mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wspierasz lub uczestniczysz w WOŚP ?
Ankieta wygasła 28 sty 2017, 11:50
TAK 47%  47%  [ 16 ]
NIE 32%  32%  [ 11 ]
mam do w dupie bo to oszuści 21%  21%  [ 7 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:17 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
candidoser napisał(a):
Zasadniczo po to placisz podatki, zeby policja mogla ochraniac imprezy masowe. W tym WOSP, czy inny mecz. Chociaz z meczami to mogliby sobie dac spokoj;)

a ja myslalem ze jak organizujesz impreze masowa to musisz spelnic jakies warunki
jakos nie pamietam zeby porzadku na konertach pilnowala policja lol

tak teraz mysle ze glupszego argumentu dawno nie slyszalem, placimy podatki zeby sobie owsiak impreze policja omiatal za frikacza, dlatego ze on taki dobry czlowiek i wszystko dla chorych dzieci

a jak ktos to wytknie to zaraz chuj bo na chore dzieci zalujesz ?


Na chore dzieci zalujesz?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:27 
Cytuj  
Zdaje się, że najwięcej do gadania o Owsiaku i jego zarobkach mają ci co są mu przeciwni. Sami nie dają, ale uważają, że mają prawo decydować gdzie ta kasa idzie. Oj, macie straszny ból dupy o WOŚP, oj coś bardzo boli. Oczywiście nie boli ich gdy z podatków wszystkich idzie kasa dla Ojca Dyrektora, bo to kasa jest w budżecie czyli PIS-u.
Nikt tu nikomu nie wytknął - ani razu- że ktoś nie dał (i jest chujem bo nie daje na dzieci), co więcej jest odwrotnie, jest gadania- nie daje bo to oszustwo.
Nie sądzicie, że to sprawa osób, które dają bo to po prostu ich kasa i mogą zrobić z nią co im się żywnie podoba?
Powtórzę jeszcze raz- tu nie bólu dupy o NIEDAWANIE, jest ból dupy, że ktoś daje ( tym oszustom). Ale jak to w pislamie - odwrócić kota ogonem i wygrałem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:31 
Cytuj  
za stary jestem zeby mnie chore dzieci z bilboardow albo lancuszkow na fb ruszaly

fakt jest taki ze facet zyje z pomocy innym, nie on pierwszy i nie ostatni, ale wkuria mnie to jego zgrywanie 'naczelnego' dzialacza na rzecz biednych i chorych w tym kraju i ze on taki krysztalowy

jak zbieraja na kopanie studni w sudanie poludniowym to tez smsy wysylasz ?

edit, mnie to akurat nie boli ze wosp sobie dziala, tak jak napisalem nie on pierwszy i nie ostatni zrobil sobie z pomocy innym sposob na biznes
nie jestem za pis i jestem za calkowitym oddzialem panstwa od religii

za ten hajs co wydajemy na sukienkowych to z zadne wospy by nie byly potrzebne, ba taki wosp to przy tym male miki


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 sty 2017, 21:37 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:37 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
candidoser napisał(a):
Zasadniczo po to placisz podatki, zeby policja mogla ochraniac imprezy masowe. W tym WOSP, czy inny mecz. Chociaz z meczami to mogliby sobie dac spokoj;)

a ja myslalem ze jak organizujesz impreze masowa to musisz spelnic jakies warunki
jakos nie pamietam zeby porzadku na konertach pilnowala policja lol

tak teraz mysle ze glupszego argumentu dawno nie slyszalem, placimy podatki zeby sobie owsiak impreze policja omiatal za frikacza, dlatego ze on taki dobry czlowiek i wszystko dla chorych dzieci

a jak ktos to wytknie to zaraz chuj bo na chore dzieci zalujesz ?


To nie byl argument za tym, zeby sobie Owsiak cokolwiek robil. Jesli chodzi o reszte, to poczytaj ustawy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:38 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
jak zbieraja na kopanie studni w sudanie poludniowym to tez smsy wysylasz ?


Trzeba było napisać, że jeszcze dzieci nie masz itp. itd. I wiesz, tu u nas też są chore dzieci. Napiszę to w Twoim stylu i twoim tokiem rozumowania - co mnie dzieci w Sudanie?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 21:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pewnie, że po 25 latach pracy Owsiaka i sztabu ludzi powstała marka, która żyłaby własnym życiem bez niego. Tyle, że bez niego nie byłoby o czym dzisiaj rozmawiać, bo nie byłoby orkiestry. Tak w ogóle, to ile ten Owsiak zarobił już przez te 25 na orkiestrze? Któryś policzył czy takie pierdolenie jak to w Polsce?


aha czyli wg. ciebie owsiak ot tak sie skrzyknal i zrobil sam wosp? zero wsparcia itd. dopiero jak osiagnal sukces media nim sie zainteresowaly? ok.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 22:29 
Cytuj  
Kurwa ale z ciebie debil Tor :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 00:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kolejny inteligent porównuje całkowity budżet NFZ z działalnością fundacji, której celem jest zakup dodatkowego sprzętu, którego brakuje szpitalom. /rence Myślę, że czas na pkt 2 z tej zajebistej strony porównanie zarobków pielęgniarki (albo i ślusarza) z zarobkami zarządu dużej fundacji.



po prostu głupku - żadnych danych odnośnie tego jaki procent budżetu NFZ idzie na zakup nowego sprzętu nie znalazłem - ale zbyt mocno nie szukałem. No i zakładam, że jakiś procent (nie promil) jednak idzie :lol:
W każdym bądź razie nie podniecałbym się zbytnio tym jednym promilem - bo to zaledwie promil w morzu pieniędzy jakie rodzima służba zdrowia pochłania. Ty możesz się dalej podniecać.
A ile ten Owsiak zarobił to nie pytaj. Trzymaj stronę lordypa - twój poziom - i innych których brak wglądu do tych danych nie przeszkadza. Najpierw sami przyzwalamy, a potem się dziwimy, że żyjemy w kraju, gdzie wały i (ciche, ale niekonieczne) przyzwolenie na wały są na porządku dziennym.
Ważne, że znów zebrał 64mln!!!!111 Niech sobie weźmie ile tam uważa za stosowne - jak co roku.

Jakby się forumowe lewaki zrzucały na jakiś pomnik owsiaka to rzucę zeta. PM me :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 01:41 
Cytuj  
Rządzący nie robią nam łaski, że finansują służbę zdrowia bo to idzie z naszych podatków i składek, co więcej to ich psi obowiązek.
Owsiak nie musi organizować tej pomocy, ludzie nie muszą dawać kasę na WOŚP. A że chcą to ich sprawa - jak tego nie popieracie to też wasza sprawa. A wasz ból o całą tę sprawę potwierdza tylko jakimi jesteście zawistnymi kaczuszkami. Sami nie chcecie dać (wasza sprawa) i wymyślacie powody dla których tego nie robicie (też wasza sprawa) ale przestańcie się pienić na ludzi, którzy myślą inaczej. Wiem, że ciężko, bo wg PIS jest tylko jedno myślenie i tylko jedna racja.
Nie chcecie pomagać ok, ale nie próbujcie nam tłumaczyć dlaczego tego nie robicie, bo to bezsensowne. Ludzie pomagają i przy tym się bawią, część na tym zarabia, ale jest też ogólnopolski pożytek. Po co się wtrącacie? Bo tak już musicie po prostu mieszać wszędzie? Wszędzie sączyć ten jad?
Powtórzę po raz n-ty: żal mi was.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 09:08 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Kurwa ale z ciebie debil Tor :/


Przy tytanach intelektu z tego forum nawet najwięksi filozofowie wypadliby blado. Tym sie pocieszam. :(


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 10:00 
Cytuj  
lordypie, dlaczego usilnie wciskasz do WOŚP politykę, przez takich jak ty psujesz wszystko, ty jesteś przykładem jak to za pięć złotych można się afiszować serduszkiem i udowadniać sobie że jesteś lepszym od... pisowców, jesteś zjeborałem zapatrzonym w swój koniec nosa.

Znam wielu bezinteresownie pomagających ludzi, którzy są wyznawcami pis, a nie przeszkadzało im to poświęcać swój wolny czas przy organizacji wośp, sam też od kilku lat pomagam i nie mam bólu dupci.
Znam też wyciągających bezczelnie ręce po nagrody za uczestnictwo z wośp, przykładowo kierownictwo jednego operatora mobilnego miało dla najbardziej "aktywnego" kierownika wycieczkę na sri lankę, a o kurtki i bluzy to się o mało nie pobili, ale ok tu nie ma problemu, chcą sobie robić reklamę i wydają prywatną kasę.

Krytyka należy się bezlczelnym hipokrytom jak PO-PSL, które przyklejało się do wośp tak jakby zaopatrzenie w sprzęt nie należało do obowiązków rządu, komedia.

Życzyłbym sobie żeby odczepić politykę od WOŚP i takie zrylce jak lordyp nie łączyły tego dla swojej krucjaty antypisowkiej bo tylko obrzydzasz ludziom tą zacną imprezę charytatywną, jeszcze raz ci napisze, nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia i wylewaj swoje smutki polityczne gdzie indziej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 22:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordypie, dlaczego usilnie wciskasz do WOŚP politykę,

za to ty tego nie robisz:
embe napisał(a):
Krytyka należy się bezlczelnym hipokrytom jak PO-PSL,


embe napisał(a):
Życzyłbym sobie żeby odczepić politykę od WOŚP i takie zrylce jak lordyp nie łączyły tego dla swojej krucjaty antypisowkiej .

Problem jest taki, że nikt inny tylko PIS WALCZY z WOŚP- zakazując państwowym instytucjom, tvp, strażakom, wojsku, urzędom itp i zwykłym pracownikom tych instytucji brać w tym udział. Przestań więc pierdolić o tym, że ktoś robi z tego politykę bo ja cały czas pisze byście się wy pisowcy odpierdolili od WOŚP i pozwolili ludziom dawać na Orkiestrę jeśli mają na to ochotę. Serio myślisz, że jak w kolejnym poście odwrócisz kota ogonem to ktoś się na to nabierze? Nigdzie nie napisałem, że Orkiestra jest lepsza od innych organizacji pomagającym ludziom- Caritas itp, stale za to pisze - zostawcie ludzi, niech robią co chcą. To PIS ma z tym ból dupy i stale robi przekaz, że to oszustwo itp
Tu nie chodzi o żadną krucjatę antypisowską, tu jest zupełnie odwrotnie to PIS prowadzi wszelkim dostępnymi środkami krucjatę z WOŚP.
Przestań więc pisać głupoty- serio albo pomyliłeś fora, albo robisz kopiuj wklej na różnych forach z delikatnymi zmianami i myślisz, że tu forumowiczów przekonasz. Poza nielicznymi wyjątkami są tu raczej inteligentni ludzie, którzy już dawno nie nabierają się na twoje przekazy partyjne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 23:09 
Cytuj  
Deus Vult!
Najpierw Owsiak, potem Jerozolima!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.