mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 15:05 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
1 lipca będzie kolejny przyrost 30%. Mam nadzieję, że teraz spadnie trochę i 22 czerwca kupię jak najwięcej.
Legalizacja w Australii (1 kwietnia było w Japonii i od tego czasu zaczął się boom tegoroczny).

kamilus napisał(a):
1 lipca na btc rzucą się tłumy znowu. Potem spadnie, bo spekulanci właśnie zaczną spieniężać zyski. 22.06 -> 01-03.07 to będzie krótkoterminowy, spory skok.

No i jak poszło ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 15:24 
Cytuj  
27.06 było za 2350, ale od 22.06 jeszcze leciał cały czas spadek z bańki. Zysk dla tych co kupili na dołku był 10% w tydzień. Także słabo.
Ja póki co z zainwestowanych 100zł mam na walletach w sumie 0.062 BTC czyli jakieś 150 USD.
W miesiąc (średnio po 40 minut dziennie sprawdzałem giełdę) nauczyłem się kiedy warto bawić się w spekulację na altercoinach, a kiedy nie.
Ciekawi mnie jeszcze czy ETH spadnie to wartości śmieciowej czy odbije się, w którymś momencie zboostowana w jakiś sposób przez brać putinowską (tak jak btc jest ewidentnie pompowane przez chińczyków).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 16:05 
Cytuj  
Xender napisał(a):
Ja uważam że teraz będzie dołek, kurs spadkowy, potem oczywiście znowu będą wzrostu. To nie był historyczny szczyt i BTC/ETH będzie dalej rosnąć, trudno jednak powiedzieć za ile. Byki się zmęczyły.

to zdanie jest takim zlotem :D:D ze mam ubaw caly dzien

najlepsze jest "potem oczywiście znowu będą wzrostu" , jakież to oczywiste ze beda wzrosty, pytanie tylko a gdzie jest dołek ? 2000 ? 1500 ? 1000 ? z czego wynika wartosc krypto ? no i jesteś w stanie łyknąć 30% straty ? a 50% straty ? wchodzisz za 100k i po 3 tygodniach zostaje 70k, i dalej spada ... łykasz strate czy zaciskasz zeby ? no bo przeciesz wiadomo ze beda wzrosty ...

no i na koniec 'byki sie zmęczyły'
:D ehhhh


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 16:34 
Cytuj  
Nie wierze, jakie to jest chore...
Banda nerdow operujaca ns okreslonej gieldzie, zwolujaca sie na chacie by w ciagu kilkunastu minut pompowac okreslona gowno-kryptowalute i uciekac z kilkudziesiecioprocentowym zyskiem :D
I obok takich zagrywek gornolotnie "inwestycja", "potencjal" etc. :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 18:24 
Cytuj  
Krypto to spekulacja. . Może kiedyś będzie to coś więcej, a może nie. Teraz jest to po prostu wesoła spekuła.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 18:34 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Ja póki co z zainwestowanych 100zł mam na walletach w sumie 0.062 BTC czyli jakieś 150 USD.


musiałeś zajebiście lawirować by omijać czerwony:

Obrazek

żeby nie było - to jest przesortowane domyślnie, czyli po wolumenie obrotu :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 08:19 
Cytuj  
Było by więcej gdyby btc nie spadał :P
Nie trzeba siedzieć na discordach - wystarczy zauważyć pewne, banalne zależności i widzieć kiedy pompują :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 09:30 
Cytuj  
sprzedawaj e-booki na allegro/ebay. Sporo ludzi (w tym ja) bedzie ciekawych w jaki sposob mimo tego iz "zainwestowales" na najwiekszej gorce w ~miesiac ostrych spadkow wyrobiłes 300% zysku. Buffet sie pokloni.

I zarobisz na tym duzo wiecej.


Ostatnio edytowano 12 lip 2017, 09:34 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 09:32 
Cytuj  
Taka wiedza nie dla wszystkich jest dostępna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 10:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sprzedawaj e-booki na allegro/ebay. Sporo ludzi (w tym ja) bedzie ciekawych w jaki sposob mimo tego iz "zainwestowales" na najwiekszej gorce w ~miesiac ostrych spadkow wyrobiłes 300% zysku. Buffet sie pokloni.

I zarobisz na tym duzo wiecej.


Tczew rozgryzl rynek i teraz agresywnie wejdzie z wiekszym kapitalem: 500-600 zł

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 10:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sprzedawaj e-booki na allegro/ebay. Sporo ludzi (w tym ja) bedzie ciekawych w jaki sposob mimo tego iz "zainwestowales" na najwiekszej gorce w ~miesiac ostrych spadkow wyrobiłes 300% zysku. Buffet sie pokloni.

I zarobisz na tym duzo wiecej.

true dat, najlepiej sprzedajace sie ksiazki to poradniki ... zwlaszcza poradniki jak duzo zarabiac :D czego przykladem jest juz klasyk 'bogaty ojciec biedny ojciec' czy jakos tak :D gdzie cala ksiazka jest zbiorem rad 'kupuj tanio sprzedawaj drogo'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 10:51 
Cytuj  
Ale to i tak lepsze niż poradniki lotto.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 11:10 
Cytuj  
W sumie jakbym miał lekkie pióro to bym mógł łatwo wydać książkę i ciągnąć hajs z frajerów. No, ale nie mam :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 11:23 
Cytuj  
To nie musi byc ksiazka. Poradnik to czesto ~20stron, sporo lania wody upstrzone jpg-ami na pol strony w stylu jak zalozyc konto na poloniex/bittrex, jak wykonac przelew, jak zrobic sell/buy order a potem kilka cennych i wiekopomnych rad: kupuj tanio, sprzedaj drogo, podpinaj sie pod pompy.

Moge sie odwdzieczyc poradnikiem jak wyladowac na pierwszej stronie ebay-a ze swoim listingiem ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 14:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
To nie musi byc ksiazka. Poradnik to czesto ~20stron, sporo lania wody upstrzone jpg-ami na pol strony w stylu jak zalozyc konto na poloniex/bittrex, jak wykonac przelew, jak zrobic sell/buy order a potem kilka cennych i wiekopomnych rad: kupuj tanio, sprzedaj drogo, podpinaj sie pod pompy.

Moge sie odwdzieczyc poradnikiem jak wyladowac na pierwszej stronie ebay-a ze swoim listingiem ;)

Wykazujesz spora wiedzę na temat tych poradników, pewnikiem kiedyś przyinwestowales :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 22:32 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Xender napisał(a):
Ja uważam że teraz będzie dołek, kurs spadkowy, potem oczywiście znowu będą wzrostu. To nie był historyczny szczyt i BTC/ETH będzie dalej rosnąć, trudno jednak powiedzieć za ile. Byki się zmęczyły.

to zdanie jest takim zlotem :D:D ze mam ubaw caly dzien

najlepsze jest "potem oczywiście znowu będą wzrostu" , jakież to oczywiste ze beda wzrosty, pytanie tylko a gdzie jest dołek ? 2000 ? 1500 ? 1000 ? z czego wynika wartosc krypto ? no i jesteś w stanie łyknąć 30% straty ? a 50% straty ? wchodzisz za 100k i po 3 tygodniach zostaje 70k, i dalej spada ... łykasz strate czy zaciskasz zeby ? no bo przeciesz wiadomo ze beda wzrosty ...

no i na koniec 'byki sie zmęczyły'
:D ehhhh


No nie da się ukryć że krytptowaluta jest w chuj nieprzewidywalna. ETH szybko spadło i to dość znacznie, spodziewałem się że poleci dalej tak jak BTC kilka lat temu a potem zacznie odbijać. Niestety jednak nie spało tak bardzo jak chciałem :P. Tak czy siak liczyłem że jakiś opór zostanie przełamany i pójdzie w dół, na jakiś czas.

Jak długo ETH będzie rosnąć, w końcu musi nastąpić jakaś korekta a emocje kupujących ochłonąć i przestaną napędzać wzrost. Chyba że ktoś będzie to stymulował jakąś potężną gotówką.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2017, 10:45 
Cytuj  
bitcoin idzie w dol ja jednak sprzedalem wszystko i czekam na dno :) ciekawo czy zejdzie do poziomu 2-3k


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2017, 10:50 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
bitcoin idzie w dol ja jednak sprzedalem wszystko i czekam na dno :) ciekawo czy zejdzie do poziomu 2-3k


mrynar napisał(a):
Teo napisał(a):
Co to za tąpnięcie dzisiaj ?


spoko, bez obaw, na 5k wyhamuje ;)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2017, 20:17 
Cytuj  
myśle ze 700$ na bitku jest w zasięgu :D
Tam bym może ze 2-3 sobie kupił dla zabawy i potrzymał trochę pod kolejną rakietę.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2017, 21:26 
Cytuj  
bez sensu.
Strach zainwestować jakąś większą kwotę bo wartość krypto w obecnej formie to żerowanie na nieogarnieciu tematu przez żądnych zysku. A szkoda czasu by ten cały rynek śledzić inwestując niewielką kwotę.
Ja się zastanawiam czy nie wrzucić kilkuset USD i pobawić się w "pompy". Tylko obawiam się, że te pompy są super ale jedynie dla "kanałowego guru", cała reszta stoi przed ryzykiem, że zakupi już po zawyżonej cenie i nie zdąży sprzedać przed spadkiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.