mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 18:11 
Cytuj  
Smoleńsk to jeden z fundamentów zwycięstwa PiS w wyborach, jednak nawet żelazny elektorat ma tego tematu dawno dość jeśli nie ma podkładki w faktach, jeśli by były jakieś dowody nawet chwiejne ale dowodziłyby prawdopodobieństwa zamachu to mogą sobie szaleć z takimi tekstami na scenie międzynarodowej, podobnie z apelami poległych.
Zapewniam was że jeśli PiS szybko nie zrealizuje tego co zapowiadał odnośnie katastrofy pod Smoleńskiem to są w czarnej dupie bo znowu zostaną im tylko katomohery plus społeczeństwo socjalne i tyle.

Plan Morawieckiego - ok super świetnie ale póki co mamy tylko obniżenie CIT i przepisy zmieniające odpowiedzialność urzędników, to jest zdecydowanie za mało, zwłaszcza że była obietnica ZUS 500zł dla startujących w dg i obniżony dochodowy do 15%.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 19:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zapewniam was że jeśli PiS szybko nie zrealizuje tego co zapowiadał odnośnie katastrofy pod Smoleńskiem to są w czarnej dupie bo znowu zostaną im tylko katomohery plus społeczeństwo socjalne i tyle..


Te 30 % stałęgo elektoratu PIS nie potrzebuje żadnych dowodów- wystarczy, że im Jarek powie, że tak było i to wystarczy.
To smutne, ale można powiedzieć co się chce, skłamać bez żadnych konsekwencji.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 20:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no ja szczerze mówiąc nie widzę żadnych plusów we wkurwianiu i absorbowaniu Rosji Ukrainą. To my jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie, to my robimyza strefę buforową, to my jesteśmy z Rosją cały czas dosyć mocno związani gospodarczo.
Więc to my ponosimy największe ryzyko w próbie oderwania przez zachód Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów.
Wolałbym gdyby zachód (USA/EU) porzucił ten pomysł - przynajmniej na razie, bo prawdopodobnie Europa w niedługim czasie będzie miała spore problemy wewnętrzne.

Na pewno Polska powinna zmienić retorykę wschodnią, bo obecna (wliczając tą z poprzednich rządów) to chyba już nie na obecne niepewne czasy. Inna sprawa, że komentowanie jaka ta nowa dokładnie powinna być to mnie "trochę" przerasta, nawet w internetowej 'budce z piwem'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 20:16 
Cytuj  
lordypie nie, to tak jak twierdzenie że bronek miał wygrać wybory, a PO ma tyle żelaznego elektoratu że im wystarczy na koalicje z PSL, niestety do się nie sprawdza.
PiS wygrał we wszystkich grupach wiekowych i zawodowych, na mapie kraju tylko popegierowskie tereny i tam gdzie po 20-30% bezrobocia lub z najmniejszą liczbą wykształcenia przegrał ( co mnie dziwi akurat ), nie miał tylko przewagi w wielu dużych miastach, tym razem to nie mohery głosowały, zresztą przyglądnij się jak teraz wyglądają wiece kodziarni, moher mohera moherem pogania, młodzi mieli zapał rok temu i koniec.

Nasza polityka wobec rosji za czasów PO była strasznie naiwna, liczono na podobne traktowanie i interesy jak francja i niemcy, to był niewypał, który odbił się w efekcie negatywnie, PiS za to wiele nie robi, jakieś teksty o złym putinie sa raczej śmieszne, my powinniśmy zarabiać na białorusi, zdobywać zachodnią ukrainę inwestycjami drobnymi, a rosja hmm... mimo wszystko handel z nimi idzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 20:30 
Cytuj  
Odpowiedzenie na te bzdury i internetowy bełkot prawilnych jest poniżej mojej godności. Szkoda mi tylko flames, z paroma osobami można było czasem sensownie porozmawiać tutaj, a teraz to zlew idiotyzmów. Od razu się tez pojawił podlaski wyborca PO, który w życiu przeczytał kilka memów i etykietę na ketchupie, a teraz błyszczy w internetach.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 21:20 
Cytuj  
mi się wydaje, że to było pytanie retoryczne więc nie ma sensu się wycofywać do kąta.
I nie martw się Twoje pieniądze są tak samo bezpiecznie jak były za rządów PO czyli w ogóle nie są. W państwowe instrumenty finansowe nie ulokowałbym ani grosza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 21:23 
Cytuj  
sula napisał(a):
Na pewno Polska powinna zmienić retorykę wschodnią, bo obecna (wliczając tą z poprzednich rządów) to chyba już nie na obecne niepewne czasy. Inna sprawa, że komentowanie jaka ta nowa dokładnie powinna być to mnie "trochę" przerasta, nawet w internetowej 'budce z piwem'.


Rzeczywiście ciężko powiedzieć. Do tego my zbyt mało w tym sporze znaczymy - więc proponowałbym po prostu przeczekać, czujnie na tyle, by jak nadarzy się okazja ugrać coś dla kraju.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 21:39 
Cytuj  
jak przychodzi do konkretow to tor jak zwykle dupa pod siebie i w krzaki. pewnie znowu wroci za miesiac z jakas nowa fantazja bo niestety z rzeczywistoscia ma duze problemy.

ketchup, podlaskie tor serio :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 06:24 
Cytuj  
Nie no serio pytalem.
Bo z tego co mi sie wydaje to przyjdzie mi zaplacic za cudze 500+ i prawdopodobnie kontraktorzy stracą.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 08:29 
Cytuj  
Jest ładne zestawienie odnośnie PiS (5 punktów z tego conajmniej 2 bez sensu - podatek bankowy nałożony na banki, NIE obniżenie podatku VAT podniesionego przez PO w 2013) na stronach wyborczej artykuł z dzisiaj.

Rozumiem, że cały czas jedziemy z porównaniem PiS do PO tak?
Bo jeżeli chodzi o podnoszenie podatków przez PO to wyborcza milczy :lol: - widocznie PO obniżało. Można tam coś przeczytać na "mniej wiarygodnych" stronach - są nawet jakieś imponujące zestawienia i listy sięgające kilkudziesięciu pozycji, są jakieś wyliczenia ile przeciętny Kowalski rocznie tracił przez zmiany wprowadzone przez rząd PO-PSL ale to pewnie nieprawda. Zresztą nikt normalny takich stron nie czyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 09:27 
Cytuj  
Jak się podliczy koszty 500+ to nie ma szału, nie przesadzajcie, takimi kwotami szastano dawniej bez problemu.
Z ciekawych przykładów to koszty naprawy obwodnicy Krakowa były wyższe od 500+, a już jest wiadomo że trwałość z zapowiadanych 20 lat zmniejszyła się na 10 lat bo użyto materiałów złych, firm to robiących dawno już nie ma.
Są plotki ale to oczywiście nie do pomyślenia i kłamstwo pisowskie że firmy wygrywające przetargi były stworzone na te potrzeby przez zaradnych wtedy rządzących w kraju.

Taki jeden z tysięcy przykładów gdzie była marnotrawiona kasa, wiec jak widzę że 500+ idzie na konsumpcję i podniesienie poziomu życia, na wyciągnięcie wielu ludzi z ubóstwa to jestem ZA !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 10:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie no serio pytalem.
Bo z tego co mi sie wydaje to przyjdzie mi zaplacic za cudze 500+ i prawdopodobnie kontraktorzy stracą.


Ja jestem zaskoczony, ze jeszcze tego nie zrobili, ale chyba to skutek ogólnie braku pomysłu na system podatkowy. Druga sprawa to drobni przedsiębiorcy, ktorzy głosowali na PiS licząc na wsparcie. Tak czy inaczej wezmą sie za kontraktowcow, stawiam na pełne uskladkowienie i jakieś kombinacje przy liniowym. Ile efektywnie płacimy teraz, 13-14%? :)


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 10:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
Z ciekawych przykładów to koszty naprawy obwodnicy Krakowa były wyższe od 500+, !


Tak z ciekawości- to ile to było? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 10:40 
Cytuj  
ja mysle ze generalnie cale srodowisko "obywatelskie" jest ciagle w szoku bo przeciez wystarczylo zrobic jeden mniej walek, rzucic chamom 500+ i by dalej rzadzili. a tu taki zonk. szkoda klawiatury na jednych i drugich. i ciagle mimo wpadek pisu pis>=po :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 12:55 
Cytuj  
https://twitter.com/mjkubica/status/833351026661060610
Budyń znów kompromituje siebie i Polskę


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 13:05 
Cytuj  
CIEBIE, a nie Polske.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2017, 13:18 
Cytuj  
na chuj ja klikam w linki niaha. znowu myslalem jakas grubsza afera. ja pierdole wez ktos w koncu zabierz niahowi admina.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 07:43 
Cytuj  
Grudzien 2016 - bezrobocie najniższe od 25 lat.
Ulga w składkach na ZUS dla małych przedsiębiorstw. Od razu zaznaczam, że ubezpieczenie ma rosnąć wraz ze wzrostem przychodem. Ale dla mikrodziałalności to świetne rozwiazanie.

Czekam na olabogowanie lordypa.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 12:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Grudzien 2016 - bezrobocie najniższe od 25 lat.


żadna rewelacja, bezrobocie od lat sie zmniejsza.

Mark24 napisał(a):
Ulga w składkach na ZUS dla małych przedsiębiorstw. Od razu zaznaczam, że ubezpieczenie ma rosnąć wraz ze wzrostem przychodem. Ale dla mikrodziałalności to świetne rozwiazanie.


nie ma żadnych ulg w składkach zus dla małych przedsiębiorstw.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 12:23 
Cytuj  
Nie ma, a czy cały pakiet ruszy od stycznia 2018 to też nikt nie wie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.