mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Którą partię popierasz?
Ankieta wygasła 13 sty 2016, 14:26
PSL 0%  0%  [ 0 ]
.Nowoczesna 23%  23%  [ 10 ]
KORWiN 30%  30%  [ 13 ]
Prawo i Sprawiedliwość 34%  34%  [ 15 ]
Zjednoczona Lewica 0%  0%  [ 0 ]
Partia Razem 0%  0%  [ 0 ]
Kukiz'15 9%  9%  [ 4 ]
Platforma Obywatelska 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 44
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 14:59 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Mendol Może coś w tym być, ale chyba przeceniasz znaczenie przekazu medialnego. Poza tym jeśli ktoś ma rządzić, to czemu nie ładni i dobrze ubrani ludzie?


Bo ładni i dobrze ubrani już zmarnowali nam 8 lat.
Teraz przydałoby się jakichś mądrych i inteligentnych wybrać.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:01 
 
nie przeceniam. slucham ich na 'zywo', wiec widze jak reaguja i co mowia bez wczesniejszego przygotowania.
ladni i dobrze ubrani juz nie raz nami rzadzili. powoli sklaniam sie ku temu, aby dac szanse tym, ktorzy cos robia, a nie tylko wygladaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:11 
 
Mendol napisał(a):
nie przeceniam. slucham ich na 'zywo', wiec widze jak reaguja i co mowia bez wczesniejszego przygotowania.
ladni i dobrze ubrani juz nie raz nami rzadzili. powoli sklaniam sie ku temu, aby dac szanse tym, ktorzy cos robia, a nie tylko wygladaja.


Od wielu lat zatrudnianie specjalistów od wizerunku, mowy ciała jest normą, wysyłanie SMS-ów z przekazem dnia etc. Ciężko mówić o braku przygotowania. Jak zrobiłem wyjątek na czas kryzysu i coś tam obejrzałem to niewiele się zmieniło. Politycy powtarzają te same formułki, odpowiadają nie na temat etc. Wytrzymałem kilka minut tego bełkotu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:16 
 
to juz zupelnie nie rozumiem, co cie przekonuje do rysia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:22 
 
To, że reprezentuje środowisko dużego biznesu. Jest szansa, że nie podniesie bogatszym podatków, a je obniży. Nie oskładkuje samozatrudnienia pełną stawką etc. Taki Donek bis, może tym razem bez faila. Imo korzystniejszy dla mnie byłby Korwin, ale nie trawię gościa, a jego wybieralność jest zerowa, nigdy nie wygra wyborów. Jebie mnie 500 złotych i dekomunizacja. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:44 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To, że reprezentuje środowisko dużego biznesu. Jest szansa, że nie podniesie bogatszym podatków, a je obniży. Nie oskładkuje samozatrudnienia pełną stawką etc. Taki Donek bis, może tym razem bez faila. Imo korzystniejszy dla mnie byłby Korwin, ale nie trawię gościa, a jego wybieralność jest zerowa, nigdy nie wygra wyborów. Jebie mnie 500 złotych i dekomunizacja. :<


Nowoczesna to kopia wczsnej PO, co z tego wyszlo widzielismy. Obnizy podatki lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:47 
 
Tak, to jest zasadniczo kopia. Dlaczego PO w tym roku przegrało? No właśnie, więc czemu Ryszard będąc u władzy miałby powtórzyć ten błąd.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:49 
 
bo mu zalezy tylko na wladzy, a nie naprawieniu czegokolwiek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:52 
 
Społecznikiem na pewno nie jest, dla pieniędzy do polityki nie poszedł, więc oczywiste jest, że robi to dla władzy. Przykład PO pokazuje, że w mimo wszystko politycy są rozliczani z obietnic. Poza tym on chyba systemowo wierzy w niskie podatki. Jak ktoś mówi o naprawianiu to znaczy, że trzeba go unikać. Jak PiS. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:53 
 
Petru nie reprezentuje wielkiego biznesu, jeśli tak to tym bardziej żal mi gościa, który połakomił się na pensje posła, zamiast zarabiać gruba kasę w wielkim biznesie, coś mi tu nie pasuje w twojej logice Tor.
Co do mobilizacji, miałem na myśli że tym razem w głosowaniu uczestniczyło więcej ludzi niż tylko żelazne elektoraty PO i PiS, od dawna nie było tak że starsi, biedni i analfabeci to wyborcy PiS, ty jednak interpretujesz to na swój sposób, taki żelbet.
"Układ wybierający Petru" hmm... coś może w tym jest jednak wątpię bo to nie ta liga, może z czasem zobaczymy go w wielkiej polityce, póki co to gadająca głowa bez zaplecza biznesowego i politycznego, tym bardziej że PiS może przez te cztery lata sporo namieszać w fundamentach dla takich tworów jak PO z przeszłości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:56 
 
Doskonały komentarz embe. Jak na człowieka o niskiej wiedzy ogólnej, rozumieniu świata, podatnego na wszelkiej maści insynuacje i teorie spiskowe. Taki Janusz z komentarzy onetu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 15:58 
 
dzięki za lajka


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 17:09 
 
Rzeznik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Mendol Może coś w tym być, ale chyba przeceniasz znaczenie przekazu medialnego. Poza tym jeśli ktoś ma rządzić, to czemu nie ładni i dobrze ubrani ludzie?


Bo ładni i dobrze ubrani już zmarnowali nam 8 lat.
Teraz przydałoby się jakichś mądrych i inteligentnych wybrać.


i przedstawiciele PiS tacy są :lol: :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 18:43 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tak, to jest zasadniczo kopia. Dlaczego PO w tym roku przegrało? No właśnie, więc czemu Ryszard będąc u władzy miałby powtórzyć ten błąd.

A dlaczego miałby nie powtórzyć? Przecież oni tak od lat. Popełnili te błędy jako UW, popełnili jako PO, popełnią jako nowoczestna, a potem jako chujWieJakaNazwaAleUdajemyLiberalow.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 18:50 
 
tczewiak napisał(a):
A dlaczego miałby nie powtórzyć? Przecież oni tak od lat. Popełnili te błędy jako UW, popełnili jako PO, popełnią jako nowoczestna, a potem jako chujWieJakaNazwaAleUdajemyLiberalow.

Błędy można wybaczyć... Problem w tym, że to nie są błędy, tylko celowe działanie. :har:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 19:40 
 
tczewiak +1
shadeknight +1

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 20:32 
 
Serio, nie używajcie słowa "błąd" w tym kontekście... :roll:


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 20:45 
 
tczewiak napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tak, to jest zasadniczo kopia. Dlaczego PO w tym roku przegrało? No właśnie, więc czemu Ryszard będąc u władzy miałby powtórzyć ten błąd.

A dlaczego miałby nie powtórzyć? Przecież oni tak od lat. Popełnili te błędy jako UW, popełnili jako PO, popełnią jako nowoczestna, a potem jako chujWieJakaNazwaAleUdajemyLiberalow.


Dlatego też mam narodowo-katolicko-socjalistyczny motłoch za wrogów Polski którzy - dla swych partykularnych interesów - kodowców i platformiarzy mają za liberałów.
Jakby kogoś trafnie nazwać liberałem to byłby to Marcin Celiński.

KnŁ
Co za chamek i głupek ten z pisu.
Neuman czy jak ma na nazwisko i Kamila na plus.
Tyszka znów z tym referendum i o tym, że to naród w referendum ma prawo do decydowania to mam nadzieje, że to socjotechnika.
W 1939 Beck też miałby w referendum zdecydować czy powinien zrobić sojusz z Niemcami czy Brytyjczykami? Serio kurwa?!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 17:09 
 
Wybory zostały sfałszowane, następne powinny się odbyć bez opcji "Prawo i Sprawiedliwość" :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 17:18 
 
Ale pocieszające jest że głosuje na nich nadal mniejszość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.