mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 19:02 
Cytuj  
Co to za lewak?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 19:04 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.

Na naukę nigdy nie jest za późno:
http://scenapolityczna.friko.pl


zaprawdę powiadam Ci, socjalizm pełną gębą

Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 19:16 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Wiem co kurwa jest w linku. Tak sie PO reklamuje wiec tak jest uwzgledniana rozkladzie politycznym, co nie znaczy ze PO tak dziala. Ja pierdole Marek, co Ci dzisiaj odpierdolilo?


Nefastus - ale niby o co ci człowieku chodzi? :lol:
Ja się tylko z tego schametu napierdalałem, kieruj swoje wypowiedzi precyzyjniej.

Rzeźnik - mi się czasami wydaje, że naprawdę z tego kraju trzeba wyjechać i popatrzeć na niego z innej perspektywy by zobaczyć coś czego nie jest w stanie dostrzec przeciętny kowalski. Większość łyka medialną papkę bez krzty krytycyzmu i z wręcz nabożną wiarą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 19:49 
Cytuj  
Ach te prawdy internetu z obrazków z kwejka.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 19:57 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

zaprawdę powiadam Ci, socjalizm pełną gębą



Mi wystarczy popatrzec na ich aktualny program i pomysly, i nie mow mi ze to sa pomysly liberalne.

Na szybo kilka:

- Nacjonalizacja przemyslow
- Zwiekszenie socjalu
- Pieniadze za kazde dziecko
- Datki dla rolnikow
i tak dalej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 22:19 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Mi wystarczy popatrzec na ich aktualny program i pomysly, i nie mow mi ze to sa pomysly liberalne.
Na szybo kilka:
- Nacjonalizacja przemyslow
- Zwiekszenie socjalu
- Pieniadze za kazde dziecko
- Datki dla rolnikow
i tak dalej.


Ja w życiu nie zagłosuję na PiS (no chyba że bym musiał wybierać między nimi a PO), ale na pewno nie będę pluł na PiS za lata 2005-2007. Oczywiście nie głoszą nic liberalnego, ale to co robili, a to co mówili i mówią to dwie różne rzeczy. PiS to partia władzy tak jak PO i powiedzą co się da, by do tej władzy dojść, ale z tych dwóch partii to właśnie PiS coś próbował w dobrym kierunku zmieniać. W 2005 jak szli do wyborów, to też mieli socjalistyczne hasła, w opozycji do liberalnych haseł PO, a jednak wzięli liberała na MF.

Miejmy nadzieje, że KORWiN będzie 3cią siła w parlamencie, to na pewno PiS by zmusiło do mocnego odchyłu po objęciu władzy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 09:18 
Cytuj  
I tak wygra PO - durni pokroju torbiska czy montezumy nie brakuje. PiS ma bardzo male szanse, reszta w ogole tych szans nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:13 
Cytuj  
tu nie chodzi o ilość durnych wyborców, przeciętny szary wyborca przecież nie zagłębia się w takie tematy jak tu na forum są wyciągane, więc mnie nie dziwi że PO ma wygrane wybory w kieszeni i że komorowski będzie ich prezydentem.

PiS jako mocna partia opozycyjna też ustawi się na kolejne cztery lata, przepływ polityków będzie nadal między tymi partiami, PO będzie kontynuować umacnianie się w polityce i biznesie, PiS umocni się w skrajnościach i populistycznej niszy, każdy z nich otrzyma sporą kasę z naszych podatków i wszyscy będą zadowoleni.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:30 
Cytuj  
Te pisanie o PiS jakie jest chujowe przy każdej okazji jak pisze się o chujowatości PO to też chyba spowodowane nerwicą zaszczepioną przez przez media w ciagu ostatniej dekady. "Piszę negatywnie o PO to wspomnę też, że PiS chujowy bo jeszcze mnie posądzą o popieranie tych faszystów, nacjonalistów i katoli".

Innego powodu na serio nie widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Innego powodu na serio nie widzę.

Bo jesteś tępym chujem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ach te prawdy internetu z obrazków z kwejka.


ahh te prawdy z wyborczej i TVNu

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 13:16 
Cytuj  
Jakbym miał wybierać na kogo głosować między PO i PiS to wybiorę PiS ze względu na to że gorzej i tak nie mogą rządzić, PO po ośmiu latach rządów sięga w poszukiwaniu "nowych" twarzy nie tam gdzie trzeba, zwyczajnie wyczerpała się im rezerwa tych bez afer, skrajnych poglądów itp zresztą ostatnie nominacje kopaczowej to potwierdzają.

PiS w obecnej sytuacji ma tylko jedną drogę, po wygranych wyborach utworzyć koalicje z... PSL ?
Potem ciągłe przepychanki z komorowskim, który nagle zacznie działać dla dobra polski ?
Walczyć z mediami, które będą wrzeszczały o faszyzmie, czwartej rp, inwigilacji, państwie policyjnym itd ?
jeśli tak to głosuje na nich!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 13:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jakbym miał wybierać na kogo głosować między PO i PiS to wybiorę PiS ze względu na to że gorzej i tak nie mogą rządzić



dokładnie, może być tylko lepiej bez wzgledu na to kto bedzie rządził.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 20:45 
Cytuj  
Nałęcz o PBK na TT: Ta akcja się absolutnie udała, widać to po gorączkowych reakcjach
:D :lol: :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 21:04 
Cytuj  
co to jest PBK na TT ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 21:07 
Cytuj  
http://www.fakt.pl/polityka/komorowski- ... 26057.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2015, 13:45 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2015, 14:25 
Cytuj  
Serio ktokolwiek wierzy w to, że szefowie dużych korporacji, znani politycy czy globalni artyści sami piszą w sieciach społecznościowych?
A od czego są firmy ogarniające social media?

Nie rozumiem tej afery...


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2015, 14:29 
Cytuj  
Eee znam wielu politykow ktorzy sami pisza na portalach, wrecz czesto da sie z niektorymi dyskutowac i nie jest to niczym nadzwyczajnym.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2015, 14:35 
Cytuj  
@Altaya
Nie broń durnia


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.