mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 12:22 
Cytuj  
ta bo ja chciałem udowodnić, ze wcześniejsze wysokie stopy procentowe to była wina tuska.... Serio - ochłoń. Bo w każdym twoim poście widzisz same wady PiSu i same zalety PO.
Ty jesteś chory lordyp - nawet nie potrafisz odczytać tabelki bo z niej wyraźnie wynika, że okres rządów Tuska to spadek stóp procentowych.
Zresztą to miało bardzo niewiele wspólnego z tym kto akurat w tym okresie rządził. Podobnie stopy procentowe się zachowywały w każdym kraju z naszego bloku postkomunistycznego po wejściu do EU.

Pooglądaj sobie:
http://pl.tradingeconomics.com/slovakia/interest-rate

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 12:58 
Cytuj  
Widzisz a ja odnoszę wrażenie, jak to chcesz zawsze udowodnić, jak wszystko co złe to wina Tuska.
Hm skąd my to znamy ? :)
I tak - udowadniam, że wszystko co złe to wina PIS- bo tak uważam :)
Problem, ze niektórzy udają, że nie widzą co się obecnie w Polsce dzieje, a jak wobec dowodów brak argumentów to piszą- tak , ale za PO ...
Serio nie chce mi się już dyskutować, wiesz ty, embe, inseghrimek, że obecnie mamy wreszcie dobrobyt i szczęście w kraju, nie tak jak za czasów rządów PO-PSL. Więc sobie tak uważajcie.
Za kilka lat o tym się przekonamy, teraz jestem już tym zmęczony.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:09 
Cytuj  
Bo moim zdaniem dla kraju aktualnie lepszym wyborem jest PiS niż PO.
To co zrobiło PO przez ostatnią dekadę to mógł zrobić byle Mietek po podstawówce. Okres po wejściu do EU to dotacje unijne, inwestycje unijne, dalsza prywatyzacja, intratne umowy przy zastępowania rodzimej drobnej przedsiębiorczości zachodnią i niestety jak podwojenie zadłużenia.
Teraz będziemy zbierać owoce które w tamtym okresie zasialiśmy. A zasialiśmy niezbyt mądrze.
3-cia kadencja i kontynuowanie polityki PO byłaby druzgocąca dla tego kraju. O wiele bardziej niż rządy PiS, które ja traktuję od samego początku jak rządy przejściowe. Bo i PO i PiS trzeba oderwać od koryta. Najbardziej mnie martwi, ze następne wybory już za niecałe 3 lata, a konkurencji dla nich nawet nie widać na horyzoncie :/.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:19 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Terroryzm/170219040-Mi ... .html#ap-1
kolejny dowód na wspieranie terroryzmu przez izrael


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:19 
Cytuj  
Marek, to jest bardzo proste: PiS = PO + mniejsze kompetencje najważniejszych urzędników+ większe TKM + niszczenie praworządności + niszczenie społeczeństwa obywatelskiego. Jeśli ktoś stawia znak równości między tymi dwoma partiami w wielu działaniach to albo powtarza propagandę PiS albo zwyczajnie rozumuje na najbardziej powierzchownym poziomie.

Ogólnie flames ostatnio zamienił się w kłótnie Lordypa z embilem i Mareczkiem, którzy bronią PiS atakując opozycję jak swoich matek. Nie da się już tego czytać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:25 
Cytuj  
A to propaganda PiS polega na tym, ze PiS = PO?

Jakie by roznice nie byly i tak nie lubie jednych i drugich po rowno.
I jak wiekszosci nie chce mi sie na to energii marnowac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:33 
Cytuj  
Bardzo prosty zabieg stosowany w internetowej nagonce: "bo PO to samo zrobiło z TK", "wszyscy sędziowie są tak samo upolitycznieni", "wszystkie partie tak samo obsadzają stanowiska kolegami, a (PiS) chociaż dał po pińcet" itp.

Politycy nie są od tego, żeby ich lubić, co za dziwne określenie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:35 
Cytuj  
Ogolnie ta retoryka to prawda z ta roznica, ze wcale to nie usprawiedliwia pisu.

Nie czepiaj sie slowek, wiadomo o co chodzi. ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:37 
Cytuj  
W twoich oczach nie, ale wielu mniej rozgarniętych czy nie interesujących się w szczegółach polityką jest na to podatnych.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:40 
Cytuj  
Propaganda PO polega na atakowaniu absolutnie wszystkiego co robi PiS, nawet tych rzeczy ktore sami robili identycznie.
Bezczelnosc PO byla nawet wieksza, finezja trzeba im przyznac tez. Podzial i tak silna polaryzacje spoleczenstwa tez zawdzieczamy rzadom PO.

Wczesniej jak Torbis Ty sie tu idzielales tez nie dalo sie tego czytac. Nie da sie nie bronic PiS czytajac posty lordidioty, twoje, czy montezumy - osob tak silnie zindyktronowanych przez niemiecki mainstream/interes ze dostrzegaja jedynie same wady.
Sorry Torbis jak dla mnie tez jestes ofiara lewackiej demagogii. Ja kibicuje zmianom.

Internetowa nagonka to raczej wasza dzialka Torbis. Kilka razy w tygodniu dostaje jakies perycje odnosnie Trumpa "ostatnia szansa - podpisz trzeba go odsunac od wladzy". Co za glupota.
Macie tez znacznie lepsze łatki - stad mam wielkie anse do tzw. centrum. oni w wiekszosci boja sie odezwac lub przyznac do wlasnych pogladow. Bo zaraz dostana od PiSowca, rasisty, ksenofoba czy katooszoloma.
Zaoranie TK za czasow PO w ogole Ci nie przeszkadzalo, zaczelo przeszkadzac jak PiS przejal TK. Podwojne standardy - akurat w tym przypadku respekt dla Niaha ktory identycznie wieszak psy na PO jak teraz na PiS.


Ostatnio edytowano 19 lut 2017, 13:46 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:40 
Cytuj  
A tymczasem Macierewicz spokojnie wymienia Polske (obok Gruzji i Ukrainy) jako obiekt ataku Rosji w ostatnich latach. SMOLENSK KUHWA!


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:43 
Cytuj  
Ja wiem, że zawsze tworzysz sobie swój własny świat, bo prawdziwego nie rozumiesz. Jestem wielkim obrońcą PO, pomimo że nigdy na tę partię nie zagłosowałem i moje poglądy rzadko były zbieżne z PO, poza ogólnym proeuropejskim nastawieniem w kwestiach umiejscowienia Polski na arenie międzynarodowej. Bycie przeciwko PiS twój mózg od razu interpretuje w najrostszy sposób. Kibicujesz nie zmianom, tylko ludziom których po prostu popierasz tylko wstydzisz się przyznać, bo połykasz brednie które wygadują jak ostatni naiwny.

Mark24 napisał(a):
Zaoranie TK za czasow PO w ogole Ci nie przeszkadzalo, zaczelo przeszkadzac jak PiS przejal TK. Podwojne standardy - akurat w tym przypadku respekt dla Niaha ktory identycznie wieszak psy na PO jak teraz na PiS.


Jak pisałem, problem z ogarnięciem rzeczy głębiej niż woda w klozecie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:50 
Cytuj  
Bronisz PO tak samo jak ja bronie PiS.
Ja tez nigdy na PiS nie glosowalem, co nie przeszkadza Ci w przypieciu mi latki PiSowca.
Roznimy sie jednym. Ty uwazasz, ze PiS jest gorszy niz PO, ja odwrotnie.

Torbis serio nie interesuje mnie TK i nie zamierzam zglebiac tego tematy glebiej niz woda w klozecie. Burza o nic. PO zdolalo obsadzic TK swoimi, PiS swoimi. Reszte mam gdzies.

I sorry ale ja jak najbardziej kibicuje zmianom. Mam dosc calej lewicy, mam dosc korposocjakizmu, gender, polityki poprawnosci politycznej i robieniu dovrze wszystkim naokolo moim kosztem. Pisalem kiedys popre kazda zmiane ktora pozwoli by wahadlo aktualnie wychylone imho maksymalnie w lewo zaczelo podazac w strone normalnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:58 
Cytuj  
Tobie znów się coś "wydaje", a jak zawsze pytam o przykłady to jakoś nigdy nie potrafisz podać. Uważam, że PiS jest gorszy dla mnie, nie ogólnie. Dla najbiedniejszych, plebsu i kumpli z partii na pewno jest ciekawszą opcją niż PO. Dla prostych ludzi jak ty pewnie też, wskazali wam wroga: mitycznych lewaków z Merkurego, którzy stoją za całym nieszczęściem i dzięki temu czujesz wewnętrzny spokój. Wystarczy jeszcze czytać tylko wybraną prasę, jak bzdety typu wolność32, pikio, srikio czy wręcz rządowe gówna i jest się miksem wolnościowca z narodowym socjalistą.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 14:20 
Cytuj  
Tor - w ktorym miejscu oczekujesz, ze PiS zabierze Ci pieniadze? ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 14:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Marek, to jest bardzo proste: PiS = PO + mniejsze kompetencje najważniejszych urzędników+ większe TKM + niszczenie praworządności + niszczenie społeczeństwa obywatelskiego. Jeśli ktoś stawia znak równości między tymi dwoma partiami w wielu działaniach to albo powtarza propagandę PiS albo zwyczajnie rozumuje na najbardziej powierzchownym poziomie.

Ogólnie flames ostatnio zamienił się w kłótnie Lordypa z embilem i Mareczkiem, którzy bronią PiS atakując opozycję jak swoich matek. Nie da się już tego czytać.


Pogrubiłem, bo tak to wygląda.

Co do drugiej części wypowiedzi- tez prawda- dlatego też odpuszczam, nie ma sensu tu dyskutować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 14:47 
Cytuj  
Bo to jest wybitny polityk i wizjoner :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 15:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
A tymczasem Macierewicz spokojnie wymienia Polske (obok Gruzji i Ukrainy) jako obiekt ataku Rosji w ostatnich latach. SMOLENSK KUHWA!


akurat to widzialem, to byl chyba szczyt nato. porazka ;/ ale mam wrazenie ze po prostu jest prikaz od jarka zeby zwracac uwage na smolensk na arenie miedzynarodowej. macier jak mowil o smolensku to widac bylo ze az sie skrzywil jakby myslal ja pierdole co ja gadam :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 16:04 
Cytuj  
juz wolalem jak tor spamowal reganem ale widac znowu sie naczytal specjalistow gw :)

tora swiat jest prosty, pis to plebs, ciemnogrod, bla bla bla. szczegolnie mi sie spodobalo "niszczenie spoleczenstwa obywatelskiego" pewnie chodzi o te nikczemne ataki na kod? czy tez ze jak obywatele blokowali sejm to pis je rozgonilo palami? oh wait to nie te rzady. serio tor wroc do regana albo jeszcze lepiej poczytaj o thatcher to jest dopiero historia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 16:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tor - w ktorym miejscu oczekujesz, ze PiS zabierze Ci pieniadze? ;)


Dolaczam sie do pytania.

I znow wyjasnie. PiS traktuje jako rzady przejsciowe. Trzeba bylo oderwac PO od koryta. Z dwoch powodow:
1. media, sady, rzad zaczely tworzyc jedna zgrana paczke. Niemiecki TVN prorzadowy, agora prorzadowa, TVP prorzadowa.
2. przedkladali gornolotne idee (eu, jak nas postrzega zachod) nad interes kraju i polakow. Chyba nie musze przypominac jak probowali wjebac kraj w kilka tys. uchodzcow. I nikt mi nie wmowi, ze to bylo dla dobra kraju. Takie przyklady mozna bylo niestety mnozyc.

Socjalistow i komuchow trzeba oderwac od wladzy. Wole zmiane i niepewnosc niz kontynuacje rzadow zgranej paczki lewicowych oszolomow. I pisze w tym momencie o calym zachodzie.
W dupie mam gornolotne wyswiechtane hasla ktorymi nas karmili i ktore sam lykalem: liberalizm - skrzetnie ukryty za milionem regulacji, dyrektyw, nakazow i zakazow, wolny rybek - obwarowany nastepnym milionem regulacji, kapitalizm schowany pod dobrze dla nas znanym socjalizmem i poprawnosc polityczna ktora bedzie mnie przekonywac, ze czarny o IQ w okolicy 60 jest tyle samo warty co bialy o IQ 120 bo jest... czarny.

Plusy rzadow zjebanego PiSu: Ostatnia duza afera finansowa byla za czasow PO.
TVN/Wyborcza sledzi kazdy ruch rzadu.
z malych ostatnich rzeczy - rozbita siatka wyludzajaca miliony ze zwrotow VAT.

A ze ministrem zostal jakis idiota bez szkoly. Jak nie bedzie nic robic to odnajdzie sie na swoim stanowisku tak samo dobrze jak przeswietny Rostowski. Czyli wcale.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.