mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To zalezy od zasad gry... jedne pozwalaja na to a inne nie.

OK. Czyli zasady twórców mówią, że nie masz ściągać filmów, gier, muzyki i książek. Stosujesz się do tego?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:36 
Cytuj  
Najlepsze że materiały już poszły do FBI :cry: czekajcie jak teraz Blizzard się wam dobierze do dupy :cry:


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Skoro jestescie niewinni to czego sie boicie ? :)


boimy? skad ty takie wnioski wyciagasz? :wtf:

zarri nie ownuj sie sam i tak juz mamy z ciebie niezla polewe :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:42 
Cytuj  
Nie zmieniajmy tematu, to ze Zarri nie ma na swoim komputerze ani 1 oryginalniej gry singleplayerowej, ani jednej mp3 i ani jednego filmu to miejsce na osobny topic. Nie zasmiecajmy tego.


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:05 
Cytuj  
Boter z reguly to cwaniak. Cwaniak z kolei to oszust. Logicznie wiec warcry jest gildia cheaterska nizszych lotow. Ja pamietam jak kruzer opowiadal mi kiedys jak to warhamerze gildia botowala i ze u nich jest to na porzadku dziennym. Opowiadal, ze rozmawiaja tylko na zlotach bo w gry graja za nich boty.


_________________
OrleOko czuwa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:08 
Cytuj  
A Zarri nie polecial z Warcrya za botowanie ?


_________________
Turbot

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:11 
Cytuj  
Majstersztyk hehehe, oj Hurri lyknales jak mlody bociek zabke...jakbys mial troche dystansu do siebie, to bys nam przybil piatke za ten numer i powiedzial, ok macie mnie.

Szkoda bo w sumie koniec koncow mialem Cie za fajnego goscia, z poczuciem humoru i drama zacieciem, ale ten FB pozbawil mnie zludzen. Niby tylko pixele, ale jak widac, nie tylko...urazona dume trza czyms podreperowac :lol:

Ehh fajny numer, szkoda, ze ostatnio tak rzadko na TSie jestem :-?


PS. Zarri sie sam wycofal, po tym jak nastapily pewne przetasowania w administracji forum WarCry.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 13:17 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:15 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Boter z reguly to cwaniak. Cwaniak z kolei to oszust. Logicznie wiec warcry jest gildia cheaterska nizszych lotow. Ja pamietam jak kruzer opowiadal mi kiedys jak to warhamerze gildia botowala i ze u nich jest to na porzadku dziennym. Opowiadal, ze rozmawiaja tylko na zlotach bo w gry graja za nich boty.

znasz to z autopsji?


_________________
.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 15:37 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Boter z reguly to cwaniak. Cwaniak z kolei to oszust. Logicznie wiec warcry jest gildia cheaterska nizszych lotow. Ja pamietam jak kruzer opowiadal mi kiedys jak to warhamerze gildia botowala i ze u nich jest to na porzadku dziennym. Opowiadal, ze rozmawiaja tylko na zlotach bo w gry graja za nich boty.



Dokładnie, sam farmie botem 5m na godzinę na 4 kontach, ładnie schodzi na allegro. zarobiłem już około 2400 zł.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 21.02.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 15:40 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Boter z reguly to cwaniak. Cwaniak z kolei to oszust. Logicznie wiec warcry jest gildia cheaterska nizszych lotow. Ja pamietam jak kruzer opowiadal mi kiedys jak to warhamerze gildia botowala i ze u nich jest to na porzadku dziennym. Opowiadal, ze rozmawiaja tylko na zlotach bo w gry graja za nich boty.


Człowiek nie gra w nic, nie czyta forów, zapomina...
A tu faktycznie,... jest ktoś o wiele bardziej żałosny niż Zarri... :lol:

Eagle... pamiętaj... są tacy co mieli przyjemność słuchać twojego płaczu na vencje po tym jak się sam wjebałeś... :lol: wtedy się śmiałem, ale trochę Ci współczułem... teraz jesteś po prostu żałosny... z każdym kolejnym postem, bardziej.... :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 15:47 
Cytuj  
moze audycja w radiu forumowym o botach? :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 15:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Skoro jestescie niewinni to czego sie boicie ?


Brzmi prawie jak słowa prezesa Kwaaa xD


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 16:14 
Cytuj  
skonczcie sie juz tlumaczyc. co za banda. i usuncie czity z komputerow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 16:25 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Brzmi prawie jak słowa prezesa Kwaaa xD

Albo innego populisty jak JKM, Tusk, Niesioł czy pawlak...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 17:03 
Cytuj  
Zarri, nie wysilaj się i nie szukaj głębszego sensu, przeczytaj jeszcze raz mojego posta
embe napisał(a):
Wszyscy mi jeszcze mówili żeby się wstrzymać że to mozna ciagnąc kilka dni ale ja już nie dam rady :D
Huragan taki cwany jesteś i przebiegły, a dałes się wkręcić tak łatwo.
Teraz poskładaj wszystko w całość i się zastanów, kto ci wymyslił temat o zabolqu, kto ci szeptał na gg, kto sie nie udzielał w temacie o botowaniu, dlaczego powstał temat o botach w pół godziny i dlaczego jest "zamknięty".
Jedynie zawiodłem się że nie powyciągałeś prywatnych danych o wszystkich ale myślę że jednak cykałeś się tu troszkę, może zwątpiłeś czy faktycznie wszystko na serio.
Gratulacje też tym napinaczom co łykneli razem z Huraganem wszystko, pewnie dla wielu to nie było zabawne, dla nas tak, dla wielu bardziej zabawne niz to całe gówniane diablo :lol:


eagle, ty sobie daruj posty o cheatowaniu


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 17:33 
Cytuj  
prawda jest taka że "ktoś" jednak botuje, ale niestety zablokował dostęp do swojego party więc dowodu nie będzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 18:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zarri, nie wysilaj się i nie szukaj głębszego sensu, przeczytaj jeszcze raz mojego posta
embe napisał(a):
Wszyscy mi jeszcze mówili żeby się wstrzymać że to mozna ciagnąc kilka dni ale ja już nie dam rady :D
Huragan taki cwany jesteś i przebiegły, a dałes się wkręcić tak łatwo.
Teraz poskładaj wszystko w całość i się zastanów, kto ci wymyslił temat o zabolqu, kto ci szeptał na gg, kto sie nie udzielał w temacie o botowaniu, dlaczego powstał temat o botach w pół godziny i dlaczego jest "zamknięty".
Jedynie zawiodłem się że nie powyciągałeś prywatnych danych o wszystkich ale myślę że jednak cykałeś się tu troszkę, może zwątpiłeś czy faktycznie wszystko na serio.
Gratulacje też tym napinaczom co łykneli razem z Huraganem wszystko, pewnie dla wielu to nie było zabawne, dla nas tak, dla wielu bardziej zabawne niz to całe gówniane diablo :lol:


eagle, ty sobie daruj posty o cheatowaniu



Każda telewizja ma swojego eksperta,
Więc i forum mieć musi !


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 18:41 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 22:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zarri, nie wysilaj się i nie szukaj głębszego sensu, przeczytaj jeszcze raz mojego posta


Tosiek, alez ja ci zawsze wierze ...nawet jak na dwa konta dostales bana w Bad Company 2 za Aimbota to tez ci wierzylem, ze grasz uczciwie :)
Caly WarCry to najbardziej uczciwa gildia na swiecie :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 22:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To zalezy od zasad gry... jedne pozwalaja na to a inne nie.

OK. Czyli zasady twórców mówią, że nie masz ściągać filmów, gier, muzyki i książek. Stosujesz się do tego?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.