mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2018, 13:00 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ale jakie wkurwienie sojuszników, kogo masz na myśli

No wlasnie, jakich sojusznikow? Hehe.
To jest tylko przyklad swoja droga, umieramy na barykadach za bardzo 'wazne sprawy' (szkalowwanie obozami, walka z EU apropos uchodzcow/wolnosci slowa itp), zeby po miesiacu cichaczem i z podkulonym ogonem sie z wszystkiego wycofac bez _zadnych_ zyskow.

Cytuj:
W USA cieszmy się że demokraci nie wygrali bo byśmy nic nie mieli u siebie, a raczej tak jak chciał obama/clintonowa czyli zmniejszać obecność armii w niemczech/europie, żadna wschodnia flanka czy obecność dywizji pancernych u nas nie miałaby miejsca, podejrzewam że nawet te patrioty, które oficjalnie u nas nie są od roku też by nie były itd.
Tu serio mniej istotne jest czy mamy u władzy pis czy po bo wszystko sprowadza się do tego kto siedzi w białym domu.

Pomijajac oczywiste proby odwrocenia uwagi od faktu, ze polityka zagraniczna obecnego rzadu to gruba komedia i seria kretynskich niepowodzen, to kto wg Ciebie mialby twardsze stanowisko w sprawie Rosji? Trump czy Clinton?

Powaznie embe, z takim ogarnieciem geopolityki, to sie nadajesz tylko do dyskusji ze śwagrem przy kielonku.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2018, 16:08 
Cytuj  
Serio w to wierzysz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2018, 16:52 
Cytuj  
cypis, my tu zawsze rozwiązujemy wielkie światowe problemy, więc wyluzuj.
Masz swoje przekonania ja swoje i możemy sobie pisać tak kolejne setki postów, a potem przyleci lordyp żeby mnie zwyzywać, a ktoś inny że jestem pisior itd, wiec jaki to ma sens ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2018, 22:05 
Cytuj  
embe - kiedy ja Cie wyzywałem, przyjacielu?
Ty mnie a i owszem - i na pewno o wiele częściej :)
a odnośnie polityki- rozumowanie jest proste- obecny rząd "wstał z kolan" tak, że nawet jego zwolennicy już to zauważyli- wiec najlepiej napisać- obojętnie kto by rządzili tak nic by z tego czy tamtego nie było
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2018, 22:21 
Cytuj  
Strasznie słabe jest chwytanie się tych hasełek o wstawaniu z kolan i kraju w ruinie ( tak tak pierwszy raz obu użył tego donek przed pierwszą kadencją ), jakieś gorsze sorty to tez rozwiniecie moherów i obywatelach drugiej kategorii ( pierwsze to dzieło donka, drugie schetynkowca ), no i jeszcze zdradzieckie mordy tu myślę że z niesioła itp można zrobić piękną wyliczankę.
Nasza klasa polityczna czy to stara czy średnia czy młoda to szambo trudne do usunięcia, korporacje polityczne rządzą już ponad 17 lat, wcześniej mieliśmy postkomune i solidaruchów, z których wielu nadal rozdaje karty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2018, 09:43 
Cytuj  
straszeni słabe jest takie pisanie- jeśli te hasełka zaczęła używać popierana opcja polityczna- prawda embe?
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2018, 10:05 
Cytuj  
Ale chyba coś mieszasz bo teraz te hasełka pojawiają się w kampanii N i PO, przecież nawet nie ukrywają ze będą odbudowywać kraj z ruiny po PiS, zrujnowany wymiar sprawiedliwości i demokracją, jesteśmy na kolanach w dyplomacji, nie ma tu nawet żadnych przenośni.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2018, 10:53 
Cytuj  
No i wyszło wreszcie że jarek bierze kasę od władimira.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.