mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 18:32 
Cytuj  
Nie wiem jak teraz ale rano pokazywali i hamburga z oddali wyglądał jak po nalocie dywanowym aliantów w WWII :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 19:07 
Cytuj  
Polska - Niemcy 1-0

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 19:34 
Cytuj  
tej bez polityki! peeeepeeeee!

ogolnie ci polacy to jakis chujowy narod, tradycjonalsici, prorodzinni, wierzacy, patrioci itd. przywar co niemiara.

jak to tusk kiedys powiedzial ze go boli ta polskosc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 19:40 
Cytuj  
kurwy na olx robią takie przekręty że głowa boli.
Wystawiają sprzęt nieznacznie atrakcyjniejszy od konkurencji, potem ugadują się z tobą że dla dobra kupującego mogą wystawić na allegro, potem ci przysyła link do lewej strony allegro żeby mu wpisać hasło do swojego konta i wpłacić kaskę na konto tam podane.

Na allegro masa kont zajebanych z atrakcyjnymi cenami towarów, wszystko bez payu i odbioru osobistego.

Jak tak dalej pójdzie to ebay/amazon na naszym rynku wreszcie zacznie mieć sens.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 22:11 
Cytuj  
Trzeba być frajerem żeby się na to dać nabrać.

Mnie wkurwiają komary. Jebane kurwy. Malowałem dzisiaj europalety na hipsterskie mebelki ogrodowe, ale tak mnie pogryzły, że o kurwa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 22:43 
Cytuj  
ponoc komary lubia pic krew slodkich chlopcow ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2017, 08:12 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Trzeba być frajerem żeby się na to dać nabrać.



Mnie wkurwia, że jak ktoś kogoś w Polsce oszuka, to robi się jedynie nagonka na frajera który dał się oszukać. A oszust w tym czasie oszukuje następną osobę. W ten sposób w tym kraju znajomy znajomego już 5 razy zmieniał nazwę firmy, która jedyne co robiła to wyłudzała kasę. Gdyby nie social-media nawet nazwy by nie musiał zmieniać ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 19:35 
Cytuj  
Siostrzeniec i siostrzenica wchodzą w wiek kiedy można im kupować LEGO. Kiedyś już o tym chyba pisałem ale przeglądając sklep internetowy nie mogę uwierzyć jak zdegenerowała się ta firma. Nie ma już "piratów", są piraci z karaibów, bo mam się bawić jebanym jackiem sparrowem i chuj. Fantasy (pamiętacie tych kolesi z wilkami, lwami i smokami na tarczach?) to władca pierścieni i jakieś pedalska seria elfy dla dziewczynek. Kosmos = gwiezdne wojny. Chyba tylko seria city ma fajne generic zestawy rozwijające wyobraźnię. Kupowałbym dzieciakom modele bitewnego Warhammera tylko to trzeba malować i za łatwo to rozjebać :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 20:00 
Cytuj  
jak lubia minecrafta to masz zajebista serie, seria city jest b.fajna tak samo jak creator. jest tez seria architekture (jakos tak) tutaj to samemu sie nie oderwiesz :) ja ci od siebie moge polecic bodajze z city pociag z torami z pilotem i sterowaniem. sa tez serie z scooby doo tam amsz norlany statek piracki z zaglami :) te wszystkie nowosci jakeis nexysy itd. akurat ani mi ani synowi nie pdoeszly. lego to takie cos ze moj syn (zaraz 7 lat) ciagle ma ochote mimo kilogramow tego w wannie. ogolnie rozne domy i pojazdy sa fajne no i jak cos moze swiecic albo jezdzic albo ma jakies proste mechanizmy to win win. chociaz ja akurat wole chyba lego duplo z corka ukladac niz zwykle lego :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 20:07 
Cytuj  
Gdzieś jeszcze mam te ludziki LEGO ze starych serii. Głównie rycerze i piraci. Ciekawe za ile cebulionów by to teraz poszło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 20:45 
Cytuj  
Znajomy kupował pudła taki i takie, a raz zabrał dzieciarnie do outletu i dzieciaki oszalały, klocki sortowane, wyczyszczone, na wagę nawet wiele, posortowane ludziki, kolory itd, do tego masa wszystkiego z dawnych lat plus sterty książeczek, ceny niskie biorąc pod uwagę że zestawy to garstka klocków.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 10:35 
Cytuj  
z checia bym do takiego outletu zawital.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 12:39 
Cytuj  
Ta właśnie takie outlety z lego to w PL? bo szczerze mówiąc pierwsze slysze.

@Junkier No już nie gadaj że ten zestaw z sokolem milenium to taka lipa [emoji14] a co do reszty to fakt marnie że nie ma już normalnych zestawów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 19:01 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
@Junkier No już nie gadaj że ten zestaw z sokolem milenium to taka lipa [emoji14]

Ale właśnie o to m.in. chodzi. Jak ja byłem gówniarz to z dostępnych klocków zbudowałem sobie statek i udawałem, że to sokół milenium. Miał nawet te dwa działka co Luke i Han jebali z nich do TIE Fighterów w nowej nadziei. Teraz dostajesz gotowy zestaw, wiadomo, że dzieciak, który do dostanie robi pod siebie z radości, ale dla starego dziada jak ja coś takiego zabija wyobraźnię :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 12:28 
Cytuj  
Grubasy.
Jest przedsionek lata, a wszędzie pierdolone grubasy na ulicach. Nie można sobie popatrzeć na ładne, młode ciałka, bo wszędzie pierdolone wieprze.
Powinna być obowiązkowa składka zdrowotna (zamiast obecnego zusu). sqr(BMI).
I do tego mnożniki:
- pozwolenie na picie alkoholu 1,5x
- pozwolenie na palenie tytoniu 4x
- pozwolenie na narkotyki 4x

I od razu 2500zł mandatu za korzystanie z używek bez pozwolenia.

Od razu by nam społeczeństwo zdrowsze było.
A nie kurwa grube świnie śmierdzą, zajmują pół chodnika i się kurwa wolno toczą blokując przejście.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 12:35 
Cytuj  
jaka autokrytyka!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 12:48 
Cytuj  
tczew 1 krok za toba. teraz zrob plan jak sie zmienic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 12:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tczew 1 krok za toba. teraz zrob plan jak sie zmienic.

żeby nie wyglądać jak twoja stara? Wystarczy mniej żreć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 13:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
jaka autokrytyka!


This!

Sorry Tczewiak, ale po tych zdjęciach które kiedyś tu krążyły, do najszczuplejszych nie należysz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 14:11 
Cytuj  
Cóż za bluźnierstwo

http://i.imgur.com/DR85oXU.jpg

sponsored by Highlander

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 622 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.