mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 21:33 
Cytuj  
Jeśli w tak durnym temacie jak polityka wstydzisz się łatki partyjnej to masz problem, mnie tu dawno szufladkowano jako pisiora, a nawet na nich nie głosowałem i nie mam takiego zamiaru w przyszłości, mogę sobie popierać czy krytykować, a i tak napiszecie że jestem pisior :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 22:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Politycy zawsze będą kraść, przekraczać prędkość limuzynami i patrzeć na plebs z góry. Każdy taki przypadek nawet najmniejszy należy piętnować, nagłaśniać i w miarę możliwości po udowodnieniu winy karać .



Mark24 napisał(a):
Ale nie stawajmy na głowach i nie stawiajmy znaku równości pomiędzy aferą autostradową a np. nieudaną aukcją koni w Janowie Podlaskim. Bo kurwa mi na taki pokaz zidiocenia i religijnego wręcz zacietrzewienia włosy na rękach zaczynają stawać :/.


2 twoje cytaty i niestety sam sobie zaprzeczasz- albo WSZYSTKO piętnujemy , albo nie- sam się zdecyduj.
Tu nie ma znaku równości, bo NIGDY nie będzie , bo za każdym razem i o każdej aferze można napisać cos innego- tu nie chodzi o to by porównywać - która większa , która mniejsza- OBIE są skurwysyństwem, obie trzeba piętnować.
Dopóki tego nie zrozumiesz lub nie chcesz zrozumieć - bo "NASI MAJĄ MNIEJSZE AFERY" - dopóty będziesz mięsem, które wykorzystują politycy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 23:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
piszpan- No, napisalem cos a Ty sie skupiles tylko na tym, ze napisalem cos o PiS, a w ogole nie o to mi chodzilo. To byl tylko przyklad, ze ktos łatwo tlumaczy sobie dzialania PiS bo popiera ta partie i to samo na odwrot ktos powie o PO. W sensie, ze uzywa sie tych samych argumentow 'po obu stronach'. Podobnie jak lordyp jest hejterem, a nie wiem np. Embe zelaznym elektorate PiSu czy innym prawakiem. No offence. To tylko dla przykladu.

Po prostu czesto w dyskusji potrafimy naszego oponenta slownego potraktowac na zasadzie 'jak nie jest z nami to na pewno z nimi'. Niezaleznie czy ktos woli PO, PiS, Nowczesna czy Kukiza...


nie nie i nie. bo sam sie po prostu w tym gubisz :) tak skupilem sie na pis bo nic nie pisalem o pisie a ty ze pis. do tego uzywasz liczby mnogiej (prosze cie). do tego jakbys poczytal posty emve to zwykle sypie jakimis przykladami, linkami itd. proste pytanie do lordypa daj linka lub podaj przyklad konczy sie na wygoluj sobie. ta embe jest zelaznym elektoratem pisu a lordyp hejterem ale to nie zmiania faktu kto i jak dyskutuje. ty chcesz zeby ludzi nie kategoryzowac a sam to robisz. ale cie nie ganie bo dzis ciezko jest byc z boku gdy sie zaczyna dyskusja o polityce.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 23:17 
Cytuj  
Używam liczby mnogiej, jak i tez napisałem wy, my, ja. Nie bierzecie tego personalnie a ogólnie.
Nikogo nie chciałem zaatakować, jedynie rzucając przykładami hipotetycznych sytuacji. A i tak zostałem odebrany inaczej niż chciałem ;)
Jak widać, zdajemy sobie sprawę z 'ciemnogród vs wykształciuchy' itp. a tak łapiemy się na tym, że sami to potrafimy zrobić podobnie.
I pewnie sam nie raz ten błąd popełniłem wrzucając kogoś do jakiegoś worka - tak jest po prostu łatwiej. Raczej chodziłoby mi o to, że dyskusje tutaj i wszędzie byłyby po prostu lepsze bez takich elementów co wspomniano wyżej.

Z drugiej strony... to już wolę, żeby ludzie przerzucali się mięsem. Niż, żeby było tak jak w tym filmiku z szwedzkim profesorem co wrzucił Mark.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 07:20 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
...


Jakie to te afery pisowskie mamy, pewnie bilbordową ? :lol:
Tu nie trzeba wiele, dużo maści na ból dupy dla opozycji, no ale tu też trzeba by pewnie kilka baniek na to i fundacje założyć :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 16:24 
Cytuj  
UPC
Po pierwsze wprowadzają ofertę 500Mbps/600Mbps (wersja dla biznesu), ale nie kurwa pod moim adresem.
Po drugie - ceny pokazują w wersji z elektroniczną fakturą i zgodami marketingowymi. Chcąc mieć spokój z reklamami i dostawać papierową fakturę trzeba dopłacić dychę. Jak na moje ceny powinny być jasne, a od tego promocje i obniżki, a nie w jakąś chorą mańkę, że każdy z defaultu ma się godzić na spam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 17:22 
Cytuj  
po co ci papierowa faktura?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 17:37 
Cytuj  
oszczedza na papierze toaletowym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 19:51 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
po co ci papierowa faktura?

Bo lubię mieć porządek w papierach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 20:05 
Cytuj  
hint: elektroniczną można sobie wydrukować

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 23:44 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jakbys poczytal posty emve to zwykle sypie jakimis przykladami, linkami itd. proste pytanie do lordypa daj linka lub podaj przyklad konczy sie na wygoluj sobie..


Chyba tego nie rozumiesz Piszpan- ja tu DYSKUTUJĘ, bo to jest forum, pisze co myślę, nikomu nic nie muszę udowadniać, nie muszę też wklejać żadnych linków a już szczególnie o rzeczach, o których mówi się i pisze WSZĘDZIE.
embe wpada tu i owszem wkleja masę linków- które stale mają nas przekonywać jakie to PO było złe i jak obecnie mamy super - wiesz ja bym sie zastanowił dlaczego te jego posty są tak bardzo rzeczowe, konkretne, z odpowiednimi odwołaniami, które mają pokazać jedyną prawdę?
Poza tym , gdyby pisałem i dawałem konkretne przykłady- dostawałem odpowiedź - bo za PO..., zrozum wiec, że wpadam tu teraz trochę podyskutuje i nie chce mi się jego , mareczka i reszty przekonywać - bo to niemożliwe i szkoda mi czasu na takie bzdety.
Dla niektórych to forum zrobiło się jakaś trybuną do wystąpień, mają ( muszą? ) jakaś misję do wykonania, reagują na każdy post niezgodny z ich myślami, dla innych zostało forum dyskusyjnym.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 08:56 
Cytuj  
no ale lordyp rozumiesz ze jak o czym mowisz albo twierdzisz ze tak jest na pewno to fajnie jest rzucic jakims linkiem? bo dyskusja typu bo tak, bo ja wiem lepiej to prowadzi do niczego :) chyba ze radomiakiem bys dyskutowal to wtedy mozna puscic wodze fantazji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 08:58 
Cytuj  
Czyli przychodzisz z kłamstwami, insynuacjami i fejknewsami... chyba że tak jak napisałeś lordypie piszesz co myślisz, no to rozumiem, trzeba było tak od początku :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 09:27 
Cytuj  
Chińskie wagi elektryczne z rossmana.
Kurwa wymieniłem baterie na nowe i przybyło mi 1,5kg.
Cały misterny plan w pizdu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 10:20 
Cytuj  
Jakis czas temu opcja zblizeniowa na karcie platniczej PKO BP zaczela mi sie chranic (raz dzialalo raz nie) az w koncu zupelnie sie wykrzaczyla. Karty uzywalem kilka lat bez problemu.

Udalem sie wiec do banku, na miejscu pogadalem z babka z obslugi, niby jakis ich serwis zdalnie sie podlaczyl i stwierdzil ze karta jest ok ale i tak wymienia skoro mi nie dziala.
Nowa karta miala przyjsc za okolo 2 tygodnie, w tym czasie stara miala byc nadal aktywna, jak karta przyjdzie to mnie powiadomia.

Tak wiec czekam na karte, ale po dwoch dniach przychodzi mail z banku ze ich zespol ekspertow po "wnikliwej analizie" stwierdzil ze moja karta nigdy nie byla przeze mnie aktywowana wiec w tym celu musze udac sie do bankomatu i dokonac malej wyplaty (standardowa procedura przy pierwszej aktywacji).
Odpisalem im ogolnie ze ich chyba pogielo bo po pierwsze karta dziala po wlozeniu do terminala, a nie dziala mi tylko opcja zblizeniowa, a poza tym uzywalem tej opcji przez kilka lat. Napisalem ze maja mi podeslac nowa karte tak jak bylo ustalone w banku (na wszelki wypadek pojechalem do bankomatu i wybralem kase ale oczywiscie zblizeniowka nadal nie dzialala).

Oczywiscie na maila zerowy odzew wiec po chyba 2 tygodniach dzwonie do nich. Wyluszczylem cala sytuacje a konsultant mowi ze jedyna opcja by wymienic karte to zastrzec ja, wtedy karta staje sie nieaktywna, a oni w przeciagu 3 dni wysla nowa, czyli suma sumarum na jakies 5-6 dni zostaje bez karty.
Ja juz wkurwiony, mowie mu ze babka w banku twierdzila cos zupelnie innego, on mi ze nie ma innej opcji. Pytam sie czy na pewno, on znowu potwierdza (czuc ze juz poirytowany).

Mowie ze no trudno, zgadzam sie. Potwierdzam "glosowo" zastrzezenie karty i juz sie konczymy rozmowe ale nagle gosc mowi ze wlasnie zauwazyl ze zglaszalem wymiane wizerunku karty. Ja pytam o co chodzi i jakiego wizerunku. Odpowiada ze w takim przypadku przychodzi karta z innym obrazkiem i ze juz podobno zostala do mnie 20 wrzesnia wyslana a oplata za wymiane wyniesie 14 zl.
Mowie ze babka w banku nic mi nie mowila o zmianie jakiegos wizerunku ani tym bardziej o oplacie. On mowi ze nic nie moze juz teraz zmienic i musze czekac na nowa karte.

Oczywiscie aktuala karta pozostaje juz zastrzezona.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2017, 10:36 przez Damien, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 10:28 
Cytuj  
Jeszcze mi sie przypomnialo ze z kolei z 5 lat temu moja karta kredytowa nagle przestala dzialac. Okazalo sie ze blokowali komus karte ale przez pomylke zablokowali moja. Na pytanie czy moga mi szybko podeslac nowa, powiedzieli ze niestety nie, bo zamowienie i procedury trwaja tyle i tyle i w efekcie musialem czekac okolo 4 tygodni na nowa karte bez mozliwosci uzywania aktualnej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 10:42 
Cytuj  
hehe...
Ja w Pekao jak załatwiałem miałem mieć kartę do trzech dni dostarczoną, super, ale pańcia daje mi wielki katalog wzorów do wyboru bez kosztów, no to sobie wybrałem zarąbistą z galaktyką i czekałem dwa tygodnie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 13:36 
Cytuj  
Ja tam mam zdjęcie żony i dzieciaków na swojej karcie.
Za każdym razem jak płace, to widzę kogo obwiniać za brak kasy :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 13:46 
Cytuj  
jak czytam tczewiaka to dochodze do wnioskow ze kompletnie nie rozumiem problemow dzisiejszej mlodziezy (waga ;/)

ja na pko nie raz narzekam ale majac dobre konto nie musze stac w kolejkach zeby np. wplacic kase (wplatomatow nie lubie) a jak mi hujki z karty zajebali 1k to bank ladnie rozpatrzyl reklamacje i zwrocil kase razem z odsetkami. tak samo jak trzeba bylo jakies bzdury co pol roku keidys do banku wysylac o stanie firmy to opiekunka za mnie wszystko robila. chociaz potrafia wkurwic tez niezle i nieraz myslalem o przejsciu gdzie indziej tylko gdzie bo reszta nie wyglada za rozowo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 15:39 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Czyli przychodzisz z kłamstwami, insynuacjami i fejknewsami... chyba że tak jak napisałeś lordypie piszesz co myślisz, no to rozumiem, trzeba było tak od początku :lol:


lol , ja byłem przekonany, że na tym forum wszyscy piszą co myślą- nie wiem kłamiecie tu czy jak?, ale po co?
Ty embe jak rozumiem - nie piszesz tego co myślisz, tylko co musisz napisać? No i oczywiście standardowa prośba- wklej mi linki do moich kłamstw.
Stajesz się embe coraz słabszy- nawet armia twoich giermków nie pomaga.
No ale skoro kasa za to leci to sobie piszcie co tam chcecie/musicie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.