mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:22 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Szukasz pracy? Graj w "D3" za pomocą bota. :wtf:


Całe rodziny Chińczyków się z tego utrzymują więc nie ma co się śmiać oni mają za to miskę ryżu dla swoich dzieci.
Prawda jest taka, że jak są chętni na itemy z real kasę to zawsze znajdą się internetowi biznesmeni.
A blizzard wyszedł temu na przeciw wprowadzając to w 100% legalnie.
D2 słynęło z botów z D3 nie jest inaczej. To tylko potwierdza majstersztyk Bizzarda czyli jak sprzedac gównianą grę milionom ludzi i zrobić tak aby się nią zajadali...


A wracając do tematu to Huragan został dobrze zrobiony w chu*a :D
Do tego jego poziom szukania newsów jest godny dziennikarza ze szmatławca.... pewnie te ścierwowate newsy z wp czy onetu to pisze sam Huragan w realu.

Gratulujemy HURAGAN jesteś w ukrytej kamerze. :D


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 09:34 przez vilhelm, łącznie edytowano 6 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:25 
Cytuj  
nie bardzo mi to na scieme wyglada. sorry guys. rozumiem bocenie bo czlowiek jest leniwy nie ma czasu itd. ale zrobic z tego sposob na zycie ?:) troche weak a co bedzie jak cie zbanuja z czego poplacisz rachunki ;p


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:50 
Cytuj  
Ja pierdole. To wszystko zostało ustawione po tym, jak zjebalismy trolla zarriego na vencie i sobie poszedł. Jak ktoś sie dał na to nabrać albo w to wierzy, to gz Dla jego intelektu. Zarri pewnie nie wie nawet czy jego kobieta ma orgazm :). A sry, on nie ma dziewczyny bo która by takiego trolla chciała :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:16 
Cytuj  
haha nie no myslalem ze z 2 dni to pociagniemy :) i do tego cynk mial dostac Kabraxis :(

ale i tak Huri i reszta lykaja az milo :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:24 
Cytuj  
Tlumaczenia sie WarCryowcow sa identyczne jak tlumaczenia Royal Legionu jak zostali przylapani na cheatach :)
Niech kazdy sobie sam wyciagnie wnioski z tej sytuacji :>

Dla mnie WarCry to cheaterzy, i to nie tylko w Diablo 3, juz w WoWie niektorzy z nich botowali (Hulamula, Broot) i bylo to tuszowane :>

Milej zabawy oszusci :> Kto wam jeszcze zaufa jest takim samym cheaterem jak i wy :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:26 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:31 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
haha nie no myslalem ze z 2 dni to pociagniemy :) i do tego cynk mial dostac Kabraxis :(

ale i tak Huri i reszta lykaja az milo :lol:

Raczej ten żart, jeżeli to był żart, miał na celu zwabienie nowych członków do bractwa "Pociągnij i Łykaj". :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:02 
Cytuj  
Zarriego to trolluje teraz chyba. Nie chce mi sie wierzyć, ze on tak na poważnie teraz dalej jedzie z tymi cheatami... Nikt nie cheatuje a zarri został strollowany. Tylko on tego nie widzi :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:12 
Cytuj  
na sile chcecie wszystkich teraz przekonac, ze to wszystko bylo ustawione. smierdzi.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:18 
Cytuj  
Nie chcę wam łamać serc, ale z tamtych screenshotó to tylko dwie osoby z 5 wypowiadających się grają w diablo ;<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:20 
Cytuj  
siled napisał(a):
na sile chcecie wszystkich teraz przekonac, ze to wszystko bylo ustawione. smierdzi.

ty tez smierdzisz :(


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:21 
Cytuj  
za reszte graja boty? :P


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:26 
Cytuj  
A ja jako zagorzały przeciwnik oszustw w grach powiem tak, jeżeli faktycznie da się na tym zarobić to kupuje parę kopi Diablo i stawiam boty, a Zarri i jego fani mogą mnie cmoknąć w pompkę, bo i opinia lata mi koło ... :lol:
Na razie nie gram, bo to głupia gra, w dodatku podobno strasznie dużo ludzi w nią botuje :lol:


Miałem tego nie pisać, bo Zarri mnie prosił, ale on nienawidzi takich boterów amatorów, bo psują rynek, a on z tego żyje. Powiedział mi o tym kiedyś na vencie jak dwa piwa wypił i przestał się kontrolować. :lol:
Jestem pewien, że wielu porządnych ludzi z tego forum zagwarantuje, że jestem uczciwy i nie wymyśliłbym czegoś takiego... :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przedszkolak by zauwazyl ze to jest prowokacja, no ale przedszkolaki sa bardziej ogarniete niz huragan.

Ja myślę, że Huragan to ogarnął, ale każdy powód by rozlać gnojówkę jest dla niego dobry.
To go jeszcze przy życiu utrzymuje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:39 
Cytuj  
siled napisał(a):
na sile chcecie wszystkich teraz przekonac, ze to wszystko bylo ustawione. smierdzi.
Gimbaza jednak strasznie odmóżdża i oducza samodzielnego myślenia.

Kto o zdrowych zmysłach zakładałby nowe tematy o botowaniu trzy dni po wykryciu przez naszego detektywa bota u zabolka? De facto w dziale do którego dostęp ma każdy kto założy fejk konto na forum.
Pomijam już moją naciąganą zażyłość z nim ("nauczy mnie obsługi bota" suuree) z wiadomych, kablowych powodów, albo chociażby tego, że nie jest on w WC.
Widzę, że dwie strony postów wcześniej, to jednak za dużo i w tym wieku już dopada skleroza - naszym detektywem niestety nie jest Huragan tylko embe (Teosen z WC), który obie sprawy i materiały do nich dostarczył mu na tacy. Ale zaraz! Tosiek jest tak stary, że nie może być aż takim żartownisiem i nakręcić całej sprawy...oh wait!


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:06 
Cytuj  
a mielismy jeszcze posty przerabiac zeby bylo bardziej wiarygodnie, a widac ludzie nawet taka tandete lykaja :lol: :lol: :lol:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:14 
Cytuj  
Obrazek

wojtek został wyruchany bez mydła więc będzie się teraz mścił


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:16 
Cytuj  
hahah najlepsze ze Huri bedzie to teraz ciagnal :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:26 
Cytuj  
Hurri jako czlonek Warcry nigdy nie narzekal na boty kolegow. Nawet w podziece ze tak cieplo go przyjeli postawil za swoja kase server do bad company 2 z Warcry w nazwie.

Jest tez honorowym czlonkiem warcry.

Dlaczego tak postapil ?


Zarri Why ?


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:30 
Cytuj  
Skoro jestescie niewinni to czego sie boicie ? :) Teraz mozecie juz nawet spokojnie botowac, bo nikt nie uwierzy ze botujecie, hahahaha... taki byl cel ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.