mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 08:58 
Cytuj  
dziś ma nakurwiać około 40 stopni :-?

jakies pro tipy ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 09:35 
Cytuj  
wyjdz z domu i jedz nad jezioro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 09:56 
Cytuj  
dział z mrożonkami w hipermarkecie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 10:52 
Cytuj  
Odpal klime 8)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 10:58 
Cytuj  
Kładziesz się na łóżku, odpalasz przed sobą nawilżacz powietrza, mgiełka z niego leci Ci na nogi czy na klatę, zależy jak go ustawisz i jest git.

A nad jeziorami aktualnie, jest jeden wielki ściek w wodzie. W tym upale to już w ogóle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 11:05 
Cytuj  
zamykasz okna, rolety. jak masz dobra izolacje to masz git. jeziorka fakt scieki lepiej rzeka lub basen. odpalasz wiatraka i wsadasz dupe pod smiglo :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 11:21 
Cytuj  
Ja zaraz jadę do Kuźnika, taki mały rezerwat w okolicach na rowerek i wpadam do strumyka tam jak co roku :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 11:28 
Cytuj  
Idź na słońce zamiast się przed nim chować. Ja sam zaraz wychodzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 11:34 
Cytuj  
pierdolisz piszpan, moze u ciebie jeziora to scieki :P
w polsce jest pare naprawde fajnych miejsc gdzie mozna poplywac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 12:15 
Cytuj  
jemu chyba chodzi że ta długotrwała susza zmienia wiele jezior w ścieki, zwiększa sie zanieczyszczenie i zagrożenie bakteryjne, masa jezior pozamykana, wiele rzek w małopolsce wygląda jak ścieki postapo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 12:15 
Cytuj  
Bez kitu montuje klime, idzie zdechnac


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 13:56 
Cytuj  
W 3 city zajebiście, nie czuć w ogóle tej temperatury, dokładnie to w gdyni , wieczorem nawet raz w bluzie siedziałem, bo dosłownie milutki chłodek był w pokoju. ;> Wystarczyło wrócić do wawy i takie pierdolnięcie gorąca jakby się otworzyło piekarnik. :<
Ile taka klima do bloku, dajcie jakiegoś linkzora to może na przyszły rok się coś pomyśli, bo faktycznie po co się męczyć skoro nie trzeba.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 14:09 
Cytuj  
W gdyni pot po tylku leci. Wczoraj troche popadalo, ale chuja dalo. Dalej duszno.
Ale tak generalnie to nie narzekam. Lepiej tak, niz jakas niedojebka typu 15 stopni latem, chmury i deszcz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 14:23 
Cytuj  
Mieszkałem na wzgórzu św maksymiliana/narutowicza to serio było zajebiście, przyjedz sobie do centrum to zobaczysz co to upał i piekarnik, bo różnica jest w chuj. :D Wiadomo, że nad morzem kilka stopni mniej zwykle ale ten mikroklimat, bryza itp. sprawia, że nie jest to tak dokuczliwe, chyba że jakimś grubym knurem jesteś, bo ja się tam w ogóle nie pociłem a tutaj po jajach leci.
W pubach, restauracjach w chuj tych jebanych niemców, ryje tak dra jak gadają, że ciężko się skupić na jedzeniu, ale dla nich to u nas jak za darmo to napierdalają tabunami.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 14:30 
Cytuj  
Klimatyzator w domu bez wyciągu to gówno jest, kilka lat temu to przerabiałem, a do tego hałasuje jak kosiarka. Teraz ktoś coś mówił, że już są takie bez odprowadzania ale to pewno pic na wodę jest.

Ja mieszkam na obrzeżach miasta mojego, przy rzece i zbiorniku wodnym i latem jak zjeżdżam na osiedle z miasta to jest od razu -5 stopni u mnie. Czuś to na plecach zwłaszcza wieczorem.

Ale przy tym co się dzisiaj dzieje, to qrwa nie widać w ogóle różnicy, jest piekarnik i chuj i nic tego nie zmieni. Ja mam cień na oknach cały dzień, a mam 26 stopni w domu, okna pozamykane i wiatrak + nawilżacz napierdala. Całkiem w pytkę jest jak mgła z nawilżacza mi na klatę leci, ale bez tego jest kosmos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 14:45 
Cytuj  
klima przenośnia jest fajna na jeden dzień, potem w domu robi się syf, a ciepło z urządzenia zaczyna równoważyć chłodzenie, tylko stała klima na zewnątrz, ostatni dowiadywałem się ile to kosztuje, najtańsza wersja hyundai na dwa pomieszczenia ( salon, sypialnia ) łącznie 50m2, wychodziło 3 tysiące za sprzęt i montaż, koszty energii to przy takich upałach jak mamy 20zł/doba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 15:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Mieszkałem na wzgórzu św maksymiliana/narutowicza to serio było zajebiście, przyjedz sobie do centrum to zobaczysz co to upał i piekarnik, bo różnica jest w chuj. :D Wiadomo, że nad morzem kilka stopni mniej zwykle ale ten mikroklimat, bryza itp. sprawia, że nie jest to tak dokuczliwe, chyba że jakimś grubym knurem jesteś, bo ja się tam w ogóle nie pociłem a tutaj po jajach leci.
W pubach, restauracjach w chuj tych jebanych niemców, ryje tak dra jak gadają, że ciężko się skupić na jedzeniu, ale dla nich to u nas jak za darmo to napierdalają tabunami.


Wzgorze Nowotki a nie jakiegos jebanego maxymiliana ;)

W Gdansku tez zalezy gdzie sie mieszka, jak blisko morza to luz, ale w centrum gdzie daleko do morza zwykle jest patelnia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 15:23 
Cytuj  
no u mnie niestety w zbiornikach wodnych masa glonow itd. do tego jebie. no mowie o sobie. klima u mnie odpada bo raz ze dzieci dwa ze nie wiem jaka musialbym zamontowac zeby wychlodzic parter. odpukac na dole mam teraz jakies 23-24 stopnie czyli idzie zyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 15:53 
Cytuj  
Z tego co widziałem taka klima do mieszkania zaczyna się od 3,5k schładza 25-30mk. Orientowalem się i jeżeli urządzenie chłodzące będzie zamontowane na balkonie nie trzeba pozwolenia od agencji mieszkaniowej


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 16:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
klima przenośnia jest fajna na jeden dzień, potem w domu robi się syf, a ciepło z urządzenia zaczyna równoważyć chłodzenie, tylko stała klima na zewnątrz, ostatni dowiadywałem się ile to kosztuje, najtańsza wersja hyundai na dwa pomieszczenia ( salon, sypialnia ) łącznie 50m2, wychodziło 3 tysiące za sprzęt i montaż, koszty energii to przy takich upałach jak mamy 20zł/doba.


Taniej kupic zamrażalnik i wstawić do niego wiatrak :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.