mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:19 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):

Buhahaha.


Teraz czekać tylko na kaczuchę i macierewicza.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie tylko kiedy kaczor i macierewicz wyjdą z szafy. Po prezydenckich czy po parlamentarnych?

Niestety ale Polska to kraj starych ludzi a ci starzy głosują na PiS i na prezesa. Naobiecywał w chuj i ciemna masa się skusiła. Zamiast wybrać mniejsze zło to wybrali PiS.
Kto kurwa da na emerytury?

Zobaczymy co PiS zrobi w parlamentarnych i co takiego siągnie przez 5 lat.

To skomentuje twoje głębokie przemyślenia:
https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:22 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Ocenimy sytuację za czas jakiś. Bul był do ostrzału, ale episkopat u koryta to może być problem.


Ile kosztuje episkopat?
Kurwa PO kradnie ze 100razy tyle ile może z koryta wynieść episkopat...ja pierdole, znaj proporcje
W chuju mam episkopat. Żadnej republiki wyznaniowej i tak tu nie będzie, bo ludzie nie chcą, więc skończ czytać Środę i Palikmiota i patrz na to co trzeba, czyli gospodarkę i czystsze ręce.

Stano po wyborach
http://weszlo.com/2015/05/24/stanowski- ... i-padalce/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:25 
Cytuj  
POowcy nie odróżniają LPR od PiSu - taki standardzik :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:26 
Cytuj  
@zaboleq
@Nefastus
@wodny
No - możecie już wypierdalać.
1. Niezorientowany politycznie
2. Naiwniak wychowany w USA
3. nieudacznik

Ale macie jeszcze szansę. Wyjaśniam.
1. Prezydent gówno może. Co najwyżej obiecanki macanki. I wetowanie podwyżki podatków. Nie jest najgorzej. Jest tylko źle.
2. Jak z KORWiN wyjebią Korwina i zostanie Wipler to będzie jedna z sił na jesień.
3. Kukiz jak zgromadzi wokoło siebie fachowców to będzie główna siła na jesień.
4. Petru rozkurwi PO od środka z założenia na kadencję, ale jest szansa, że na stałe.
5. Elektorat PiSdusiów przejdzie na antysystemowców jak obiecanki macanki dudy się nie spełnią.
6. wodny wziął się za robotę więc za 5 lat już dojrzeje i zrozumie ile mu zakurwia państwo.


@Mark24: jesteś debilem wiesz? LPR ma deal z PO obecnie. Serio!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 24 maja 2015, 22:26 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:26 
Cytuj  
Jakie OSOBNIKI na tvp1.
pedał, złodziej, gej i sam nie wiem (odnośnie Maleńczuka)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:27 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
kurwa malo to skurwysynow ktorym mozna zabrac?! , jebane markety , ubeckie emerytury , urzedasy , banki


Jak na razie to żadna władza się u nas za urzędników nie wzięła, więc nawet jak PIS wygra wybory to nie obetną im pensji.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:27 
Cytuj  
Jak miło tczewiak, że jak zwykle wiesz o wszystkich wszystko. Ile przepracowali i w ogóle. Gratulacje. Uważaj, bo w lotka wygrasz.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:28 
Cytuj  
Obrazek
:lol:


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:29 
Cytuj  
wyjebali cie z wyborczej i wzieli do faktu? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:29 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
goatguy napisał(a):
Ocenimy sytuację za czas jakiś. Bul był do ostrzału, ale episkopat u koryta to może być problem.


Ile kosztuje episkopat?
Kurwa PO kradnie ze 100razy tyle ile może z koryta wynieść episkopat...ja pierdole, znaj proporcje
W chuju mam episkopat. Żadnej republiki wyznaniowej i tak tu nie będzie, bo ludzie nie chcą, więc skończ czytać Środę i Palikmiota i patrz na to co trzeba, czyli gospodarkę i czystsze ręce.

Stano po wyborach
http://weszlo.com/2015/05/24/stanowski- ... i-padalce/

Ale po co się tak denerwować. :-) Tak wam źle za rządów po i bula było? Przecież wszyscy kosicie po 10k netto na miesiąc... A tak na poważnie, skoro klasa średnia wierzy w te zmiany, to ja też chyba uwierzę.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:31 
Cytuj  
żeby tylko nie zaczęło się rozdawnictwo- jak będzie tak dawane wszystkim jak obiecał Duda , to druga Grecja pewna

frankowiczom ( jak zarabiali było dobrze , jak traca - Państwo pomocy ) , pewnie górnikom, nauczycielom- kto zastrajkuje - dostanie żeby tylko przy władzy być :)

z drugiej strony - jak pisze trzewiak- prezydent to faktycznie za dużo nie może, ale poprzeszkadzać i owszem
no nic zobaczymy

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:31 
Cytuj  
tczewiak ale o czym ty pierdolisz? Pijany jestes i myslisz ze ja niby sie ciesze z wygranej Dudy czy cos? Ja tam tylko sie ciesze z przegranej Borata. Nie wiem po jaki chuj o mnie wspomniales.

Z drugiej strony mam beke z ciebie naiwniaku jarajacym sie Kukizem ktory juz sobie zgarnia PZPRowcow i POwcow do struktur, czy nawet oczywista marionetka PO czyli Balcerowiczem i jego fykcyjna partia. Jebnij sie w ten lysy leb.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2015, 22:35 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:34 
Cytuj  
Bronkowi rośnie, jeszcze może być zdziwko. :o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:35 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Aldatha napisał(a):
kurwa malo to skurwysynow ktorym mozna zabrac?! , jebane markety , ubeckie emerytury , urzedasy , banki


Jak na razie to żadna władza się u nas za urzędników nie wzięła, więc nawet jak PIS wygra wybory to nie obetną im pensji.

Aldatha chyba myśli, że to już nadszedł dzień sznura, nie psuj mu wieczoru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:37 
Cytuj  
Hahaha duda juz tylko 52%. Jutro bedzie 52 dla bronka.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:40 
Cytuj  
Stanowski to taki trochę wkurwiony leming na po, ale teksty ma niezłe.

Cytuj:
frankowiczom ( jak zarabiali było dobrze , jak traca - Państwo pomocy ) ,

Węgrzy i kilka innych państw pomogło. Banki nie mają czystych rąk odnośnie rozdawania kredytów we frankach.

Cytuj:
pewnie górnikom, - dostanie żeby tylko przy władzy być :)

Poczytaj trochę. Górnictwo jest okradane i olewane. Potrzeba dobrych reform. I to pilne.

Cytuj:
nauczycielom- kto zastrajkuje

lewacy, związkowcy i komuniści

Zgadzam się z kolesiem gadającym w TVR. Duda wygrał dzięki Kukizowi :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:42 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
tczewiak ale o czym ty pierdolisz? Pijany jestes i myslisz ze ja niby sie ciesze z wygranej Dudy czy cos? Ja tam tylko sie ciesze z przegranej Borata. Nie wiem po jaki chuj o mnie wspomniales.

Z drugiej strony mam beke z ciebie naiwniaku jarajacym sie Kukizem ktory juz sobie zgarnia PZPRowcow i POwcow do struktur, czy nawet oczywista marionetka PO czyli Balcerowiczem i jego fykcyjna partia. Jebnij sie w ten lysy leb.

Ty to jednak jesteś straszny przygłup.
Wynik - wygrywa Duda - więc zachęcasz Polaków do ucieczki z kraju (Modlin).
Nie głosowałem na Kukiza. W Kukizie widzę szansę na konkurowanie z POPiSem.
Wierzysz ślepo w dziadka Korwina, który od 20 lat rozpierdala myśl liberalną w kraju.

I o dziwo zgadzam się z Niahem. Też diagnozowałem, że dzięki Kukizowi Duda ma szansę wygrać. Inaczej ci ludzie by z domu dupy nie ruszyli.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:44 
Cytuj  
Debilu, wrzucilem ten tweet z Modlina dla beki.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2015, 22:48 
Cytuj  
Niah ty na prawdę uważasz że cwaniakom , którzy brali kredyt we frankach bo oprocentowanie było niższe i przez kilkanaście lat płacili niższe raty teraz trzeba pomóc z NASZYCH pieniędzy?- ciekawe

co do górników- pamiętasz jak dokładaliśmy do kopalń po kilkaset milionów ? i to szło z naszych podatków- te opowieści o górnikach którzy zarabiają poniżej 2k to bajki- znam kilku , wiem ile zarabiają

co do nauczycieli - mam w rodzinie 6 , wśród znajomych drugie tyle- uwierz mi znam temat dość dobrze i zarabiają dośc dobrze :)

ale po prostu zaznaczyłem tak ogólnie- na zasadzie kto zastrajkuje -= to dostanie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.