mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 17:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Raport jest upubliczniony. Żebym ja ci musiał linków szukać...
https://www.youtube.com/watch?v=KepvZdThj6Y



dobrze wiedziec jakimi filmikami pielegnujesz w sobie narcyza ;)

W kazdym badz razie jezeli nie masz zadnych zastrzezen do dzialan komisji Millera to gratuluje latwowiernosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:07 
Cytuj  
Nie mam zastrzeżeń bo nie interesują mnie doniesienia medialne. Nie wiem czy pracowała bardzo dobrze czy były błędy i mam to w dupie. Katastrofy wyjaśniają specjalne komisje jak właśnie KBWL i tak się stało w tym przypadku. Jak zostanie powołana inna komisja tego typu (nie ten cyrk Antka z ludźmi nie spełniającymi kryteriów) i zrecenzuje raport Millera to się zainteresuję.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:12 
Cytuj  
już jest za późno. Następne komisje mogą opierać się na tym co zebrała strona rosyjska. Jedna i druga komisja to dla śmiech na sali - jedna bazowała na "dowodach" zebranych przez rosjan, druga na wymysłach Macierewicza. Trudno powiedzieć co gorsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:17 
Cytuj  
Nie, nie ma absolutnie porównania między raportem Millera, a wymysłami grupy parlamentarnej, bo nowa komisja jeszcze nic nie opublikowała. Raport Millera został przygotowany przez komisję pracującą zgodnie ze standardami jakie są przyjęte na świecie w przypadkach tego typu. Dopóki naukowo ktoś nie obali stawianych tam tez to jest to rzetelny dokument. A doniesienia z wpolityce, niezaleznej czy innych politycznych pudelków, które mają podważać wiarygodność raportów zostawiam fascynatom Nefilimów i Illuminati.

candidoser napisał(a):
Ciekawe, kto mu pomogl. PIS i teraz drukuja, czy jednak PO, ale dokumentu juz nie mogli "zniknac"?



Ponoć tajna organizacja rosyjsko-platformerska, zwana "ciężka choroba". Siakiś kryptonim czy coś.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:31 
Cytuj  
Raczej chodzi o śmiechowe komisje Laska i Macierewicza, a Millera i Anodiny to raporty, które do czasu zakończenia śledztwa u sowietów są oficjalne i niepodważalne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:37 
Cytuj  
Komisja to była jedna, Miller był jej przewodniczącym i wydali raport końcowy. Lasek to miał jakiś zespół, powołany do zwalczania głupot Antka ale nie wyszło im zbytnio, bo Antoni w szaleństwie jest mistrzem.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.