mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:23 
Cytuj  
Ty, ashton, jabyś mogł z chaty wyjść to pewnie jeszcze byś poszedł im lanie spuścić irl.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 20
Dołączył(a): 1.04.2015
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:49 
Cytuj  
Jaki kurwa aszton żadnego nie znam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:59 
Cytuj  
Twój stary. Też przejebał życie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 09:36 
Cytuj  
MaloSilny napisał(a):
Do kurwy nędzy nie no pierdolę robię statuetki wypełnione anfo i kulkami stalowymi i wyślę to jakiemuś debilowi i chuj ktoś kurwa zginie za zjebanie mi meczu http://smite.guru/match/hr/169711930 a muszę wam powiedzieć że co nie które kurwy dają mi swoje adresy


Kurcze przegrałeś mecz w grze, ale wtopa. :( Pograj w jakieś gierki 1v1 (np. SC2), tam nie masz drużyny, na którą będziesz mógł zwalić swoją własną chujowość - niestety nie wiem czy nie pierdolniesz od tego na jakiś atak nerwicy. :p


Btw. to raczej nie jest alt tylko jakiś prawdziwy problem natury psychicznej:

gimbazjum.org.pl

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/69308- ... -odczucia/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 11:07 
Cytuj  
Podręcznikowy przyklad gownixa "wszyscy sa chujowi tylko nie ja". niee jest wstanie pojac ze sam sobie gre rozwala przez swoj yapping na team


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 11:18 
Cytuj  
Oj jeżeli to nie zwykły troll, to problem leży w jego nerwicy i tyle. Radzę się zająć nerwicą, stresogenne pvp gry odstawić całkowicie.


Ostatnio edytowano 17 lip 2015, 11:19 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 11:19 
Cytuj  
dawniej brali taboret do reki i rozwiązywali problem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 20
Dołączył(a): 1.04.2015
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 17:59 
Cytuj  
A co powiecie o tych kurwach zrobiłem nuwa 1/0/3 a ta kurwy co gówno kurwa http://smite.guru/match/hr/169970308
Potem miałem wyjebane i chuj zdechłem ze 3 razy, i chuj gra przegrana bo kurwa 3 osoby sobie kurwa dla przyjemności grają. Ale chuj prawda jest taka że dzisiaj kurwie nie napiszesz Go back play fuucking tetris you only destroy game.
http://smite.guru/match/hr/169923618 Kolejny mecz żeśmy z Afrodytą stwierdzili że 3 debili gra przegrana.
http://smite.guru/match/hr/169910117 Następnie casuale nie potrafili pomyśleć i nie owardowali sobie jungli nie stety, ja już wiedziałem jak oni Aresa gonili i potem zaczęli robić jebane blue na low hp enemy team się wbił i zrobili podwójne zabójstwo ja się patrzę a ten debil merc zapierdala się podłożyć i tak się wkurwiłem że sobie stałem w bazie i dawać mi swoje adresy przyjadę i was zapierdolę.
http://smite.guru/match/hr/169923618 a tutaj nie muszę nic tłumaczyć.
Prawda jest taka że firmy nie chcą się pozbywać tego toksycznego ścierwa które nie ogarnia kompletnie nic bo z nich jest największy zarobek.
A tutaj macie ciekawe wideo jak to nas dymają i czemu losuje nam casualowskie ścierwa do drużyny https://www.youtube.com/watch?v=SImdI_C2bQs
I jeszcze pozwolę sobie zacytować komentarz pod tym filmikiem
Cytuj:
PaK_Wagen 3 miesiące temu
Od tego jest komentarz, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami, więc skorzystam z tej możliwości i napiszę co ja sam zaobserwowałem. Od razu uprzedzam, że będzie długo.
Czy gra się dla wygranej? Dokładnie tak, gra jest po to, by wygrać i niech nikt nie pierdoli (już ciśnienie skacze, cukier 300), że gra jest dla przyjemności z samego faktu grania. Jeśli ktoś tak twierdzi, to nie rozumie istoty wszelkich konkursów, gier, zawodów, sportu i innych form współzawodnictwa.
Co do "ochrony" gracza przy pierwszych bitwach na nowym czołgu, to odczułem ją niedawno jak pojechałem pierwszą bitwę na SU-152 przeciwko IX, a StuG IV przeciwko 5 VI tierom (W stawce były oczywiście KW-85).
Mało tego, zauważyłem również, że ręczne celowanie jest mniej skuteczne od użycia auto aima, bo zdecydowanie więcej pocisków wali po ziemi lub po gąsienicach. Nie dość, że właśnie auto aim niweluje umiejętności dobrego gracza (powiedzmy sobie szczerze, że teraz wystarczy, że byle czerwona małpa gdy zaznaczy ppm cel, wyjedzie na pałę i będzie klikać lpm jest w stanie roznieść każdego przeciwnika) i jest po prostu jawnym cheatem wpisanym w kod gry i ogólnodostępnym, to jeszcze sami zachęcają do jego używania przy okazji różnych filmików promujących konkretne czołgi. Doszło nawet do tego, że ludzie pokazują swoje epickie bitwy i wręcz chwalą sie tym, jak to stali w miejscu i strzelali do przeciwnika właśnie korzystając z auto aima, w dodatku nawet nie przybliżając widoku. No do prawy wspaniały sukces. Idźmy dalej.
Gracze w kolorze domyślnym (czerwonym) są mniej przebijalni od reszty. Nie zawsze tak jest, jednak widać to nie raz aż za bardzo. Ileż to razy nie możliwe było zniszczenie jakiegoś miękkiego czołgu, bo pocisk po prostu odbił się od pionowo ustawionej płyty pancerza? Ileż to razy czerwony E-100 zostawał ze 100hp i nie można było go potem dobić celując tam, gdzie wszystkie poprzednie strzały wchodziły? Nie chodzi mi o to, że taki niedobitek za każdym razem rozwala kilku wrogów i wygrywa bitwę, tylko o to, że właśnie ten ogryzek jest brakującym fragiem do medalu, zdąża coś wyświecić, albo jeszcze zada komuś uszkodzenia, chociaż już dawno powinien nie żyć. To są rzeczy małe, ale uciążliwe, a ów brokuł w E-100 koniec końców dostaje maleńki bonus do expa i kredytów za wytrzymane trafienia itd. Wszystko aby się broń Panie Boże nie zniechęcił do gry. Przejdźmy dalej.
Ewidentne ustawianie bitew pod zadane win ratio. Od około roku obserwuję, że odsetek zwycięstw musi "grać i kolidować". Ja rozumiem, że można mieć słabszy albo lepszy dzień, być wypoczętym/zmęczonym, chorym/zdrowym. Ja to wszystko rozumiem, ale jak dajmy na to mam dwa dni z wr sesji 73% przy kilkunastu bitwach, by potem mieć serię dwóch czy trzech dni z wr 40% przy podobnej ilości bitew, to niech nikt mi nie wmawia, że to czysty przypadek. Są też dni z uśrednionym wynikiem zwycięstw mieszczących się w normie i zazwyczaj mam takie wyniki po 'uspokojeniu się trendu'. Ba, nawet w czasie jednej sesji liczącej 10 bitew potrafią korygować procent zwycięstw poprzez dobieranie drużyn. Ja wszystko lubię, wszystko rozumiem, że może mi po prostu dać samych baranów, no ale dajmy na to mam serię czterech bitew z sojusznikami, wśród których tylko dwóch ma wn8 powyżej 1000 (i to jest bitwa na tierze IX), by po kilku bitwach w końcu trafić do walki dwóch zielono-niebieskich drużyn, to ja jakoś nie potrafię uwierzyć w taki zbieg okoliczności. To jednak nie koniec.
Zmiany czołgów (nerfy i buffy). Zmiany parametrów czołgów to rzecz naturalna wg mnie, jednak to, co wyprawiają od jakiegoś czasu jest wręcz śmieszne. Przykładem niech będzie VK 45.02P (B). To był dobry czołg, zwłaszcza w dobrych rękach, miał swoje wady i zalety (jak niemal każdy czołg, poza KW-1 i KW-1s, które zbudowane są z samych zalet), miał też weakspoty, ale nie był zbyt popularny i był trudniejszy w użyciu. To, co z nim zrobili niedawno przekroczyło granice absurdu. Przód tego czołgu jest mocniejszy od Mausa, nie posiada on żadnego słabego punktu, co sprawia, że jest potencjalnym magnesem na 'gejmerów' z tysiącem bitew i wn8 równym 300. Jakie są skutki? A no takie, że niebawem pojawi się więcej krwisto czerwonych Mausów na randomach. Powodzenia na polach bitew, gdy was rzuci VIII przeciwko X. Drugim przykładem jest T26E4 zwany pampersem. Czołg wprowadzony jako ciężki med z mocną klatą i twardą mordą w wyniku znanego każdemu rebalansu został chłopcem do bicia. Do tego stopnia go zgnoili, że nawet samo WG zaproponowało możliwość odzyskania złota za niego i pewnie to nie jest ich ostatnie słowo.
Zamiast zakończenia.
Gram w WoT od lutego 2012 pod tym właśnie nickiem, pod którym piszę ten komentarzo-esej i na prawdę czerpałem dużą satysfakcję z tej gry, doskonaliłem się jako czołgista wirtualny, zdobywałem masę medali, czołgi premium, jednakże od kilku patchy gra jest co raz bardziej wkurwiająca. Nie daje satyfakcji, a jeszcze trzeba się użerać z 'sojusznikami'. Unikam w ogóle wchodznie na serwer, a jeśli już gram, to właściwie dlatego, że wejdę sobie przy okazji na TS i zamienię parę słów ze znajomymi z klanu, że zbiję gwiazdki na 5 czołgach, bo na nich kamuflaż kupiłem za kredyty (coby się nie zmarnował). Tak mi się wydaję, że jeśli 'linia partii' się utrzyma, to możliwe, że porzucę czołgi na dłużej (nie tydzień, nie miesiąc, dłużej) i chyba nie będę jedynym.

Ech i gdzie się podziały czasy L2C4 gdzie noobów się gnoiło i wracała kurwa skąd przyszła

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 19:02 
Cytuj  
Ale tu nikt nie gra w gierki dla gimnazjalistów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 19:09 
Cytuj  
@MaloSilny skoro nie odpowiada Ci polityka MM w Smite, czy WoT, to możesz przestać w te gry grać - nie wiem czy wpadłeś na tak bystre rozwiązanie. :p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 19:28 
Cytuj  
zeby dobrze grac w te teamowe gierki trzeba sie nauczyc przegrywac i wyciskac z siebie co sie da.

gdzies kiedys widzialem jakis/obrazek artykul o stadiach gracza, chyba w przypadku LoLa to bylo, cos na zasadzie.. tego: http://forums.na.leagueoflegends.com/bo ... ?t=2954568


Posty: 20
Dołączył(a): 1.04.2015
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 21:31 
Cytuj  
Cytuj:
Stage 4: Improvement

This is where all truly skilled, dedicated players spend the rest of their time. There is nowhere to go that's better, if you ever stop trying to improve, you've let yourself slip into stage 2 again. In stage four, you are analyzing not only your own play, but the play of others. You take lessons from anyone you can, seeing what works and what doesn't work, as well as how enemies will react to it. You assume all players on both your team and the enemy team are at or above your level and treat them as such, maximizing your own potential as best you can in order to overcome what could very well be an extremely skilled opponent. You understand that sometimes people will fail to be at your level, whether on your own team or not, but that doesn't reflect negatively on you in any way. At this point, your goal is to win by improving, not simply to win for the sake of it.
Analyzing the play of others does not mean pointing out flaws. It means taking the entirety of their actions and results into account to learn something that your style couldn't have shown you alone.

Więc ja umiem się uczyć na własnych błędach ale większość idiotów tego nie robi, kłania się tu 2 punkt tematu pana @Arturnik ale wybacz jeśli gracze w pierwszych minutach gry feedują przypuśćmy http://smite.guru/stats/hr/twix51624
który stał i dawał się minionom bić lub leciał 1vs2 czy chociaż by nie ogar totalny zero wardów zero objective.
Brak komunikacji bo się okazuje że piszesz w lobby i prefer solo lane trust me, a potem się okazuje że jeden co się nie odzywał leci ze mną na solo lane i muszę iść postacią melee na mida gdzie dostaję kombo od ap carry i mecz zjebany bo koleś okazał się jakimś debilem nie umiejącym podstaw angielskiego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 08:30 
Cytuj  
a to nie jest jakis mega marketing zeby przyciagnac do gry? duzo cos linkow duzo tekstow i w sumie malo kurwa. taki niby gimbus ale poukladany grzeczny i sie umie ladnie wyslawiac i bez bledow pisac. ja nie kupuje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 08:50 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
i sie umie ladnie wyslawiac i bez bledow pisac.


Dobre :-D


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 1.04.2015
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 09:51 
Cytuj  
I jedna kurwa już nie gra dostała list z odrobiną ANFO oraz tlenkiem żelaza i pyłem alumioniowym.
Kazałem to kurwie wymieszać dla nie kumatych powstanie z połączenia tlenku żelaza i pyłu aluminiowego Termit, i stwierdziłem że spalę skurwysyna żywcem.
Na casualowskie ścierwo niszczące mi fun z wygranej jest jedynie taka rada groźby karalne, a i chuj jak mnie złapią to mówi się trudno najwyżej znowu czekają mnie 6 miesięczne wczasy w sanatorium z darmowymi prochami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 12:09 
Cytuj  
Ok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 16:39 
Cytuj  
Alt marka. :|


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 16:57 
Cytuj  
Marek narzeka, ze wszystko jest za bardzo competitive i zręcznościowe. Samo powinno grać ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 18:21 
Cytuj  
Teraz jestescie twardzi, dostaniecie koperte z nieznanym proszkiem i sie posracie :-?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 18:42 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Teraz jestescie twardzi, dostaniecie koperte z nieznanym proszkiem i sie posracie :-?


I jeszcze karza wam go wymieszac!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.