mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wspierasz lub uczestniczysz w WOŚP ?
Ankieta wygasła 28 sty 2017, 11:50
TAK 47%  47%  [ 16 ]
NIE 32%  32%  [ 11 ]
mam do w dupie bo to oszuści 21%  21%  [ 7 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 17:14 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
dokładny przekaz PIS,


:lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 18:26 
Cytuj  
WOŚP - wywal W i Ś i przeczytaj wspak.
W+Ś, gdzie Ś=SI
Przypadek? :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 19:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe
Górnolotny tekst a w ankiecie jedna z opcji:
"mam to (do) w dupie bo to oszuści"
Oszukujesz sam siebie czy jesteś faktycznie taki debil? Gdybyś poprzestał tylko na 2 opcjach (TAK, NIE) nie napisałbym ani słowa, ale ta trzecia opcja to (i nie udawaj większego idioty niż jesteś) dokładny przekaz PIS, który jest wielkim przeciwnikiem akcji Owsiaka. No chyba, że temu też zaprzeczysz?
Ankieta aparatczyka PIS o Orkiestrze z ciekawą opcją do wyboru, nawet dla pispanków to już normalne.


lol jestes lustrzanym odbiciem embe, nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe

Trzeba byc ciezkim zjebiem umyslowym zeby sie czepaiac tego co robi Owsiak. Pewnie ze fajnie jakby mieszkal w m2 na Usrynowie jezdzil sejczesto, odcial sie od polityki, a finanse WOSP byly czyste jak lza, ale nie zyjemy w idealnym swiecie i Jurek robi co sie da zeby jak najwiecej kasy trafialo tam gdzie trzeba. Czasem pewnie musi ubrudzic rece, ale zycze wszystkim politykom zeby zrobili w zyciu choc 1/10 tyle dobrego co on.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 20:04 
Cytuj  
Ta, najlepiej za darmo życie dla czegoś takiego poświęcić i wpierdalam chleb że smalcem. Ludzie dają kasę dobrowolnie. Niech se bierze nawet 10%,chuj mnie to obchodzi.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 20:14 
Cytuj  
Nie lubię Owsiaka, ale
poświęca swój czas, praca jak każda inna, więc byłoby obraźliwe dla mnie gdyby nie miał dobrej pensji. Niestety z takim społeczeństwem nie może uczciwie zarabiać 10k, więc zarabia kilkakrotnie mniej i zarabia na boku na fakturach według jego przeciwników (piotr wielgucki to cham i prostak).


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 20:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ta, najlepiej za darmo życie dla czegoś takiego poświęcić i wpierdalam chleb że smalcem. Ludzie dają kasę dobrowolnie. Niech se bierze nawet 10%,chuj mnie to obchodzi.


czemu tylko 10% ?? niech se bierze 90%...chuj mnie to obchodzi :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 20:36 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie lubię Owsiaka, ale
poświęca swój czas, praca jak każda inna, więc byłoby obraźliwe dla mnie gdyby nie miał dobrej pensji. Niestety z takim społeczeństwem nie może uczciwie zarabiać 10k, więc zarabia kilkakrotnie mniej i zarabia na boku na fakturach według jego przeciwników (piotr wielgucki to cham i prostak).



kilkukrotnie mniej niz 10k to ile? 1500zl na reke miesiecznie? Rotfl kurwa - kolejny popis glupoty.

W chuju mam ile zarabia, niech sobie zarabia bo mimo, ze jest totalnie niemedialny odwala dobra robote. Ale nie stawiajmy go ponad prawem. Skarbowce powinen sie wyspowiadac jak kazdy inny, a jako, ze jego dochody pochodza bezposrednio z datkow spoleczenstwa powinien zadbac o to by byly one w 100% transparentne.
I niech sobie bierze i 100k/miesiac.

Ale to taki zjebany kraj i zjebana mentalnosc - robi dobra robote wiec jest przyzwolenie by sobie na boku te waly krecil. I wara od niego, niech sobie kreci, bo robi dobra robote...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 22:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
lordyp napisał(a):
embe
Górnolotny tekst a w ankiecie jedna z opcji:
"mam to (do) w dupie bo to oszuści"
Oszukujesz sam siebie czy jesteś faktycznie taki debil? Gdybyś poprzestał tylko na 2 opcjach (TAK, NIE) nie napisałbym ani słowa, ale ta trzecia opcja to (i nie udawaj większego idioty niż jesteś) dokładny przekaz PIS, który jest wielkim przeciwnikiem akcji Owsiaka. No chyba, że temu też zaprzeczysz?
Ankieta aparatczyka PIS o Orkiestrze z ciekawą opcją do wyboru, nawet dla pispanków to już normalne.


lol jestes lustrzanym odbiciem embe, nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe

Trzeba byc ciezkim zjebiem umyslowym zeby sie czepaiac tego co robi Owsiak. Pewnie ze fajnie jakby mieszkal w m2 na Usrynowie jezdzil sejczesto, odcial sie od polityki, a finanse WOSP byly czyste jak lza, ale nie zyjemy w idealnym swiecie i Jurek robi co sie da zeby jak najwiecej kasy trafialo tam gdzie trzeba. Czasem pewnie musi ubrudzic rece, ale zycze wszystkim politykom zeby zrobili w zyciu choc 1/10 tyle dobrego co on.


lol czepiasz się mnie a potem popierasz- nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę :)
I zgadzam się w 100 % z tym co napisałeś.

Słyszałem jak dziś rano Owsiak mówił na antenie, że na TVP puszczono program o prześwietlaniu jego firm, dochodów itp.
Dalej wierzcie, że 3 opcja w ankiecie embe to "przypadek"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 22:35 
Cytuj  
Może niech Jurek zorganizuje szkolenie jak należy traktować firmy podczepione pod WOŚP?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 00:33 
Cytuj  
Czyli jednak.
Na prawdę wam nie wstyd, że wasza stacja poświęciła na całe to wydarzenie tylko 14 sek?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,50352,title ... aid=118739

W takim teraz kraju żyjemy? Naczelnik mówi nam, Polakom co jest dobre a co złe? Co mamy oglądać a co nie?
Serio godzicie się z tym?

Żal mi was pisowczyki.

edit
Nie wiem jak Owsiak zarabia- czy na lewo czy na prawo - ale wiem, że masę sprzętu z logo WOŚP widziałem w szpitalach i to my Polacy powinniśmy decydować czy mamy wspomóc tę inicjatywę czy nie. Jeśli ktoś nawołuje do tego, żeby tej inicjatywy nie popierać i co gorsza ZABRANIA funkcjonariuszom i instytucjom publicznym i brać w tym udział to coś z nim jest nie tak. I nie można mu ulegać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 05:33 
Cytuj  
Wisi mi ile pokazali, bo i tak nie ogladam TV :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 06:42 
Cytuj  
lordyp, już tak się nie podniecaj imprezą 64 letniego faceta :wink:
Dałeś dychacza, uratowałeś Polskę, możesz już odpocząć wojowniku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 08:44 
Cytuj  
Ponad 64 banki :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 08:45 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Czyli jednak.
Na prawdę wam nie wstyd, że wasza stacja poświęciła na całe to wydarzenie tylko 14 sek?

Nie mówią - źle, mówią - jeszcze gorzej, bo tylko 14 sekund. Jak żyć?

Oyci3C napisał(a):
Ponad 64 banki :)

Jak frajery mają za dużo kasy to trzeba ich kosić. Od 25 lat licencję na koszenie ma Owsiak - jeszcze od Jaruzela.
Resortowe dziecko - taki to sobie pożyje. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 09:51 
Cytuj  
Wyjebane mam w jakieś tam dzieci i szpitale. Grunt, że zajebisty woodstock będzie w lipcu :D

Ja zaś hejterom proponuję aby niczym jehowi krwi odmawiali leczenia swoich dzieci/wnuków sprzętem za hajs z WOŚP. Będzie selekcja naturalna :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 10:45 
Cytuj  
budzet NFZ to 67.5mld (2015). Owsiak zebral 64mln - to daje 0.1%.
Zreszta, nie widze by ktokolwiek tu hejtowal. Niech sobie ta kaske zbiera. I niech sobie dalej kreci te walki na boku - przekonaliscie mnie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 11:20 
Cytuj  
Zazdra prostaczków jest cudna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 11:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zazdra prostaczków jest cudna.

Typowe dla prostego ludu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 11:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
budzet NFZ to 67.5mld (2015). Owsiak zebral 64mln - to daje 0.1%.
Zreszta, nie widze by ktokolwiek tu hejtowal. Niech sobie ta kaske zbiera. I niech sobie dalej kreci te walki na boku - przekonaliscie mnie ;)



Czy mógłby ktoś dla porównania przypomnieć, ile milionów Mark24 zebrał w organizowanych przez siebie akcjach charytatywnych, bo wyleciało mi z głowy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 11:50 
Cytuj  
Owsiakowi w ogóle coś konkretnego udowodniono? Bo ostatnie co pamiętam to jakiś ból dupy ludzi, którzy po prostu nie ogarniają jak działają osoby prawne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.