mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 18:22 
Cytuj  
jak obstawiacie kogo poprze elektorat Kukiza w drugiej turze?
Z sondazy wynika, ze to glownie ludzie mlodzi - 10 lat proPOowskiej indoktrynacji musialo na mlodym czlowieku odcisnac pietno dla nich PiS = LPR, mochery, smolensk
Z drugiej strony glosowali na Kukiza czyli mimo karmienia medialna papka dla idiotow zdolali zauwazyc jak druzgocace dla kraju sa mafijne rzady PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 18:27 
Cytuj  
Ale ty jesteś głupi marek... Młodzi nie głosują na PO. To stare, umoczone dziady głosują wiecznie na POpierdolców.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 18:33 
Cytuj  
jaka żenua w Poznaniu...
http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Cze ... olsce/3064

Ogolnie to Kukiz niby najwiecej glosow zabral Komorro.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 18:43 
Cytuj  
Grobelny został z tronu strącony (przez gościa o którym większość wie tylko, ze nie jest Grobelnym) to pokłady antysystemowości zostały chwilowo wyczerpane.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 18:55 
Cytuj  
@montecwelu: przekaż do swojej góry pomysł na kampanię. Jako, że walka toczy się o głosy Kukiza to duda już też obiecał JOWy więc trzeba inny argument. El komorro bredzisław ma tę przewagę, że może szybko nauczyć się śpiewać i zrobić szybką trasę koncertową. Nawet znalazłem dla niego idealną przyśpiewkę, która podsumowuje jego pięc lat prezydentury...
https://www.youtube.com/watch?v=GHHSVoiTwRg


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:00 
Cytuj  
wawa podobno glosowala za komorro

chuj wam w dupe torbisie !

przewaga dudy stopniala do 0.99%

wyniki oficjalne z 51 okregow wyborczych o 23:30


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:05 
Cytuj  
Cytuj:
Komorowski wygrał wybory w Łodzi, poparło go 42,34 proc. głosujących. Duda uzyskał 26,27 proc. głosów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
niestety ale jestes prostym lemmingiem ktory idealnie lyka wszystko dokladnie tak jak jak chce tego mainstream, Duda to kaczynski i woja z ruskimi o samolot itp itd, a komorowski to dobry wujek ktory nikomu nie zaszkodzi... wyszlo jakis czas temu, moze uda ci sie dokształcic przed druga tura
Taki ze mnie leming, że pewnie w końcu i tak nie pójdę na wybory :lol: Tak się przez te kilka godzin chwilami zastanawiałem czy ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie kto wygra i doszedłem do wniosku, że kompletnie żadne :o Z drugiej strony jeśli miałbym jednak głosować, to - co może zabrzmieć dziwnie - wole jednak na tą chwilę bucowatego Bronka z "mroczną przeszłością" , tylko i wyłącznie za to, że wiem czego mogę się po nim spodziewać - czyli kompletnie niczego :] Chyba patrzę na wszystko w bardzo biznesowy sposób, gdzie nie ma dużego znaczenia sama ocena sytuacji w rozumieniu dobra/zła/lepsza/gorsza, ale kluczowa jest jej stabilność. Zdaję sobie doskonale sprawę, że w naszym kraju potrzeba zmian, ale niestety nie mam przekonania do ludzi którzy chcą je wprowadzać, bo jeszcze nie pojawił się w polityce ktoś z rzetelną wizja, a nie populistycznym pierdoleniem :har: Takie mam zdanie, a że jest zgodne z mainstreamem to już nie moja wina. Telewizji nie oglądam ponieważ od ponad roku nie posiadam telewizora (długa historia :wink: ), radio przełączam na inne jak zaczynają w nim politykować, jakakolwiek moja styczność z mediami to od czasu do czasu czytanie gazet (tak, tak - papierowych) i to w dość szeroki ich spektrum nazwijmy to politycznym (Rzeczpospolita, Angora, Newsweek, Uważam Rze, Gość Niedzielny, Przekrój, Polityka, Dziennik Zachodni, Forbes i parę innych, oczywiście nie wszystkie jednocześnie i regularnie, bo wybieram coś co mnie zaciekawi :wink: ), więc raczej manipulowany przez system nie jestem :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:07 
Cytuj  
@Alda Ja nie jestem z chujowej Warszawy, miej pretensje do rodowitych. W Łodzi tez wygrał.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Komorowski wygrał wybory w Łodzi, poparło go 42,34 proc. głosujących. Duda uzyskał 26,27 proc. głosów.


co mnie interesuje jakas lodz jak jestem z Czestochowy , tez chuj im w dupe

Andrzej Duda - 94 205 głosów - 33,78 proc. Bronisław Komorowski - 88 673 głosów - 31,79 proc.

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:27 
Cytuj  
Nie wiem skąd takie wyniki w wawie jesli to jest prawda. Osobiście nie znam nikogo kto głosował na Komorowskiego. Jakieś 20 osób z otoczenia.
Nie wiem czy Komorowskiego ale rządów PO ma tu każdy dosyć.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:30 
Cytuj  
Kassei - wyslij Komorowi kase w kopercie, widocznie za malo Ci zabral.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:38 
Cytuj  
No niestety sama podwyzka podatku kosztuje cie duzo, plus cala kasa ktora po w roznych przekretach wywozi tez cie kosztuje, to moze nie jest tak ze siegna i odrazu z konta ukradna ale za te siano mozna by dofinasowac sluzbe zdrowia, zbudowac pare km drog. itp.

przez PO moje dziecko musi isc do szkoly w wieku 6 lat gdzie 60% dzieci nie jest dojarzale wystarczajaco, poniewaz 1mln podpisow dla PO to jest chuj i maja to w dupie. Mozna by pisac i pisac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:42 
Cytuj  
kassei: i wlasnie przez takich glupoli jak ty, jest jak jest, a bedzie gorzej.
jak za 5 lat jak bedziesz placil 3k zusu i 70% podatku od swojej dzialalnosci, to przyjdziesz z placzem.
bo 'teraz mi jest dobrze'.
przy takim mysleniu to faktycznie chyba lepiej, zeby niemcy nas wzieli.

juz chuj z tym, ze musi isc w wieku 6 lat. ale niech idzie do szkoly gdzie klasy sa 10-15 osobowe, gdzie dzieci moga sie czegos nauczyc.
a nie kurwa szkola z 25+ osobowymi klasami i do tego na 2 zmiany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
juz chuj z tym, ze musi isc w wieku 6 lat. ale niech idzie do szkoly gdzie klasy sa 10-15 osobowe, gdzie dzieci moga sie czegos nauczyc.
a nie kurwa szkola z 25+ osobowymi klasami i do tego na 2 zmiany.

tak jakby malo bylo nauczycieli heh... ale przeciez za duzo nauczyciel nie moze pracowac.

przyklad z zycia, jakis nauczyciel w sobote bral udzial w jakiejs komisji egzaminacyjnej, dodatkowa umowa zlecenie, 1200 zl za dzien roboczy.
Ale oczywiscie za malo zarabiaja.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:49 
Cytuj  
Ale przykład, jak ty byś siedział to by było spoko.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tak jakby malo bylo nauczycieli heh... ale przeciez za duzo nauczyciel nie moze pracowac.


a co ma ilosc nauczycieli z tym wspolnego? baraki postawia, zeby dzieci miec gdzie posadzic? pomyslales przez chwile zanim to napisales?
deshroom pewnie bardziej zorientowany, ale w samej warszawie byly niezle przekrety z wlasnoscia ziemi, na ktorych szkoly staly i sie bali, ze je zlikwiduja.
w tym roku ma byc jeszcze gorzej, bo to rok przejsciowy, zniesli 'czasowo' limit osobowy na klasy, wiec moze w nich byc nawet 35 dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ale przykład, jak ty byś siedział to by było spoko.

Nie byloby i dlatego nigdy nie bede pracowal w budzetowce. jestem 'frajerem' i krasc nie umiem.

mendol - z roku na rok coraz mniej dzieci a klasy wciąż przepelnione i łączą jedne z drugimi bez końca, to chyba jednak cos jest nie tak?
Mojego rocznika bylo calkiem sporo, a nie bylo nigdzie klas po 35 ludziow.


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 maja 2015, 21:59 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 21:58 
Cytuj  
Na wszystkim sie tak tu nie znam, moje dzieci dopiero 5 lat.
Tu się głównie kradnie w przetargach ale kosmiczne kwoty. Wszelkie publiczne dostawy, remonty, fikcyjne zlecenia. Akurat to widze dobrze.
Służby marnują miliony zamiast kraść.. Na jedno wychodzi..

Luzny przyklad.. Most po remoncie sie sypal, podpalili kawalek i remontuja caly za nowa kase.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 11 maja 2015, 22:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2015, 22:02 
Cytuj  
ale co mnie w tej chwili interesuje twoj czy moj rocznik?
interesuje mnie rocznik mojego syna :)
no niestety dzieci jest teraz troche wiecej, bo ludzie uwierzyli w zielona wyspe tuska i sa teraz w czarnej dupie.
edukacja lezy i kwiczy, poziom nauczania zerowy, ale wazne zeby ksiazka byla za darmo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.