mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 08:52 
Cytuj  
ta lordyp cierpi na postwyborcza depresje i szuka na sile argumentow ze jednak po bylo jest i bedzie lepsze od pis. innych mozliwosci nie bierze pod uwage bo jego umysl potraktowany ponad 10 letnia propaganda odrzuca inne rozwiazania :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie no serio lordyp czyta sie ciebie jak hejtera z netu pod komentami z wyborczej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 09:21 
Cytuj  
Akurat jest dokładnie na odwrót- to was czyta sie jak płatnych pisowskich trolli- zobacz na mój post- z 3 punktów dyskusji z embe ZGODZIŁEM się i popieram 2 z nich. Taka jest różnica między nami- bo to wy stale piszecie jak to za PO było źle- zgodnie z przekazem tvp, niezależnych czy co tam oglądacie/czytacie.
Ja umiem znaleźć dobre strony PIS, coś co wg mnie dobrze robią, wy jedziecie po rządach PO od góry do dołu a JEDNOCZEŚNIE PODOBNE zachowania u PIS "wygładzacie" i tłumaczycie , że PO przez 8 lat.
Oczywiście rozumiem, że nie widzicie w tym żadnej różnicy - ja jestem hejter a wy popieracie się argumentami.
Ot i cała dyskusja :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 09:30 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
2- VAT- tu się zgadzam z PIS- ale przez 2 lata już dawno powinny być pierwsze zatrzymania, zarzuty i wyroki- wiec to jest tylko gadania pod publiczkę czy nie?


Serio serio? 11 lat temu w halli MTK zginelo 65 osob, a wyrok w pierwszej instancji byl wydany rok temu, wyrok w sadzie apelacyjnym dwa dni temu, a ty bys chcial zeby teraz byly wyroki w ile ? W dwa lata (a w zasadzie mozna powiedziec od roku) W naszym wymiarze sprawiedliwosci z naszymi "niezaleznymi" sądami lol

A dzis kolejna wisienka: za koordynacje atakow na rosyjskich kibicow podczas euro 2012 sad apelacyjny laskawie wydal wyrok skazujacy, no tylko 5 lat potrzeba zeby skazac dwoch chlopkow roztropkow to pytanie za 100 punktow ile dekad bedzie potrzeba zeby skazac kogos kto w przekrecie na vacie zarobil 140 mln :D?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 10:05 
Cytuj  
A mnie wkurwiają banki. Wszystkie przelewy międzyfirmowe pow. 15k muszą iść przez konta bankowe. No to banki trzymają w szachu firmy i dopierdalają dodatkowe opłaty. Dla przykładu wypłata z bankomatu z karty firmowej w aliorze - pojawiły się prowizje.
PiS dał skurwielom prezent. Zaraz pojawią się pewnie konta podatkowe, które banki znowu dojebią opłatami, bo skoro będą obligatoryjne to dlaczego by nie.
I niby to kilka złotówek miesięcznie, ale kurwa... Podatki już płacę. W praktyce pewnie już spokojnie 0,5% można doliczyć do przymusowych opłat.
Niby to tylko 0,5%, ale dodatkowe wyjście na piwo by już z tego było.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 12:36 
Cytuj  
ty tczewiak niby taki madry czlowiek lol. przelew miedzybankowy miedzy firmami to zlotowa od przelewu. ja pierdole rzeczywiscie mozna sie wkurwic :) no ale 9 takich przelewow i juz mozna burgera w usa kupic. w sumie ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 14:41 
Cytuj  
ale ty głupi jesteś. Gdzie ja pisałem o cenach przelewów? Czytaj ośle ze zrozumieniem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 15:16 
Cytuj  
Przenieś się do Pekao, mi oferowali wszystko za zero pod warunkiem aktywności we wszystkim co oferują darmowo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 17:58 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Jestem za walką z wszelkimi oszustami i tu jest mi obojętnie kto się za to weźmie- jeśli robi to PIS to ja ich w tych działaniu nie to że popieram , ale wręcz im klaszcze. Ale niech się wezmą za to konkretnie a nie pierdolą od 2 lat, że się wezmą.

https://cba.gov.pl/pl/aktualnosci

Zauważ że jeszcze w 2015r i przez lata jak władze tam objęło PO to CBA zajmowało się odwiedzaniem przedszkoli i uczestnictwem w dożynkach, teraz masz 16 stron i czym bliżej obecnej daty tym więcej przewijają się tematy związane z vat, z aferami PO jakie były w spółkach itd, a to nie jest jedyna instytucja zajmująca się tymi tematami bo przecież mamy zwykłe zarzuty i oszustwa na dużą skalę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 11:27 
Cytuj  
Nie ma partii co nie uprawia populizmu. Jak i nie ma partii realnie zainteresowanej losem obywateli. Tak i nie ma niezawislych sądow itp.

Ogolnie jesli pozbedziecie sie z dyskusji wyzwisk od "lewa do prawa", czy innych skrajnych tekstow bez argumentow to moze wreszcie bedzie sie dalo sie was czytac ;)

---
Zupelnie nie w temacie pyta vs tvn ;)
https://m.youtube.com/watch?v=M2GL_YStw ... gest-vrecs


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 14:05 
Cytuj  
ale nie ma szans high:) bo ludzie maja swoje przekonania polityczne i jak nawet ich partia daje dupy to beda to tlumaczyc sobie. tylko wlasnie dziwne ze po tusku ktos jeszcze wierzy w cuda, zielone wyspy albo walke o demokracje. wszsytko to czysta polityka nastawiona na wygrana partii a nie jakeis tam dobro spoleczenstwa. i chyba najlepiej, bodajze marek tak kiedys pisal, zrobic prosty rachunek. tyle ukradli na minus, tyle zrobili dobrego na plus, jak jest na plus to ok itd. w grubym oczywiscie i przesmiewczym uproszczeniu ale cos w tym jednak jest.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 14:31 
Cytuj  
lordyp podobnie pisze, ze sobie latwo tlumaczycie jak cos PiS spierdoli ;)

Kiedys jakos latwiej mozna bylo o polityce porozmawiac, czy to wsrod rodziny czy znajomych. Obecnie to nawet ludzie o umiarkowanych pogladach zaczynaja szybko obrzucac sie blotem ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 14:52 
Cytuj  
Przecież taki podział i agresja została wyhodowana jak się tworzyły "nowe" podziały w polityce, to było zaraz po 2000 roku, to wtedy przecież zaczęto tworzyć, ciemnodwór, zabrać babci dowód, mohery, złodziejska elita, wykształceni z dużych miast, puste lodówki, proeuro, katole iip itd.
Na tym wyrosło PO i PiS, oni potrzebują podziału społeczeństwa, o ile to genialnie rozgrywało PO, to PiS już idzie po omacku i tylko korzysta z tego.
Donek plus media dostały po 2000 roku sygnał że gra jest o setki miliardów do wydakowania, do rozdzielenia, a najprostrza metoda na sukces polityczny to podzielić społęczeństwo i słuchac jednej strony co che.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 15:47 
Cytuj  
A jak PiS jst u wladzy to 'wszyscy' im zarzucaja stworzenie tych podzialow bo 'gorszy sort' ;) obie te partie są raczej po równi winne. Aż dziw, ze obie te partie tak dlugo ujechaly na czyms takim.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 16:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lordyp podobnie pisze, ze sobie latwo tlumaczycie jak cos PiS spierdoli ;)

Kiedys jakos latwiej mozna bylo o polityce porozmawiac, czy to wsrod rodziny czy znajomych. Obecnie to nawet ludzie o umiarkowanych pogladach zaczynaja szybko obrzucac sie blotem ;)


widzisz high ja nic nie psize o pisie a ty swoje :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 16:25 
Cytuj  
piszpan- No, napisalem cos a Ty sie skupiles tylko na tym, ze napisalem cos o PiS, a w ogole nie o to mi chodzilo. To byl tylko przyklad, ze ktos łatwo tlumaczy sobie dzialania PiS bo popiera ta partie i to samo na odwrot ktos powie o PO. W sensie, ze uzywa sie tych samych argumentow 'po obu stronach'. Podobnie jak lordyp jest hejterem, a nie wiem np. Embe zelaznym elektorate PiSu czy innym prawakiem. No offence. To tylko dla przykladu.

Po prostu czesto w dyskusji potrafimy naszego oponenta slownego potraktowac na zasadzie 'jak nie jest z nami to na pewno z nimi'. Niezaleznie czy ktos woli PO, PiS, Nowczesna czy Kukiza...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 17:22 
Cytuj  
Wypraszam sobie, nie jestem żadnym prawakiem, zwłaszcza w naszych realiach politycznych czy gospodarczych.

Jestem za wolnym rynkiem, wolnym handlem, ogólnie za wolnością gospodarczą, jestem przeciwny wszelkiemu socjalowi, dotacjom, funduszom itd ale... nie mieszkam na marsie i muszę brać pod uwagę lewacko socjalną EU i żeby nie być dymanym trzeba nadążać za tym gównem w podobnych mechanizmach rynkowych.

Nie ma w EU wolnego handlu i wolnej produkcji, nie ma tez wolności gospodarczej, nie ma wolności nawet socjalnej, wszystko jest sztucznie stworzone i utrzymywane za wszelką cenę.

Co do politycznego podziału u nas, tak to sobie wymyślono i tak to zaczęto realizować 15-16 lat temu, PiS korzysta z tego czy chce czy nie, innego wyjścia nie ma, wcześniej był komuch-solidaruch, teraz jest lewak-prawak.

Jedno co od dwóch lat urosło niewyobrażalnie to opozycja, przecież to są wyżyny głupoty, od frustracji i histerii po głupotę i żenujące akcje, zero kompletne zero, które nie ma nic do zaoferowania nawet swojemu żelaznemu elektoratowi z dawnych czasów.
Taki KoD zaczynał fajnie, jak PiS wygrał wybory szybko wyszli an ulicę, łapali świetnie gorące tematy, łapały się na to tłumy idiotów i pustaków, szybko jednak rozeszło się to po grupach z wielkimi roszczeniami do utraconego koryta i skończyło się na ubekach i esbekach, lol jak zmarnowano taki potencjał.

Co się u nas stało nagle po lewej stronie, nie ma komuchów to i nie ma lewicy, a ci co są to jakieś marksistowskie gówno plus domieszka multikulti lbtqwerty i brednie dla zidiociałej gimbazy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 18:18 
Cytuj  
Embe, mi nie chodzilo, ze jestes lewakiem czy prawakiem czy cokolwiek. Zresztą napisałem 'no offence'. Sorry, jesli zrozumiales inaczej. Znów dałem to tylko przykład obrzucania się takimi hasłami. Zwłaszcza, że podział lewo i prawo nie ma sensu.Wiekszosc z nas nie ma skrajnych poglądów ale takimi się obrzucamy ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 18:26 
Cytuj  
embe
Wy tak zarażacie się od Jarką tą nienawiścią do ludzi czy tak po prostu musicie nie lubić innych?
Żal mi cię.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 18:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie ma partii co nie uprawia populizmu. Jak i nie ma partii realnie zainteresowanej losem obywateli. Tak i nie ma niezawislych sądow itp.

Ogolnie jesli pozbedziecie sie z dyskusji wyzwisk od "lewa do prawa", czy innych skrajnych tekstow bez argumentow to moze wreszcie bedzie sie dalo sie was czytac ;)


oczywiście że nie ma. W systemie demokratycznym każda partia u władzy to populizm. Bez mas które by na nią głosowały nie masz szans zaistnieć na scenie politycznej. Dobrze, że powoli to do ludzi dociera.
A teraz tak z ciekawości - nie dziwią Cię niektóre decyzje rządów których nie da się w racjonalny sposób uzasadnić i przeciwko którym jest większość wyborców? Tutaj mam na myśli np. socjalemigrację czy temat dnia "prawo ziemii" we Włoszech.
Wychodząc, z załozenia, że wciaż mamy demokracje a rząd aby utrzymać się przy władzy musi dbać o swój elektorat bo przejmie go konkurencja prowadzenie polityki wbrew przeważającej części społeczeństwa jest strzelaniem sobie w kolano. Rozumiem decyzje trudne a mało popularne jak np. podnoszenie podatków, zwiększanie wieku emerytalnego etc. Ale nie jestem w stanie zrozumieć decyzji i głupich i mało popularnych, nie mających żadnego racjonalnego wyjaśnienia.

Ale ok - wracając do tematu - skrajne teksty bez argumentów - można jakieś przykłady?
Bo pisałem cudów nie ma. Politycy zawsze będą kraść, przekraczać prędkość limuzynami i patrzeć na plebs z góry. Każdy taki przypadek nawet najmniejszy należy piętnować, nagłaśniać i w miarę możliwości po udowodnieniu winy karać (wiem, to w Polsce nierealne). Ale nie stawajmy na głowach i nie stawiajmy znaku równości pomiędzy aferą autostradową a np. nieudaną aukcją koni w Janowie Podlaskim. Bo kurwa mi na taki pokaz zidiocenia i religijnego wręcz zacietrzewienia włosy na rękach zaczynają stawać :/

Nie mamy i nie mieliśmy wyboru. Ostatnie wybory to były dla większości głosujących wybory mniejszego zła i nie zanosi się na zmianę. W praktyce mieliśmy wybór jedynie pomiędzy PO a PiS, reszta to była teoria. A z tego względu, ze (moim zdaniem) przeważająca część wyborców głosowała nie na PO czy PiS, tylko przeciwko PO czy PiS. A to już robi POTEŻNĄ różnicę. Głosując przeciwko komuś głosujesz na najsilniejszego przeciwnika.
Miałem nadzieję, że rządy PiS bedą rządami tymczasowymi, drogą do normalności, że podczas tych rządów wykształci się silna trzecia siła która będzie w stanie przejąć władzę. Ale już chyba dupa i znów zagłosujemy przeciwko PiSowi lub przeciwko PO. Więc rządzić będzie albo PiS albo PO. Tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 21:04 
Cytuj  
Z wieloma rzeczami co napisałeś w sumie trudno się nie zgodzić ;)
Podawać przykładów nie chcę, bo tylko by to wróciło do pokrzykiwania. Mysle, że wielu z nas spotkalo sie z taką sytuacja. Ja jak nie chcialem isc na łańcuszek światła to zostałem nazwany 'pisiorem' ;d

A czy mnie dziwi, że rządy robią inaczej niz chce spoleczenstwo? jakos mnie to nie dziwi. W sumie i tak mniejsczosc glosuje ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.