08:01 
Cytuj  
problem z tym, ze najpierw musi ktos to na torrenty wrzucic...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 08:08 
Cytuj  
ja wychodze z zalozenia, ze z torentami jak z google - jest wszystko;)
a jak nie torent, to chomikuj, co podpowiada samo google.

ogolnie 150zeta za ebooka to sie ceni koles. Ciekawe, czy systemy do totka tez sprzedaje;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 09:30 
Cytuj  
Na chomikuj masz dostępne to dzieło.

Wstępnie przejrzałem i na razie aż tak nie powala, bardziej dopracowuje pewne techniki, które w większości widzieliśmy/widzimy w dalszym (TV) i bliższym (urzędy, samorządy, ciekawe przetargi...) otoczeniu, ale może dalej jest ciekawiej.

Bądźmy szczerzy, jak ktoś chce to niech zakłada piramidę finansową a'la amber gold, tylko trzeba dobrze wyprowadzić/ukryć kasę.
Frajerzy się znajdą wszędzie i zawsze, akurat na ludzką głupotę zawsze można liczyć. A ty posiedzisz kilka lat, ale później już nie musisz pracować.

Kwestia moralności i nastawienia do życia.


_________________
Altaya | BF4

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 09:47 
Cytuj  
Po przeczytaniu 1/4 mogę powiedzieć, że książka jest solidna. To powinna być obowiązkowa lektura dla każdego, kto miał pecha urodzić się tutaj urodzić i jeszcze nie spierdolił. Ogólnie książka jest o tym jak ruchać ludzi w świetle prawa i jak wypompować dużą kasę z podmiotów gospodarczych, co zresztą na co dzień dzieje się w chociażby w spółkach skarbu państwa (nierentowne kopalnie to nie przypadek).
Jak czytałem to od razu przypomniała mi się sprawa sklepu komputerowego Ram.net (http://e-interwencja.pl/uwaga-na-sklep-ramnetpl.html). Właściciel wyjebał tysiące klientów i kontrahentów na grubą kasę, a sądy i komornicy mogli mu tylko nagwizdać. Sklep zmienił właściciela (oficjalnie :wink: ) i dalej funkcjonuje w najlepsze.

Tu można kupić książkę w wersji papierowej, żeby później dumnie wyeksponować na regale obok "Biblii" i "Pana Tadeusza". Polecam. :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 10:05 
Cytuj  
Prawilnie przypominam w kwestii inwestowania, że dzisiaj w totka ponad 20 baniek do wyjęcia.

Skoro wszyscy tutaj tacy inwestorzy, to może ma ktoś do wynajęcia kawalerke na powiślu za pół darmo dla eastern european peasanta? :D
(btw, jak ktoś kupił kilka lat temu/miał mieszkanie na powiślu to jest aktualnie jebanym milionerem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 10:50 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Kwestia moralności i nastawienia do życia.

No wlasnie kwestia moralnosci. Ale ciekawe jest ze ci bez moralnosci jak kradna to jest ok ale jak ich okradna to krzycza i wtedy jest "ratuj policjo, ratujcie mnie sady"

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2015, 11:29 
Cytuj  
tiomor - radomiaka zapytaj, najwyzej kupi jeszcze jedno mieszkanie za reszta wydana z kg kartofli w Almie i Ci podnajmie.

Shade knight - piramidy finansowe wieczne zywe. Koles od cashflowrotator.com chcial pozyczac ode mnie kase na rozwoj swojego autorskiego super biznesu. Jak mu odpowiedzialem, ze to zwykla piramida to odpisal, ze nie rozumiem o co w tym chodzi - jego zdaniem projekt jest tak genialny i wyjatkowy ze jedynie 2% swiatowej elity intelektualnej jest w stanie go ogarnac umyslowo. Niestety ja widzialem piramide - ale to pewnie dlatego, ze jestem poor emigrantem zapieprzajacym na zmywaku, ktory nie dawal rady terminowac u radomskiego kowala i musial wyjechac ;)
Polecam stronke btw, kupuja i oplacajac rachunki inwestujesz. Jedyna w swoim rodzaju.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.