mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 12:15 
Cytuj  
Witam Państwa na tradycyjnym dorocznym plebiscycie użytkowników forum mmorpg.pl.

Nadszedł czas, aby z naszego znamienitego grona (ekonomistów, prawników, filozofów, fizyków, programistów, specjalistów w zakresie szeroko rozumianej nauki, sportu, wojskowości i katastrof lotniczych) wybrać laureata nagrody "Idiota roku 2016".

Zanim jednak przejdziemy do właściwych wyborów, musimy wybrać kandydatów (max 15, ze względu na ograniczenia technicznego naszego wspaniałego forum) biorących udział w tym elitarnym konkursie.

Zasady prawyborów:

- Każdy może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów
- W prawyborach głosujemy do godziny 23:00 dnia 2016-11-17
- Do właściwego konkursu zostaną zakwalifikowani kandydaci z największą liczbą głosów (max 15 kandydatów)
- Głosujcie w zgodzie ze swoimi przekonaniami, mile widziane najlepsze cytaty z tego roku, niech wygra najlepszy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 12:22 
Cytuj  
bylo juz tutaj viewtopic.php?f=19&t=44994


_________________



****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 12:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):


Wiem, ale podsumowanie roku w lipcu?! Zresztą tamte wybory były imo mocno zmanipulowane, roballek sobie poukładał dziwne pary według własnego uznania, częściowo z nieaktywnych użytkowników. :]

Moi kandydaci:

1. Mark24

Mark24 napisał(a):
nie puszczajcie dzieciom Sausage Party - ten film tylko na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła kreskówka.
Moje niestety obejrzały cały :oops:


2. lordyp

Za całokształt dokonań w temacie "Polityka", np.

lordyp napisał(a):
a tu nagle w 2015 spokojny pochod, wiec gdyby rozwinac jakas teorie spiskowa to faktycznie wczesniej byla to wina po, a nie narodowcow :) Mendol a ne przyszło ci do głowy ,że komuś bardzo zależało ,żeby pokazać jak to marsze niepodległości są spokojnie po dojściu PIS do władzy? a nie zauważyłeś kto...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 13:56 
Cytuj  
Proponuje nowa kategorie: 'najwiekszy upadek intelektualny w skali roku'. W tym roku chyba nawet nie trzeba bedzie wyborow robic, tylko przyznac embe przez aklamacje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 14:51 
Cytuj  
Tak ja cypis pisze. Reszta zostaje daleko w tyle.
Na niaha i jego jednolinijkowce wiekszosc ma juz pewnie wyjebane. Pojedyncze przeblyski geniuszu mareczka, czy innego lordypa to troche za malo. Mrynar mial pomysl na siebie i probowal zaspamowac forum reklamami jakiegos podrzednego sklepu, ale chyba zabraklo konsekwencji...

Pozostal tylko on.
Jedyny w swoim rodzaju.
Prawilny.

Emberator zwany Embilem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 15:38 
Cytuj  
wow prawybory, czyli pozniej beziemy miec wybory? a jakis oddzielny dzial do sondazy, programow i moze do mediow :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 16:04 
Cytuj  
po brexicie i wygranej trumpa nie wierze juz w zadne ankiety ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 16:50 
Cytuj  
Embe I Marek. Forever. Nie ma sensu robić wyborów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:07 
Cytuj  
Jaki ból dupy piękny bo embe nie popiera zjebanej opozycji tylko rząd PiS, ojejku jejku, tylko na tyle was stać ?

zaparkowałem, bierzcie bo za free
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:10 
Cytuj  
A kto mówi o pobieraniu zjebanej opozycji? Z tym nawet bym się zgodził.

Sam fakt, że ktokolwiek jest w stanie popierać PiS tak zaciekle jest dla mnie przejawem jakiejś ułomności albo demencji starczej. Elektorat PiS kurwa mać aheehehhe jak trzeba mieć mocno nasrane. Wstydziłbym się publicznie przyznać. No ale tak to już jest, że tego typu rządy przykuwają uwagę biednych socjalistów i tych mniej inteligentnych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:20 
Cytuj  
Przesadzacie, embe uprawia chujowy trolling na poziomie huragana. W kategorii forumowych idiotow glos dostaja marek i piszpan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:20 
Cytuj  
Mija rok, nie odczułem żadnego pogorszenia sytuacji w Polsce, za to może będę płacił niższy zus, może niższy podatek, emerytura i tak gówniana ale w przywróconym wieku, zjebane gimnazja likwidują, jakaś pomoc na lekarstwa dla naszych emerytów też jest, prywatyzacje dla oligarchów się zakończyły, rozdawnictwo kasy z budżetu dla wybrańców z liberalnego koszyka tez się zakończyło, dofinansowania do mieszkań w normalnym systemie, a nie stworzonym dla deweloperów...

Serio mam płakać nad TK lub biegać z wieszakiem lub na każdym kroku drzeć japę że jarosław jest zły ? Nie zniże się do poziomy hipokrytów z PO ani do nie ogarów z N, czy do kodziarni bo obecnie jestem za młody :) na takie moherowe skrajności.

Mi tam wisi kto rządzi póki nie odbija się to na mnie jak to robiło PO-PSL przez osiem lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:22 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Przesadzacie, embe uprawia chujowy trolling na poziomie huragana.


Też tak kiedyś myślałem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
wow prawybory, czyli pozniej beziemy miec wybory? a jakis oddzielny dzial do sondazy, programow i moze do mediow :)


Kampania wyborcza już się zaczęła jak widzisz. zobacz jak obskoczyli embe! Czarny pijar...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 17:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mija rok, nie odczułem żadnego pogorszenia sytuacji w Polsce.. .


Wszystko na temat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 18:00 
Cytuj  
Ehehe, embe nawet argumentacje prezesa przejal. Wypomnisz mu, ze jest kretynem (vide ten 'cytat' o kiju na kaczynskiego), a on od razu krzyczy, ze bija bo nie popiero PO. Odplynales konkretnie juz, naprawde.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 18:08 
Cytuj  
Co do likwidacji gimnazjum w takiej postaci i tempie jak pis proponuję nie będzie to dobra zmiana


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 18:25 
Cytuj  
ociec zaluje ze pis przejal wladze bo mialby oboz dla syryjczykow w trojmiescie i tylu ladnych, umiesnionych chlopcow by bylo :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 18:41 
Cytuj  
gosugamer1
te twoje 2 nominacje:
marek - nominacja z cytatem- serio Tobie nigdy nie zdarzyło się ,że mając 1000 spraw na głowie pozwoliłeś obejrzeć dzieciom cos co nie powinny?
takiś wzorowy rodzic?- jeśli tak - gratuluje

moja- z cytatem- serio nie widzisz tam uśmieszku, nie chwyciłeś ironii?
to zrobię to jeszcze raz :
:)

chyba chciałeś zaznaczyć swoją tu obecność- czyżby nieśmiało sam siebie chciałeś zaproponować ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2016, 18:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
embe napisał(a):
Mija rok, nie odczułem żadnego pogorszenia sytuacji w Polsce.. .


Wszystko na temat.

Ale serio nie odczułem osobiście żadnych negatywnych efektów rządu PiS, wiem że to jeszcze trzy lata i późniejsze efekty tych rządów ale przebicie poprzedników nie jest możliwe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.