mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 18:08 
Cytuj  
Kukiz na swoim FB:

"Stworzenie warunków dla zaistnienia gospodarki wolnorynkowej poprzez m.in. odurzedniczenie Państwa, oDpodatkowanie pracy. Likwidacja podatku CIT, opodatkowanie molochów wielkopowierzchniowych i opodatkowanie banków. Odbudowa podstawowych gałęzi gospodarki Państwa (przemysł zbrojeniowy, wydobywczy, energetyczny, itd). Zmniejszenie o połowe akcyzy na energię. UPROSZCZENIE prawa podatkowego, zwiększenie kwoty wolnej od podatku.... Ale to NIE JA mam poprawiac sytuację ekonomiczna w Polsce a zespół ekspertów z Centrum Adama Smitha, przedstawicieli czołowych polskich przedsiębiorców i reprezentantów interesu pracobiorców."


_________________
.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 19:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kukiz na swoim FB:

"Stworzenie warunków dla zaistnienia gospodarki wolnorynkowej poprzez m.in. odurzedniczenie Państwa, oDpodatkowanie pracy. Likwidacja podatku CIT, opodatkowanie molochów wielkopowierzchniowych i opodatkowanie banków. Odbudowa podstawowych gałęzi gospodarki Państwa (przemysł zbrojeniowy, wydobywczy, energetyczny, itd). Zmniejszenie o połowe akcyzy na energię. UPROSZCZENIE prawa podatkowego, zwiększenie kwoty wolnej od podatku....


wygląda jak list do mikołaja.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 19:42 
Cytuj  
Nie, to tylko we łbach kretynów z PO jest nierealne...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 20:39 
Cytuj  
Obciął ważniejszą część ;]

Anyway, wreszcie wybory w których będzie poważna decyzja do podjęcia na jesień.
Tych wszystkich nowych "antysytemowców" poproszę o jedną rzecz. Dokładne wyliczenia, dokładne plany, analizy. Wiem że to niemedialne, ale dostane konkrety i mają mój głos. Będzie mi sie chciało to przeczytać i pewnie nie mnie jednemu. Łatwe głosy do zdobycia.
Jak wszyscy skupią sie na mediach to cthulhu sobie dorysuje na karcie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 20:52 
Cytuj  
Ja trochę się boję "podmiany partii". Taka teoria spiskowa wydaje sie nieprawdopodobna. Ale np. jakby dali rade dogadac sie z Kukizem to bylaby idealna okazja...

Ale przydaloby sie by w koncu dac gospodarke w ręce espertow.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 20:58 
Cytuj  
Były sobie cwaniaczki, które w latach 80-tych z partyjnym betonem tworzyły firemki małe i większe, cześć po 1984 roku załapała się na przygotowania nowej bankowości, część szła w kierunku wielkiego biznesu z top10 obecnego, w 1989 roku stworzyli sobie KLD i robili rozpierduchy w sejmie dodatkowo, potem apetyt rósł i powstawały UD, UW, po drodze przygoda z AWS i dopiero na koniec profesjonalna korporacja polityczna PO.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 21:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Obciął ważniejszą część ;]

Anyway, wreszcie wybory w których będzie poważna decyzja do podjęcia na jesień.
Tych wszystkich nowych "antysytemowców" poproszę o jedną rzecz. Dokładne wyliczenia, dokładne plany, analizy. Wiem że to niemedialne, ale dostane konkrety i mają mój głos. Będzie mi sie chciało to przeczytać i pewnie nie mnie jednemu. Łatwe głosy do zdobycia.
Jak wszyscy skupią sie na mediach to cthulhu sobie dorysuje na karcie.


Mam nadzieję, że Wipler to zrobi na wzór UKIP.
Program z wyliczeniami i zaudytowany przez niezależną instytucję.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 21:29 
Cytuj  
Prezydent, który pierwsze co robi to zapierdala na jasną górę się koniować.
No ja pierdolę jak dobrze, że z tym krajem mam już tak mało wspólnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 21:38 
Cytuj  
ale dzieci do komunii pojda? :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 21:49 
Cytuj  
i do księdza pójdą i będą się katechizmu uczyły, żeby móc przystąpić?
:D :wink:

Mi to w ogóle dynda. Nie dyskryminuje, ze względu na to czy ktoś jest religijny czy nie. :lol:

Jeżeli jego pierwszą inicjatywą ustawodawczą będzie podniesienie kwoty wolnej i uda mu się to jakoś przepchnąć przez sejm, to już wiem, że to nie był głos zupełnie zmarnowany. :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2015, 23:34 
Cytuj  
niektórym przeszkadza, że ktoś tam chodzi do kościoła. Nigdy tego nie zrozumiem.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 00:18 
Cytuj  
http://pikio.pl/po-wyklucza-podniesieni ... pulistami/

Kurewa, niech oni już odejdą, niech dojdzie do władzy ktoś z głową...

I
http://www.fakt.pl/polityka/bronislaw-k ... 48057.html

Na kwotę wolną nie ma, ale na to zawsze się znajdzie :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 00:42 
Cytuj  
– PO nie będzie ulegała populizmowi. Nie będziemy się bali podejmować trudnych decyzji. Jesteśmy odpowiedzialni za Polskę, za budżet – mówiła Kidawa-Błońska podkreślając, że w przypadku projektów ustaw najważniejsza jest ich zawartość merytoryczna, a nie to, czy zgłasza je opozycja, czy koalicja.

I takie COŚ dostaje w wyborach 45k JAPIERDOLE


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 08:57 
Cytuj  
@Radosław
Nie wyznaje zasady czym gorzej tym lepiej. Już teraz można założyć, że Duda będzie lepszym prezydentem niż komorowski, więc czy jesteś kucem, pisowcem, platformiarzem czy kukizowcem to powinieneś się cieszyć z jego wygranej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:02 
Cytuj  
Niah napisał(a):
– PO nie będzie ulegała populizmowi. Nie będziemy się bali podejmować trudnych decyzji. Jesteśmy odpowiedzialni za Polskę, za budżet – mówiła Kidawa-Błońska podkreślając, że w przypadku projektów ustaw najważniejsza jest ich zawartość merytoryczna, a nie to, czy zgłasza je opozycja, czy koalicja.

I takie COŚ dostaje w wyborach 45k JAPIERDOLE


w skrocie "polityka ludzie dla panstwa" wspaniale sie te jej "trudne decyzje" wpisuja w to co PO robilo przez ostatnie 8 lat.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:16 
Cytuj  
http://300polityka.pl/live/2015/05/29/#post-130413

Janusz Lewandowski przyznał w TOK FM, iż PO – i Bronisław Komorowski – przegrali kampanię w świecie „wirtualu”. Jak mówił szef Rady Gospodarczej przy premierze o młodych:

"W tych wyborach jak w żadnych innych przenikał się świat “realu” i “wirtualu”. Zaniechany zupełnie z naszej strony. W realu Bronisław Komorowski nie przegrał. Karta życiowa, prezydentura, to był autorytet szanowany przez Polaków i na arenie międzynarodowej. Również w debatach prezydent miał więcej argumentów. Natomiast w świecie wirtualnym, zdominowanym przez młodych, kręciła się spirala hejtu, spirala przemalowania polski na czarno, rządziły złe emocje. To jest świat zbuntowanej młodzieży. Rządziła karykatura prezydenta i naszego kraju. Z tym sobie trzeba poradzić. W świecie wirtualnym jest hejt, anonimowość, brak odpowiedzialności za słowo."

Zły internet! Zły!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:18 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Z tym sobie trzeba poradzić. W świecie wirtualnym jest hejt, anonimowość, brak odpowiedzialności za słowo.

Cenzurować, ograniczać, zamykać!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:32 
Cytuj  
No ale słusznie przyznał, że PO olało kampanię w internecie, podczas gdy sztab Dudy przeprowadził ją po mistrzowsku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:34 
Cytuj  
Za to PiS był zawsze taki pr0 internautowy Hahah! Odpalili Dudzie PRowców i nakrecili dla gimbusiarni kampanie, natomiast o tym jakie mieli przez ostatnie lata o nich zdanie (oficjalnie wygłaszane) juz wszyscy zapomnieli;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 09:37 
Cytuj  
Nikt nie zapomniał. W internecie to Kukiz i Kurwin wygrali. Żaden tam duda sruda.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.