mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 07:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ponad 3h na sali sadowej z tego ponad 1h na stojaco pod ostrzalem pytan adwokata strony przeciwnej, jastrzebia z super kancelari adwokackiej. na koniec uslyszec od swojego adwokata ze sie wypadlo swietnie do tego na sali powstrzymywac sie od smiechu jak sedzia poucza adwokata strony przeciwnej ze nie jest od oceniania dowodow albo ze nie bedzie sedziemu mowil jak ma prowadzic sprawe. bardzo pozytywne emocje :) nie moge sie doczekac kolejnej rozprawy.


Wiesz jak to mowia nie mow hop, teatrzyk w sadzie moze byc i po twojej mysli, ale wyrok moze byc dokladnie odwrotny ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 07:19 
Cytuj  
Niahu wyśledzi i wyśle do sędzi info, że piszpan popiera pis i chuj bombki strzeli :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 07:43 
Cytuj  
W takich małych miejscowościach to wszystko jedno kto rządzi w Warszawie. Ważne, że u siebie rządzą ci sami od dziesięcioleci.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 09:45 
Cytuj  
nie no pierwszy raz mialem rozprawe jak w amerykanskim filmie :) w sensie sprzeciwy lataly w obie storny jakies wnioski itd. pytania z dupy, kruczki prawne, nagle niespodziewane dowody :) pozwy wzajemne itd. no i te emocje. ja nie powiem stresowalem sie jednak a po tych 3h jak sie wyszlo i jeszcze na tarczy to jest taki kop emocji niesamowity.

lordyp co do sedziow to teraz nagrywaja na podgladzie caly proces na video (wczensiej byla chyba tylko tasma dzwiekowa) i adwokat mowil ze sedziowie juz sobie nie pozwalaja na dziwne uwagi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 09:59 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ponad 3h na sali sadowej z tego ponad 1h na stojaco pod ostrzalem pytan adwokata strony przeciwnej, jastrzebia z super kancelari adwokackiej. na koniec uslyszec od swojego adwokata ze sie wypadlo swietnie do tego na sali powstrzymywac sie od smiechu jak sedzia poucza adwokata strony przeciwnej ze nie jest od oceniania dowodow albo ze nie bedzie sedziemu mowil jak ma prowadzic sprawe. bardzo pozytywne emocje :) nie moge sie doczekac kolejnej rozprawy.


Wiesz jak to mowia nie mow hop, teatrzyk w sadzie moze byc i po twojej mysli, ale wyrok moze byc dokladnie odwrotny ;)


Dokladnie.

Ostatnio mialem dwie takie sprawy. Moja strona lepiej wypadla w sadzie, a wyroki niekorzystne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 14:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tak lordyp rozprawa Piszpana na pewno mocno polityczna i wazne by sedzia byl "swoj"

qwa jaki ty głupi jesteś :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 15:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ostatnio mialem dwie takie sprawy. Moja strona lepiej wypadla w sadzie, a wyroki niekorzystne.

Co to znaczy "lepiej wypadła"?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:33 
Cytuj  
https://youtu.be/3sxbjw70Q-4

szkoda dziewczyny, ale ktos ja musial uswiadomic.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
https://youtu.be/3sxbjw70Q-4

szkoda dziewczyny, ale ktos ja musial uswiadomic.


Typowe chamstwo wszechpolaka


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 13:36 
Cytuj  
Mogę sobie wyobrazić, że jak starsi ludzie widzą sąsiadkę kupującą gówno, to kupią 2 gówna. W końcu targetują w pokolenie co w garniturach do kościoła a w szmatach cały tydzień chodzą.

Firmy takie wykorzystują naiwność ludzi i tzw. peer pressure. Coś jak kupno produktu Apple, jeden chuj ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 16:39 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Mark24 napisał(a):
https://youtu.be/3sxbjw70Q-4

szkoda dziewczyny, ale ktos ja musial uswiadomic.


Typowe chamstwo wszechpolaka


Niestety ale w Polsce w takim szemrane biznesy polegajace na naciagactwie maja cieplarniany klimat - imho jedyne rozwiazanie to naglasnianie i uswiadamianie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 17:44 
Cytuj  
mi ostatnio agentka ubezpieczeniowa chcial sprzedac jakies szmatki do wycierania kurzy po 50 dych cos sztuka ale sa wieczne i super :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 17:59 
Cytuj  
Opierdalacz telemarktera ma taki sam sens jak przypierdalanie się do kasjerki w tesco że bułka nieświeża.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 20:29 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Opierdalacz telemarktera ma taki sam sens jak przypierdalanie się do kasjerki w tesco że bułka nieświeża.


No nie zupełnie, i to w obu przypadkach :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 22:42 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Opierdalacz telemarktera ma taki sam sens jak przypierdalanie się do kasjerki w tesco że bułka nieświeża.


Muszę z niechęcią zgodzić z Tośkiem.

TobiAlex napisał(a):
Teo napisał(a):
Opierdalacz telemarktera ma taki sam sens jak przypierdalanie się do kasjerki w tesco że bułka nieświeża.


No nie zupełnie, i to w obu przypadkach :lol:


Dziecko, bierzesz siatkę lub foliową rękawiczkę i sprawdzasz czy bułka nie jest twarda. W piekarni masz prawo zapytać ekspedientki z którego dnia są te bułki. Normalnie kurwa szok i niedowierzanie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 08:38 
Cytuj  
Dziecko, gdybys byl taki madry, to bys wiedzial, ze w marketach typu Tesco, Biedronka, Lidl, Carrefour, Kaufland (i pewnie wiele innych), bulki wypiekane sa na miejscu i nie ma czegos takiego, jak bulki z dnia poprzedniego. Bulki, ktore zostana (ogolnie pieczywo) wieczorem, ida na odpis. Normalnie kurwa szok i niedowierzanie. Zacytuje Pepe - "nie znam sie to sie wypowiem".

Dlatego "napisalem", ze mozna sie przypierdolic do kasjerki. Tak samo jak telemarketerka wie, co dana firma sprzedaje i na jakiej zasadzie odbywa sie sprzedaz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 08:55 
Cytuj  
Jaki z tego TobiAlex jest kretyn :wtf: Chciał mi pojechać, a wyszło na to, że sam siebie podpierdolił. :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 09:03 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jaki z tego TobiAlex jest kretyn :wtf: Chciał mi pojechać, a wyszło na to, że sam siebie podpierdolił. :lol:


LOL

Ale brakowalo mi Ciebie Niah na tym forum. Jestes jak Lodówa z "Króla przedmieści" :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 09:07 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Dlatego "napisalem", ze mozna sie przypierdolic do kasjerki. Tak samo jak telemarketerka wie, co dana firma sprzedaje i na jakiej zasadzie odbywa sie sprzedaz.



chyba, ze to duze korpo, wtedy nikt nic nie wie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 10:56 
Cytuj  
Z tymi starymi bułkami to też nie jest tak że jak wczorajsza to sobie odpis robimy, jest ustalona procentowa ilość albo kwotowa nie wiem teraz dokładnie i standardem jest że jak rano idziesz to hipermarketu to bywa wczorajsze pieczywo ale przy tak dużych obrotach szybko znika.
Co do tych odpisów w pieczywie to wykorzystywali odpisy vat i kręcili niezłe wały, pamiętacie pewnie tego cwaniaka co 40% produkcji oddawał dla biednych i do azylów, zrobili z niego męczennika, a fakty były takie że robił wał na vat i towar sprzedany kasował z paraganów/faktur i robił odpisy co mu generował niezły zarobek na całym interesie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.