mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wspierasz lub uczestniczysz w WOŚP ?
Ankieta wygasła 28 sty 2017, 11:50
TAK 47%  47%  [ 16 ]
NIE 32%  32%  [ 11 ]
mam do w dupie bo to oszuści 21%  21%  [ 7 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:09 
Cytuj  
Spółki muszą prowadzić księgowość, chyba że należą do Owsiaka - wtedy nie. Nie ma co i jak udowadniać jak wszystko patykiem na wodzie pisane.

Z zresztą co by nie mówić to Owsiak spełnia ważną rolę społeczną, więc mu się należy. Wrzuci jeden dziadyga z drugim do puszki raz w roku i myślą, że dalej mogą wyprowadzać psa na trawnik przed domem sąsiada albo zdradzać żonę. No, bo przecież dali na dzieci - wszystkie grzechy odpuszczone, alleluja i dalej "róbta co chceta" - aż do następnego roku, kolejnego finału WOŚP. To dlatego czarni tępią Owsiaka jak stonkę z Ameryki, bo im rząd dusz odbiera (o mamonie nie wspominając).
Kyrie elejson! :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:12 
Cytuj  
To raczej kwestia etyczna, Owsiak nie jedyny który dobrze żyje z fundacji. Mnie tak naprawdę to wkurwia sekciarstwo tych spekulantów sumienia za 10 PLN do puchy. Słowa nie można powiedzieć, bo zaraz fanatycy piany dostają, że plujo na Jurka chamy jedne. Jak z Bolkiem normalnie - klapy na oczy bo ikona i wpieriod.
No i zbieranie na geriatrię, zamiast trzymać się jednak pediatrii. Niech za antyszczepionkowców się weźmie, jak nie ma co robić.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kilkukrotnie mniej niz 10k to ile? 1500zl na reke miesiecznie? Rotfl kurwa - kolejny popis glupoty.

W chuju mam ile zarabia, niech sobie zarabia bo mimo, ze jest totalnie niemedialny odwala dobra robote. Ale nie stawiajmy go ponad prawem. Skarbowce powinen sie wyspowiadac jak kazdy inny, a jako, ze jego dochody pochodza bezposrednio z datkow spoleczenstwa powinien zadbac o to by byly one w 100% transparentne.
I niech sobie bierze i 100k/miesiac.

Ale to taki zjebany kraj i zjebana mentalnosc - robi dobra robote wiec jest przyzwolenie by sobie na boku te waly krecil. I wara od niego, niech sobie kreci, bo robi dobra robote...


Lepiej bym tego nie ujął.
Niech bierze 20k na miech, niech żona bierze drugie 20k na miech, ale oficjalnie, a reszta kryształowo czyste, a nie 6 czy ile tam tych spółek, córka, źięć, kurwa psa niech jeszcze na grafika zatrudni za kolejne 15k brutto...WOŚP odkupująca za 1,5mln jakieś udziały w jego spółce i uchylanie się od ujawnienia dokumentów księgowych na żądanie sądu.
A do tego jeszcze politykowanie.

Od momentu jak zaczął jebać się w polityce i wyszło z niego całe to polactwo nic nie wrzucam.
Pomagam przez którąś z platform albo daje bezpośrednio na konto potrzebującej osobie.

A się odezwij, to Cię armia zombie zapierdoli :lol:
Cytuj:
Słowa nie można powiedzieć, bo zaraz fanatycy piany dostają, że plujo na Jurka chamy jedne. Jak z Bolkiem normalnie - klapy na oczy bo ikona i wpieriod.

o to to


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:27 
Cytuj  
Ale trzymajmy się faktów, WOŚP ma najniższe na świecie koszty bo pochłania to tylko ~10% i jest to zasługa organizatorów, którzy przelewają większość kosztów na firmy sponsorujące i na organizatorów lokalnych, wiem jak to działa np w play i ile kasy firma ładuje w nagrody, prezenty i organizacje związaną z WOŚP i za swoją "bezinteresewność" płacą sporo zamiast te pieniądze przelać na charytatywne cele.

Druga sprawa to bezpośrednie wydatki na konkretne rzeczy i WOŚP błyszczy, Caritas zbiera kilkadziesiąt razy więcej kasy ale ma wiele celów statusowych, które nie podobają się betonowi upolitycznionemu.

Kolejna sprawa to pozytywne oddziaływanie na społeczeństwo, które mamy bardzo zjebane, chytre, wredne i złośliwe, potrafiące wyciągać rękę na darmochę i socjal, wielu wrzuci 5zł i potem dumnie paraduje z serduszkiem naklejonym na swojej insigni w leasingu.

Ostatnia sprawa, upolitycznienie i walka polityczna, dobrym przykładem jest lordyp, który swoje zjebanie polityczne wysrał w tym temacie.

Tak czy siak należy się Owsiakowi szacun za to co robi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale trzymajmy się faktów, WOŚP ma najniższe na świecie koszty bo pochłania to tylko ~10%


Polecam https://pomagam.pl
Koszty to tylko 5% + 2,5% na opłaty dla operatora płatności.

I polecam wesprzeć tego zucha...to tak przy okazji
https://patronite.pl/kamilwronski1


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 12:34 
Cytuj  
Ciekawostka
https://twitter.com/piotrwitwicki/status/820931424694005761


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 13:21 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):

Trzeba być nieźle małostkowym zjebem żeby zrobić taki retusz


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 13:29 
Cytuj  
Ja powiem tak - ci, co plują na Owsiaka i jego orkiestrę - po prostu niech odmawiają leczenia sprzętem zakupionym z jego inicjatywy za pieniądze ludzi wspierających jego orkiestrę. I tyle. A nie, jak moja szwagierka - pluje na jego i jego orkiestrę (niestety jest typowym PiSiorem) ale kurwa jak urodziło się jej dziecko wcześniak, to ze sprzętu orkiestry korzystała. Potem badanie słuchu - sprzęt z orkiestry. Później jakieś badania - sprzęt z orkiestry. Niech spierdala i idzie tam, gdzie takowego sprzętu nie ma. I tyle, będzie fair. Jego można nie lubić, a ale nie tego, co robi. Moi starzy, jak dziś pamiętam 25 lat temu, gdy startowała pierwsza orkiestra, pluli na niego tylko dlatego, że się jąkał - takie to było pokolenie "a z tym się nie trzymaj, bo się jąka", "z tym się nie trzymaj, bo kuleje", "zmień dziewczynę, bo kuleje i pewnie dzieci nie będzie mogła mieć" (to akurat tekst mojej babci do mojego wuja). Dopóki mój syn korzysta z tego sprzętu (był badany nie raz), widzę ten sprzęt, to niech Owsiak nawet i te 60 baniek zabiera.

Swoją drogą - wczoraj byłem z młodym i żoną w Gdańsku. Niestety było czuć, że orkiestra nie miała wsparcia mediów publicznych. Brakowało tego łączenia się na żywo z Warszawą itp. No ale to też wiadomo dzięki czemu. No i zakaz udziału służb w imprezie. Nie wiem jak w innych miejscowościach, w Gdańsku straż pożarna się zbuntowała i była.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 13:39 
Cytuj  
Ja tam się cieszę że prowadzi teraz TVN, traktują to tak samo jak inne show w swojej tv i przynajmniej idzie prywatna kasa na to, dzięki temu jeden z argumentów przeciwko znika że kasa z budżetu jest marnowana na WOŚP.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 14:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja tam się cieszę że prowadzi teraz TVN, traktują to tak samo jak inne show w swojej tv i przynajmniej idzie prywatna kasa na to, dzięki temu jeden z argumentów przeciwko znika że kasa z budżetu jest marnowana na WOŚP.


Od kiedy to na Owsiaka idzie kasa z budżetu?
Pomyliło ci się z Ojcem Dyrektorem.
Jak pisze TobiAlex - ci co tak napierdalają na Owsiaka, nie mają jednak żadnego problemu z korzystaniem z urządzeń przez niego zakupionych - to właśnie jest typowe pisowanie.
Bo mi się qrwa należy!!!
Ale żyjcie sobie dalej w tym zakłamaniu. Dla pisiorków to standard.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:10 
Cytuj  
Święci od Jurka, hipokryzja ich mać. Urządzenie obsługuje lekarz, któremu płaci PiS. To jak pisu nie lubisz, to możesz sobie co najwyżej popingać tym twoim fundamentalnym urządzeniem. Takie cebulactwo z argumentami a'la 2 klasa gimnazjum.

Kasa z budżetu idzie naokoło. Gminy organizują festyny, na festynach ludzie dają tego dychacza na odpuszczenie grzechów. Wszyscy się pożywią, dzieciakom coś skapnie i jakoś się kręci. To w sumie nie jest takie złe, bo inaczej ta kasa poszłaby na dziwki i koks dla Nitrasa, a tak cel bardziej zbożny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:11 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
(...)któremu płaci PiS. (...)


Jakież znamienne.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:20 
Cytuj  
Absurdalny argument, tylko wektor odwrotnie skierowany.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:23 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Święci od Jurka, hipokryzja ich mać. Urządzenie obsługuje lekarz, któremu płaci PiS.


:o

LOL!

Już Ty się nie martw, znalazłaby się osoba, która sprzęt by obsługiwała...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:33 
Cytuj  
Darmo? No nie bardzo. Zresztą tu też pojawia się śliska sprawa odpłatnych szkoleń organizowanych przez WOŚP d/s obsługi jej sprzętu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 15:41 
Cytuj  
PIS rządzi m.in. MOJĄ kasą, bo uczciwie płacę podatki. Jakże typowe myślenie pisowczyka - kasa z budżetu jest ICHNIA.
Widzę, że nie tylko embe wkroczył na ścieżkę embilizmu :)
A tak z ciekawości- za PO oczywiście się nie leczyłeś przez 8 lat? Bo wiesz to trochę byłby wstyd leczyć się u lekarza, któremu płaci PO - pewnie coś by ci jeszcze wstrzyknął.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 16:03 
Cytuj  
lordyp pomogę Ci -
Cytuj:
Absurdalny argument, tylko wektor odwrotnie skierowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 16:11 
Cytuj  
Tylko, że tutaj nie ma analogii. Isengrim dobrze to wie i w słaby sposób próbuje zakryć wpadkę. Część forumowiczów nie rozumuje na tym poziomie i wydaje im się, że to to samo.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 16:30 
Cytuj  
Zasada jedności materialnej właściwie likwiduje "twoje" pieniądze w budżecie. Bo na ten przykład ja też płacę podatki i jakby miała ci na pomoc jechać policja (bo cię w bramie zdybali i chcą przeprowadzić inne czynności seksualne), to ja mógłbym złośliwie powiedzieć - na to zgody nie ma!
A że budżet uchwala PiS - to od kogo idzie kasa, jak nie z pisowskiego rozdzielnika? NFZ i składki to trochę inaczej jeszcze, ale i tak "twoje" "ichnie" jest absurdalne - dokładnie tak samo, jak "zbiórka Owsiaka", "twoje 10 PLN". Pieniądze zbiera x ludzi, Owsiak de facto tylko koordynuje rozdział tych pieniędzy (upraszczając). Zrzucają się chętni, dostęp mają wszyscy.
Szpitale funkcjonują też nieco inaczej, tak teoretycznie, jak i praktycznie i kasa w nich krąży jeszcze inaczej.
Jakby się przypatrzeć, to całkiem sporo aktywnych zawodowo lekarzy wykształcił PRL, więc leczysz się dzięki Jaruzelowi. No i Breżniewowi (to żart)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 16:31 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Od kiedy to na Owsiaka idzie kasa z budżetu?
Dlatego napisałem że odpada ten argument że coś jest finansowane z budżetu ( tv publiczna ) i teraz jest czysto i klarownie, a nawet lepiej bo TVN przy okazji wośp na swoją reklamę da więcej kasy niż publiczna i przełoży się to ( tak jak w tym roku ) na większe zebrany kwoty.

Same plusy dostrzegam z tego że wyszli z publicznej tv bo kończy się hipokryzja władzy, która się oklejała serduszkami, a przecież to do niej należy zapewnienie tego sprzętu, a nie do owsiaka.

Podsumowując, kasa zebrana rekordowa, cele zakupowe WOŚP bardzo dobre, ludzie mimo polityki przyjaźnie patrzą na akcje.
Przejście do prywatnej stacji jak najbardziej ok, byle nie wykorzystywano tego do polityki w przyszłości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.