mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:04 
Cytuj  
gdybym był złośliwy to wkleiłbym twoje zajebiste żarty z zabawnych


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:22 
Cytuj  
Obrazek

Zadedykuje WarCrajowi moj najnowszy upload na youtube.....

"I don't Care You Fucking Hate Me"
http://www.youtube.com/watch?v=MM5GjfwWT2I

:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:33 
Cytuj  
Niah napisał(a):
gdybym był złośliwy to wkleiłbym twoje zajebiste żarty z zabawnych

pokaz lepiej swoje. a w zabawnych pisze raz na ruski rok.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:37 
Cytuj  
Ta, smutne to. Jak dziwka o brzasku.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:39 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Eagle, nie musisz sie przyznawac gdzie Ciebie znalezlismy jak chcielismy zwerbowac do naszej cziterskiej gildi


Turop, dorosnij .... takie zarty byly modne w przedszkolu :> Ah wait... komu ja to tlumacze, hehe

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:44 
Cytuj  
zalosny temat o zalosnym czlowieku czyli wszystko sie zgadza :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 21:44 
Cytuj  
ZJEBAŁEŚ
A tera pucuj się.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 22:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
WarCry nie prowadzi zadnej rekrutacji od lat, chyba ze w barach na dworcach kolejowych znajda nowych memberow do socjala :>


Tyle czasu z nami spędziłeś i nigdy nie zrozumiałeś,... Pieprzyłeś o tych rekrutacjach, dostawałeś wolną rękę i zawsze gówno osiągnąłeś,...
Czy widziałeś żeby ktokolwiek z nas miał ambicje robić taką gildie dla plebsu jak RL... :) i jarać się cyferkami anonimowych ludzi...
Zawsze wkurwiali mnie ludzie którzy przychodzili i marudzili, że nikt ich nie trzyma za rączkę i nie mówi co maja robić... walić ich, niech spadają...



eagleeyes napisał(a):
Teosen, jest to wielka szkoda, ze taka gildia jak warcry tapla sie w takim gownie jakim sa boty. Powinienes zrobic bezwzgledne czystki usuwajac ta cala "hakjerska ferajne" z gildii i starac sie ja oczyscic. Koniecznie wyrzuc szefa cheaterstow - kruzera. To on jest tym rakiem toczacym warcry od wielu lat. Przez niego "gildia" powoli umiera, a pomaga mu w tym wierny pies - niah. Bierz sie do roboty embe bo moze byc za pozno !!!



Ty pało...:) na własnej dupie przekonałeś się jak Tosiek traktuje takich jak Ty...
jak trzeba było rozjebać cała gildia w warhammerze to nie wymiękł...
A Ty,... jak ci koledzy z gildii powiedzieli o ile łatwiej się gra z czitami, to nie tylko nie miałeś jaj żeby ich wyjebać, sam sobie je kupiłeś... wielu z nas słyszało jak płakałeś że cię namówili. Gdybyś miał minimum godności porostu byś napisał, "panowie zjebałem, trudno, bywa" pewnie już dawno było by po sprawie, tylko od czasu do czasu ktoś by się z Ciebie ponabijał. Ty za to od lat prowadzisz jakąś zjebaną gierkę i oskarżasz wszystkich w koło. Jesteś żałosny...

O Tośku można powiedzieć wiele, jest stary, nudny jak flaki z olejem, pieprzy ciągle jakiś teorie wyciągnięte z dupy i nie umie grać... ale nie oszukuje.

przepraszam za długi post.. za mało wypiłem.. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 22:48 
Cytuj  
ja tylko napisze ze gralem z Warcry w SWOTOR i bardzo przyjemna gildia , akurat dla kogos w moim wieku

nie bylo zadnego botowania ani cheaterstwa , Tosiek to prawie jak starszy e-brat dla mnie :)

jak sie nadarzy okazja to chetnie kiedys tam , gdzies tam wychyle male conieco z chlopakami z WC ,a jak ! :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:29 
Cytuj  
Kuciak, twoj emo-post to proba przeinaczenia faktow. Fakty sa takie, ze hurri wlozyl ogromny wysilek organizacyjny by podniesc was z rowni pochylej ale polegl, bo sie nie dalo. Sam doznalem szoku w DFO jak sie polaczylismy i budowalismy wspolnie miasto jaki stosunek mieliscie chocby do wkladu surowcow w budowe. U nas wystarczylo haslo a ludziki pol dnia kopali skladke i z duma ja wkladali do wspolnego wora. U was - kazdy sie buntowal, nikt nic nie chcial dac, wielkie dyskusje, wielkie hallo i drama. Gdzie tu spolecznosc ? Zdecydowanie brakuje charyzmatycznego leadera, ktory zajalby sie zarowno organizacja jak i walka z boterami.

Nie prowadze zadnych gierek- nie jestem juz leaderem, w nic nie gram. Czasami tylko przytroluje takie kaski jak ty by walnely wall of text.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 22 cze 2012, 23:34 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:30 
Cytuj  
dowod na czity w warcry Link

specjalnie dla niaha


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:44 
Cytuj  
A ten niedojeb Oko się cieszy.
Gratulacje.
To wszystko jest tak cholernie żałosne, że rzygać się chce. I to jest najpopularniejszy wątek na mmorpg.pl


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:50 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Fakty sa takie, ze hurri wlozyl ogromny wysilek organizacyjny by podniesc was z rowni pochylej

:o

eagleeyes napisał(a):
U was - kazdy sie buntowal, nikt nic nie chcial dac, wielkie dyskusje, wielkie hallo i drama.


:o
przyznaj ty to na poczekaniu sobie wymyslasz czy naprawde w to wierzysz? Widze ze jak w temacie pojawia sie slowo BOT to pojawiasz sie jako ekspert

eagleeyes napisał(a):
Sam doznalem szoku w DFO jak sie polaczylismy

ja tez dostalem szoku ze ktos moze byc tak glupi ze wlasnym screenem sie zownowal :lol:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 23:56 
Cytuj  
Obrazek

sorry, nie mogłem się powstrzymać. wiem że to nudne w chuj i żałosne, ale dla betona eagla wszystko.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 00:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


link


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 00:04 
Cytuj  
Screen spox, akurat do ramki


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 00:06 
Cytuj  
Oko, kmiotku, zważaj jak daleko się posuwasz...
Ja nie komentuję twoich nieudanych stosunków rodzinnych.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 00:50 
Cytuj  
@orleoczko
oto źródło twojej zółci
http://www.dailymotion.com/video/xq7cvw ... start=1811


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 05:21 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Sam doznalem szoku w DFO jak sie polaczylismy i budowalismy wspolnie miasto jaki stosunek mieliscie chocby do wkladu surowcow w budowe.


Jakiego my doznalismy szoku jak w kilka dni po połączeniu okazało się że Ty i połowa oficerów z RL jedziecie na czitach... :lol:

co i tak było niczym, w porównaniu z szokiem jakiego doznaliśmy, jak się okazało że, jesteście tak tępi że jeden sam wkleił na forum link z dowodem, że czituje, a drugi ścigał się z GMem na hakach... :lol:

osobiście uważa, że prawdopodobnie w każdej gildii znajdą się oszuści... nigdzie jednak tak głupi jak w RL... :P


eagleeyes napisał(a):
U nas wystarczylo haslo a ludziki pol dnia kopali skladke i z duma ja wkladali do wspolnego wora. U was - kazdy sie buntowal, nikt nic nie chcial dac, wielkie dyskusje, wielkie hallo i drama. Gdzie tu spolecznosc ? Zdecydowanie brakuje charyzmatycznego leadera, ktory zajalby sie zarowno organizacja jak i walka z boterami.


BUHAHA..... fakt brakowało nam charyzmatycznego przywódcy z radarem, który by nad nami czuwał przy zorganizowanym kopaniu skałek, i tak szybciutko się pływało z wyspy na wyspę na tratwie z dopalaczem...tak, tak, długo wspominali nasi koledzy z RL jak to za czasów eagla z surowcami nie było żadnych kłopotów..... no i można je było z dumą do wspólnego wora wkładać:lol:

Ale z Ciebie pajac, że jeszcze o tym przypominasz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 07:37 
Cytuj  
A pamietacie jak WarCry cheatowal w Age of Conan ?

Obrazek

:>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.