mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 08:24 
Cytuj  
MMO z endgame to nie MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 08:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
MMO z endgame to nie MMO.


no wlasnie.....mmo nie powinno miec nigdy endgame :)


_________________



*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 08:44 
Cytuj  
Wbijanie leveli w nieskończoność to jest endgame klasycznych MMO ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 10:11 
Cytuj  
Nikt nie mówi o wbijaniu LEWELI. Levels są dla pedałów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 10:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nikt nie mówi o wbijaniu LEWELI. Levels są dla pedałów.


Czy ja wiem? Ja nie przepadam za lvlami....

już.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 10:30 
Cytuj  
Ja mowię. Na tym polegał end gejm większości starych MMO. Czytaj ze zrozumieniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:43 
Cytuj  
To jest raczej gameplay, a nie endgame, przykładowo Lineage2, endagame w tej grze nie było i nikt takiego określenia nie potrzebował, to powstało dopiero z wow-em gdzie lvlowanie było szybkie i trafiałeś do całkiem inaczej wyglądającej gry opierającej się na instancjach pve i pvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:44 
Cytuj  
That's the spirit!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
to powstało dopiero z wow-em gdzie lvlowanie było szybkie i trafiałeś do całkiem inaczej wyglądającej gry opierającej się na instancjach pve i pvp.


Ty chyba nie grałeś w Vanille. Ja pamiętam w wowa zacząłem grać na początku maja, jakoś pod koniec wakacji wbiłem 60. To jest szybko? nie żartuj. Tryb normalny z zarywaniem nocek w wakacje, wtedy nie pracowałem jeszcze bo się uczyłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 12:06 
Cytuj  
Ty chyba nie grałeś w L2 w takim razie :)
WoW podstawka był bardziej wymagający podczas wbijania 60lvl ale to nadal nie było nic trudnego, miesiąc grania na fali premierowego hypu, a gra w grupie była szybsza, jak się grało solo i poznawałeś wszystko to faktycznie trzy miesiące zabawy by dotrzeć do ENDGAME.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 12:07 
Cytuj  
Nie grałem solo, mielismy jedną z pierwszych gilidi polskich na blu. Po prostu pojscie do maraudon i zrobienie wszystkich wingow trwalo caly wieczor a nie 10 minut jak teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:23 
Cytuj  
Chyba u was.
Do dziś pamiętam bug serwera przy loadowaniu i zduplikowany maraudon (wszystko x2, packi, patrole i bossy) i to faktycznie trwało wieczór, ale do dziś jeden z top wieczorów jakie miałem w MMO. PUG który przerodził sie w najlepsza pozagildiowa ekipe jaka miałem.
Normalnie szło to szybko, chociaż nie było łatwo, faktycznie ogarniecie party było wymagane do sprawnego czyszczenia.

WOW dawał możliwość sprawnego solo levelowania nawet healerem i to nie tylko przez questy, ale nawet zwykly grind, co wczesniej bylo nie do pomyslenia. I to juz po premierze, potem bylo ofc tylko łatwiej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:30 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Do dziś pamiętam bug serwera przy loadowaniu i zduplikowany maraudon (wszystko x2, packi, patrole i bossy) i to faktycznie trwało wieczór, ale do dziś jeden z top wieczorów jakie miałem w MMO


Dla mnie tak samo, to był najlepszy czas przy graniu jaki spędziłem w życiu do tego trzeba doliczyć jeszcze farmowanie Dire Maul <3. Wtedy wchodził Team Speak i w ogóle komunikacja głosowa, po 40 levelach wszyscy się usłyszeliśmy. Istny szał był, w sumie serwer odpaliliśmy tsa jak byłem strangleton vale mniej więcej. Co to był za szał wtedy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:36 
Cytuj  
No ja pisalem o jednym bardzo konkretnym przypadku, gdzie nagle przypadkiem przeskoczyło sie z poziomu x do x^2. Ale było to raz i nie zdarzyło sie nigdy wiecej. Więc nie wiem do czego sie odnosisz - rozmowa jak z babą, chodziło o to, ze WoW nie miał ciężkiego levelingu (trwał troche, na pierwszej postaci i z nieznajomoscią gry), był przyjemny i całkiem szybki w porownaniu z innymi MMO z tamtego okresu.


Btw, "wchodził ts?", to wczesniej jak króliki bez sensu i z przypadku biegaliście? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:38 
Cytuj  
nom :) same nooby bylismy, wiekszosc z nas nie miala nigdy nic wspolnego z grami online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:39 
Cytuj  
chyba ty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 14:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
nom :) same nooby bylismy, wiekszosc z nas nie miala nigdy nic wspolnego z grami online.


No to jak mozesz wypowiadać sie w temacie, nie mając żadnej wykładni, zadnego porownania z innymi tytułami? Leveling w WoWie był prosty, szybki i wszystko wybaczał, to jedna z cech wyróżniająych ten tytuł i trend który zapoczątkował na masową skalę. W dużej mierze tez powód tak dużej popularności.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 15:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
, przykładowo Lineage2, endagame w tej grze nie było i nikt takiego określenia nie potrzebowa.


Bo wszyscy byli zajęci wbijaniem levela :)

embe napisał(a):
to powstało dopiero z wow-em gdzie lvlowanie było szybkie i trafiałeś do całkiem inaczej wyglądającej gry opierającej się na instancjach pve i pvp.


Właśnie o tym mówię, po tym jak wszyscy gracze wbili level cap zaczęli się zastanawiać co dalej mają ze sobą robić, wcześniej takich rozterek nie mieli jak sam zauważyłeś :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 15:36 
Cytuj  
Przed wowen katowalem RO i nvn


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 19:06 
Cytuj  
ok sobciu rozumiemy - pokolenie gimnazjum to WoW.
Tylko master race z tego pokolenia zaczynało od UO czy Lineage, bo mieli dostęp do fajnych starych i kart kredytowych wcześniej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.