mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 08:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niby komu?, kazdy z mozgiem polozy parujacego kloca na konsole jak sie zorientuje ze trzeba je wymieniac jak karty graficzne, a nawet czesciej

Aldzia zrozum w końcu, że dla niektórych wydatek tych 2k to żaden problem. Dam dziewczynie stare ps4, kupię nowsze i dalej będzie się kurzyć :D
Oczywiście jeśli nowe ps4 będzie mocniejsze, bo jak to będzie blu-ray 4k to mogą wypierdalać na bambus.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 08:24 
Cytuj  
dalismy nabrac?
ja gram w zdecydowanie wiecej gier na ps4 niz ty, dzieciaki tez maja super zabawe, nie mam zadnego powodu do narzekania.
i oczywiscie, ze kupie drugie, a to dam dzieciakom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 08:28 
Cytuj  
no moj mlodszy lubi grac na ps4.
starszy sie napalil na dote :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 08:54 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Atherius napisał(a):
Dokładnie, poza tym nawet ps4 pierwszej generacji można spokojnie puścić za 800-900 zł także aż tak dużo nie straciło.


niby komu?, kazdy z mozgiem polozy parujacego kloca na konsole jak sie zorientuje ze trzeba je wymieniac jak karty graficzne, a nawet czesciej


Obrazek

Kupujesz, przechodzisz uncharted 4, sprzedajesz za tyle samo.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:08 
Cytuj  
In b4 producenci zwiększą fidelity i zostawią 30fps. D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:26 
Cytuj  
roball - 40mln dalo sie nabrac na kupno PS4, 20 na kupno xbox One i dalej konsole schodza jak swieze bulki. Co lepsze kazdy posiadacz konsoli ma tez i PC-ta.
Steam pad + tv + multi z BF/CoD-a hahaha... gratuluje glupoty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 10:02 
Cytuj  
Trochę śmierdzi mi ten fragment gdzie niby zastanawiają się nad wymianą CPU na mocniejszy co miało by podnieść cenę do 499$. Bez wymiany CPU to gówno zrobią bo samo GPU nie zapewni 2x większej wydajności. No chyba, że CPU w konsoli sobie chodzi na 40% a GPU na 100% ale nie kojarzę takich newsów.

Ludzie psioczą na PS 4.5 ale kurwa obecnie konsole to żart i nie domagają. W3 na konsolach to jakiś żart był na początku i o dziwo na X0 chodził lepiej niż na PS4 (być może dlatego, że W2 był na X360?). Nie każde studio stać na to aby pracować nad grą 5 lat i optymalizować ją maksymalnie na każdą platformę bo ta ma za słabe bebechy. Dojdzie kolejny problem optymalizowania gier na nową platformę. Mam nadzieję, że optymalizacji nowych gier na "stare" PS4 nie będą olewać z tego powodu.

No nie powiem, że jeśli chodzi o nową wersję PS4 to czuję troche bolca w tyłku i to boli ale z drugiej strony konsole mogę sprzedać, dołożyć siana i kupić nową i tak wyjdzie sporo taniej niż zmienianie całego pcta prócz grafy (za którą dałem 1600zł).

Cieszy mnie to, że będzie więcej FPS i lepsza grafa ale niesmak pozostaje. Wiadomo, że ludzie wolą wydać więcej kasy w dłuższym okresie czasu niż np 3k od razu. Z drugiej strony PS2 i PS3 kosztowało sporo więcej od PS4 na starcie i jakoś konsole ostatecznie i tak sprzedawały się zajebiście. Ludzie płaczą że wychodzi nowa konsola ale sami żulą kasy na swoje drogie hobby:).

BTW
Jest jakaś szansa na dostęp do starego dema FF XV? To nowe demo to nie jest część gry w sensie tego nie będzie na release o ile dobrze rozumiem? Pograłbym w to stare demo co by obczaić bo to nowe jest ponoć dziwne:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 10:22 
Cytuj  
Stare demo było dołączane do Type 0, nie wiem czy kod jeszcze dorwiesz. Nowe demo rzeczywiście to rzeczywiście fragment którego nie będzie w pełnej grze

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 10:46 
Cytuj  
Ok widzę na allegro koleś sprzedaje i na ebayu można kupić też. Obadam sobie jak nie będzie cena przesadzona:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:21 
Cytuj  
serio roball - nie grasz na konsolach bo nie lubisz, bo sa slabe, bo preferujesz PC. Spoko. Rozumiem.
To czego nie potrafie zrozumiec to na chuj sie powtarzasz i bredzisz od rzeczy w tym watku? Trzeba bylo PS4 sprzedac po tym jak nie dales rady dojsc w bloodborne do pierwszego bossa i wiecej tu nie zagladac. No chyba, ze masz potrzebe nawracania na PC wszystkich ktorzy zboczyli z jedynej twoim zdaniem slusznej drogi.
Gowniarstwo i gimbaza w czystej postaci. Zacznij znow streamowac, rzuce ze 20p noskillowi z drewnianymi rekoma. Durnys, tepys i do tego grac nie potrafisz.


Ostatnio edytowano 31 mar 2016, 11:22 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:21 
Cytuj  
na chuj to ciagniesz marek?
sam zaczynasz te glupie wymiany zdan.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:23 
Cytuj  
ta jak zwykle ja zaczynam... cale mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:27 
Cytuj  
no zwykle ty.
i nie potrafisz sie powstrzymac przed dalszym komentowaniem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:41 
Cytuj  
mendol - logika odwrotna w czystej postaci mendol. Spierdolenie umyslowe roballa jego brak skilla i zebranine na streamach podczas ktorych ten brak skilla zawsze udowadnia bede komentowal. Zawsze mi sprawialo frajde nabijanie sie z ulomow i niedojebow.
20p rzuce roball nie martw sie, kupisz sobie chusteczki zeby wytrzec monitor zachlapany piana z pyska. Nie chce biednego poltarda narazac na koszta ktorym moze nie podolac.

Ide zaraz do watku PC napisac, ze PC to chlam i jedynie master konsola - zobaczymy kto ZACZNIE ZBEDNA DYSKUSJE...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:50 
Cytuj  
Watek pc? To cale forum jest pc master race, a pojedyncze watki sa dla konsolowego plebsu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:50 
Cytuj  
wiecej piany toczinej z mordy please :lol: :lol:

candodiser - nigdzie nie ide nikogo nawracac czy cokolwiek udowadniac. Nie jestem takim niedejebem umyslowym jak roball, ktory najpierw kupi a potem biega po forach krzyczac "gowno!!!" bo specyfikacji technicznej nie potrafil rozszyfrowac czy listy tytulow przejrzec.


Ostatnio edytowano 31 mar 2016, 11:53 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mendol - logika odwrotna w czystej postaci mendol. Spierdolenie umyslowe roballa jego brak skilla i zebranine na streamach podczas ktorych ten brak skilla zawsze udowadnia bede komentowal. Zawsze mi sprawialo frajde nabijanie sie z ulomow i niedojebow.
20p rzuce roball nie martw sie, kupisz sobie chusteczki zeby wytrzec monitor zachlapany piana z pyska. Nie chce biednego poltarda narazac na koszta ktorym moze nie podolac.

Ide zaraz do watku PC napisac, ze PC to chlam i jedynie master konsola - zobaczymy kto ZACZNIE ZBEDNA DYSKUSJE...


od tego masz flames marek, a nie kolejny temat rozjebany przez ciebie.
wez cos na uspokojenie, wyluzuj i skoncz juz tutaj.
jak sie nie potrafisz powstrzymac od prowokujacych komentarzy to idz sie wyzyc na jakies inne forum.

candidoser: daruj sobie. byl fajny temat to musieliscie go rozjebac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:55 
Cytuj  
mendol - to moze sam zareaguj na prowokacyjne komentarze i pogon przyglupa?

roball - rotfl :lol: tlumacz sie bardziej!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 11:55 
Cytuj  
Marek serio zamknij ryja już. PS4 ma słabe bebechy i dzieci o tym wiedzą. Ja kupiłem dla exclusivów i tyle. Multiplatformy tylko PC bo 60fps+lepsza grafa i na chuj mam przepłacać na konsole za grę która gorzej wygląda i jeszcze gorzej działa?

Śmiesznie będzie jak dość szybko FF XV wyjdzie na PC a zapowiada się, że wyjdzie. Niby plotki ale GameStop raczej się nie myli.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 12:00 
Cytuj  
zaboleq - kazdy gra na czym chce i tyle. O bebechach nic nie pisalem. Jedni wola PC, inni konsole, jeszcze inni tablety. Niech kazdy gra na czym sobie chce. Tak trudno to zrozumiec?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.