mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:28 
Cytuj  
Profeta napisał(a):

mówiłem do embe, jesteś jego adwokatem ? ;)

To może PW jak prywatna konwersacja? Jednak rozmowa dotyczy wklejonego przez ciebie filmiku, dość dobrze obrazującego chamstwo i agresję zwolenników Adasia. Jak i samego Adasia. Na grzeczne pożegnanie i pozdrowienie reakcją są wyzwiska i groźby pobicia. Zwierzęta.


Cytuj:
postawa Michnika jest dla mnie odrobinę bardziej cywilizowana i adekwatna, ale swoje ma też za uszami, tyle!

to są tylko ludzie.
Złudzenia. Adaś w świetle jupiterów kreuje się na człowieka wrażliwego i tolerancyjnego, natomiast poza sceną gnoi ludzi, gnębi pozwami i wchodzi w niemoralne alianse.
Cytuj:
Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny. Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował 'socjalizm z ludzką twarzą' . To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem.
To autor "Potęgi smaku", co samo w sobie jest najlepszym podsumowaniem "cywilizowanej" postawy Adasia Michnika.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 00:35 
Cytuj  
no, kodziarnia święta nie jest, zwierzętami bym nie nazwał, ale krzykacze to imho w sporej części lemingi.



patrząc na działania i wypowiedzi J.K. to nie widzę w nim nic lepszego, ani w Macierewiczu, ani w Dudzie, może Morawiecki ma trochę duszy prawdziwego polityka, ale zobaczymy co mu uda się zrobić ;)

np. J.K. od lat aż kipi w swoim rozgoryczeniu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 04:33 
Cytuj  
http://www.outsiderclub.com/credit-defa ... unity/1885


“A tranche of a bespoke portfolio of credits can offer exposure to diversified risk with the possibility of leverage, credit enhancement and enhanced returns,” according to an e-mail from a Goldman Sachs employee, reviewed by Bloomberg News. It went out with the header: “Goldman: BESPOKE TRANCHE OPPORTUNITY.”
Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:23 
Cytuj  
taka tam publicystyka
stephen hawking
https://www.unlimited.world/unlimited/t ... our-planet


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.